Sevgiliye maddi değeri çok olmayan güzel hediye?
38 Cevap1966 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

22 Mesaj
6 Kasım 2009; 20:50:32 

Selam arkadaşlar. Haftaya aydönümümüz parfüm almıştım ama bazı aksilikler yüzünden hediye aldığımı ve ne olduğunu öğrendi. Yani bi anlamı kalmadı. Şimdi başkla hediye arıyorum ama aklıma gelmiyor fikri olan varmı?

Not: Çikolata ve ayna hediyeleri hariç

4070 Mesaj
6 Kasım 2009; 20:51:40 

Her ay hediye alır mısın ve kız da sana hediye alır mı ?

3684 Mesaj
6 Kasım 2009; 20:52:38 

Her gün 2,3 tane mektup yaz.

Ben ayrı olduğum zamanlar öyle yapıyordum bir ara 60 sayfa felen olmuştu.

"Türkiye Cumhuriyetinin, özellikle bugünkü gençliğine ve yetişmekte olan çocuklarına hitap ediyorum: Batı senden, Türk'ten çok geriydi. Manada, fikirde, tarihte bu böyleydi. Eğer bugün batı teknikte bir üstünlük gösteriyorsa, ey Türk Çocuğu, o kabahat da senin değil, senden öncekilerin affedilmez ihmalinin bir sonucudur. Şunu da söyleyeyim ki, çok zekisin! .. Bu belli. Fakat zekânı unut! .. Daima çalışkan ol..."
Mustafa Kemal ATATÜRK

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
6 Kasım 2009; 20:52:51 

50 liran var mı ?

Uzaklaştırılmış
6 Kasım 2009; 20:54:28 

quote:

Orijinalden alıntı: Necrolytè

Kilotlu çorap al

İmzandaki ismin kulakları çınlayabilir ona göre.

79 Mesaj
6 Kasım 2009; 20:55:38 

Benim kuzen Sevgilisinin resmini çizdirmişti fakat fiyat hakkında bir bilgim yok

1789 Mesaj
6 Kasım 2009; 20:59:50 

Şöyle kaliteli, güzel bir fötr şapka al

1605 Mesaj
6 Kasım 2009; 21:00:04 

1 adet kurşun kalem,
1 adet silgi,
1 adet A4 dosya kağıdı
bunları ver ve kaderim sensin, sen yazar sen silersin de :))
2 tl bile etmez
bide mezarlıktan çiçek alırsın bitti gitti

Uzaklaştırılmış
6 Kasım 2009; 21:01:17 

Önemli : konuyu sabitledim. tek başlık altında devam edin. başka konu açılmasın. hediye dışında mesaj yazmayın konuyu kirletmeyin..aksini yapan

22 Mesaj
6 Kasım 2009; 21:01:43 

17 yaşındayım fötr takmaz heralde ya. 50 lira vardı parfüme verdim o yüzden az para kaldı

473 Mesaj
6 Kasım 2009; 21:03:16 

Elimde hoş bir kolye var. 95 lira netteki fiyatı. Ben 60 liraya almıştım doğumgünü için fakat öğrendim ki varmış o kolyeden zaten :)
PM atarsan detaylı bilgi veririm 50 liraya satarım istersen sana elimde duruyor boş boş öyle...

4379 Mesaj
6 Kasım 2009; 21:03:32 

Ben kendi elimle 2 ay civarı uğraşıp bir kolye yapmıştım. İnanılmaz da güzel olmuştu. Sevincinden ağlamıştı o derece Ama ayrıldık.

Not : Kolyeyi geri aldım ayrılınca.

1493 Mesaj
6 Kasım 2009; 21:04:57 

Bileklik al. Deniz taşlarıyla süslenmiş. Ucuz ama dikkat çekicidir.

Bodrum da pazardan bir bilekli ve de kızkardeşimin ısrarıyla Siyah ipli siyah taşlı ucuz bir kolye aldım. Geldiğimde verdim. Benim hediyeyi değil diğerini takıyordu hep. Hatta arkadaşları bile ödünç istiyormuş.

