Şimdi Ara

Lv62 Mage.Statlari editli(Hepsi 255 Resimli) Risk yok[Satıldı Lenon]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
6.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Sunucu #Attila
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CHAR SATILMIŞTIR.LENON'a HAYIRLI OLSUN!!!
    Selamlar,
    Daha önceki olan 255 stat bug'ını hatırlarsınız sanırım.İşte o zaman bendede vardı o program bende charı düzenledim ve Seal Scroll ile kitledim ve bıraktım ve 4-5 ay önce açtım bıraktım pk felan atmak için ama bu aralar nakit ihtiyacım var Carnac'taki stat editli charımı satıyorum.
    HP MP DEX INT STR 255 hepsi 255.

Char takas'ta olabilir.Ban yeme riski hiç yoktur.Siz tabi charı alınca boşboğazlık yapmazsanız.
    Gelelim resimlere...Kanıtlamakta gerek

https://store.donanimhaber.com/e7/4a/42/e74a4253fdb66a80dc653b5d14287505.jpg

https://store.donanimhaber.com/9e/56/15/9e56154291cb0a4cfe02f0207e6c24f2.jpg

https://store.donanimhaber.com/8f/54/db/8f54dbf39ea4cb0e253f2a4ee2bd0861.jpg

Kafamda biçtiğim taban fiyat 100TL.
    Char 42 Staff vuruşu ile 75+ warriora 400-700 arası giriyor.72 Stafı ile 1.5k 2k girer heralde
    Charda item yok fazla.

Itemleri ;
    +7 Elixir(Rebirth +1)
    54 Kağıdı (Spell Of Thorn)
    10M kadar para
    Bankasında 3k ibex hp pot, 4k 720 hp pot
    Ivır zıvır var bi ton +1 chitin felan

Char carnactadır.Üst serverlarda 80lvl itemsiz rogue ilede takas olur.(Server fark etmez)
    Tekrar söylüyorum ban yeme riski yoktur char ilk açıldığı andan itibaren statları editlenmiştir.Aha buda hesap açılış tarihinin resmi ;https://store.donanimhaber.com/36/ee/26/36ee26beae9eb1bef4e58dcb4b4f6590.jpg

Charın tüm bilgileri mevcuttur.Char G1 üyesidir.
    Güncel tutarsanız sevinirim.

Msn : Ares-_-85@Hotmail.CoM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A R E S -- 30 Ekim 2009; 15:43:12 >

• Charı Ring yaptıgında birtane yüzük yada 70 görew itemini bırakıyordunuz bunda görew takıları tam.
    Yani yüzük yapılmışa benzemiyor ?
    Yanlışım varsa düzeltin
  • bence güzel char :) iş yapar staff ile akar zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaNoZ

Charı Ring yaptıgında birtane yüzük yada 70 görew itemini bırakıyordunuz bunda görew takıları tam.
    Yani yüzük yapılmışa benzemiyor ?
    Yanlışım varsa düzeltin

evet nasıl yüzük bastın ?? risk yok diyosun ama garantisi belgesi varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YakupStar -- 30 Ekim 2009; 10:16:52 >
  • 1 lvl iken kitlemis sonra almis gorev takilarini
    Eger referansin varsa yada yonetici ile satisi gerceklestirmeyi dusunuren pm lutfen
  • Referansın varsa charını 100 tlden alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WariorStyLee

Referansın varsa charını 100 tlden alabilirim.

Referans halledilir.
    Referans sağlarım seçenekler çok
  • yonetici yada guvenilir araci vs. dusunuyorsan msn birak pm den yada pmden konusalim
  • Yönetici ilede takas olabilir.
  • hala yapılıyormu bu edit ?
  • Şuan için char

Lenon'a rezerve edilmiştir.Xigenon 31GB karşılığı
  • Rogue chitin iyiymiş
  • Çok ucuza satıyorsun.250 ye koysan yine alan çıkar.Ben 300 e satardım.Millet alıp kasıcak onu çünkü şu anki fiyatıyla durmiyacak.Çok yanlış yapıyorsun.
  • Bide utanmadan sölüyor forumda yazıyorsun resimli gösteriyorsun charı öyle mi?

Kaç kişinin günahına girdiğinin farkındamısın.Forumda ki bazı arkadaşlara da yazıklar olsun böyle bir adamla olumlu yönde konuştukları için
  • quote:

Orijinalden alıntı: ç3k3j4ck

Bide utanmadan sölüyor forumda yazıyorsun resimli gösteriyorsun charı öyle mi?

Kaç kişinin günahına girdiğinin farkındamısın.Forumda ki bazı arkadaşlara da yazıklar olsun böyle bir adamla olumlu yönde konuştukları için

ç3k3j4ck arkadaşımız çok haklı sanırım o şikayette bulunmuş ve haklı olduğu görülmüş ki o charı satan ahlaksız 7 gün uzaklaştırılmış
  • Buying merchanttaki chitin iyiymiş
    Editli ve risk yok hmm
  • Char hala duruyor

Ban yememiş Lenon kasıyor
  • Selçuk charı bu kadar ucuza vereceğini düşünmemiştim. Seal Scroll ise mantıklı bir çözüm tabi. Keşke bende benim 83 Priesta aynısı yapsaydım boştan yere ban yemezdi...

Stat editin en çok yaradığı kuşkusuz STR Shell giyen Priestir :) Tekde alamadığım (oto parasite malice torment vs sonrası) char çok azdı o dönem, hırsımıza kurban gitti tabi 1586 adet charla beraber...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ç3k3j4ck

Bide utanmadan sölüyor forumda yazıyorsun resimli gösteriyorsun charı öyle mi?

ne gunahi ya
  • Niye upluyorsunuz yapiyorsunuz konuyu Guzel guzel oynuyorum iste chaos patchle gider diye dusunuyordum ama haladuruyor char bende yavas yavas kasiyorum 64 oldu Serverda alamadigim mage yok.Tek sorun chaos dungeon ve bdw girememem stat kontrol var olsun yinede mutluyum umarim tum dh oyunde istedigi bazi seylere sahip olur Ayrica ares zirt pirt konuyu uplama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lenon -- 13 Aralık 2009; 0:05:26 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.