Şimdi Ara

LG'den LED Aydınlatmalı LCD W2486L video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
749
Cevap
1
Favori
86.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LED aydınlatmalı LCD monitörler yaygınlaşıyor. Bu videomuzda LG'nin tasarımıyla göz dolduran W2486L FULL HD LCD monitörünü inceliyoruz.

• gerçekten güzel bir lcd.. buna cf modunda çalışan 2x5870 çok iyi olurdu..
  • samsung samsung samsung...
  • LCD üzerinde parmak izi kalmış çok pis dikkat edrim böyle şeylere ama daha iyileri de var OLED tericihim olacaktır ilerde...
  • Artık devir oled devri..
  • bu tür incelemelerde birde fiyat belirtilse çok hoş olur..
  • led ve oled arasındaki contrast farklılığı nasıl.
  • Artık devir oled devridir. Çabuk herkes onbinlerce dolarlık 22" oled almaya koşsun. Tabi parayı ve ekranı bulabilirse...
  • tam yeni lcd monitör aldık led lcd ler çıkmaya başladı iyi mi
    morali bozuluyo insanın
  • arkadaşlar monitör led değil led aydınlatmalı. LCD nin çalışma prensibinde arkadan aydınlatma yatar. Çift filtre vardır ve sıvı kristallerdeki ışık kırılmaları bize görüntüyü yansıtır. Bütün monitörlerde bu beyaz florasan aydınlatma oluyor. Fakat artık teknolojinin gelişmesi ile florasan yerine daha ekonomik ve uzun ömürlü olan arkadan led aydınaltmalı paneller üretilmeye başlandı.

Led tvler tamamen ledden yapılıyor ve LCD ye göre daha net, keskin ve daha gerçekci renkler sunmaktalar.

Bu da oled,

http://forum.donanimhaber.com/m_35241181/tm.htm
  • Videonun sonundaki editör ismindeki Ç harfi kullanıldığı halde İ harfinin olmaması alttaki satırda ı harfi yerine i harfi kullanılması hoş olmamış.
  • :) ürün inceleme mi ? Reklam mı? İllaki ürünle ilgili kafama takılan diğer detayları başka yerlerde aramam gerekiyor. Açıkça söylüyim 2001 lerde yapılan o dergilerden webden takip ettiğimiz monitör testlerini/ incelemelerini bulup bakın önceleri işler böyle kaliteliydi diyesim geliyor. Nokta sıklığı / büyüklüğü değerlerini bile vermeden yüzeysel bir anlatım : üzücü. Dostlar green box kullanalım dekorumuz olsun iyi süper hani o garip arkaplan zaman içinde daha size yakışır hale gelir ama incelemelerin kalitesini ezmeyin
  • Fiyatına gelince benim tahminime göre 800 tl olur herhalde
  • bence devir amoled devridir
    led monitorler yavas yavas piyasaya girio sevindirici
  • Ben sevmedim yaw samsung 'lar daha iyi gibi
  • bu monitör daha yeni çıktı hayırlı olsun ama fiyatı bize tuzluya patlar yurt dışı fiyatı tabi orada ucuzmuş ne güzel dersin ama iş türkiyeye gelince değişiyor şu fotograf makinesi olan f100 ü düşünün yurt dışı fiyatı 600 milyon iken türkiyeye giriş yaptı ve fiyat 1179 çıktı.. yani iki ve üç katına patlıyor bize..

o yüzden almaya değmez biraz daha zamana ihtiyacı var biz hala tn panel ekranları kullanmaktayız ama yurt dışındakiler bizden daha iyi yenilikçi teknolojiye sahiptir biz taa geriden takip ediyoruz.
  • 26ınch 1900x1200 den sasmam.
  • şimdi bir monitör alacak olsam led aydınlatmalı samsung un tv lerinden alırdım :) ne de olsa monitörlerin tv lerden pek farkı kalmadı baksanıza hdmi ile zaten bu monitör de tv ye çevrilebilir.. en azından birkaç sene sonra LCD ye veda edeceğimiz bilmek sevindirici..
  • Bu tasarım iyiyse 2370 inki ne oluor :D
  • evet yukseklik ayarının olmaması kotu
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.