Ankara FORUM AVM'de sinema (pink) ücreti 8 tl (Salon Resimleri Eklendi)...
139 Cevap73117 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

548 Mesaj
5 Kasım 2009; 18:52:41 

Arkadaşlar Ankara FORUM AVM yeni açılan sinema'da

öğrenci 8tl

tam 10 tl

Şu an 9 salon kullanımda . Seans'lar Ve Oynayan Filimler İÇİN .

http://www.forum-ankara.com/wr-dir/aanbieding_s_164_810.jpg?036
0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Salvodor_07 -- 5 Ocak 2011; 11:38:13 >

Allah hepimizi insan gibi insanlarla karşılaştırsın....

548 Mesaj
6 Kasım 2009; 11:13:15 

bu gün nefeste gelmiş

890 Mesaj
6 Kasım 2009; 12:00:27 

AVM nin konumu ve oraya giden halk tipine göre normal bir fiyattır.

78 Mesaj
6 Kasım 2009; 13:11:51 

5liralik film icin 10lirada benzin yakarsin olur 15lira, zaten diger sinemalarda aynı rakam :))))))))))

SATTIGIM URUNLERİN FİYATLARI İCİN TEKLİFİNİZİ BİLDİRİNİZ, GÜN OLUR İHTİYAÇTAN OKEY DERİM!!! :)

zafer 0532 4723373

458 Mesaj
6 Kasım 2009; 13:16:58 

quote:

Orijinalden alıntı: SCORPION07

5liralik film icin 10lirada benzin yakarsin olur 15lira, zaten diger sinemalarda aynı rakam :))))))))))

Hocam herkesin arabası yok. Bizim gibi otobüse talim edenlerde var. 1400+1400 = 2800 e iş biter. Nasılsa Etlik hareket noktası artık Forum. Güzel bir firsat, foruma yakın olan ya da servisle gidebilecekler için daha da güzel.

115 Mesaj
6 Kasım 2009; 13:27:38 

+1 paylaşım için

insan bir yolcudur. Sen burada misafirsin. Ve buradan da diger bir yere gideceksin. Misafir olan kimse, beraberce getiremedigi birseye kalbini baglamaz. Bu menzilden ayrildigin gibi, bu sehirden de çikacaksin. Ve keza, bu fani dünyadan da çikacaksin. Öyle ise aziz olarak çikmaya çalis.

Bediüzzaman Said Nursi

697 Mesaj
6 Kasım 2009; 13:36:00 

quote:

Orijinalden alıntı: storm

Hocam herkesin arabası yok. Bizim gibi otobüse talim edenlerde var. 1400+1400 = 2800 e iş biter. Nasılsa Etlik hareket noktası artık Forum. Güzel bir firsat, foruma yakın olan ya da servisle gidebilecekler için daha da güzel.

@storm

Hcm Forum'un servisleri var mı..? varsa nereden kalkıyor..?

ɠƱʋȜɲ

158 Mesaj
6 Kasım 2009; 13:50:06 

quote:

Orijinalden alıntı: ciko44

AVM nin konumu ve oraya giden halk tipine göre normal bir fiyattır.

Merak ettim diğer AVMlere gelen halk tipinden farkları neler?
a)Basit?
b)Fakir?
c)Cahil?
d)Varoş
e)HEPSİ

Olumsuz referans vogast (eski moncici35) dolandırma teşebbüsünde bulunmuş, dişinin geçmeyeceğini anlayınca paramı iade etmiştir.
anildalga, temiz, kutu hariç tüm içerik+fatura dediği nokia3120c hem hurda hemde sadece şarj aleti ile geldi sonra ilanını sildi.

42 Mesaj
6 Kasım 2009; 14:53:14 

quote:

Orijinalden alıntı: hegoatANKARA

a)Basit?
b)Fakir?
c)Cahil?
d)Varoş
e)HEPSİ

bence abartınız doğru söylemiş eskiden fiyatları 10 tl di ve orda oturanlar gitmeyi pek gerek görmüyorlardı ve bu yüzden indirim yapılması gerekiyordu ve yapılmış ama çayyolundaki, orandaki adam için sinemaya 10 tl vermek pek koymaz bir kahveyede o kadar verdikleri için