Bakmış bu kadar çok talep var, gitti mi geri gelmez diye kimseye vermemiş.

Ne olursa olsun benim hediyem daha güzeldi

Birilerinin menfaatine ters düşmediğin için seviliyorsan, Bırak nefret etsinler!!!!

Hareket etmezsen, zincirlerini farkedemezsin

22 Mesaj
6 Kasım 2009; 21:07:40 

xDEADx para kalmadı .

Kolye yapma işi kafama yattı sağolun

473 Mesaj
6 Kasım 2009; 21:11:52 

Ne kadar paran var başka birşeyler önerelim olmazsa duruma göre :)

Uzaklaştırılmış
6 Kasım 2009; 21:18:00 

sen öner illa ona göre olmasada olur. bizde bekliyoruz kafamıza yatan bişeyler olursa yaparız.

22 Mesaj
6 Kasım 2009; 21:23:23 

Bugün çikolata alıp üzerine tükenmez kalemle seni çok seviyorum yazmıştım güzel olmuştu basit ama güzel bence

3794 Mesaj
6 Kasım 2009; 21:44:48 

Kis geldi
Eldiven al
Boynerdeki hediye paketi yapan kizi ayarla, en buyuk boy hediye kutusu al.
Eldiveni icine koy. Son oalrak da "ben yokken ellerini isitsin" diye ekle verirken

(super ise yarar, denenmistir)
((Boynerdeki kiz mi, bilmiyorum ne oldu. Gormedim bi daha))

Macbook Air 13.3 Mid 2012
HTC One & KitKat
Specialized Tarmac - Ultegra 6800 - Dura-Ace 9000 - Token C28A

1493 Mesaj
6 Kasım 2009; 22:44:01 

quote:

Orijinalden alıntı: ToffieBoi

Kis geldi
Eldiven al
Eldiveni icine koy. Son oalrak da "ben yokken ellerini isitsin" diye ekle verirken

Evet güzel fikir. Kaşkol daha iyi gider bence. Eldiveni her zaman giyemez. Tabi Doğu da veya soğuk bölgede değilse.

Kaşkol, Şal gibi şeyleri ise severler...

Birilerinin menfaatine ters düşmediğin için seviliyorsan, Bırak nefret etsinler!!!!

Hareket etmezsen, zincirlerini farkedemezsin

22 Mesaj
6 Kasım 2009; 22:44:23 

eldiven çok iyi olurda ne tarz alsam bilmiyorum

9181 Mesaj
6 Kasım 2009; 22:55:49 

swaroskiden kalp şeklinde kolye almıştım ben 200 tl ye

216 Mesaj
6 Kasım 2009; 23:02:50 

quote:

Orijinalden alıntı: Th€King

Ben kendi elimle 2 ay civarı uğraşıp bir kolye yapmıştım. İnanılmaz da güzel olmuştu. Sevincinden ağlamıştı o derece Ama ayrıldık.

Uzaklaştırılmış
6 Kasım 2009; 23:06:19 

aaa hakkaten süper fikirrrrrrr

kaşkol şal tarzı eldiven falann harika

allah razı olsun sizden læ süper fikir hee tam durumumuza uygun bizim harika 13 kasım doğumgünü üşüyom diye şikayet ediyodu evde o odadan o odaya elktrkli ısıtıcıyı götürüyodu

tmm hediye belli oldu. peki bu hediyeyi verirken nasıl bir cümle kursak hoşuna gider romantik oluruz

472 Mesaj
6 Kasım 2009; 23:12:38 

"ben yokken ellerini isitsin"

Bunu yazabilirsin bence gayet romantik.

