Şimdi Ara

HTC, HD2 modelinin Avrupa ve Asya ülkelerine dağıtımına başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
24.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Dünyanın sayılı PDA üreticilerinden HTC, amiral gemisi niteliğindeki HD2 modelinin Avrupa ve Asya ülkelerine dağıtım işleminin başladığını anons etti. Tayvan'ın kasım ortalarına doğru HD2'ye kavuşması beklenirken Amerika için 2010 yılı işaret edilmekte.

Yeni PDA'nın teknik özelliklerini sizler için kısaca özetlersek, quadband GSM - HSDPA şebekesi desteği, 11 mm kalınlık, 4.3 inç 480x800 piksel dokunmatik kapasitif ekran, 1 GHz Qualcomm Snapdragon işlemci, 448 MB RAM - 512 MB ROM, Windows Mobile 6.5 işletim sistemi, HTC Sense arayüzü, hareket sensörü, 3.5 mm jak girişi, 5 megapiksel kamera, otomatik odaklama, WI-FI / Bluetooth v2.1 / A-GPS bağlantıları, microUSB girişi, microSD kart desteği, Facebook - Twitter gibi sosyal ağlarla entegrasyon, FM radyo ve 1230 mAH batarya gibi zengin bir liste karşımıza çıkıyor.

HTC HD2'nin fiyatının 500-550 Euro civarında olacağı tahmin ediliyor.

• Anam heyecan bastı ya tam vize zamanı umarım 20gün sonra gelir yoksa sinavlarda batarim onla ugrasmaktan okul uzar :))
    Ağzınızdan bal damlamış mübarek...
  • Tr deki sitesinde maalesef tanitimi bile yok
  • Sevgili arkadasim sen vizeyi geldi gelecek diye asarsin,finali geldi cihaz birazda ugrasasayim diye asarsin,yaz okulunuda cihaz hakkinda forumdaki arkadaslara bilgi verecegim diye asarsin ,gel sen vazgec bu sevdadan da türkiye degerli bir bilim adamindan mahrum kalmasin

quote:

Orijinalden alıntı: Davidoffmath

Anam heyecan bastı ya tam vize zamanı umarım 20gün sonra gelir yoksa sinavlarda batarim onla ugrasmaktan okul uzar :))
    Ağzınızdan bal damlamış mübarek...
  • türkiyede resmi satışı aralık ilk haftası başlayacakmış
  • umarım burada fiyatı makul olur..
  • isletim sistemi nedir bunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilakdere

isletim sistemi nedir bunun

wm 6.5 capacitive ekran.Zannedersem çıktığı zaman wm7 de yüklenebilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KayhanKaan -- 7 Kasım 2009; 15:44:05 >
  • Cihaz şuan hollanda'da satışta, ancak stoklar hemen tükenmiş. Haftaya çarşamba ya da perşembe tekrar gelecek. Cihazlar dutch'ça aldıktan sonra ing rom atmak gerekiyor. İng. rom'lu hd2 13 kasım'dan itibaren piyasada olacakmış...
  • Ekran büyük ne kadar büyür daha merak ediyorum. Laptop gibi çantalarda taşırız artık yeni nesil telefonları.
  • Evet...
    merak Ediyorum
    Laptoop PDA arası bişilere doğru gidiyo ekranlar..
    ilerde acaba adı hala PDA olarakmı kalıcak..
    Bide kasası nasıl dayanacak kırılır bu ekranlar ya :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenk

Ekran büyük ne kadar büyür daha merak ediyorum. Laptop gibi çantalarda taşırız artık yeni nesil telefonları.

http://www.phonedone.com/wp-content/uploads/2009/10/htc-hd2-handson41.jpg
    şuna bakın ve lütfen boy farkına bakın iphonle neredeyse 1 cm fark bile yok fakat iphone 3.5 inç hd2 4.3 inç

• iphone kot cebine girebilsede hd2 pek girebilecek degil girsede 2 günde kirilir bu ince yapisiyla.
    Neyse alalimda kendini belli eder tasiniyormu tasinmiyormu?4" te kalsalardi keske bu kasa yapisiyla daha elle tasinabilir yapisi olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatsb

iphone kot cebine girebilsede hd2 pek girebilecek degil girsede 2 günde kirilir bu ince yapisiyla.
    Neyse alalimda kendini belli eder tasiniyormu tasinmiyormu?4" te kalsalardi keske bu kasa yapisiyla daha elle tasinabilir yapisi olurdu.

Benim korkumda o zaten.Dokunmatikte büyük ekran seviyorum ama ekran büyük olduğu için cepte taşırken vücut daha büyük alana baskı uygulayacağı için kırılma riski artacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hook1903

şuna bakın ve lütfen boy farkına bakın iphonle neredeyse 1 cm fark bile yok fakat iphone 3.5 inç hd2 4.3 inç

İphone ebatları büyük. Hele samsung'un telefonu var takoz kelimesine hakaret olur o derece büyük.

Telefon adı üstünde ne beklersin iyi çeksin, şarjı uzun gitmesi, ebat, radyasyon etkisi az, görünüm, kullanım kolaylığı vb
  • quote:

Orijinalden alıntı: hook1903

quote:

Orijinalden alıntı: greenk

Ekran büyük ne kadar büyür daha merak ediyorum. Laptop gibi çantalarda taşırız artık yeni nesil telefonları.

iphone ile x10'nun kasalarının boyları aynı ama biri 3.5" diğeri 4".
    iphone ilk çıktığında ekranı gözümüze çok büyük gelirdi ama artık küçük geliyor.gelecekte bakalım daha neler göreceğiz.

open gls karşılaştırma testihttp://www.youtube.com/watch?v=2htj8r1gWgc
    web tarayıcı karşılaştırmasıhttp://www.youtube.com/watch?v=XJF63S3yYto

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 8 Kasım 2009; 21:34:34 >

• Iphone yada eski hd den alacaktım bu mesajı görünce vazgeçtim süper bir şeye benziyor youtube görüntüleri beni cezbetti
  • Cihaz süper bişey Türkiye de ilk eline alan biri benim galiba . temin edebilirim.
  • nasıl yani sen şu anda kulllanıyormusun
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.