1903

548 Mesaj
6 Kasım 2009; 15:02:03 

quote:

a)Basit?
b)Fakir?
c)Cahil?
d)Varoş
e)HEPSİ

çok küçümseyıcı bir yorum

3989 Mesaj
6 Kasım 2009; 15:58:56 

forum avm, dağın başında bir yerde, çevresi gecekondu bölgesi, fakat,o gecekondu bölgesinden giden tek tük kişidir oraya,haftasonları özellikle otoparkında yer yok,yani avm gezmesini seven belli bir gelir seviyesindeki insanlar gidiyor yine oraya..ilginç olan ise o dağın başına o kadar müşteri çekilebilmesi,asıl konu budur..

eğerki halk tipine göre değerlendirme yapılacaksa bakınız, karumun durumuna,sinek avlıyolarlar tek tek kapanıyor dükkanlar,nerde kaldı sosyetik karumcular

Imzamdan önce su çalismayan imza sistemini bir yenileseniz...

158 Mesaj
6 Kasım 2009; 17:28:26 

quote:

Orijinalden alıntı: Salvodor_07

Birde okuduğunuzu anlasanız!
Küçüseyici yorumu kimin yaptığını anlardınız.
righteous@ ne güzel anlatmış, anlamak isteyene tabi.
Kaldıki orası tam olarak gecekondu bölgeside değil, en yakın gecekondu en az 1km uzakta.

quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

forum avm, dağın başında bir yerde, çevresi gecekondu bölgesi, fakat,o gecekondu bölgesinden giden tek tük kişidir oraya,haftasonları özellikle otoparkında yer yok,yani avm gezmesini seven belli bir gelir seviyesindeki insanlar gidiyor yine oraya..ilginç olan ise o dağın başına o kadar müşteri çekilebilmesi,asıl konu budur..

eğerki halk tipine göre değerlendirme yapılacaksa bakınız, karumun durumuna,sinek avlıyolarlar tek tek kapanıyor dükkanlar,nerde kaldı sosyetik karumcular

Olumsuz referans vogast (eski moncici35) dolandırma teşebbüsünde bulunmuş, dişinin geçmeyeceğini anlayınca paramı iade etmiştir.
anildalga, temiz, kutu hariç tüm içerik+fatura dediği nokia3120c hem hurda hemde sadece şarj aleti ile geldi sonra ilanını sildi.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
6 Kasım 2009; 17:36:38 

Arkadaşlar gereksiz mesaj atan kişilere cevap verip konuyu kapattırmayın bence.

Sıcak fırsat olan bir konu hayatta kalsın derim.
Ankara Forum Danışma hattından aldığım bilgiye göre daha telefonları bağlanmamış.

Biraz araştırma ile buldum:
Ankara Forum Cinema (Sinema) Pink Telefon numarası : 0 312 568 00 22

Telefon çalıyor ama açan yok. Daha yeni açılmış zaten.

Neyse;

Nefes filminin en son seansı 21.15'miş ve hala yer varmış bilginize. Yani gitseniz girebilirsiniz.
Hafta içi (Cuma dahil) 5 TL , haftasonu 6 TL ücret.

Arabası olmayanlar için gitmek çok kolay esasında. Etlik'e giden belediye otobüslerinin son durağı olduğu için direk rahat rahat gidebilirsiniz.
Dönüşte de tam önünden kalkıyorlar. (İlk durakları) Dilerseniz Sıhhiye giden dolmuşlar var.
Belli bir saate kadar her 15 dakikada bir otobüs var. Daha sonra seyrekleşir.

261 Etlik Kasalar
262 Etlik Atakule
263
264 Etlik Kızılay Express
265 varmıydı hatırlamıyorum hepsi oraya gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih.089 -- 6 Kasım 2009; 17:40:42 >

697 Mesaj
6 Kasım 2009; 17:46:58 

Cinebonus yada AFM'lerde halk günü olayı yok muydu yau..?

ɠƱʋȜɲ

Uzaklaştırılmış
6 Kasım 2009; 18:28:56 

quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Cinebonus yada AFM'lerde halk günü olayı yok muydu yau..?

Cinebonus halk gününde ancak normal sinema fiyatına iner sanırım.
Maçka Cinebonus'da Tam 16,5 TL'ydi en son.

548 Mesaj
6 Kasım 2009; 20:32:10 

quote:

Orijinalden alıntı: fatih.089

Ankara Forum Danışma hattından aldığım bilgiye göre daha telefonları bağlanmamış.

