Şimdi Ara

##.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
18.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sudolfin -- 21 Mart 2016; 3:22:21 >

• Hiçbir driver yüklemene gerek yok ki. Hepsini kendi bulup kuruyor zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

Hiçbir driver yüklemene gerek yok ki. Hepsini kendi bulup kuruyor zaten.

peki neden böyle bir sorun veriyor
  •  ##.
  • w7 hakkında billgim yok ama driver ı kendisinin bulup yüklediğini okumuştum.bence kaldır wireless driverını kendi yüklesin belki düzelir
  • tanıdı kablosuz ağı ancak bağlı değil diyor
  • sağ tık "bağlan" yapmayı denedinmi ?
  • arkadaşlar driverları kaldırdım aygıt yöneticisinden yaptım ancak şimdi de şifreyi girince "Windows bu ağa bağlanamadı" diyor
  • Bağlantında bir hata var muhtemelen. Wifi ile bağlantıyı bul, daha sonra modemi kapatıp aç. Daha sonra tekrar bağlanmaya çalış.
  • Benim de oldu geçen gün.

Modemi kapatıp aç hocam.Bilgisayara reset at.Laptopsa laptop üzerindeki kablosuz modem anahtarını kapatıp biraz bekle aç.

Ben bunları yaptım oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Screamer

Benim de oldu geçen gün.

Modemi kapatıp aç hocam.Bilgisayara reset at.Laptopsa laptop üzerindeki kablosuz modem anahtarını kapatıp biraz bekle aç.

Ben bunları yaptım oldu

olmuyor nasıl yaptınız
  • Laptoptaki Wireless ve Bluetooth'u açıp kapatmaya yarayan tuşa baktınız mı ?
  • evet baktım malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sudolfin -- 1 Kasım 2009; 17:55:30 >
  • Çok ilginç. SS'den anlaşılan driver sağlam. Wireless'ın çalışması lazım. (Aygıt yöneticisinden de kontrol etmek lazım gerçi)

Ben de Win7 kullanıyorum ve laptoptaki wireless tuşunu kapattım, ekranım aynen sizinki gibi oldu. Açtım, bağlandı. Sizin o açma kapama tuşu çalışmıyor olmasın ? Aklıma başka bir sebep gelmiyor valla. Kusura bakmayın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimbulamadim

Çok ilginç. SS'den anlaşılan driver sağlam. Wireless'ın çalışması lazım. (Aygıt yöneticisinden de kontrol etmek lazım gerçi)

Ben de Win7 kullanıyorum ve laptoptaki wireless tuşunu kapattım, ekranım aynen sizinki gibi oldu. Açtım, bağlandı. Sizin o açma kapama tuşu çalışmıyor olmasın ? Aklıma başka bir sebep gelmiyor valla. Kusura bakmayın...

evet driver sağlam tuş çalışıyor
    Teşekkür ederim yinede :)
  • aynı sorun bende de var mecburen kabloyla bağlanıyom nete yerel ağdan.aygıt yöneticisinden wirelees kartın sürücüsü güncel yazıyo.ağı görüyo şifreyi yazıp bağanmaya çalışınca bağlanamadı hatası veriyo indirmediğim driver kalmadı yapamadım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.