Uzaklaştırılmış
6 Kasım 2009; 23:19:06 

quote:

Meyillisin yani bu işlere. Cincik boncuk yapar mısın bacım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

626 Mesaj
6 Kasım 2009; 23:20:30 

quote:

Genç adam, yeni tanistigi kiz arkadasina hediye vermek istemisti. Bu ona alacagi ilk hediye olacaktir. Bu yüzden fazla özel bir sey seçmemeye dikkat eder, ama alacagi sey birazda romantik olmalidir. O gece birlikte çiseleyen karin altinda yürürlerken, avucunun içinde isitmaya çalistigi elleri hatirladi ve karar verdi. Bir çift eldiven alacakti.
Alisverise bu tür islerde pek becerikli olan kiz kardesini yanina alarak çikti. Bir büyük magazadan içi kürk'lü bir çift beyaz eldiven seçtiler. Kiz kardesi de kendine bir çift beyaz dantelli külot aldi. Bu arada, magazadaki paketleme kisminda bir karisiklik oldugu ne var ki.
Eldiven kiz kardesinin paketine girdi, külotlarda magazanin özel kuryesi ile kiz arkadasinin evinin yolunu tuttu, içindeki delikanlinin yazdigi romantik notla tabii:

- ''Sevgilim, geçen aksam seninle çiktigimizda bunlardan giymedigini farkettim. Eger kiz kardesimle beraber olmasaydim, ben uzun ve dügmeli olanlardan alirdim, ancak kardesim kisa ve dügmesiz olanlardan kullaniyor. Çikarmasi daha kolay oluyormus. Renginin açik olamasi çabuk kirlenecegi izlenimini veriyor. Ancak bunlari satin aldigim bayan bana kendisininkini gösterdi. Üç haftadir kullaniyormus. Yakindan baktim, hiçbir kirlenme yoktu. Tezgahtar bayandan bir sey daha rica ettim; seninkileri giyip nasil durdugunu bana üzerinde göstermesini. Hemen giydi, çok iyi duruyor.

Elimi uzattim, oksar gibi siktim. Ele de çok hos geliyor. Keske bunlari ilk giydiginde yaninda olup sana yardim edebilseydim. Seninle bulusuncaya kadar birçok yabanci elin ona dokunacagini düsünmek beni üzüyor. Çikardigin zaman içi biraz nemli olabilirmis, o zaman üfleyerek havalandirman gerekiyormus.
Önümüzdeki günlerde bunlari nasil avucumun içine alip, nasil defalarca öpecegimi düsünüyorum. Cuma aksamki bulusmamizda giymeyi sakin unutma''.
NotÜ;
- ''En son moda, giydikten sonra üstten asagiya dogru kivirarak, biraz tüy görünmesini saglamakmis'

473 Mesaj
6 Kasım 2009; 23:21:28 

Karakalem bir portre çizdirebilirsiniz. Sarılmış ya da öpüşür-öpüşmeye yakın bir pozisyonda çekilmiş bir fotoyu karakalem çizdirebilirsiniz gayet hoş olur.
Ayrıca şimdi geldi daha aklıma buyrun burdan kolye yüzük vs inceleyin derim fiyatlar çok çok uygun.
www.dealextreme.com
kolyeler için necklace yüzükler için ring yazıp aratabilirsiniz. 1-1,5 ay içinde ürününüz geliyor. Arkadaşın işi acele olduğu için yazmamıştım. Herkes faydalansın şimdi başka isteyenlerde var :)
Ayrıca peluş oyuncaklar ayıcıklar vs. olabilir. Özel çikolatalar var birde gayet güzel bir hediyedir ama kalıcı birşey değil ne yazık ki :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1279 Mesaj
6 Kasım 2009; 23:24:51 

quote:

Kis geldi
Eldiven al

Bu bana eldiven fıkrasını hatırlattı nedense...

Ufak şeylerden zevk alabilmek;
lüks yerine zerafet aramak,saygı istemek yerine değerli olmak,zengin olmak yerine kimseye muhtaç olmamak,sıkı çalışmak,
sessizce düşünmek ve dürüst konuşmak,yıldızları, kuşları, bebekleri ve bilgeleri açık kalple dinlemek...