Neyse;

Nefes filminin en son seansı 21.15'miş ve hala yer varmış bilginize. Yani gitseniz girebilirsiniz.

Arabası olmayanlar için gitmek çok kolay esasında. Etlik'e giden belediye otobüslerinin son durağı olduğu için direk rahat rahat gidebilirsiniz.
Dönüşte de tam önünden kalkıyorlar. (İlk durakları) Dilerseniz Sıhhiye giden dolmuşlar var.

261 Etlik Kasalar
262 Etlik Atakule
263

548 Mesaj
6 Kasım 2009; 21:25:32 

quote:

Neyse;

261 Etlik Kasalar
262 Etlik Atakule
263

890 Mesaj
6 Kasım 2009; 21:33:18 

quote:

a)Basit?
b)Fakir?
c)Cahil?
d)Varoş
e)HEPSİ

Anlayan anladı

697 Mesaj
6 Kasım 2009; 22:38:12 

quote:

Cinebonus halk gününde ancak normal sinema fiyatına iner sanırım.
Maçka Cinebonus'da Tam 16,5 TL'ydi en son.

Neeeeeeeeeeeeööööööööyyyyyyyyyyyyy...?

Hcm snn ağzın ne söyler..?

Bu neya..? Broadway'de müzikal bile o kadar pahalı değildir belki yau...?

ɠƱʋȜɲ

Uzaklaştırılmış
7 Kasım 2009; 1:37:24 

quote:

Orijinalden alıntı: ciko44
Anlayan anladı

Yazmayayım dedim ama bu son mesajınla yazmak durumunda bıraktın beni.

Arkadaşım Ankamall ya da ne bileyim Cepa, Armada'da da apaçi dolu , kalkıpta AVM'yi genelleyen var mı?
Hem belki sen de apaçisindir. AVM'ye göre sınıflandırma yapılması çok ama çok komik.

Sanki İstanbul Kanyon AVM çocuğuymuş gibi davranmayı bırakalım lütfen!

@Salvodor_07
Ne anlatmak istedin , mesajın nedir merak ettim ama göremedim.

Bugün Nefes filmine giden arkadaşımla demin msnde görüştük. Tavsiye eden ben olunca, bana iyi bir sövdü.
Salonda çok eksiklik varmış hala. Ben ona demiştim telefonları bile bağlanmamış diye :D

Eksileri:
- Salonun ısıtma sistemi çalışmıyormuş. Donmuşlar film esnasında.
- Koltuk harfleri ve numaraları daha yapılmamış, isteyen istediği yere otuyormuş. EGO sistemi yani.
- Ses yalıtımı çok iyi değilmiş sanırım diğer salondaki seslerle birbirine karışıyormuş. Yalnız Nefes filminde sesler çok kötüydü bir şey anlamadık diyor fakat AFM'de de aynıydı durum. O filmden kaynaklı bir sıkıntı . Salondan değil yani.

Artıları:
- Fiyatı çok iyi.
- Salonları daha yeni ve temiz.
- SIFIR REKLAM ile küt diye filme girmesi ve çıkması. Cinebonus ve AFM'lerde ki 30-35 dk reklamları düşününce çok iyi.

Sanırım daha doğru düzgün çalışan olmadığından, ortalıkta ne doğru düzgün bilet kesen varmış, ne kontrol eden!

890 Mesaj
7 Kasım 2009; 11:18:04 

fatih cim belli ki yaşın daha ufak; sen biraz büyüdükten ve bu hükumet gittikten sonra konuşalım bu hususu.
Yoksa ergenekoncu diye alırlar

olay gelir, hippiilik vs. değil

quote:

Yazmayayım dedim ama bu son mesajınla yazmak durumunda bıraktın beni.

Arkadaşım Ankamall ya da ne bileyim Cepa, Armada'da da apaçi dolu , kalkıpta AVM'yi genelleyen var mı?
Hem belki sen de apaçisindir. AVM'ye göre sınıflandırma yapılması çok ama çok komik.

Sanki İstanbul Kanyon AVM çocuğuymuş gibi davranmayı bırakalım lütfen!

@Salvodor_07
Ne anlatmak istedin , mesajın nedir merak ettim ama göremedim.

