- x
focus teyp çerçeve
41 Cevap8719 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1788 Mesaj
1 Kasım 2009; 0:36:09 

arkadaşlar aracıma yeni bi teyp aldım şimdi sorum şu bu cepli teyp çerçevesini nerden bulurum?

not:ara. 2004 focus collection

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garcia1905 -- 1 Kasım 2009; 0:41:06 >

1788 Mesaj
1 Kasım 2009; 0:54:03 

aradığım şey tam olarak budur-------------> http://media.photobucke...c/dogzillanl/hunit2.jpg
http://www.vmfa-531.com...cus_SVT/Alpine_HU_b.jpg
böle bişeyi nerden bulabilirim elinde olan arkadaş varsa yada satmak isteyen bana ulaşırsa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garcia1905 -- 1 Kasım 2009; 1:07:48 >

1788 Mesaj
1 Kasım 2009; 1:08:13 

niye türkiyede böle ürünler yok ne kadar saçma teypi değiştirmek istiosun binbir türlü sorun :(

1788 Mesaj
1 Kasım 2009; 22:09:16 

hiç kimse bu teypi değiştirmedimi başıma belamı aldım ya :(

326 Mesaj
1 Kasım 2009; 22:39:18 

bende mondeo var dostum ... orjinal teybi değiştirdim ... 2001 model yeni kasa ... aynı gösterdiğin teyp in sony olanını aldım ... oto teypçilerde bulursun bunu ... ben 3 yıl önce yaptırdım kızağına 20 ya da 25 lira verdm ... çekmecesiz benmki ama sen yine de onlara bir sor değişik modeller vardır

2001 MkIII Ford Mondeo Ghia 2.0

1788 Mesaj
1 Kasım 2009; 22:41:22 

aklıma bişey gelio ama çokmu ucuyorum bulamazsam eger pandizotcular yapabilirmi bunu cepli olarak aslında yarın bi soruyım ben bunu...

326 Mesaj
1 Kasım 2009; 22:47:22 

eğer ona girersen astarı yüzünden pahalıya gelir bence ... sen oto teypçileri bir dolaş modellere bak ... en iyisi yerinde görmek ;)

eğer istersen yarın resim çekip koymaya çalışırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackget -- 1 Kasım 2009; 22:48:10 >

1788 Mesaj
1 Kasım 2009; 22:57:34 

vala iyi olur cepli modeller türkiyede satılmıo hiç görmedim ama forumlarda takip ettim cepli model bulanlar vardı cepsiz olunca nasıl olur görmek lazım tabi ilgin için saol:)

1866 Mesaj
2 Kasım 2009; 9:28:28 

quote:

Orijinalden alıntı: garcia1905

vala iyi olur cepli modeller türkiyede satılmıo hiç görmedim ama forumlarda takip ettim cepli model bulanlar vardı cepsiz olunca nasıl olur görmek lazım tabi ilgin için saol:)

dostum cepli model bulman olanaksız. tesadüfen birisi yurt dışından getirdiyse ve satıyorsa anca öyle bulabilirsin. ben çok aradım ama bulamadım. piyasada çerçeveler var ama çok ucuz duruyor, altı bombeli kapaklı olanlardan, tam taksici işi.

EMANETİN SAHİPSİZ DEĞİL ATAM!

326 Mesaj
2 Kasım 2009; 11:23:13 

0

ufakta olsa bi fikir verir heralde ;) resmi biraz büyük boyutlu yükledm

241 Mesaj
2 Kasım 2009; 12:19:48 

mondeo ma resimdekinin aynısından aldım.internet ve diger yarlerde 40-50 tl arası satıyorlar.ford transitin ki de aynısı orjinali 5 tl ben aldım sakın focus için deme 40-50 cekiyorlar.

1788 Mesaj
2 Kasım 2009; 12:37:28 

baya iyi durmuş sende çirkin durmamış yani evet nette bakıorum en ucuz 30 tl ki hayatta vermem bakalım araştırcaz nerden bulabilcez:(

1788 Mesaj
2 Kasım 2009; 22:30:18 

evet bugun gittim aldım bu konuda araştırma yapan arkadaşlara burdan bilgi olsun sakın netten ve müzik sistemcilerinin fiyatlarına aldanmayın teyp çerçevesini istanbul sultangazi-sanko sanayi sitesinden 5 tl ye aldım ve emin olun nette satılanlardan bin kat daha şık ve kaliteli...

