Şimdi Ara

### ► QASHQAİ KULÜBÜ ◄ ### (664. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.980
Cevap
286
Favori
1.815.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 662663664665666
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2015 model araçların orjinal navigasyon sistemi video oynatabiliyor mu?
  • ARKADAŞLAR
    DIŞARININ HAVA SICAKLIĞI DERECE OLARAK NEDEN EKRANIMDA ÇIKMIYOR. AYARLARINI YAPTIĞIM HALDE OLMUYOR.
    NOT: 2012 MODEL 1.5 DCİ PLATİNİUM
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratince61

sarı renkli üçgen içinde ünlem işareti olan gösterge ışığı yanıyor. motor çalıştıktan sonra 1-2 dakika sonra sönüyor. Arıza ne olabilir.Kar nedeniyle 1 hafta çalıştırmadım arabayı. ondan sonra oldu neden olabilir kullanım klavuzunda net bilgi yok.

uyarı ışığı.Herhangi bir sorunda yanıyor.Arka kemerler için olma ihtimali yüksek.Işık yanarken arka koltuk ve takılmamış üç tane kemer aynı anda.Bendeki o şekilde.Lastik için yanmıştı 3-4 ay önce onu sıfırladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhnshn32

2015 model araçların orjinal navigasyon sistemi video oynatabiliyor mu?

Eski kasalar oynatmıyordu.Flaş belleğe atıp deneyin.Oynatsa yolcu için iyi olurdu.
  • alkın34 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam. bir deneyeyim. lastikler de orta seviyede belki de onun için yanıyor. Araba çalıştıktan sonra 30 saniye içinde sönüyor.
  • Merhaba eski kasa QQ den yeni kasaya geçtim. Eski aracımda hıza duyarlı kapı kilitlenmesi vardı. Sanırım kilitleme düğmesine bir süre basarak aktif hale getirmiştik. Yeni kasalarda da hıza duyarlı kilit yapılabiliyor mu? Ayarlada ve kitapçığında böyle bir açıklama göremedim, kullanan-deneyen var mı? Bilgi verirse sevinirim.
  • siyah renk 2012 model dizel kaşkai var bende yan basamak+bagaj havuzu+3 d havuzlu paspas almak istiyorum. Siyah renke yan basamak yakışır mı? yorumlarınızı bekliyorum. bir de park sensörüne gerek var mı? geri görüş var araba da ama alışamadım.
  • Slm arakadaslar 2011 model nissan qashqai 1.6 tekna pack yakiti nasil kullanan var mi memlunumu tavsiye edermi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Furkancnr F kullanıcısına yanıt
    Bende 2012 1.6 cvt tekna pack vardı. Sanırım aynı araçtır. Genel ortalamam 7,9lt/100km benzin tüketimim vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackalizm

Merhaba eski kasa QQ den yeni kasaya geçtim. Eski aracımda hıza duyarlı kapı kilitlenmesi vardı. Sanırım kilitleme düğmesine bir süre basarak aktif hale getirmiştik. Yeni kasalarda da hıza duyarlı kilit yapılabiliyor mu? Ayarlada ve kitapçığında böyle bir açıklama göremedim, kullanan-deneyen var mı? Bilgi verirse sevinirim.

Hocam yeni kasalar kaç yılında başlıyor
  • qashqai sol ön emniyet kemeri bazan takılılyor açılmıyor. bu konu ile ilgili bilgisi olan varmı? çekiyorum gelmiyor bazen çok rahat bir şekilde geliyor. yardımcı olursanız sevinirim
  • riquelme76 kullanıcısına yanıt
    2007-2013 eski kasalar ve 2014-... yeni kasalar olarak geçiyor piyasada
  • Mrhb arkadaşlar yaklaşık 6 aydır kia sportage bakıyordum ve araçla ilgili bilgi almak için kia formunu 100 sayfa kadar okumuştum.

Ancak nasıl olduysa dün sol kapı ve sol arka çamurluk boyalı olan 19500 km de 2015 model Nissan Qashqai Tekna satın aldım. ( 74500 tl )

Formu okumaya zamanım olmadı en kısa zamanda okuyacagım ancak çok acele olarak

1) 20000 km bakım ücretine
    2) yan basamak fiyatına ( servis veya dışarıda olabilir sizin tavsiyeniz nedir ? )
    3) tavan rayı fiyatı
    4) paspas fiyatı ( nereden alabilirim )
    5) cam filmi fiyatı na

acil olarak ihtiyacım var. cevaplarsanız çok sevinirim ( yan basamak tavan rayı cam filmini yetkili serviste yaptırmasam garanti dışı kalır mı )
  • quote:

Orijinalden alıntı: ordekmurat

Mrhb arkadaşlar yaklaşık 6 aydır kia sportage bakıyordum ve araçla ilgili bilgi almak için kia formunu 100 sayfa kadar okumuştum.

Ancak nasıl olduysa dün sol kapı ve sol arka çamurluk boyalı olan 19500 km de 2015 model Nissan Qashqai Tekna satın aldım. ( 74500 tl )

Formu okumaya zamanım olmadı en kısa zamanda okuyacagım ancak çok acele olarak

1) 20000 km bakım ücretine
    2) yan basamak fiyatına ( servis veya dışarıda olabilir sizin tavsiyeniz nedir ? )
    3) tavan rayı fiyatı
    4) paspas fiyatı ( nereden alabilirim )
    5) cam filmi fiyatı na

acil olarak ihtiyacım var. cevaplarsanız çok sevinirim ( yan basamak tavan rayı cam filmini yetkili serviste yaptırmasam garanti dışı kalır mı )

Hayirli olsun. Sahibinde bur ilan vardi.
    Ayni defiginiz gibi sol kapi ve camurluk boyali yaziyordu. Onu mu aldiniz. Gule gule kullanin

• fagala kullanıcısına yanıt
    evet o aracı aldım tşk ederim
  • Merhaba arkadaşlar, 2015 qashqai arka tampon altındaki reflektörleri nasıl sökebilirim,bilen birisi cevap yazarsa çok memnun olurum.hoşçakalın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,2015 Qashqai arka tampon altındaki reflektörleri nasıl sökebilirim, Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Q2015 1.2 cvt ile aranıza bende katıldım.herkese kazasız sürüşler dilerim.
    arkadaşlar anahtardan camalrı kapatma özellliği yokmu acaba.kılavuza baktım ama bir şey yzmıyor.
  • Arkadaşlar 2012 1.6 Cvt Tekna Skypack aracım 59000km de satılıktır. İlgilenenler PM atabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: jackalizm

Arkadaşlar 2012 1.6 Cvt Tekna Skypack aracım 59000km de satılıktır. İlgilenenler PM atabilir.

Aracın ilanına bakabilir miyim
  • 
Sayfa: önceki 662663664665666
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.