Bugün Nefes filmine giden arkadaşımla demin msnde görüştük. Tavsiye eden ben olunca, bana iyi bir sövdü.
Salonda çok eksiklik varmış hala. Ben ona demiştim telefonları bile bağlanmamış diye :D

Eksileri:
- Salonun ısıtma sistemi çalışmıyormuş. Donmuşlar film esnasında.
- Koltuk harfleri ve numaraları daha yapılmamış, isteyen istediği yere otuyormuş. EGO sistemi yani.
- Ses yalıtımı çok iyi değilmiş sanırım diğer salondaki seslerle birbirine karışıyormuş. Yalnız Nefes filminde sesler çok kötüydü bir şey anlamadık diyor fakat AFM'de de aynıydı durum. O filmden kaynaklı bir sıkıntı . Salondan değil yani.

Artıları:
- Fiyatı çok iyi.
- Salonları daha yeni ve temiz.
- SIFIR REKLAM ile küt diye filme girmesi ve çıkması. Cinebonus ve AFM'lerde ki 30-35 dk reklamları düşününce çok iyi.

Sanırım daha doğru düzgün çalışan olmadığından, ortalıkta ne doğru düzgün bilet kesen varmış, ne kontrol eden!

548 Mesaj
8 Kasım 2009; 17:17:13 

GÜNCEELL

1676 Mesaj
8 Kasım 2009; 17:46:34 

Fiyat güzel gerçekten ama metroyla gidilememesi kötü.
Ankamall de halk gününde izlemek yine en iyi seçenek benim için.

703 Mesaj
8 Kasım 2009; 22:14:15 

quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

katılıyorum arkadaşa , eğer paranız varsa o gecekondu dediğiniz yerden (ben çevresinde pek göremedimde) ovacıkdan yani paranız yettiği kadar arsa alın, birdahaki seçimlere kadar oranın imar planı değişip oraya yüksek bloklar yapıldığında aklınıza gelir burada yazdıklarım :)

...

1312 Mesaj
8 Kasım 2009; 22:24:06 

Sinemanın zaten 5tl olması gerekirken, bir çok yerde 10 hatta 12tl bilet kesiyorlar... aslında durumu enayi gibi kabullenmesek, bir süre gitmesek ki ben gittiğim zamanları uygun fiyatlar günlerde gitmeye çalışıyorum zaten normale iner...

Sinema salonu işletenlerin 3 kişi gelsin ama paralı olsun zihiyetinin içine tüküreyim... Gerçi bu sadece bunlarda değil şu anda Ankara da ve diğer illerde yaşayan kişilerde bilir, yiyecek içecek işletmelerindede (lokanta pastane kafe vs gavur isimlendirmeleri yapılan yerlerdede) fiyatları tavana vurdurup sonrada neden kimse gelmiyor, nerede bu hlk demenin anlamı yok... İki laf edince aman efendim zarardayız vs oluyor... Hiç bir lokantanın siz istemeden fiş verdiğini gördünüz mü?

Neyse halk enayi oldukca sırta binen çok olur diyorum, bindirmek isteyende bindirsin diyorum artık...

548 Mesaj
12 Kasım 2009; 18:00:20 

bu gün tekrardan forum avm ye gitme fırsatı oldu

sinema salonu 3 ten 5 çıkmış arkadaşlar

3638 Mesaj
12 Kasım 2009; 18:22:13 

quote:

bu gün tekrardan forum avm ye gitme fırsatı oldu

sinema salonu 3 ten 5 çıkmış arkadaşlar

Fiyat hala aynı mı? hangi filmler var?

tüm ford araçlar bakım-servis rehberi: http://forum.donanimhaber.com/m_24210525/tm.htm

Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak.
Siyu Kabilesi

olur da 75 yıl yaşayabilirsek şu fani dünyada, sağlık için çok önemli olan uykuya günlük 8 saatten 25 yıl harcarken, iş için, yani çalışmak için, yani PARA için 10-12 saatten yaklaşık 34,5 yılımız gidiyor.. ömrümüzü bu şekilde tüketmeli miyiz? elbette çalışmalıyız ama biz bunun için mi yaşıyoruz?

