Şimdi Ara

The SETTLERS by Gameloft ÇIKTI !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pc nin efsane strategylerinden birisi daha iPhonelarımızda..Gameloft tarafından hazırlıklarına başlanan The Settlers oyunu ÇIKTI !!

oyun çıktı arkadaşlar şuan sadece us appstoreda mevcut.. 5 dolardan piyasaya sürüldü..

Appstore Link

http://itunes.apple.com/us/app/the-settlers/id337938346?mt=8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 7 Kasım 2009; 8:51:26 >

• Çoook sevdiğim bir oyundu balıkcıya bayılıyordum dört gözle bekliycem
  • vay kelepçe yaşıyomusun sen
    sorma ne güzeldi o balık muhabbeti adam yakaladıkça ben sevinirdim..ama benim favorim ormancıydı adam ağaç manyağı yapardı heryeri
    quote:

Orijinalden alıntı: Kelepce

Çoook sevdiğim bir oyundu balıkcıya bayılıyordum dört gözle bekliycem

• EA red alert'ı çıkardı gameloft'da geri kalmamak için settlers ı çıkarcak hemde 1 ay içinde bu rekabetten karlı çıkanlarda biz oluoz bekleyip görücez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LORDFURKAN -- 7 Kasım 2009; 0:22:24 >
  • Bu iphone'da oyunlar çok tuttu ve kalite gitgide yükseliyor, resmen taşınabilir oyun konsolu gibi, psp'ler bile bir kenarda kaldı, en azından bende öyle. Daha neler gelecek bakalım :)
  • haklısın oyunda çıktı bu arada
    quote:

Orijinalden alıntı: painkiller004

Bu iphone'da oyunlar çok tuttu ve kalite gitgide yükseliyor, resmen taşınabilir oyun konsolu gibi, psp'ler bile bir kenarda kaldı, en azından bende öyle. Daha neler gelecek bakalım :)
  • aynen bende psp mi ole attım bi köşyeye
  • ben psp mi nereye koydum onu bile hatırlamıyorum aklımı aldı bu ıphone
  • quote:

Orijinalden alıntı: painkiller004

Bu iphone'da oyunlar çok tuttu ve kalite gitgide yükseliyor, resmen taşınabilir oyun konsolu gibi, psp'ler bile bir kenarda kaldı, en azından bende öyle. Daha neler gelecek bakalım :)

sorma ya bende iphoneun neler yapacağını bilmezmiş gibi amerikadan dönerken hem psp hem iphone aldım.şimdi evin hangi köşesinde kim bilir
  • oyun çıktı ve kırmışlar az önce gördüm
  • Bu kadar bilindiğine göre benim eksiğim olsa gerek hiç oynamamıştım hatta durmamıştım settlers diye bir oyun . Kısaca açıklayabilir misiniz ne tarz bir oyun ?
  • Oyun turk app Store da çıktı
  • İndirdim ve çok hoşuma gitti. Oynanabilirlik süper... Ama bence PsP nin yanında iPhone bir hiç .
  • Arkadaslar indiremiyorm upload siteleri Gameloft istegi üzerine kaldırmıslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: song_31

Arkadaslar indiremiyorm upload siteleri Gameloft istegi üzerine kaldırmıslar

iyide torrentlerin birinden indir mininova.org koca internetten kaldıramazlar kesinlikle sen cok kısıtlı araştırıyosun.
    thbp de iyi bi site
  • quote:

http://idownloads.ru/9586/the-settlers-1-1-1/
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladboy

quote:

Saol ama anlamadım nasıl indrecez burdan üyelik mi gerekiyor

• quote:

quote:

quote:

Yok hayır linke tıklayın daha sonra 225mb yazan yazının solundaki linke tıklayın.Açılan sayfada altta "Скачать бесплатно с просмотром рекламы" a tıklayın süre dolsun daha sonra kutucuğa harfleri veya rakamları yazıp yükleyin.

Kolay gelsin.

• sağolun
    quote:

Orijinalden alıntı: LexisOrAlv

quote:

iyide torrentlerin birinden indir ****.org koca internetten kaldıramazlar kesinlikle sen cok kısıtlı araştırıyosun.
    thbp de iyi bi site
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yok hayır linke tıklayın daha sonra 225mb yazan yazının solundaki linke tıklayın.Açılan sayfada altta "Скачать бесплатно с просмотром рекламы" a tıklayın süre dolsun daha sonra kutucuğa harfleri veya rakamları yazıp yükleyin.

Kolay gelsin.

rar şifreli, şifreyi bilen veya rusça anlayan var mı?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.