- x
YGS LYS Kitap Tavsiyesi...
14 Cevap3185 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

246 Mesaj
2 Kasım 2009; 19:34:24 

Arkadaşlar fizik kimya biyoloji matematik geometri soru bankası alacağım sağlam kaynaklar arıyorum zor ve birşeyler verebilcek sorular olsun şimdiden teşekkürler acil cevaplarsanız sevinirim....

1310 Mesaj
6 Kasım 2009; 22:11:27 

fizikten final mustafa erden tavsiye ederim

kimya güvender alabilirsin

biyolojide esen ve birey

matematik tabiki birey b

geo da birey b alabilirsin ama testlerin arka sayfaları biraz zor

0 Mesaj
6 Kasım 2009; 22:27:21 

arkadasım bende almayı düşünüyorum ama emin olmak istiyorum bunları daha önce çözdünüz mü yoksa hacaların tavsiyesi üzerine mi yazdınız.?bilgilendırırsenız mınnettar olurum:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemalurtekin -- 6 Kasım 2009; 22:40:23 >

1310 Mesaj
7 Kasım 2009; 23:23:37 

tabi canım alayını işlediğimiz yere kadar bitirdim hakkaten iyiler

bide fizikten palme yayınları fizik cemil ayan alabilirsin o da mükemmel kitap.

bizzat fizik hocam tarafından yazılmıştır

313 Mesaj
11 Kasım 2009; 15:55:47 

Sonuna Kadar fdd

bIr zamanLar kastIende iLayda vardI..
bIr zamanLar starIste GeneraLs vardI ...

5266 Mesaj
11 Kasım 2009; 17:14:06 

quote:

Orijinalden alıntı: AtillaHuN

matematik tabiki birey b

Yahu bu Birey Yayınları'nın B grubunu herkes öneriyordu, sorularının okkalı olduğunu söylüyordu. Geçen hafta Birey YGS-LYS Matematik Soru Bankası B'yi aldım, öyle çok abartılacak sorular yok. Sadece "Bir Adım Ötesi" başlıklı testlerinin soruları, diğerlerine nispeten daha zor; ama genel olarak abartılacak bir kitap değil bence.

Bilmiyorum, eski ÖSS kitapları belki daha zordur; ama yeni YGS-LYS kitabı için gördüklerim bunlar.

1310 Mesaj
11 Kasım 2009; 17:17:41 

quote:

Orijinalden alıntı: :AlacaKaranlık:

Yahu bu Birey Yayınları'nın B grubunu herkes öneriyordu, sorularının okkalı olduğunu söylüyordu. Geçen hafta Birey YGS-LYS Matematik Soru Bankası B'yi aldım, öyle çok abartılacak sorular yok. Sadece "Bir Adım Ötesi" başlıklı testlerinin soruları, diğerlerine nispeten daha zor; ama genel olarak abartılacak bir kitap değil bence.

Bilmiyorum, eski ÖSS kitapları belki daha zordur; ama yeni YGS-LYS kitabı için gördüklerim bunlar.

piyasada mat olarak birey b den üstün bir yayın vardı sanıyorsam

yani bireyde benim gözlediğim her soruyu hakkını vererek çözersek beyninize kazınıyor konu ben tavsiye ediyorum

3018 Mesaj
12 Kasım 2009; 22:59:26 

geometride birey b kalitesinde kitap var mı acaba?

CM HAF 922/ Aopen 750W/ MSI Z87-G43 GAMING /Intel I5 4670K / Noctua NH-U12P SE 2 /GSKILL RIPJAW 8 GB 1600 mhz/ ASUS GTX770 DIRECTCU II O.C. /Asus VG278 27'' 120hz/ Razer Naga/ Razer Lycosa/ Razer Moray/ Logitech Cordless Rumpepad+Logitech F710/ Creative Xi-Fi Gamer/ Creative I-Trigue L3800/

6 Mesaj
13 Kasım 2009; 23:45:49 

quote:

Orijinalden alıntı: fod

maltepe

1310 Mesaj
14 Kasım 2009; 0:11:44 

quote:

Orijinalden alıntı: fod

sarı zafer var

764 Mesaj
14 Kasım 2009; 13:33:05 

quote:

Orijinalden alıntı: :AlacaKaranlık:

öss birey b ile aynı mı ygs-lys birey b nin soruları bende birey b varda eski basım (yani öss) o bitti eğer düzgünse soruları yenisini aliyim

1089 Mesaj
14 Kasım 2009; 13:40:12 

Kimya için Final'in Kimya 1-2 (ibrahim keser) alabilirsin güzel kitap

Düzeltme: Sakın fizik birey alma gerçekten soruları çok basit ve birşeyler katmıyor gibi (tabi bu benim görüşüm)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenus42 -- 14 Kasım 2009; 13:42:07 >

5266 Mesaj
14 Kasım 2009; 14:32:21 

quote:

Orijinalden alıntı: to_se

öss birey b ile aynı mı ygs-lys birey b nin soruları bende birey b varda eski basım (yani öss) o bitti eğer düzgünse soruları yenisini aliyim

Vallahi eski ÖSS soru bankasını hiç çözmediğim için bilemiyorum. Ben ilk defa YGS-LYS soru bankasını aldım, B grubu. Bu kitapta gördüğüm bu.

Bu arada kimya için (YGS-LYS) Birey'i ve Zafer'i öneririm. Birey'de biraz gıcık sorular gelebilir; ama genelde kaliteli sorular var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :AlacaKaranlık: -- 14 Kasım 2009; 14:34:43 >

26 Mesaj
7 Ekim 2011; 21:36:25 

senin için geç kalmış olsam bile mutlaka iyi kitap arayan vardır..

fizik kimya biyoloji matematik geometri demişsin, ben sana direkt böyle diyeyim: http://www.atesyayinlari.com/ ateş yayınlarını tek geçerim.

8615 Mesaj
7 Ekim 2011; 22:04:27 

quote:

Orijinalden alıntı: martenzit88

senin için geç kalmış olsam bile mutlaka iyi kitap arayan vardır..

fizik kimya biyoloji matematik geometri demişsin, ben sana direkt böyle diyeyim: http://www.atesyayinlari.com/ ateş yayınlarını tek geçerim.

COMINGSOON
Lenovo Y580 • Samsung Galaxy S3 • Carraro Sportive 224
Steam : -b0Ni
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Eğitim ve Sınavlar] » Liseler » YGS/LYS » YGS LYS Kitap Tavsiyesi...
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.281