2285 Mesaj
12 Kasım 2009; 22:25:14 

şentepenin halkı geliyor genelde oraya

548 Mesaj
12 Kasım 2009; 23:02:01 

quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

Fiyat hala aynı mı? hangi filmler var?

halen aynı

nefes
okul
kolpaçino
kanal-i-zasyon
aşk geliyorum demez

158 Mesaj
13 Kasım 2009; 14:17:40 

quote:

Orijinalden alıntı: A380

şentepenin halkı geliyor genelde oraya

yürüyerekmi?
yoksa 25-30bin tl lik arabalarıylamı?
80-100 bin tllik cipleriylemi?

en fazla 2tl vererek ve tek dolmuşla ankamalla geliyor olmasınlar?

2620 Mesaj
13 Kasım 2009; 14:39:55 

armada haftaiçi 8 tl sinemaları genelde boş oluyor tavsiye ederim, haftasonu 10 olabilir tam hatırlamıyorum genelde haftaiçi giderim sinemaya

Http://www.netnet.com.tr - Netnet Ajans Reklam ve İnternet Hizmetleri

3754 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
HooMie
13 Kasım 2009; 16:07:45 

2012de gelmiş bazıları saçmalıyo oraya gitmek için şukadar şukadar benzin filan die onlara yanıtım ulusdan 261,262,263,268 türleri olan ego(kartlı) otobüslerine binmeleri 45 dk den yararlanınca 2,20TL ye patlıyo gidiş dönüş :) cinema pink güzel ama geçen hafta ısı ve ses sistemlerinde sorun olduğu için hem fazla zevk alamadım hemde biraz üşüdüm :)

Four months are enough visit to Chicago , come back to Los Santos.

!!!THIS FALL IN PC!!!

3638 Mesaj
13 Kasım 2009; 16:52:57 

salvador cevap için teşekkür ettim..

ben de gittim dün akşam. gerçekten 0 km araba gibi kokuyor içerisi.. biraz da soğuktu. iki kişilik koltuklardan da gördüm, güzelmiş. ama güzel. dar değil en azından. 5 lira da iyi fiyat.

tüm ford araçlar bakım-servis rehberi: http://forum.donanimhaber.com/m_24210525/tm.htm

Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak.
Siyu Kabilesi

olur da 75 yıl yaşayabilirsek şu fani dünyada, sağlık için çok önemli olan uykuya günlük 8 saatten 25 yıl harcarken, iş için, yani çalışmak için, yani PARA için 10-12 saatten yaklaşık 34,5 yılımız gidiyor.. ömrümüzü bu şekilde tüketmeli miyiz? elbette çalışmalıyız ama biz bunun için mi yaşıyoruz?

768 Mesaj
13 Kasım 2009; 16:58:12 

hafta içi sinemalar bos salonda 4 kişi izledik filmi arada da kaçtık diğer filmden sesler geliyor soğuk daha tadilat var ve ses sistemi güzel değil. ilerde düzelir umarim.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=94366136

750 Mesaj
16 Kasım 2009; 10:24:57 

Çok mu soğuk ya, o zaman bedava olsa izlenmez şu kış günü, yaptıklarıda ayıp yani, şikayet etmek lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _bilge_ -- 16 Kasım 2009; 10:38:36 >

* Özentiler ve hainler Türkçemizi katlediyor... İzin verme ! *

548 Mesaj
17 Kasım 2009; 18:00:50 

açık olan salon saysı 7 olmuş arkadaşlar.

1531 Mesaj
17 Kasım 2009; 19:02:54 

Beyler hangi filmler var? İnternet adresi varsa söyler misiniz? 2012 geldiyse gidebilirim.

13 Mesaj
17 Kasım 2009; 22:53:03 

Az önce 2012 iyi izledim.Salonda yaklaşık 10 kişi vardı.En büyük problem soğuk.Bileti verirken uyarıda (soğukla ilgili )bulunuyorlar.
5 farklı film var.Hatırladıklarım ,Nefes ve Okan bayülgenin filmi.Telefon numaraları çalışıyor.Sanırım daha önce verilen numara yanlış.
578 00 22 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.
Yalnız 2012 deki görüntüler olağanüstü.

