Şimdi Ara

### ► QASHQAİ KULÜBÜ ◄ ### (652. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.980
Cevap
286
Favori
1.815.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 650651652653654
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende de aynı sorun var. Hatta daha kötü gündüz hiç birşey göremiyorum. Ayarla ilgisi olduğunu sanmıyorum. Multimedya ekran taktıracağım İst Anadolu-avrupa yakası tavsiyesi olan var mı acaba?
  • Diğer aracımda Navitech multimedya-navigasyon ürününü 2012 senesinden beri kullanıyorum. Gayet memnunum. Qashqai
    araçlar için de Navitech cihazlar mevcut.

### ► QASHQAİ KULÜBÜ ◄ ###### ► QASHQAİ KULÜBÜ ◄ ###

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk67a -- 11 Eylül 2015; 12:38:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: prof.intörn

quote:

Orijinalden alıntı: cbok

quote:

Orijinalden alıntı: prof.intörn

quote:

Orijinalden alıntı: cbok

merhaba. 6 ay sonra 2012 model black edition 1.6 otomatik qashqai kullanmaya baslayacağım. acaba bu modelde direksiyon sorunu yaşayan oldu mu ya da başka sorunlar?

Black Edition kullanıyorum .direksiyon ile sıkıntı derken nasıl bir sıkıntıdan bahsediyorsunuz

merhaba. 6 ay sonra 2012 model black edition 1.6 otomatik qashqai kullanmaya baslayacağım. acaba bu modelde direksiyon sorunu yaşayan oldu mu

bir kaç yerde direksiyon simidinin yerinden kendi kendine çıktığını okumuştum da? araba hakkında görüşlerinizi alabilir miyim?

Çok sukur öyle bir sorunla karşılaşmadım. Benimkide otomatik vites keyifli konforlu bir araba.hatta navigasyonu yandex ten daha iyi (istanbul içi için )
    Nden 6 ay sonra ?

biraz geç oldu hocam k. bakma. çalıştığım şehire götürmek istemiyorum 6 ay sonra memleketime tayin isteyeceğim o yüzden. evet gerçekten çok konforlu ama şu an 1.4 linea kullanıyorum yakıt konusunda beni biraz zorlayacak qasqhai :)

• 10000 bakımı yaptıran arkadaşlar fiyat bilgisi verebilirse sevinirim
  • Yetkili servis bize bakimlarin her 15,000 km de bir
    oldugu bilgisini vermisti. Arac 2013 model Qashqai
    Platinum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar

Bugün aracımdan beklediğim sürpriz golü yemiş bulunmaktayım.

Aracım 2014 model 1.6 dizel xtronik. 22bin km'de. Bugün 10km'lik bir sürüş sonrası aracı geri vitese takıp otoparka park etmek istediğimde önce şanzımandan bir sürtünme sesi geldi sonra vitese ani geçiş yaparak araç geri doğru atıldı. İleri gitmek istediğimde de aynı şekilde oldu. İleri vitese takıp gaza basıyorum önce bir sürtünme sesi daha sonra vites geçişi ve ileri doğru atılma şeklinde tepki veriyor. Ne olduğunu anlamadım. Sürüş esnasında ve öncesinde herhangi bir sorun yoktu.

Böyle bir sorun yaşayanınız oldu mu?
  • sagiras S kullanıcısına yanıt
    Benim de farklı zamanlarda 2 kez oldu.Ancak daha sonra hiç olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sk67a

Diğer aracımda Navitech multimedya-navigasyon ürününü 2012 senesinden beri kullanıyorum. Gayet memnunum. Qashqai
    araçlar için de Navitech cihazlar mevcut.

### ► QASHQAİ KULÜBÜ ◄ ###### ► QASHQAİ KULÜBÜ ◄ ###

Hocam Necvox, Navitech, Boson, Xetec gibi markalardan hangisi daha iyidir diğerlerini kullanma şansınız oldu mu ?