675 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Afflatum
6 Kasım 2009; 23:51:46 

quote:

Orijinalden alıntı: maqician

quote:

Kis geldi
Eldiven al

yuh ya avatar direk çalınmış varmı böyle bişi

It's Always Sunny In Sefaköy

I miss the warm embrace I felt
First time you touched me
Secure and safe in open arms
I should have known you'd crush me

1088 Mesaj
6 Kasım 2009; 23:52:10 

güzel bir mektup yaz sana hitaben sevgilim diye kızlar boyle şeylerden cok hoslanır ve duygulanır. samimi içten bir şekilde yaz.

Hediye eldiven yada şal iyi bir fikir. duruma gore kendinde bir söz düşünüp yazabilirsin. hediyeyi verirken yazdıgın sözü soylersin

Katılım zamanı: 21 Aralık 2005;

3471 Mesaj
7 Kasım 2009; 0:01:15 

Kitap al

580 Mesaj
7 Kasım 2009; 0:04:37 

forumda çok öncelerde birisi bir kalp gibi kutuya güllü çikolatalı fln bir paket yapmıştır, tarif etmişti onu bulabilirsek herkesin işine yarar diye düşünüyorum...

Uzaklaştırılmış
7 Kasım 2009; 0:07:43 

eldiven aldık ben yokken ellerini bunlar ısıtsın dedik

şal aldık ne dicez ? ben yokken seni bunlar mı sarsın

yarı romantik yarı komik daha hoşuna gider be çokta romantik olmuyalım. zaten yaptığımız aldığmız hediye düşüncemiz romantik. arada küüçük bi espri.

Uzaklaştırılmış
7 Kasım 2009; 0:09:56 

quote:

Resmi filan var mı kolyenin? Nasıl bir şey yaptın merak ettim.

1465 Mesaj
7 Kasım 2009; 0:13:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Smh!!

güzel bir mektup yaz sana hitaben sevgilim diye kızlar boyle şeylerden cok hoslanır ve duygulanır. samimi içten bir şekilde yaz.

Hediye eldiven yada şal iyi bir fikir. duruma gore kendinde bir söz düşünüp yazabilirsin. hediyeyi verirken yazdıgın sözü soylersin

Gözlerim gözlerine bakarken gözlerinin gözlerime baktığını hissettim bu hediye senin için aşkım.

Galatasaray
14 Wesley Sneijder

1279 Mesaj
7 Kasım 2009; 21:05:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Storm_Turk

quote:

Orijinalden alıntı: maqician

quote:

Kis geldi
Eldiven al

yuh ya avatar direk çalınmış varmı böyle bişi

Resimler farklı...Zaten benim senden önce kullandığım da upload numaralarımızdan belli...

Gerçi bu konuyu ne kadar ciddiye almalıyım orası da ayrı bi' mevzu...

Ufak şeylerden zevk alabilmek;
lüks yerine zerafet aramak,saygı istemek yerine değerli olmak,zengin olmak yerine kimseye muhtaç olmamak,sıkı çalışmak,
sessizce düşünmek ve dürüst konuşmak,yıldızları, kuşları, bebekleri ve bilgeleri açık kalple dinlemek...

2758 Mesaj
7 Kasım 2009; 21:07:37 

lopopo al

_

5115 Mesaj
7 Kasım 2009; 21:10:42 

Şimdiye kadar çok hediye aldım

saat, ayakkabı, elbise vs.....

Ama en çok beğendiği hediyem üzerine çok yakışan beyaz sıcak tutan sıradan bir ceket ve üzerinde ikimizin en sevdiği fotoğrafları olan bir takvim oldu..

247 Mesaj
24 Aralık 2009; 19:56:56 

Dostum selam,

Bence hediye olarak böyle farklı birşey yapabilirsin....

Mozaik foto

Aşağıya bir göz at istersen...

http://forum.donanimhaber.com/m_36604200/tm.htm

Referanslar :
gfb_canoli , burak9006 , sagopa001 , Arda , ÖmerArvas , l3on , mkoyuncu , mitrox,bukalemuns,.M_3_R_t. K-Ramo ,vs.vs. fazlası...
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Sevgiliye maddi değeri çok olmayan güzel hediye?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.203