1014 Mesaj
18 Kasım 2009; 0:07:55 

Arkadaşlar sakın ama SAKIN. Bu sinemaya gitmeyin.. En azından sinema tamamen bitene kadar GİTMEYİN!
Bakın şiddetle uyarıyorum gitmeyin diye.. Çünkü ben öyle bir hataya düştüm.Fiyatından da değil oradaydım.Gireyim dedim... Ovacığın soğuğunu kemiklerimde hissettim. İnanılmaz bir soğuk vardı.
Derme çatma bir salon.Tavan bildiğiniz sacdı.Hiç bir yalıtım ısıtma unsuru yoktu.Bildiğiniz ağzımdan buhar çıka çıka izledim.
Ayrıca ses sistemi berbat ötesi. Sesler boğuluyor ve centerdan gelen sesler anlaşılmıyor.
Ses dengesi beter.
Işıkları söndürmüyorlar, ışık açık izliyorsunuz.Tüm bunlara katlandınız diyelim, film sürekli 20 cm aşağı 20 cm yukarı titriyor.Sadece yazılar değil film film şeridi tamamen titriyor.Hiç bir şey anlaşılmıyor.Yediğiniz soğukda cabası...
Bundan sonra isterse 1 TL olsun hiç bir şekilde bu sinemaya gitmeyeceğim...

-

Uzaklaştırılmış
18 Kasım 2009; 0:16:12 

Arkadaşlar ilk mesajlarımdan birinde sizleri uyarmıştım.
Bende burada okuyup arkadaşıma önermiştim. Filmden gelince msnde arkadaşım da bana sövmüştü.

Gidip görmedim ama bu soğuk olayı nedir?
Isıtmayı mı çalıştırmıyorlar da ücreti 5 TL yapıyorlar.

Hakkınızı arayın arkadaşlar.
Şikayet edin direk forum merkezine.

Biliyorsunuz bütün illerdekini tek bir firma yapıyor.
Haftasonu MM gideceğim o zaman bir bakayım nasıl bir yer açmışlar.

quote:

444 888 9 Alo Forum Danışma Hattı Hakkında 444 888 9 Alo Forum Danışma Hattı, Forum Alışveriş ve Yaşam Merkezleri'nin müşteri hizmetlerini telefon aracılığı ile sunmak için hazırladığı alternatif iletişim kanalıdır.

Sunulan Hizmetler ;

444 888 9 Alo Forum Danışma Hattından 7 gün / 08:00 - 24:00 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz.

444 888 9 Alo Forum Danışma Hattından yerel ve genel kampanyalar ve etkinlikler hakkında bilgi alabilirsiniz.

444 888 9 Alo Forum Danışma Hattına hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında bilgi, talep,öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

1531 Mesaj
18 Kasım 2009; 0:17:59 

@Kadtas,

Yorumun için teşekkürler. Gitmiyorum. Grip olmaya niyetim yok

750 Mesaj
18 Kasım 2009; 9:56:31 

quote:

Orijinalden alıntı: kadtas

Arkadaşlar sakın ama SAKIN. Bu sinemaya gitmeyin.. En azından sinema tamamen bitene kadar GİTMEYİN!
Bakın şiddetle uyarıyorum gitmeyin diye.. Çünkü ben öyle bir hataya düştüm.Fiyatından da değil oradaydım.Gireyim dedim... Ovacığın soğuğunu kemiklerimde hissettim. İnanılmaz bir soğuk vardı.
Derme çatma bir salon.Tavan bildiğiniz sacdı.Hiç bir yalıtım ısıtma unsuru yoktu.Bildiğiniz ağzımdan buhar çıka çıka izledim.
Ayrıca ses sistemi berbat ötesi. Sesler boğuluyor ve centerdan gelen sesler anlaşılmıyor.
Ses dengesi beter.
Işıkları söndürmüyorlar, ışık açık izliyorsunuz.Tüm bunlara katlandınız diyelim, film sürekli 20 cm aşağı 20 cm yukarı titriyor.Sadece yazılar değil film film şeridi tamamen titriyor.Hiç bir şey anlaşılmıyor.Yediğiniz soğukda cabası...
Bundan sonra isterse 1 TL olsun hiç bir şekilde bu sinemaya gitmeyeceğim...

* Özentiler ve hainler Türkçemizi katlediyor... İzin verme ! *

1014 Mesaj
18 Kasım 2009; 11:54:23 

İçerde kibrit çöpü yanmıyor.Sinema salonunun üstü sac ve ovacık soğuğu.. Bilen bilir ben susuyorum...
Forumdan , Sinema kısmına girdiğinizden andan sonra sıcaklık iliğinize işliyor.Dediğim gibi hiç bir şekilde ısıtacak ufo bile yakmıyorlar.. Soğuktan nefesim gözüküyordu sanki karda kışda gibi..

