Şimdi Ara

Ellerim Yaz-Kış Buz Gibi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
7.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ellerim devamlı soğuk. kışın olsa anlarsın da yazın bile buz gibi oluyo. anlamadım ki kansızlık mı var nedir... var mıdır bunun bi ilacı şurubu kocakarı ilacı?

• karpuz ye
  • Kansızlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anesthesia`

Kansızlık

ne yapsam ne yesem nerelere gitsem
  • pekmez iç
  • Sen gidicisin.Bizim arkadaş vardı böyle dedi.Sonra hop böbrekler gitti ciğer gitti.3 güne kalmadı topraga verdik.

• Kansızlık olabilir, farklı sebepleri var doktora git öncelikle.
  • kan yapıcı şeyler ye ( domates , nar yaz google ye neler kan yapar diye)
  • Benim ellerim ayaklarım + dötüm bide burnum hep soğuk Sırtına bi tane battaniye al onunla otur benim gibi :D
  • Bende de var bu olay gerçi arada bir ısınıyor neye göre ısınıyor veya soğuyor anlamadım bi türlü ısıtmaya çalışırım ısınmaz sonra bi bakmışım sıcacık
  • Bende de var bu olay
    Kan testi yaptırdık kansız değil kanı fazla bile dedi doktor (neye göre anladı onuda bilmiyorum bir kan alıp bakmayla)
  • benımde ellerım yazın morarır sogukda kısında sıcakda kızarır hep boyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: 6e

Bende de var bu olay
    Kan testi yaptırdık kansız değil kanı fazla bile dedi doktor (neye göre anladı onuda bilmiyorum bir kan alıp bakmayla)

+ Bana kan testinden sonra reyno hastalıgın var dedi.. :)
  • aynı sorun bendede var kansızlık dediler ama doktora hiç gitmedim..kışın yada yazın hep soğuk sanki ceset gibiyim..kışın dahada beter oluyor ellerim zaten buz gibi birde soğukda durunca resmen beyazlaşıyor sertleşiyor ve artık öyle duruma geliyor ki parmaklarımı oynatamıyorum..ama aynı sorun ayaklarımda var..fakat vucut ısısı hep normal seviyede..
  • Aynen Bendede Var Allerim Ve Ayaklarım

Hiç Doktorada Hitmedim Halimden Memnunum
  • Banlanma pahasına bı espri yapcaktim ama..yemedi
  • Doktora git hocam. O gerekli testleri yapar, belki kanın yeterlidir ama başka birşeyden dolayı üşüyorsundur. En iyisi doktora git, kansızlıksa pekmez, domates iyi geliyor diye biliyorum.
  • Kansızlık Evet.. Doktora Git İlaç Ve Yicegin Yemekleri Söylıcektir Sana... Hep Sevın Olum Şu Edvırd Vampirlerınde Ellerı Tenleri Sogukmuş Çok Kız Tavlarsın Vala
  • kansızlık varsa tahin-pekmez her kahvaltıda ye eksik etme sakın ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: PreQue*

Kansızlık Evet.. Doktora Git İlaç Ve Yicegin Yemekleri Söylıcektir Sana... Hep Sevın Olum Şu Edvırd Vampirlerınde Ellerı Tenleri Sogukmuş Çok Kız Tavlarsın Vala

kızlara dokununca elin soğuk diyip kaçıyolar lan yalançı

öneri veren arkadaşlara gelince; karpuz kan yapar mı bilmem ama pekmezi herkes tavsiye ediyo yarın bi kavanoz alıp fondip yapım bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sulu Çor Kağan -- 3 Kasım 2009; 20:16:11 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.