ayrıca teyp çerçevesine 70 tl isteyen dağdelen otoyuda burdan kınıyorum

326 Mesaj
3 Kasım 2009; 18:47:47 

hayırlı olsun dostum ... resimde isteriz :)

1788 Mesaj
3 Kasım 2009; 23:58:17 

0

orjinal teypi değiştirmek isteyenlere örnek olur umarım ayrıca reklam yapmak gibi olmasın ama teypte süper ilk kez kenwood kullanıyorum ama kullandıgım en güzel ses cihazı;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garcia1905 -- 3 Kasım 2009; 23:59:31 >

1822 Mesaj
4 Kasım 2009; 0:05:40 

0

buyrun buda benim araba

garcia1905 senin aldığından bende aldım ama oynamaya gelmiyo benden tavsiye arkadaki metal kısım hemen yamuldu elimde bende bunu aldım 10 liraya
jacket teybin modelini öğrene bilirmiyim

'''Focυѕ тαкıмı'''

SeRSeRi

::::E30::::

1822 Mesaj
4 Kasım 2009; 0:12:42 

0

isteyen arkadaşlar varsa 50 lira masrafla bunuda yaptıra bilir

zamanında istemiştim ama orjinali bozmamak için yaptırmadım

'''Focυѕ тαкıмı'''

SeRSeRi

1822 Mesaj
4 Kasım 2009; 0:14:52 

mustafa abi anlattım km işini okudun mu

'''Focυѕ тαкıмı'''

SeRSeRi

1788 Mesaj
4 Kasım 2009; 0:23:00 

double din için yaptırılabilir aslında tabi böle beyaz renk değil:) serserihayat onu nerde yaptırabiliriz? en azından aklımda bulunsun ilerde dokunmatik bi double alabilirim

326 Mesaj
4 Kasım 2009; 0:36:53 

gt616u dostum... aux girişi de var ama arkada o :) bu teyp leri taktırınca araçlardaki ses ciddi anlamda çok değişiyor. Benm teyp te digital ses yükseltici var. onu açınca ses çok çok iyi oluyor. Arka plandaki sesleri öne çıkartıyor. Orjinal teyp le arasında inanılmaz fark var. Ford ların orjinal hoparlör leri çok iyi ama bu tarz teyp ler kullanınca hakkını vermeye başlıyor. Teyp in hayırlı olsun garcia. Güle güle kullan

Bide gördüğüm kadarıyla teyplerin kırmızı rengini kullanıyoruz hep :) yeşil olarak kullanan yok hiç :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackget -- 4 Kasım 2009; 0:40:46 >

1788 Mesaj
4 Kasım 2009; 0:49:29 

0

panelde baskın renk kırmızı o yüzden teyplerdede kırmızı renk çok yakışıyor özellikle karanlıkta;)

1788 Mesaj
4 Kasım 2009; 0:52:50 

ama orjinal teyp in hakkınıda yememek lazım radyo çekişi mükemmeldi hatta metro,pal,power fm gibi kanallarda nerdeyse cd kalitesi sunuodu..

326 Mesaj
4 Kasım 2009; 1:06:34 

evet radyo yönünden orjinaller daha iyi .. cızırtı bile yapmıyordu radyo da.. bunlar arada yapıyor.. ama cd de bunlar daha güzel ses veriyor. Hatta bu teyp i alma nedenim eski 6 lının sürekli takılması ve makara atmasıydı.. 2 kere dışarda yaptırdım.. bi kaç kez kendim söküp yaptım ama sonra sıkıldım yapmaktan, bunu aldım. İyi ki de almışım diyorum. Haa bu arada o zaman servis teyp e 1500 demişti bunu zamanın 350 civarı bi fiyata almıştım. İyi ki de almışım diyorum :) eskisi de kenar da duruyor hala :) benm teyp te yeşil renk var ama hiç yakışmıyor :) gece resmini çekince koyarım buraya

1822 Mesaj
6 Kasım 2009; 15:09:48 

quote:

Orijinalden alıntı: garcia1905

double din için yaptırılabilir aslında tabi böle beyaz renk değil:) serserihayat onu nerde yaptırabiliriz? en azından aklımda bulunsun ilerde dokunmatik bi double alabilirim

kaporta boya yapan yerler yapıyo ama fiberden anlayan biri olması ii olur yoksa adam mahfede bilir dubledin için biraz kesicek sonra üzeirine aracının rengi veya istediğin bi renk boya atıcak o kadar

'''Focυѕ тαкıмı'''