-

548 Mesaj
18 Kasım 2009; 19:18:21 

bu gün 2012 seyrettim koca salonda yannızdık

2361 Mesaj
19 Kasım 2009; 0:04:36 

arkadaşlar siz olayı anlamamışsınız bence orda ekstra gerçeklik sağlanmak için öyle bişi yapılmış

mesela NEFES filmini izliyosunuz biliyosunuz film karlı dağlarda soğuk bir ortamda geçiyor, sizde sinemada soğukta kalınca filmin gerçekçiliği artıyo bence

126 Mesaj
19 Kasım 2009; 0:33:05 

silivri de de var pink haftada 2kere gidiyorum.gayet iyi ve rahat....
ilk seanlar 3 sonrakiler 5 haftasonu 6lira....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifim -- 19 Kasım 2009; 0:34:03 >

Toyota Corolla 1.6 XEI 1997
İphone 4

548 Mesaj
24 Kasım 2009; 17:55:53 

dün gece kız arkadaşımla tekrar 2012 seyrettim(2 kez ama mecbur )
bugunde bir arkadaşımla kurtlar vadisi gladyoyu seyrettim
sinema nın düzeni oturmuş
salonlar sıcak
bu arada-da gece matınelerıde baya dolu oluyor

2801 Mesaj
25 Kasım 2009; 12:45:50 

Tamamı da çiftli koltuk ne güzel tam bana göre

Acer S7-391 Ultrabook
Intel® Core™ i5 3337U 1.8 Ghz@2.60 Ghz | 4 GB DDR3 1600 Mhz Ram | 13.3" Full HD IPS Dokunmatik LED | 64 GB x 2 / 128 GB RAID0 SSD | 1.3 KG

11647 Mesaj
25 Kasım 2009; 13:28:13 

Oralara kim gider sinema izlemeye yahu...Verecegin yol parası ve zamana git adam gibi sinemada izle daha iyi

3308 Mesaj
25 Kasım 2009; 14:53:43 

biri sıcak diyor biri soğuk diyor son durum ne?

Gigabyte p55US3L rev2,I5 750,2X2 Kingston DDR3 1333 CL7,Akasa x4,Gigabyte GTX 480,Creative xfi music edition,Xilence 1000w,CoolerMaster haf 932,Philips 8694,PS3

138 Mesaj
25 Kasım 2009; 23:39:59 

son durum bugün itibariyle "soğuk" .. salon 6 .. film 2012.. koltukların yanlış görmediysem hepsi 2 kişilik.. ısıtacağız diye fan'ı sona dayamışlar lakin ısıtmıyor ve çok deli gürültü yapıyor.. merdiven ışıkları sürekli açık,rahatsız ediyor.. filmin görüntü kalitesi vcd gibiydi.. 5 tl de iyi fiyat (+ yönü)

Uzaklaştırılmış
26 Kasım 2009; 0:05:59 

quote:

Orijinalden alıntı: meliksah

son durum bugün itibariyle "soğuk" .. salon 6 .. film 2012.. koltukların yanlış görmediysem hepsi 2 kişilik.. ısıtacağız diye fan'ı sona dayamışlar lakin ısıtmıyor ve çok deli gürültü yapıyor.. merdiven ışıkları sürekli açık,rahatsız ediyor.. filmin görüntü kalitesi vcd gibiydi.. 5 tl de iyi fiyat (+ yönü)

İyi de arkadaşlar ısıtma sistemi çalışırsa bilet fiyatları 10 TL civarı olur.

Telefon açıp şikayet eden olmadı mı hiç?

450 Mesaj
26 Kasım 2009; 8:42:22 

evim de yakın fakat soğuk olduğunu duyunca gidemiyoruz. İnsallah ıssıtıktan sonrada 5 tl devam eder.

İçin temiz olmadıktan sonra
Hacı hoca olmuşsun, kaç para!
Hırka, tespih, post, güzel ama ;
Yaradan kanar mı bunlara?

501 Mesaj
26 Kasım 2009; 11:31:09 

geçen hafta 2012 seyretmeye girttim. 21.30 seansıydı.

bu hafta durum ne bilmiyorum ama benim gittiğim filmle ilgil sinema yorumum:

1-salonlar daha bitmemiş. salonların üst kısmı saç. oralar muhtemelen kapatılacaktır. eğer kapatılmazsa, ısıtsalar bile birdaha gitmem. çünkü yanda salonda nefes oynuyordu ve 2012 de normal konuşma sırasında yandaki bağırış çağırış, çatışma sesleri aynen geliyordu. bir ara nefese mi geldim diye düşünmeye başladım.

