Şimdi Ara

Numaralı Lens Kullananlar Mutlaka Okusun!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
261
Cevap
8
Favori
190.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Lens kullanmaktayım,lenslerim bittiği için haftasonu izmirde gezmediğim yer kalmadı. Bausch & Lomb Purevision modelini kullanmaktayım. Gezdiğim yerlerde en ucuz denk geldiğim 70 tl dedi,kataloğunda ise fiyatı 90 tl idi. Adama ben 45 ten alıyorum dedim,inanmadı;öyleyse al stok yap dedi üstüne!!

Dün;http://www.lensci.com/# adresinden sipariş verdim ve şaka gibi bir fiyata maloldu bana, kutusu 6 taksitle 32 TL ye geldi!!! Gerçekten bukadarda olmaz,insanlar bukadarda aptal yerine konmaz,bukadar kolaymıdır böyle para kazanmak ya. Normal fiyatı 45 tl fakat 3 kutu alana 1 kutu hediye ediyorlar ve 6 taksit yapıyorlar kredi kartına. Dün sipariş verdim ve bugün elimdeydi,kargo parasınıda kendileri ödüyorlar. Güvenle alışveriş yapabilceğiniz bir site.

OPTİKÇİLERE

• quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

Arkadaşım da oradan alıyor bana bir marka önermişti sorup yazarım buraya . Çok iyiymiş o marka, o arkadaşım epey tecrübeliydi lens konusunda. Reklam olmasın Ankarada bir göz hastahanesinde ameliyat oldu 990TL ye 8 taksit hem de şimdi kartal gibi görüyormuş :) Askerden sonra olucam ben de inşallah. Lens eziyet ya.

Lazer %100 sorunsuz değildir, iyice araştırmak gerekiyor.

bu uygulama hakkında bir çok şikayet söz konusu özellikle gecegörüşü ile ciddi sıkıntılar FDA ya bildirilmiş durumda, milyonlarca dolarlık tazminat davalarısöz konusu ayrıntıyı bu siteden okuyabilirsiniz: işte boru

hatta aynı sitede gösterilen ameliyattan sonra oluşmuş bir komplikasyonun simülasyonunu buraya ekleyeyim.

edit:typo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuduk -- 4 Kasım 2009; 0:33:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kuduk

quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

Arkadaşım da oradan alıyor bana bir marka önermişti sorup yazarım buraya . Çok iyiymiş o marka, o arkadaşım epey tecrübeliydi lens konusunda. Reklam olmasın Ankarada bir göz hastahanesinde ameliyat oldu 990TL ye 8 taksit hem de şimdi kartal gibi görüyormuş :) Askerden sonra olucam ben de inşallah. Lens eziyet ya.

Lazer %100 sorunsuz değildir, iyice araştırmak gerekiyor.

bu uygulama hakkında bir çok şikayet söz konusu özellikle gecegörüşü ile ciddi sıkıntılar FDA ya bildirilmiş durumda, milyonlarca dolarlık tazminat davalarısöz konusu ayrıntıyı bu siteden okuyabilirsiniz: işte boru

hatta aynı sitede gösterilen ameliyattan sonra oluşmuş bir komplikasyonun simülasyonunu buraya ekleyeyim.

edit:typo

hocam bu dedigin resimlerdeki olaylarin aynisi bana K si yuksek zenon farlarda oluyor,acaba bende mi hata yoksa farlari fazla mavi yapmaya calisanlarda mi?

• Benwww.opmer.com vewww.lensoptik.com.tr 'den alıyorum. Son zamanlarda Acuvue OASYS aldım hep. En memnun kaldığım lens bu biomedics'i bıraktıktan sonra. Hiç kaçak-sahte ürüne denk gelmedim. lensoptik.com.tr her siparişle ücretsiz solüsyon da veriyor ancak internet üzerinden atılan mesajlara cevap vermiyorlar. Sistem hatası diye tahmin ediyorum şimdilik. Opmer.com ise çok ilgili.
  • Advance :http://www.lensoptik.com.tr/main/product_detail.asp?pro_ID=18&sub_cat_ID=3&cat_ID=1

Oasys :http://www.lensoptik.com.tr/main/johnsonjohnson_acuvue_oasys_saydam_lens-71-3-1.html

Site kesinlikle mükemmel. Her siparişte 360lık solüsyon hediye ediyorlar ve siparişi aynı gün ups'e veriyorlar. Ya akşam ya da ertesi sabah elinizde oluyor yani ürün. İki modeli de kullandım, advance daha çok hoşuma gitti fakat pure visionlar kesinlikle karşılaştırılamaz acuvue serisi ile. Gözünüzde olduğunu unutacaksınız...