SeRSeRi

248 Mesaj
14 Ocak 2010; 0:07:23 

bende de 2005 model collection var ve teyp değiştirme fikri düştü aklıma
aklıma takılan iki soru var:

birincisi: bu çerçevelere klasik ebatlardaki her teyp uyar mı? yoksa çerçeveye göre mi teyp almak gerekiyor?

ikincisi ise arabanın estetiğini bozup bozmayacağı, ön göğüsün bütünlüğünü nasıl etkileyeceği
gerçi sağolsun arkadaşlar fotoğraf göndermişler
ama yine de tam canlandıramadım kafamda
sayın garcia1905 biraz daha uzaktan çekilmiş fotoğrafı varsa onu da ekleyebilir misiniz buraya

248 Mesaj
14 Ocak 2010; 11:30:23 

henüz herhangi bir cevap gelmemişken birşey daha sormak istiyorum.
Orjinal teyp yerine başka bir teyp taktığımızda direksiyon kolundan kumanda konusunda herhangi bir uyumsuzluk olmaz değil mi?

326 Mesaj
14 Ocak 2010; 13:44:03 

resimdeki gibi teyplerden alırsanız hepsine uyar çerçeveler ... orjinal teyp yerine bizim gibi sony kenwood pioneer ya da alpine tarzı teyp lerden takarsanız direksiyon kumandası iptal oluyor .. onun yerine kendi kumandasını kullanıyorsunuz ... ama teypler için direksiyon kumandasını kullanılabilir kılan ara modüller olduğunu duymuştum

248 Mesaj
14 Ocak 2010; 23:57:22 

direksiyon kumandasının kullanım dışı kalacak olması çok can sıkıcı
halbuki ben bu özelliği çok önemsiyorum
uzaktan kumandayı da kullanacağımı zannetmiyorum
hiç kullanmadım ama uzaktan kumandayı elime alıncaya kadar teybe uzanmak daha kolay olsa gerek...

bu modül dediğiniz şey nasıl bir şeydir, nereden temin edilir ve tahminen kaça patlar bana???

1788 Mesaj
15 Ocak 2010; 22:48:49 

quote:

Orijinalden alıntı: torinspec

direksiyon kumandasının kullanım dışı kalacak olması çok can sıkıcı
halbuki ben bu özelliği çok önemsiyorum
uzaktan kumandayı da kullanacağımı zannetmiyorum
hiç kullanmadım ama uzaktan kumandayı elime alıncaya kadar teybe uzanmak daha kolay olsa gerek...

bu modül dediğiniz şey nasıl bir şeydir, nereden temin edilir ve tahminen kaça patlar bana???

mesajını yeni gördüm biraz geç cvp oldugu için ö.dilerim...normal teyp yani görüntülü olmayan teypler standart oldugu için teyp çerçevesi bu tür tüm teyplere uyuyo sayılır.ama sana öneri usb'siz aux girişi olmayan sadece cd den mp3 çalan bi teyp alıcaksan kesinlikle alma orjinalle idare et ben usb li aldım gayet memnunum senin gibi bende çok canımı sıkıodum direksiyondaki fonksiyonun ölü olmasına ama alıştım ben kenwood aldıgım için ses kalitesi gerçekten arttı kumandasıda kullanışlı oldugu için hiç bi sorun yaşamadım bence direksiyon kumandası fazla önemseme derim..modüllere gelince astarı yüzünü geçer pahalı her modelin ford için uyumlu modülü yoktur vs. bir sürü sorun...

son olarak orj.teypi bozmadan usbden vs. müzik dinlemek istiyosan ses kalitesi bozulmadan orjinal teyp üzerinden www.xcarlink.com.tr bu siteyi incelemeni öneririm fiyatı sanırım 100 euro olması lazım ama ben orjinali bozmam diosan birebir ve kumandan flnda iptal olmuyor ben fantezi yaptım tercih etmedim ama pişmanmısın diye sorarsan hayır çok memnunum istedigim müziği kaliteli bi şekilde dinleyeiliyorum fakat bu kenwood farkıda olabilir:D

not:radyoyu çok dinliyosan ve senin için önemliyse orjinali bozma otonun orjinal olmayan teyplerinden hiç bi zaman radyo yayınlarında kaliteli bi ses alınamıo he berbatmı dersen hayır ama tatmin edicide degil..