2-gece seansı olduğu için, sinemada sadece 1 görevli vardı. makinelerin başında kimse yoktu. filmin ortasında film koptu. ben film komlarının ben doğmadan olduğunu zannederdim. zaten netlik ayarları da yapılmamıştı. makineler iyi ama başındakilerde iş yok.

3- film koptuktan sonra hemen müdahele ettiler. 1-2 dakika bekledik. filmi düzelttiler, netlik ayarı da düzelti, görüntüler çok güzelleşti ama bundan sonra ne oldu bilin bakalım. Ses yoktu :( içerden bağırdık çağırdık duyan yok. salondakilerle biraz gülüüştük. hem üşüdük, hem film koptu hem de bize sessiz film nasılmış, geçmişte insanlar nasıl sessiz film seyrediyormuş onu bize yaşattıkları için görevlilere teşekkür ediyorduk içimizden.

4- yaklaşık 20 dakika sonra ses geldi. filmin son kısımlarında geldi neyseki de son 15 dakikada sesleri duyduk. :)

5- birde en önemlisi, farkeden oldu mu bilmiyorum ama perdeleri tek parça kumaştan yapılmamış. yatay olarak 4 parça kumaş birleştirilmiş ve birleşim yerlerinde iki kumaş üst üste geldiği için diğer yerlerden daha beyaz. bu nasıl bir sinemacılıktır anlamadım. biraz ışıklı sahnelerde, ekranda boydan boya yatay olarak 3 adet beyaz çizgi bariz şekilde görülüyordu.

benim yaşadıklarım film kopması gibi muhtemelen şansızlık ama bu sinemaya bir daha gitmem için, öncelikle tavanı kapatıp ses yalıtımını adam gibi yapmaları lazım. sinemaya yeni olduğu için sıcaklık çözülür o önemli değil ama sonuçta ses ve büyük görüntü için gidiyorum sinemaya. evimde ses sistemim de, 46" LCD tv de var. 15 TL vermektense 5 TL ye sinemaya giderim diyordum ama sanırım evde film seyretmeye devam edeceğim. çünkü ne kadar sinemada film başkadır dense de, bence gelir durumu ile de alakalı değil ama 15 TL bir filme vermek bence saçma. birkaç arkadaş gitmektense, bir akaç kişi gider BluRay'ini alırım. evimde paşalar gibi seyrederim. film arşivide yapmış olurum.

Bundan sonra imza falan yok...

138 Mesaj
26 Kasım 2009; 23:42:06 

2012 gibi güzelim ses ve görüntü efekti olan bir film bu sinemada şu an için izlenmez.. yazık olur.. "nefes" izlenebilir ama..

2285 Mesaj
27 Kasım 2009; 10:20:15 

bende gittim bilet soran bile yok kimin ne yaptıgı belli değil koca salonda 4 kişi vardı içeri buz gibiydi filmin ortasında birisi girdi oda izledi film bitince bende öteki salonlardan birine girdim oturdum izledim biraz sonra üşüdüm filmde ortasından girince birşey anlamadım çıktım başka bi salona girdim orasıda soğuktu tümden terkettim içeri alışveriş merkezine girince ısındıgımı anladım dizlerim dondu romatizma olmazsam iyi

704 Mesaj
27 Kasım 2009; 11:24:44 

quote:

dün gece kız arkadaşımla tekrar 2012 seyrettim(2 kez ama mecbur )
bugunde bir arkadaşımla kurtlar vadisi gladyoyu seyrettim
sinema nın düzeni oturmuş
salonlar sıcak
bu arada-da gece matınelerıde baya dolu oluyor

gece matinesi mi?

matinenin kelime anlamını bilmiyorsun sanırım hocam. matine : Gündüz gösterimi (kaynak TDK)

evet konuyla ilgisi yok ama belirtiyim dedim.

MITSUBISHI COLT INVITE 1.3 AMT 2011

Hp Elitebook 6930p

2311 Mesaj
28 Kasım 2009; 0:03:53 

Istanbulda 5 tl ye sınema bulsam butun fılmlerı ızlerdım herhalde.Dun 14 tl verdım.