Şimdi Ara

mutfak için en iyi bıçak markası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
7
Favori
181.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2.Victorinox (isveç bıçağı,daha çok meyva)

3.Solingen

4.Fissler

Türk markaları bıçakta iyidir,dünya markalarına saplanmayın derim ama ben yukarda aldığım yabancı markalardan memnunum.

Bundan sonra alırsam türk malı alacağım,çünkü dünyayı aştılar,dünyaya satıyorlar biz ise dünyayı dolaşıyoruz almak için.
  • 1.Sürbisa (Sürmene Bıçak Sanayi)

2.Victorinox (isveç bıçağı,daha çok meyva)

3.Solingen

4.Fissler

Türk markaları bıçakta iyidir,dünya markalarına saplanmayın derim ama ben yukarda aldığım yabancı markalardan memnunum.

Bundan sonra alırsam türk malı alacağım,çünkü dünyayı aştılar,dünyaya satıyorlar biz ise dünyayı dolaşıyoruz almak için.
  • yakın zamanda araştırmıştım yardımcı olayım.. trabzon-sürmene merkezli bıçak markası sürbisa.
    hiç reklam yapmıyorlar ama işlerinde uzmanlar.. bütün dünyadan müşterileri var, saf çelik mükemmel işçilik.. ama işçiliği öyle gösterişli tırtıklarda falan değil bildiğin sıradan bıçak, valla bende görenler hayran oluyor.. öyle pahalı bir şeyde değil böyle evladiyelik bir ürün için.. özetle al kardeşim memnun kalırsın.

not: heryerde bulunmuyor, ben eminönünden küçük bir mağazada da zor buldum. ama sitesinde vardır satışı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONURTO -- 3 Kasım 2009; 18:09:14 >
  • boşver bıçağı .. nayzır dayzır diye bişey var bunun gibi işte
    nicer dicer
    sizer nicer dicer bilmiyorum onun gibi olmalı
    tv shop ta çıkıodu
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Clown.

boşver bıçağı .. nayzır dayzır diye bişey var bunun gibi işte
    nicer dicer
    sizer nicer dicer bilmiyorum onun gibi olmalı
    tv shop ta çıkıodu

boş mesaj atmayın. ciddi soru soruyoruz.
  • Wüsthof diye bir marka var çok iyi diyorlar. Araştırın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kişi -- 18 Nisan 2010; 4:08:20 >
  • Konuyu hortlatacağım ama Sürbisa 10'lu bıçak seti(Pimli) aldım Kurban Bayramı için. Resmen jilet gibi. Nerdeyse 10 parmağımızı kestik. Değdiği yeri cızzt diye kesiyor.
    Keskinliği ne kadar dayanır bilmem ama ilk izlenimlerim harika....
  • nokmen kullanıcısına yanıt
    hmm okey, ben de fortodaki bıçaklar sanmıştım :) bizimki set halindeydi ben senin demnki mesajında markaya değil bıçak şekline bakmıştım :)

bu arada bıçaklar hala tık demedi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakcan61.

merhaba arkadaşlar fiyatlar size uygun gelir mi bilmem ama ömürlük bıçak arıyorsanız tavsiyem

www.yalnizsurmenebicakcilik.com kesinlikle instagram da buldum web siteleride yeni açılmış isterseniz instagram dan da ürünlere bakabilirsiniz /yalnizbicakcilik diye bakarsanız çıkar trabzon araklıda yol üstünde dükkanları çok baktım el işçiliği yapıyorlar herşeyi incecik kesebiliyorsunuz 4 tane hediyelik çakı aldım geyik boynuzu efsaneler tavsiye ederim

şş ordan bakınca mala mı benziyoruz BURAK CAN SELİM?

dedem hep derdi sahil kesiminin adamı paragözdür diye. Efendi gibi yaz derdini alacak adam varsa zaten alır. Ne bu instagramda gördüm yeni açılmış ayakları. he backlink için yazıyorsan donanımhaberde bununla ilgili konular var, yanlış yerdesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jizzy Quuatily -- 26 Ağustos 2020; 11:30:51 >

• Alman solingen'i
  • En iyisinin değil seti, tanesi 150 TL değil.
  • ekonomik olacaksa MÜFİT markasını öneririm...
  • Adam kesmek için en iyi bıçak markası nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erén

sus sus fail oldu gittim baktım bıcağa bir tek o yazıyordu ama google aratım aynı bizim set çıktı

fail olmayı da bir türlü öğretemedik sizlere
    fail bu değildir(:

ayrıca fail nedir dersen senin yaptığındır,
    stainles steel birebir paslanmaz çelik demektir
    BİİİİİİRçok bıçakta yazar,
    victorinox, kipadan alınan bıçak,ikea bıçakları, solingen hepsinde yazar

ne adamlarsınız yahu(:
  • Hocam yanlız konuda acayip sallayanlar var Bursa,Trabzon,Denizli bıçaklarına kaliteli çeliklerden yapılıyor diyorsunuz.Bunu söyleyen arkadaşlar hayatınızda başka bıçak gördünüz mü?Biraz araştırın bakalım çelik
    kaç Hrc sertlikte, menevişi düzgün yapılmış mı, tokluğu iyimi?Isıl işlemi baştan savma, çeliği kalitesiz, kabzesi berbat işçilikte ,perdahı düzgün yapılmamış, direk mop ile zımparalanıp, polisajlanmış bıçaklara iyi bıçak demiyorum, diyemiyorum.

Mutfak içinde bulabilirseniz Solingen olmadı Victorinox önerebilirim.Eğer bütçeyi biraz daha arttırabilirseniz Emre Kipmen'in bıçaklarını önerebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ONURTO

yakın zamanda araştırmıştım yardımcı olayım.. trabzon-sürmene merkezli bıçak markası sürbisa.
    hiç reklam yapmıyorlar ama işlerinde uzmanlar.. bütün dünyadan müşterileri var, saf çelik mükemmel işçilik.. ama işçiliği öyle gösterişli tırtıklarda falan değil bildiğin sıradan bıçak, valla bende görenler hayran oluyor.. öyle pahalı bir şeyde değil böyle evladiyelik bir ürün için.. özetle al kardeşim memnun kalırsın.

not: heryerde bulunmuyor, ben eminönünden küçük bir mağazada da zor buldum. ama sitesinde vardır satışı.

Bu mesajı 2009'da yazmışım, hala taş gibi kullanıyorum. bileyleme ihtiyacı bile hissetmedim düşünün yani...

başlıkta ''mutfak için bıçak'' diyor.. hayatın anlamını bıçakta aramıyorsan ya da ne bileyim samuray katanası derinliği beklemiyorsan,
    öyle saçma paralar vermeye hiç gerek yok. 3 senedir problemsiz kullanıyoruz, kaliteyi bozmadılarsa son derece yeterli bu marka.

• KAI - Shun Gold Aşçı Bıçağı - BC-0455

Damascus çeliği olarak dövülerek 32 kat imal edilmiş muhteşem bir bıçaktır.

Aşırı keskin olduğundan dikkatli kullanılmalıdır.

mutfak için en iyi bıçak markası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sewell -- 18 Ekim 2014; 7:33:32 >
  • Sürbisa
  • Kesinlikle Sürbisa tercih edilmeli.
  • Bunu şeflere sor derim biz tam bilemeyiz hangisinin iyi kötü olduğunu
  • Canavarlar gibi yerli bıçaklarımız var

Meşhur Sürmene bıçakları örnek hiç almanmış amerikanmış tonlarla para vermeyin
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.