Şimdi Ara

Sony Ericsson, Symbian desteği sunan 3.5'' ekranlı ''Kurara'' üzerinde mi çalışıyor?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sony Ericsson'un, dün Android işletim sistemli ilk cep telefonu Xperia X10'u tanıtmasının hemen ardından ''Kurara'' kod adına sahip olacağı iddia edilen yeni bir modelin fotoğrafları internete sızdırıldı.

Söylentilere göre Symbian işletim sistemini kullanan Kurara'da, 3.5 inç boyutunda dokunmatik ekran ve 8.1 megapiksel çözünürlüğünde kamera bulunacak. Ayrıca kameranın HD çözünürlükte video kaydedebileceği iddialar arasında yer alıyor. Sony Ericsson cephesinden resmi bir açıklama gelmediği için telefonun gerçek mi yoksa yalnızca bir tasarıdan mı ibaret olduğunu zaman gösterecek.

• OmniaHD rakibi olacak sanırım.
  • kasası metalik sanırm hoş tasarım
  • satio dan ne farki var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilakdere

satio dan ne farki var.

Yanlış görmüyorsam xenon flaşı yok bu kurara nın. Birde HD video çekiyormuş. Tasarımı gayet güzel ama xenon olmaması çok kötü.

..Knight.. Bugün amma çok konu açtın. Çok sevinçlisin heralde yada yapacak hiç işin yok.
  • Yeni fotoğraflar gelmeye başladı. Ancak ortada HD simgesi yok.

Sony Ericsson, Symbian desteği sunan 3.5'' ekranlı ''Kurara'' üzerinde mi çalışıyor?

http://semcblog.com/2009/11/04/new-spy-pics-of-sony-ericsson-kurara/

quote:

..Knight.. Bugün amma çok konu açtın. Çok sevinçlisin heralde yada yapacak hiç işin yok.

Kendimi her mutlu hissettiğimde haber yazarım.

• Tasarımını beğendim
  • forever Sony kalitesi
  • dış görünümü iyi değil bence..
  • hımm bu cihazın siyah rengi daha hoş durur bence :D for you se :)
  • kamera optiği 4.6mm yanlış görmediysem
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan_9292

kamera optiği 4.6mm yanlış görmediysem

yanlış görmemişsin dogru zaten kamerasından fazla bi hayır beklememek lazım k850nin altında kalıcana adım gibi eminim
  • ne zaman çıkar.3 sene sonra mı?
  • Tasarım hoş.

..Knight.. resimler için teşekkürler.

• Video örneği;

http://www.mobile-review.com/review/image/sonyeric/kurara/video/video.mp4
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • çakmagörünüyor.ne kadarda resim vede video koymuş olsanız bile kalitesiz bir yapısı var nedense.ben öyle algıladım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.