Şimdi Ara

LAGUNA II GRUBU *** Gelin; Konuşalım, Tartışalım, Paylaşalım *** (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.182
Cevap
249
Favori
1.642.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • est birader bu forumu neden kullanıyoruz tecrübelerimiz paylaşıp yardımcı olacağız birbirimize
    diğer merakını da gidereyim esp devreden çıkınca uyarıyor devreye girince bir şe söylemiyor için rahat olsun
  • [Deleted by Admins]
  • yahu ben arif biraderin mesajını okuyamıyor yada göremiyorum nedendir acep?
  • [Deleted by Admins]
  • eyvallah birader sağolasın
  • [Deleted by Admins]
  • hayır kapattığın zaman ekranda görünen ikaz tekrar devreye soktuğunda kayboluyor sadece
    hatta bende tereddüt ettim acaba devreye soktummu diye tekrar bastım çıktı ve devreye soktum
    devreye girdiğinde hiç bir belirti vermiyor sadece ikaz görüntüsü kayboluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nickozy -- 22 Kasım 2009; 1:32:07 >
  • [Deleted by Admins]
  • havalar soğumaya başladı arabalarda fazla yakmaya başladı
    22 kuruş yaktığını hesapladım dün aldığım gazla
    benzinde ne yakıyorsa arkadaşlarım yazarlarsa sevinirim
  • Şu aralar denizlide trafik berbat alt yapı çalışmalarından dolayı. havaların soğumasına ilave bir de bu sorun var denizlide. şehiriçi ortalama 12.2 lt yakıyorum ben. yani km de 41 kuruş
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickozy

sevgili kardeşim senin tecrübelerin burada ciddi ışık oluyor bazı arkadaşlarımıza
    lütfen paylaşmaya devam et
    ha bu arada oto elektrikçin çok iyi ise sana bir link vereyim oradaki talimatlara göre klimanın ışığını da yapsın
    video izlet sonra bırak yapsın ama usta olamlı nalbant olmasın dikkat et

http://www.youtube.com/results?search_query=renault+laguna+fix&search_type=

arıntı resim için şu lnkede tıkla (linkin sonunda ki rakamı (0026) 27 ve 28 7ap farklı resimler de göreceksin
    http://i244.photobucket.com/albums/gg28/tilldef/Photo0026.jpg

umarım yardımcı olur

bu arada ustan sökemez ise klima panelini serviste söktür götür
    lamba yapacam derken panel gitmesin

http://www.renaultforums.co.uk/showpost.php?p=281217&postcount=202
    bu linkte de yapacakların sıra ile yazıyor ing ama google translete ile çevirebilirsin
    bu siteden istifade etmek için üye olmalısın

kolay gelsin

arkadaşlar merhaba aynı sorun benim arabada da var ekran ışığı gidip geliyor servise götürdüm tamir olmaz değişması lazım dediler 1300 gibide bir fiyat verdiler şimdilik o şekilde kullanıyorum yapabilicek iyi bir usta bulursam yaptırıcam gebzede oturuyorum istanbul yada izmitte bu işi yapan yapabilecek bildiğiniz önerebileceğiniz yer varsa yazabilirmisiniz.tşk.

• benim bildiğim kocaelinde var dı bir usta birader önceki forumda konuşulmuştu o usta bi o sayfalara bakarsan bulabilirsin sanırım adresi ve ustayı burayada yazarsan sevinirim bulunca
    mulamaz isen tekrar yaz bi daha bakalım
  • eveettt dostlar sizlerle önemli bir bilgi daha paylaşayım
    aracımızın aküsünün voltajı 11.8-13.4 aralığında olmak zorunda imiş
    özllikle 11.8 in altına düştüğünde beyin hataları kaptör hataları abs vs hataları verebiliyormuş
    aracınızın bilgisayarı arıza verirse önce akünüzü bir öçltürün
    ilk çalıştırma ve sonrasında voltajı özellikle 11.8 in altında seyretmeyecek
    özellikle akülerin performansıda soğuğa bağlı olarak düşebileceğinden bu günlerde bu tip arızalar görülebilir
  • [Deleted by Admins]
  • senin arabadaki lpg kiti nedir birader (marka)
  • benim araba 9.6 lt ortalama benzin tuketiyor. 1.6 benzinli lpg yok. tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeHuG

benim araba 9.6 lt ortalama benzin tuketiyor. 1.6 benzinli lpg yok. tesekkurler

9.6 lt çok iyi bir ortalama bence. nasıl beceriyorsun bunu? tüyoları verebilir misin? bende otomatik klima modu açık, bu yüzden arasıra klima devreye girip çıkıyor. yakıt tüketimimin fazla olması acaba bu yüzdenmi?
  • birader senin yakıtın ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickozy

birader senin yakıtın ne kadar?

şehiriçi ort 12,2 lt
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.