248 Mesaj
16 Ocak 2010; 15:22:02 

estağfurullah ne özrü, teşekkür ederim

bu arabaya 3-4 sene daha binerim diye birkaç şey yapmayı düşünüyordum ama birer birer vazgeçiyorum :(

teybi değiştireyim dedim yakışır yakışmaz, direksiyon kumandası çalışmaz derken soğudum

xenon far taktırayım dedim, dün bi ford bayiine uğradım
300 civarına işçilik dahil hallederiz dedi
lakin merceksiz olacak bu durumda
onun da tek farı 400 lira falanmış
merceksiz de kullanmak istemiyorum,
allah korusun karşıdan gelen birinin gözünü alır, kaza falan yapar... vebali var...
dolayısıyla bundan da soğudum.

son olarak park sensörü ve camlara film fikri kaldı
bakalım biraz da onları araştırayım ne çıkacak

418 Mesaj
24 Mayıs 2010; 0:57:01 

Bu çerçevelerin kapaklı olanlarına rast gelen arkadaşlar oldu mu hiç?
Hani 2-3 saatliğine bir arkadaşa ev gemesine gittik diyelim. Malum arabayı sokağa park edicez. Hemen teyibin kafasını mı sökücez yani.
üstüne denk gelen sanki düz konsolmuş havası veren alttan yada üstten sürgüyle dışarı çıkıp bir kapak gibi üstüne kapatarak teybin kamufle edilebilen bir çerçeve mekanizması olsa gerçekten çok iyi bir tasarım olurdu. Bazen bu işlere bir girsem mi demiyorda değilim.
Çok basit bir parçayla çerçeve diye satılan o basit aparatlara o paraları vermeye cidden içim acıyor.

Kendinden kapaklı bir mekanizma bulsam direkt alıcam. Hiç denk gelip gören var mı arkadaşlar?

2960 Mesaj
24 Mayıs 2010; 14:27:19 

Reno grubunda vardı ama o konsola göre kapaklı olmaz.

125 Mesaj
5 Aralık 2010; 19:11:22 

harici bir teyp takarken harici herhangi bir kabloda gerekiyormu arkadaşlar..?

1089 Mesaj
7 Aralık 2010; 4:25:40 

2011 focus war teybi standart gelen teyp den mp3 çalmıyo galiba
hangi formatta ki müzikleri çalıyo hazır teyp konusu warken yeni konu açmıyım dedim

AnimeFanClub

2960 Mesaj
8 Aralık 2010; 19:11:45 

track ları çalar. windows media player ile yapabilirsiniz müzk cd si

2 Mesaj
29 Temmuz 2011; 21:29:12 

mrb arkadaşım bende çerçeve arıyorum nerden aldınız onu bilgi verilmisin mümkün se

2 Mesaj
29 Temmuz 2011; 21:31:39 

mrb birader bende teyp çerçevesi arıyorum senin arabadaki harika durmuş bana da lazım nerden aldın bilgi verilmisin mümkünse

893 Mesaj
29 Temmuz 2011; 22:34:10 

http://www.tekford.com....19982005-pid-11102.html
Ben almıştım elimde var daha önceki aracımı satarken cd çalarını söktüm ama kargo daha fazla tutar....En iyisi steden almak... Kargoyu öderseniz gönderirim....:-)) Çok güzel duruyor gayet güzel bir ürün....

(Yalnız olmak güzeldir...Tabii Zirvedeysen...)

31 Mesaj
14 Ağustos 2011; 17:05:20 

bence çok çirkin olmuş

390 Mesaj
26 Ağustos 2011; 2:44:39 

dolaşırken buldum.
sanırım bendeki focus için uymuyor ama uyanların işine yarayabilir.
http://www.sahibinden.c...cevesi-53829331/detay/?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

126 Mesaj
17 Eylül 2011; 0:45:36 

2011 focus II mp3 çerçevesini Ankarada cancan aksesuar da bulabildim ayrıca birçok aracın da teyp çerçevesi mevcut.

4 Mesaj
10 Kasım 2011; 20:53:49 

http://www.elite-electr...pioneer/fh6050_pic3.jpg

Arkadaşlar, yukarıda verdiğim linkteki pioneer'ı 2004 focus aracıma taktırmak niyetindeyim. Taktırmış arkadaşlar var mıdır? Teyp hakkında bilgisi, tecrübesi olan var mıdır? Montajıyla ilgili ya da, takılmış halde elinde fotograf olan var mıdır? Ne çok şey istedim!

Tüm teypleri araştırdım ve focuslara en iyi bu modelin uyacağına kanaat getirdim. Ne dersiniz?

Teşekkürler..

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.984