Şimdi Ara

Halo Reach'den İlk Ekran Görüntüleri ve Bilgiler !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
4.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox360'ın büyük bir merakla beklenen yapımı Halo Reach için ilk görüntüler kameralı bir cep telefonundan çekilerek internete sızdırılan oyuniçi görüntüler oldu.

Tom Morello isimli veya lakaplı şahıs tarafından internete sızdırılan resim ve bilgiler sahte gibi durmuyor.

Image and video hosting by TinyPic

Şahsın adını Paint ile yazdığı ekran görüntüleri sahte ise, bunun oldukça "kaliteli" bir sahte haber olduğunu söyleyebiliriz. E3'de duyurulduğunda kesin olarak verilen tek bilgi oyununun çıkış tarihi olan önümüzdeki sonbahar olmasıydı. Eğer uydurulmamış ise, artık yeni bilgilerimiz var !

• halo oldum olası sevmedim soguk sıkıcı bir oyun aptal bir adam konuşup duruyor youre leader blueteams wins yok vs müzik yok oyunda aksiyon yok

bunu oynayıcagıma gider deli cevatı okurum daha iyi potasyum potasyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: reventon2009

halo oldum olası sevmedim soguk sıkıcı bir oyun aptal bir adam konuşup duruyor youre leader blueteams wins yok vs müzik yok oyunda aksiyon yok

bunu oynayıcagıma gider deli cevatı okurum daha iyi potasyum potasyum

Yoruma bittim yalnızdeli cevat kim bu arada ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ps_3S_lim -- 6 Kasım 2009; 2:07:32 >
  • ayyyy resmini koymak istiyorum benjamin benjamin hani dalgırında rolex marka saati olup kafasında huni varya
  • körler sağırlar birbirini ağırlar ...
  • pardon ?
  • quote:

pardon ?

anlayan anladı hocam. yorma kafanı. deli cevat mı mesut mu ne . sen onla ilgilen okey ?
  • quote:

ayyyy resmini koymak istiyorum benjamin benjamin hani dalgırında rolex marka saati olup kafasında huni varya

Hocam cahilliğime ver tanımadımdandır ama merak ettim bi resim bi link koysan
  • quote:

Orijinalden alıntı: the c0smic

quote:

pardon ?

anlayan anladı hocam. yorma kafanı. deli cevat mı mesut mu ne . sen onla ilgilen okey ?

Adamın oyun hoşuna gitmiyorsa sevmiyorsa ve buna katılanlar varsa kör ve sağır mı oluyorlar...Mantığa gel...Herkes herkesi beğenecek diye bir şey yok...
  • quote:

"halo oldum olası sevmedim soguk sıkıcı bir oyun aptal bir adam konuşup duruyor youre leader blueteams wins yok vs müzik yok oyunda aksiyon yok"

haloda müzik ve aksiyon yok!!
  • Hani sevmemesi ayrıda, Halo da müzik yok ne demek yahu
    En iyi soundtrack e sahip oyun için yapılan yoruma bak. Bu artık yorumdan çok çamur atmanın dik alası
    HALO yu gördüğünden şüphem var bu arkadaşın

Aksiyon desen gırla...Havada, karada, yayan, araçla, zilyon tane aksiyon. Daha ne olacaktı acep, hangi oyunda var aksiyon Haloda yoksa
  • Halo dinleyebileceğin en iyi müzikleri yaşayabileceğin en iyi aksiyonu sunur(ara ara oyunda)

Eleştirilerinizi bi oyunun 15 dk oynayıp yapacağınıza biraz daha insaflı olun
  • onlarin camur atmalarini simdi engelleyemeyiz bi oyuna camur atarken bile bireydede az bilinc olmasi lazim olan seyleri yokmus olmayan seyleri varmis gibi gostermemesi lazim.

bak halo cop halo basarisiz millet xboxi kopya oynamak icin aliyo diyene halo 3 un cikmadan 3 milyon toplamda 10 milyon satmasini gectim, hergun 1 milyon kisinin online oynamasini gosteren rakamlari verdinmi nasil susup cekiliyor konuya 2. mesaji atmaya yuzleri kalmiyorsa bundada oyle olur :)
  • Hububat fiyatları, hububat fiyatları
    Deli Cevat esprisi süperdi
  • Uzun zamandır en hevesle beklediğim Halo oyunu Reach olsa gerek. Efsane posteri bile yeter zaten

Dust 514 haberlerini alana kadar sürekli bu duruyordu masaüstü arkaplanımda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Llythem -- 6 Kasım 2009; 12:16:47 >

• Halo3 un çöp grafiklerinden sonra bu oyunda grafik gelişmesinin olmamasını imkansız olarak görüyorum.forza2den 3e geciste olduğu gibi bir fark bekliyorum.
  • ya burda halo ya laf atanlara cok kiziyorum mademki oyunu sevmiyorsun neden topic ine girip tartisma yaratiyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SONY_55

quote:

Orijinalden alıntı: the c0smic

quote:

pardon ?

Adamın oyun hoşuna gitmiyorsa sevmiyorsa ve buna katılanlar varsa kör ve sağır mı oluyorlar...Mantığa gel...Herkes herkesi beğenecek diye bir şey yok...

İyi günler ,

size uzun süredir forumda rastlıyorum ve ister istemez yazdığınız yorumları okuyoruz tüm forumca. o yüzden yaptığınız bu yorumdada mantık arama ihtiyacı duymadım. Ne de güzel demişsiniz " mantığa gel " . Oysaki siz bilmezmisiniz bir şeyi DENEYEREK eleştirmek ayrı , sadece ÇAMUR (kıskanmak , çekememek , çatır çatır çatlamak vs uzar gider) atmak ayrı şeylerdir.

Not : ordaki kör ve sağır deyim hocam.

• deyim duruyor anlayan anladı diyorsun

yaşıtlarınla muhatap ol her mevzuya karışma genç diyorum

hm pardon reis
    dedin en son

ardından mesajım siliniyor kırmızı yazılanlar nerde silinecekse neden hepsi silinmiyor

oyun içinde müzik yok sizin inglizce tabirinizle ingame saund tarck ve oyun tamemen misket gibi renklendirilmiş adamlar kan yok şiddet yok yaş gurubu teen
    biz mature oyunları seviyoruz adault dedigimiz kan vahşet savaş kısacsı gears of war call of duty tarzı şiddet oyunları oyunda aksiyon yok kanınızı hızlandıracak bir müzik temposuda yok
    sadece aptal herifin biri konuşuyor abuk subuk you're leader blueteams win's gibi sayıklıyor sadece

şimdi bunu oynaycagıma deli cevatı okumak daha iyi geliyor en azından gülüyoruz karikatür okuyarak zıçan adamı unutmayalım nerde kaldı l-manyak eski günler lisedeyken haftalık dergileri almak için haçlıkları fazla alırdık evden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-17 -- 6 Kasım 2009; 13:50:42 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.