İnternette Vakıfbank Hesabıma Bakabilir miyim?
9 Cevap15964 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

351 Mesaj
2 Kasım 2009; 0:08:07 

Böyle bir şansımız var mı? Yoksa illa ATM ye gidip mi bakiyeyi öğrenmemiz lazım.

İmzamız kural dışıdır! || Uymamız gereken imza kuralları için klavye delikanlıları var.

351 Mesaj
2 Kasım 2009; 0:36:23 

upsy daisy ...

İmzamız kural dışıdır! || Uymamız gereken imza kuralları için klavye delikanlıları var.

2682 Mesaj
2 Kasım 2009; 0:43:58 

Telefon bankacılığını da kullanabilirsin. Akbank'ta internet için ayrı şifre istiyorlar çünkü, Vakıfbank'ı bilmiyorum.

351 Mesaj
2 Kasım 2009; 0:51:11 

quote:

Orijinalden alıntı: fernsehn

Telefon bankacılığını da kullanabilirsin. Akbank'ta internet için ayrı şifre istiyorlar çünkü, Vakıfbank'ı bilmiyorum.

telefondan nasıl öğrenebilirim? Vakıfbank için. Nereyi aramam gerekiyor? Normal bir insanla mı görüşüyoruz yoksa bilgisayarla mı?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
2 Kasım 2009; 0:55:11 

bakabilirsin

351 Mesaj
2 Kasım 2009; 0:56:28 

quote:

Orijinalden alıntı: ruzgar2442

bakabilirsin

Peki nasıl bakabilirim?

74 Mesaj
2 Kasım 2009; 1:13:58 

internet bankacılığı hesabı açtırman gerekiyor. bazı bankalarda müşteri numaranla internetten şifre alıp bakabiliyorsun. bazılarında ise telefon açıp öğrenmen gerekiyor şifreyi. vakıfbank internet sitesine gir ve internet şubesi ne bak.

Ulusun!Korkma nasıl böyle bir imanı boğar
Medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar

2682 Mesaj
2 Kasım 2009; 1:15:33 

Şöyle dene, Vakıfbank telefon şubesini ara. 444 0 724 müş. Muhtemelen müşteri nonu, hesap numaranı ya da bankamatik numaranı isterler. Bankamatiğin varsa, şifresini de girersin. Sonra bakiyeni öğrenebilirsin sanırım. Ben kendi bankamla öyle yapıyorum. Bankamatik kartın yoksa bilemem ama.

351 Mesaj
2 Kasım 2009; 1:24:33 

Hesap açtırdım ben vakıfbankta. Para yatması gerekiyordu. Kartım var. Atmlerden falan bakıyorum hesaba zaten internetten ya da telefondan bakabilir miyim diye merak ettim. Müşteri no ya da bankamatik no dediğiniz ne oluyor? Sadece hesap no mu biliyorum.

918 Mesaj
2 Kasım 2009; 1:37:53 

ATM kart numaranı soylemen yeterlı olucaktır bırkac guvenlık sorusundan sonra hesap bılgılerını soylerler sana..

Galatasaraylılık; bir din gibi, bir mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır.''
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » İnternette Vakıfbank Hesabıma Bakabilir miyim?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.297