• http://www.lensmarket.com/

En son buradan aldım, hatta dün geldi...Kargo bedava, 2 lensede 360 ml lik gayet kaliteli bir solüsyon hediyesi var. Lens fiyatlarıda daha uygun geldi diger sitelerden.
    Tavsiye ederim
  • goze zarar

izleyin bakın ne oldugunu söylüyo ama bunu bunu yapın diyo tabi sizin dikkatinizi lens kullanma isteginiz yüzünden verdigi zarar çekmiyor 2 kere izleyin
    benden bu kadar
    daha fazla ısrar etmeye gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boranet -- 4 Kasım 2009; 15:46:24 >
  • 5 yıldır lens kullanırım ve 5 yıldırwww.lensmarket.com dan alışveriş yaparım. piyasada 90 tl sitelerde 45-47 tl arası değişmekte. ve de çok kaliteli lens.

ben 3 yıldır 47 tl ye alırım purevisionu.

bence lensmarket i de deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccaparli -- 7 Kasım 2009; 14:14:00 >
  • bende3 yıldır lens kullanıyorum

ilk kullandıgım lesnlerden sonra batmadan dolayı CIBA VISION AİR OPTİX kullanmay başladım 3 yıldırçok memnunum gözüme gayet uygun şükür bir iki kere kızarma dışında (oda kendi hatam) hiç sorun olmadı

herkese tavsiye ederimlensleride lensoptik sitesinden alıyorum 2 yıla yakındır çok memnunum msn leri de var bende birebir soruyorum cevap veriyorlar hatta hatalı siparişimi hemen anındaduzelttirdim bu sayede

şuan 360 ml. solusyon kampanları var fiyatta cok uygun kesinlikle tavisyemdir

kargoda bedave 1 gunde elime ulaştırdılar stokları devamlımevcut

http://www.lensoptik.com.tr/main/air_optix-91-2-1.html

• quote:

Orijinalden alıntı: deleteextra

Toric lenslerin ne farkı var.Benim gözlerimde astigmatta var.Ama ben normal lens kullanıyorum.

Daha çok yapışıyor..
    Gözünü kısmadan maximum netlik kazandıyor..
    Farkı hissediyorsun..

J&J Acuvue ADVANCE TORIC en iyisi piyasada..
    http://www.lensmarket.com/Toric_astigmat_Lens/Johnson__Johnson/Acuvue_Advance_Toric

Rahatlığı belirsiz..Losyona göre değişiyor...
    Ben RENU kullanıyorum..Memnunum..Ama her göze gitmeyebilir..

• quote:

Orijinalden alıntı: senechaux

Arkadaşlar merhaba. Lens kullanmaktayım,lenslerim bittiği için haftasonu izmirde gezmediğim yer kalmadı. Bausch & Lomb Purevision modelini kullanmaktayım. Gezdiğim yerlerde en ucuz denk geldiğim 70 tl dedi,kataloğunda ise fiyatı 90 tl idi. Adama ben 45 ten alıyorum dedim,inanmadı;öyleyse al stok yap dedi üstüne!!

Dün;http://www.lensci.com/# adresinden sipariş verdim ve şaka gibi bir fiyata maloldu bana, kutusu 6 taksitle 32 TL ye geldi!!! Gerçekten bukadarda olmaz,insanlar bukadarda aptal yerine konmaz,bukadar kolaymıdır böyle para kazanmak ya. Normal fiyatı 45 tl fakat 3 kutu alana 1 kutu hediye ediyorlar ve 6 taksit yapıyorlar kredi kartına. Dün sipariş verdim ve bugün elimdeydi,kargo parasınıda kendileri ödüyorlar. Güvenle alışveriş yapabilceğiniz bir site.

