Şimdi Ara

Adobe Reader(.PDF Uzantılı Dosyalarda Düzenleme Yapmak İçin?)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
37.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkdaşlar Adobe Reader ile sadece okunan(.PDF uzantılı) dosyalarındaki yazıları felan düzenlemek için hangi programı kullanabilirim? Adobe Acrobat Professional bu iş içinmi satılıyor firmaya alacağız çünki Lisanslı ürün olması lazım..

Şimdiden teşekkürler

• Adobe'yi tavsiye ederim güzel bir program.Bu kategorideki en kaliteli programlardan.

http://www.adobe.com/tr/products/acrobatpro/features/

Üstteki linkten Pro versiyonunun özelliklerine bakabilirsin.Açıklamalar tamamen Türkçe'dir.Bence bu programı satın alın.
  • Ben indirdim bu programın orjinal olmayanını fakat bi türli belgelerde değişiklik yapamadım nereden nasıl yapılıyor Adobe da değiştirmek istediğimiz kelimeler felan? Daha önce hazırlanmış .pdf dosyaları üzerinde değişiklik yapılamıyomu yoksa?
  • Önceden hazırlanmış dosyalarda değişiklik yapamazsın.Metin şeklinde değil çünkü onlar.Elektronik belge.Resim şeklinde.En baştan yaratabilirsin sadece.

• foxit pdf editor u kullaniyorum ben. ufak ama iyi is goruyo...
  • hocam foxit pdf neymis oyle yaaaa..yeminle 10 nuamraaa...super bir program....bu islerin babasi diye gecinen pahali programlara bile 10 ceker..en azindan adam gibi hicbir cizim ve karakter hatasi olmadan degisiklige imkan verior...mehmet yilmaz bilgilendirdiginiz icin cok tesekkur ederim..
    bu site gercekten cok farkli...herkese tebrikler emegi gecenlere saygilar...
  • arkadaşlar .. word ve pdf dosyalarını düzenli depolayabilecegim prg varmıdır .. lütfen yardım .

türkcesi olsa daha iyi olur ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.