Şimdi Ara

ARKADAŞLAR 8 MBİT HIZI KULLANABİLMEMİZ İÇİN KAÇ Mbps MODEMİMİZİN OLMASI GEREKLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
5.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kablolu bir modem almayı düşünüyorum(masa üstü bilgilgisayar kullanıpta kablosuz modem alanları anlamadım şimdiye kadar neden böyle yaparlar diye)
    internet hızımız 8 mbit olmuşya hani bu hızı veya bu hıza yakın en iyi hızı kullanabilmemiz için modemimiz nasıl birşey olması gerekir
    24 Mbps indirme / 4 Mbps yükleme hızında bir modem idare eder mi ,tavsiyeniz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mihl

Kablolu bir modem almayı düşünüyorum(masa üstü bilgilgisayar kullanıpta kablosuz modem alanları anlamadım şimdiye kadar neden böyle yaparlar diye)
    internet hızımız 8 mbit olmuşya hani bu hızı veya bu hıza yakın en iyi hızı kullanabilmemiz için modemimiz nasıl birşey olması gerekir
    24 Mbps indirme / 4 Mbps yükleme hızında bir modem idare eder mi ,tavsiyeniz var mı?

modemin hangi hizlari desteklediginin onemi yok, hepsi rahat rahat yeter 8mbit icin. ancak 8mbit'i ADSL degil ADSL2+ uzerinden veriyorlar, bu yuzden modemin destekledigi standartlar icinde ADSL2+ olduguna emin olun, ki simdi piyasada olan hepsi destekliyordur. Bu arada aldiginiz cihazin sadece router, ya da sadece access point olmadigindan emin olun, modem ozelligi de olmali.

• quote:

Orijinalden alıntı: lecoqtr

quote:

Orijinalden alıntı: mihl

Kablolu bir modem almayı düşünüyorum(masa üstü bilgilgisayar kullanıpta kablosuz modem alanları anlamadım şimdiye kadar neden böyle yaparlar diye)

modemin hangi hizlari desteklediginin onemi yok, hepsi rahat rahat yeter 8mbit icin. ancak 8mbit'i ADSL degil ADSL2+ uzerinden veriyorlar, bu yuzden modemin destekledigi standartlar icinde ADSL2+ olduguna emin olun, ki simdi piyasada olan hepsi destekliyordur. Bu arada aldiginiz cihazin sadece router, ya da sadece access point olmadigindan emin olun, modem ozelligi de olmali.

Dediğiniz özelliklerde kablolulardan tavsiye ettiğinz var mı yada ttnetin verdiği modemler bu özelliğe sahip mi
    ?

• TTnet'in ne modem verdigini bilmiyorum, ogrendiginizde google'dan arayip ADSL2+ destegi var mi diye arastirin, ama 24 ay kontrat ister ttnet modem icin, paket degisikligi yapmiyorlar 2 sene, hic tavsiye etmem.

Size tavsiye edecegim markalar sirasiyla: Linksys, 3com, Belkin, Zyxel, Airties

Fiyat/performans olarak Darty'de 89 liraya Belkin var, onu dusunebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.