OPTİKÇİLERE

benim kullandıgım ve dun 50 lira nakit aldıgım lens lensmarket.com da 52 lira lensci.com da 43 lira ne anladım ben bu işten

bende bi arkadaşın dediği sahte ya da kaçak olayına katılıyorum giyim-aksesuar-elektronik neyse ama sağlık sektöründe biraz dikkat lütfen.
    elimde kanıt ama burası türkiye yakında insanın da sahtesini yaparız.

ayrıca olarak baslıgı acan arkadasın yazısında sanki reklam kokusu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi morphenion -- 22 Kasım 2009; 1:19:08 >

• Arkadaşlarwww.harbioptik.com 'da piyasada bulduğunuz en ucuz fiyattan %20 daha ucuza veriyorlar , siz en ucuz bulduğunuz internet sitesini söylüyorsunuz adamlar da bakıp o fiyat üzerinden indirim yapıyorlar. Ben uzun zamandır acuvue oasys kullanıyorum ve hiç problem yaşamadım , yalnız verdikleri kutuların üzerinden sağlık bakanlığı ya da sanayi ve ticaret bakanlığı etiketi olmuyor uzun zamandır başka yerden almadığım için de tam hatırlamıyorum , normalde piayasada satılan lenslerde böyle bir etiket var mı ? Bu yüzden sahte mi acaba endişesine kapıldım ama adamların da 4 tane dükkanı var İstanbul'da heralde sahte olsa bu kadar rahat iş yapamazlar diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tricer

Arkadaşlarwww.harbioptik.com 'da piyasada bulduğunuz en ucuz fiyattan %20 daha ucuza veriyorlar , siz en ucuz bulduğunuz internet sitesini söylüyorsunuz adamlar da bakıp o fiyat üzerinden indirim yapıyorlar. Ben uzun zamandır acuvue oasys kullanıyorum ve hiç problem yaşamadım , yalnız verdikleri kutuların üzerinden sağlık bakanlığı ya da sanayi ve ticaret bakanlığı etiketi olmuyor uzun zamandır başka yerden almadığım için de tam hatırlamıyorum , normalde piayasada satılan lenslerde böyle bir etiket var mı ? Bu yüzden sahte mi acaba endişesine kapıldım ama adamların da 4 tane dükkanı var İstanbul'da heralde sahte olsa bu kadar rahat iş yapamazlar diye düşünüyorum.

ben de aynı firmanın bakırkoydeki mağazasından alıyorum. gidecek olanlara tavsiyem düşük fiyat araştırıp öyle gitsinler.
    adamlarda sahtecilik oldugunu zannetmiyorum. hem dediğin gibi şube çok hem de hem ben hem de arkadaşlardan gidipte 'şu an elimizde yok' diye bişey duyan olmadı. bir nevi toptancı gibi çalışıyorlar. eğer "sahtenin toptancılığını" yapıyorlarsa helal olsun:D

• quote:

Orijinalden alıntı: hurshit

Benwww.opmer.com vewww.lensoptik.com.tr 'den alıyorum. Son zamanlarda Acuvue OASYS aldım hep. En memnun kaldığım lens bu biomedics'i bıraktıktan sonra. Hiç kaçak-sahte ürüne denk gelmedim. lensoptik.com.tr her siparişle ücretsiz solüsyon da veriyor ancak internet üzerinden atılan mesajlara cevap vermiyorlar. Sistem hatası diye tahmin ediyorum şimdilik. Opmer.com ise çok ilgili.

Ben de purevision, advance ve oasys denedim. Şimdi lensoptikten advance alıyorum. Siteden ve lensten memnunum.

• http://www.lensmarket.com/Saydam_Lens/Johnson__Johnson/Acuvue_Oasys

Acuvue OASYS [4 al 3 öde!]
    J&J Acuvue OASYS de Fırsat! 3 kutu fiyatına 4 kutu Acuvue OASYS alabilirsiniz. 4 kutu Acuvue OASYS 239,60TL yerine 179.70TL Kampanyamız stoklarla sınırlıdır.

Bu üründe 3 Neutrogena ürününden birini seçme fırsatı
    Bu üründen 2 kutu ve üzeri aldığınızda Neutrogena El Kremi, Neutrogena El ve Tırnak Kremi, Neutrogena Göz Makyajı Temizleyici ürünlerinden seçtiğiniz herhangi biri HEDİYE !

2 kutu siparişinize Hediye Solüsyon Fırsatı Var!
    2 kutu lens siparişinize SOLO Care AQUA ® 360 ml. Solüsyon hediye!

4 kutu siparişinize Hediye Solüsyon Fırsatı Var!
    4 kutu lens siparişinize SOLO Care AQUA ® 360+60 ml. Solüsyon hediye!

gayet sıcak duruyor 4 kutu lens fiyatı ve yanında verdikleri solusyon da en kalitelilerinden
    daha ucuza bulabilen var mı oasys için?

