Şimdi Ara

LAGUNA II GRUBU *** Gelin; Konuşalım, Tartışalım, Paylaşalım *** (886. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.184
Cevap
249
Favori
1.644.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 884885886887888
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Federalll

Ewet war abim

tam istediğim tipte senin spoiler kibar ve arabaya güzel bir hava katıyor 200tl ye yapıyolar ankarada bilenler vardır karlıkçı halilde

• Bnm ki istnbulda yapıldı abim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Motor gücüyle alakalı arkadaşlar bayadır kafama takılan bir mevzu var, nette aradım sonuç bulamadım. Aracı 2 yıl önce almıştım, testte motor %90 çıkmıştı, 112 beygirden 90 küsür beygir güç veriyordu, 20 beygire yakın bir güç kaybı var. Bunu chip felan taktırmadan motoru olması gerektği beygir gücüne yeniden çıkartmak için neler yapmam gerekir?
  • mave-rick kullanıcısına yanıt
    motor revize edilmeden orj. ne dönmesi zor.iyileştirme yapılabilir:carbonclean+kaliteli motor yağı+orj filtreler+kaliteli gaz+ngk lpg buji+kaliteli bobin.
  • drfx77 D kullanıcısına yanıt
    Carboncleanı nette araştırdım nasıl yapıldığınıda öğrentim böylelikle, bunu bir depo katkısı ile biz yapamazmıyız varmı öyle bir ürün?
  • mave-rick kullanıcısına yanıt
    aynı randımanı vermez yakıta konan katkılar.würth depo katkısı denemiştim farklı araçta işe yaramıyor.
  • kolay gelsin acemiyiz .2004 model renault 2 privelege var bende geçen gün debriyaj balata seti değiştirdim, değistirdikten sonra aracın çalışma şekli değişti önceden boştayken start lambası yanıp arac çalışıyordu, şimdi debriyaja basmadan araba çalışmıyor? bilgisi olan varmı?
  • orhan1975edirne O kullanıcısına yanıt
    Olması gereken bu zaten. Starta basmadan önce boşta ise fren+start viteste ise debriyaj+starta baslılır. Tek başına start ile çalışmaması lazım normalde
  • Teşekkürler normall hala döndü ozaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orhan1975edirne O kullanıcısına yanıt
    arac sanirim faz 1 bu araclarda onur arkadasin dedigi gibi sistem yok bosa alirsin calisirsin seninki eski halini bilmiyormusun aracinin eski hali nasilsa suandada oyle olmasi gerekli benim aklima geliyor sorunun ne oldugu ama once senden bilgi almak lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuk_18 -- 20 Aralık 2014; 15:41:48 >
  • benim araç aldığım günden beri hiç bir şeye basmadan (debriyaj,fren vss ) çalışıyor enteresan doğrusu
  • cashuva C kullanıcısına yanıt
    üste arakdasa yazdim faz 1 lerde birseye basmaya gerek yok manuel viteslerde bu sekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuk_18

üste arakdasa yazdim faz 1 lerde birseye basmaya gerek yok manuel viteslerde bu sekilde

bende sizin gibi biliyorum vites boşta çalışıyor ama yukarda bahsedilen baskı balata değişiminden sonra debriyaja basıp çalıştırılması ilginç olmuş
  • cashuva C kullanıcısına yanıt
    arkadasin sorunu araci sanirim faz1 debriyaj degisiminden sonra ne degisti benim tahminim geri vites musuru ya yerinden cikartildi yada yenisi takildi takilan orjinal cikanla birebir ayni degil o yuzden yapiyor ama bunun sebebi geri vites musuru araci bostayken degilde debriyaja basip calistirmanin
  • Merhaba arkadaşlar
    2004 laguna faz1 araç klima açıkken debriyaj fren yapınca stop ediyor araçta brc lpg var sizce sorun nerden kaynaklanıyordur burdaki usta(?)lar bulamadı.
  • Hava yastığı ikaz ışığının sönmesi için sürücü koltuk altındaki soketi yoklamak isterken. resimdeki mandala gözüm ilişti. Bir kabloya bağlı ve boşta sallanıyor. Ne işe yaradığını bilen var mı?
  • koltuklar elektriklimi normalde bunun yeri sofor koltugunun altinda bulduysan arka koltugun önünden söför koltugunun altina dogru egilip baktiginda sag da raylarin orda yeri var koltugu ileri geri alinca bu tirnak basiyor ama sende bosda ise orda yeri yok ise bunun gorevi sanirim eleltkrili koltuklarda hafiza yada konum bilgisini sagliyor bugun bakarim kendi aracimda ben kendim yerine taktim hatta resmini cekerim yollarim sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: cashuva

quote:

Orijinalden alıntı: fuk_18

bende sizin gibi biliyorum vites boşta çalışıyor ama yukarda bahsedilen baskı balata değişiminden sonra debriyaja basıp çalıştırılması ilginç olmuş

faz 1 manüel kullandım.şimdiki faz 2 manüel.olması gereken şu:vites boşta iken frene basmadan,viteste iken de debriyaja basmadan çalışmamalı.aksi bir durum varsa fren ve debriyajın üstündeki veya altındaki müşürlereden veya geri vites müşürlerinden birisi sıkıntılıdır.sıkıntıdan kastım müşür açık veya kapalı pozisyonda takılı kalmıştır.

• drfx77 D kullanıcısına yanıt
    doktor simdi faz 1 de de araci bosa aldikdan sonra calismamasi mi gerekli diyorsun,yani debriyaja yada frene basmadan faz 2 de bu sekilde oalbilir ama faz 1 de oyle birsey ben hic gormedim ekrandada frene basin yada debriyaja basin demiyor hic
  • fuk_18 F kullanıcısına yanıt
    araç manüel ise çalışmaması lazım pedala basmadan.bendeki eski faz 1 şimdiki faz 2 böyle.otomatiklerde direkt çalıştığını yazdıydı arkadaşlar.sonuçta çocuklar kurcalamıyorsa sorun edecek bir şey değil.
  • 
Sayfa: önceki 884885886887888
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.