Karbon Kaplama Nasıl Yapılır?
7 Cevap15681 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

535 Mesaj
30 Ekim 2009; 17:14:37 

arkadaslar ben bişey ogrenmek istiyorum. izmirde gerçek karbon kaplayan yok. Ben bu işi yapmak istiyorum fakat nasıl yapılıyor sizden fikir almak istiyorum. yapmak istediğim kagıt kaplama değil gercek karbon kaplama olarak yapmak istiyorum? nsaıl oluyor fikr sahibi arkadaslar goruslerini paylasabilirmi?
0

0

bu şekilde gerçek kaplama yapmak istiyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doggymania -- 30 Ekim 2009; 17:17:34 >

"357.Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem - Yedek Subay Adayları"
357. Dönem Liste Kayıt - 357. Dönem Liste Görüntüle
_

4281 Mesaj
31 Ekim 2009; 17:23:48 

Arkadaşım gerçek karbon kaplama diye birşey yoktur. Adı üzerinde kaplamadır ve kağıttan ibarettir. Karbon fiber bir örgüdür. İnanılmaz güçlü bir malzeme olduğu için, dayanıklılık arttırma ve hafiflik için kullanılır. Ayrıca aşırı derecede pahalıdır.

Vermiş olduğunuz resimler de karbon fiber desenli kaplamadır.
Bu şekilde pürüzsüz görünümün nedeni, ısıtılarak şekil verilmesi ve kaplandığı objeye tam olarak oturmasıdır.

Kendime 4 kural koydum! Alkol alma, Hızlı gitme, Hızlı gitme, Hızlı gitme. *Sonra kendime 4 kural daha koydum! Hatalı sollama, Makas atma, Emniyet kemeri tak, Daha yavaş git. * En önemlisi "Arabada sevişme!"

Mazut Pawıı ~~ Kendi Mazotumu Üretmeye Çalışırken Kimyager Olacağım.. ~~
Dacia Logan 1.5 dCi 2006 İnci Gri ~~ Bak Logan deyip geçme, üzerim :)
Dead Line

1654 Mesaj
2 Kasım 2009; 20:42:34 

Arkadaşlar yarın unkapanına gitcem karbon folyo almaya gelmek isteyen kişiler varsa bana ö.m veya beni arayabilir 0534 312 72 52 belki toplu gidersek indirimde olur =) veya gelemeyipde isteyen olursa ona özelde alabilirim yada gelen olursa alabiliriz..

YASİN KAYA

4281 Mesaj
3 Kasım 2009; 16:48:13 

quote:

Orijinalden alıntı: n1say

Arkadaşlar yarın unkapanına gitcem karbon folyo almaya gelmek isteyen kişiler varsa bana ö.m veya beni arayabilir 0534 312 72 52 belki toplu gidersek indirimde olur =) veya gelemeyipde isteyen olursa ona özelde alabilirim yada gelen olursa alabiliriz..

Hocam nereden aldığınızı ve kaça aldığınızı burada açıklarsanız, çok minnettar oluruz
Sanırım ucuz biryer buldunuz.

Kendime 4 kural koydum! Alkol alma, Hızlı gitme, Hızlı gitme, Hızlı gitme. *Sonra kendime 4 kural daha koydum! Hatalı sollama, Makas atma, Emniyet kemeri tak, Daha yavaş git. * En önemlisi "Arabada sevişme!"

Mazut Pawıı ~~ Kendi Mazotumu Üretmeye Çalışırken Kimyager Olacağım.. ~~
Dacia Logan 1.5 dCi 2006 İnci Gri ~~ Bak Logan deyip geçme, üzerim :)
Dead Line

5026 Mesaj
5 Kasım 2009; 13:55:08 

Megane coupe aracımın ön kaputunu 80 tl ye kaplattım..sağlam bi işcilik yaptılar

Edit: Ankarada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj_hakan_ankara -- 5 Kasım 2009; 14:00:28 >

3 Mesaj
7 Kasım 2009; 23:40:59 

Merhaba
foruma yeni üye oldum. bende dash boyama yaptırmak istiyorum.
yaptırabileceğim bir adres varmı. şimdiden teşekkürler

600 Mesaj
9 Kasım 2009; 15:30:54 

quote:

Orijinalden alıntı: dj_hakan_ankara

Megane coupe aracımın ön kaputunu 80 tl ye kaplattım..sağlam bi işcilik yaptılar

Edit: Ankarada

nerde yaptirdiniz ve fotograf ekleyebilir misiniz?

OPEL ASTRA 1.6 COSMO TWINPORT EASYTRONIC

5026 Mesaj
10 Kasım 2009; 16:18:40 

quote:

Orijinalden alıntı: UnreaCHaBLe

nerde yaptirdiniz ve fotograf ekleyebilir misiniz?

Tamam ARkadaşım en kısa zamanda ekleyeceğim. Ankara şaşmazda yaparım. Kartından bakıp adresinide veririm size fotoğraflardan sonra.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » DH Garaj » Karbon Kaplama Nasıl Yapılır?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.188