• arkadaşlar bugün yurtdışında bir sitede gördüm. Türkiyede resmen aldatılıyoruz. haftalık lensleri bize aylık diye satıyorlar. Acuve oasis. sof38, o2 optiks ve diğerleri şok oldum okuyunca. http://www.1800contacts.com/lenses/weekly.htm işte adresi lütfen herkesi bilgilendirelim.
  • ben de 2 senedir kullanıyorum Acuvue Oasys'i, 2 haftada bir değiştirilmesi gerektiğini yeni öğrendim, aylık sanıyordum. Zaten ay sonuna doğru rahatsız etmeye başlıyordu, nedeni buymuş meğer. Bilgi kendi sitesinde de mevcut :

http://www.jnjvisioncare.com/prod-oasys-product-information.jsp#
  • Ben de 5 yıl boyunca ankarada çeşitli eczanelerden aldığım 1 alana 1 bedava şeklinde optifree lens solüsyonu kullanıyordum, geçen seneden beri mersin de oturuyorum ve nereye sorsam aynı lens solüsyonu için 25 lira civarında bir fiyat çektiler. iki kutu 20 lira nere tek kutu 25 lira nere. neyse internette baya araştırdım bu fiyata satan tek bir yer buldum. paylaşmak istedim.
    Farma Sağlık
    Optifree 1 alana 1 bedava: 19.95
    All in one light: 21.95
    Solo care aqua: 21.95
    Bausch and lomb renu multiplus : 22.95
    Aha bu da haritası

• Çoğu kişi kullandığı markayı önermiş ama sanırım burada yazanların çoğunu kullandım. Tabi yıllarca kulladığım Bausch&Lomb Softlens 66 modelinin üretimden kalkmasıyla..

Kesinlikle belirtmeliyimki bu lens olayının kralı Johnson&Johnson ın Acuvue modelleri. Yaklaşık 1,5 yıldır Acuvue Oasys kullanıyorum. Kesinlikle diğer kullandığım tüm lenslerde ayrı bir yerde.

Ayrıca bir diğer önemli hususta Lens Solüsyonu. Bu konudada Solo Care Aqua diğer hepsinden iyidir. Lens i (Solo Care Soft değil, dikkat Aqua olanı)
    Ayrıca içinden çıkan lens kabı da özel bir kap.

Lenslerimi almak içindewww.lensmarket.com u tercih ediyorum yine çook uzun zamandır. İlk kez internetten lens satıcılarını araştırırken fiyatları en iyi gibi gözükmüştü , bende hiç değiştirmedim ama hala da öyle sanırım. Son aldığımda 4 kutu lensi , 3 kutu fiyatına ve yanında 360ml+60ml Solo Care Aqua solüsyon + Lens taşıma çantası + Neutrogena dan 1 adet bayan cilt ürünü (eşime yaradı oda) hediyeleriyle aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: charnel

Çoğu kişi kullandığı markayı önermiş ama sanırım burada yazanların çoğunu kullandım. Tabi yıllarca kulladığım Bausch&Lomb Softlens 66 modelinin üretimden kalkmasıyla..

Kesinlikle belirtmeliyimki bu lens olayının kralı Johnson&Johnson ın Acuvue modelleri. Yaklaşık 1,5 yıldır Acuvue Oasys kullanıyorum. Kesinlikle diğer kullandığım tüm lenslerde ayrı bir yerde.

Ayrıca bir diğer önemli hususta Lens Solüsyonu. Bu konudada Solo Care Aqua diğer hepsinden iyidir. Lens i (Solo Care Soft değil, dikkat Aqua olanı)
    Ayrıca içinden çıkan lens kabı da özel bir kap.

Lenslerimi almak içindewww.lensmarket.com u tercih ediyorum yine çook uzun zamandır. İlk kez internetten lens satıcılarını araştırırken fiyatları en iyi gibi gözükmüştü , bende hiç değiştirmedim ama hala da öyle sanırım. Son aldığımda 4 kutu lensi , 3 kutu fiyatına ve yanında 360ml+60ml Solo Care Aqua solüsyon + Lens taşıma çantası + Neutrogena dan 1 adet bayan cilt ürünü (eşime yaradı oda) hediyeleriyle aldım.

Hepsine katılıyorum,ama losyona hayır..

Üstte yazdığım gibi,göz varki lens olmaz; göz varki losyon beğenmez..

Tamamen uyuma bağlı..
    Ama lens için J&J şaşmayın..En pahalı,en kalite..

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.