Şimdi Ara

Mushkin 'inanılmaz' hızlara sahip USB belleklerini detaylandırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son dönemde SSD sürücüleriyle gündeme gelen Mushkin, inanılmaz hızlara sahip olacağını iddia ettiği Mulholland serisi yeni USB belleklerini detaylandırdı. Firmanın yeni sürücü ailesinde 2GB (20MB/sn okuma ve 10MB/sn yazma), 4GB (22MB/sn okuma ve 16MB/sn yazma) ve 8GB/16GB/32GB (32MB/sn okuma ve 17MB/sn yazma) olmak üzere beş farklı kapasite seçeneği olacağı açıklandı.

Mushkin'in yurt dışında satışa sunduğu Mulholland serisi yeni USB bellekler, kapasite tercihine bağlı olarak 9.49$ ile 65.99$ arasında fiyatlandırmaya sahipler.

• Benim A-Data PD7 33Mb/s. okuma 25Mb/s. yazma.

Yani pek o kadar da inanılmaz değilmiş.
    Ben de birşey zannetmiştim..
  • Standartlarına göre çok değil biraz yüksek zira Toshiba'nın 4gb lık belleği ile arasında okuma olarak 4mb/s gibi bir fark var
  • ocz 16 gb diesel ile arasında çok fark yok. yeni usb bellek alacaklara ocz diesel in alternatifi olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocKing

Benim A-Data PD7 33Mb/s. okuma 25Mb/s. yazma.

Yani pek o kadar da inanılmaz değilmiş.
    Ben de birşey zannetmiştim..

o zaman pd7 inanılmaz ötesi oluyor...
    hemde ilk çıkışı 2-3 sene öncesi...
    Ah bide küçük olsaydı.

bu bellek bende de var ama sandisk mikro ile kullanırken pek hız farkını hissetmiyorum sadece iriliği belli oluyor.
    (makine arkasına takmak gerektiğinde kablolar arasına pd7 zor sığıyor, ve laptopta üst üste olan iki yuvanın ikisinide işgal ediyor)
  • quote:

Orijinalden alıntı: keleminabi

o zaman pd7 inanılmaz ötesi oluyor...
    hemde ilk çıkışı 2-3 sene öncesi...
    Ah bide küçük olsaydı.

bu bellek bende de var ama sandisk mikro ile kullanırken pek hız farkını hissetmiyorum sadece iriliği belli oluyor.
    (makine arkasına takmak gerektiğinde kablolar arasına pd7 zor sığıyor, ve laptopta üst üste olan iki yuvanın ikisinide işgal ediyor)

Evet PD7 çok iyi gerçekten. Bir de sağlam. Şu ana kadar boyaları bile silindi ama en ufak bir sorun yaşamadım.
    Biraz büyük evet. Fakat OCZ Rally veya Turbo modellerine falan da bak onlar da büyük. Demekki hızlı olanlar büyük oluyor genelde.

Bende de Sandisk Cruzer Contour 16Gb da var. Bunun hızları da 25 Okuma ve 18 yazma. Buna rağmen çok hızlı.

Araştırdığım kadarı ile Sandisk Contour un parçalı okuma hızı çok başarılıymış. Bu yüzden PD7 yi pek aratmıyor.

Demek ki sende de aratmadığına göre genelde Sandisklerin hepsinin parçalı okumada iyi olduğu söylenebilir..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.