• Önce Cyclone marka navi satın aldım; beğenmedim. İade ettim, yerine Navitech aldım. 3 senedir kullanıyorum.
    Necvox, Boson ve Xetec markaları ile ilgili tecrübem olmadı.
  • Bu forum başlığındaki forumdaşların çoğunluğu 2013 ve evvelindeki modelleri, yani eski kasa Qashqai'leri kullanıyor.
    2014 senesinin Şubat ayı sonundan itibaren yeni kasa Qashqai satılmaya başlandı. Bu X-Tronic olayı yeni
    kasada var.

2014 ve sonrası Qashqai modelleri için ayrı bir forum başlığı var; oraya da yazmanızı öneririm:

http://forum.donanimhaber.com/m_82991494/tm.htm

@sagiras
  • Arkadaşlar 2011 model qashqaide polen filtresi nerede?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pooodolski

Arkadaşlar 2011 model qashqaide polen filtresi nerede?

Gaz pedalının sağında kapak var.O kapağı ileri sürerek açın. Polen filtresi orada

• quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

quote:

Orijinalden alıntı: Pooodolski

Arkadaşlar 2011 model qashqaide polen filtresi nerede?

Gaz pedalının sağında kapak var.O kapağı ileri sürerek açın. Polen filtresi orada

Eyvallah usta.

• Selam arkadaşlar, 2012 1.6 tekna cvt aracım var ve su anda 70.000 e geldi. El kitabına bakarken 60.000 km de CVT şanzıman yağı değişimi gözüküyor ancak yetkili servis
    o bakımda cvt yağını değiştirmedi. Hatta fiyat aldığım diğer servislerde yağ değişimi olacağını belirtmemişlerdi, yani diğerlerine götürsem onlarda değiştirmeyecekti.
    Bu konuda bilgisi olan var mı? 60.000 de değiştirmek gerekiyor mu ? yoksa şanzıman yağı sadece gerekli görüldüğünde mi değiştirilir ?
    (yetkili servis gerekli olursa değiştiriyoruz dedi ama gereklilik koşulları ne bilmiyorum)
    Teşekkürler.
  • Merhaba arkadaşlar

Ben de uzun araştırmalar sonucu DİZEL QQ almaya karar verdim.... Son 6-7 ayda araç fiyatları fırladı gözüküyor ama çoğu araç aylardır satılmadı.... fiyat düşürenler satılıyor ancak.... bu durum ikinci el pazarı için....

ben de mümkün olursa 2011 Tekna 1.5Dci düşünüyorum... KM olarak 70 bin aşağısına bakıyorum.

Merak ettiğim 2011 Teknalarda usb giriş, aux ve mp3 var mı ??? Forumda bir kaç yerde olmadığından bahsedilmiş.
    şimdiden teşekkür ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: buklamania

Merhaba arkadaşlar

Ben de uzun araştırmalar sonucu DİZEL QQ almaya karar verdim.... Son 6-7 ayda araç fiyatları fırladı gözüküyor ama çoğu araç aylardır satılmadı.... fiyat düşürenler satılıyor ancak.... bu durum ikinci el pazarı için....

ben de mümkün olursa 2011 Tekna 1.5Dci düşünüyorum... KM olarak 70 bin aşağısına bakıyorum.

Merak ettiğim 2011 Teknalarda usb giriş, aux ve mp3 var mı ??? Forumda bir kaç yerde olmadığından bahsedilmiş.
    şimdiden teşekkür ederim...

2011 Tekna 1.5Dci kullanıyorum. usb giriş kol dayamanın altında var.
  • Teşekkürler UDK_Ufuk kardeş..

Son durumda bütçe gereği bulabildiğim araç 2010 Tekna Dci. Bakalım kısmet olursa bayram sonrası almaya çalışacağım...
  • Sayin Qashqaidaslarima ve forumdaslarima iyi
    bayramlar diliyorum. Saygilar, sk67a

• İyi bayramlar DH'liler.
  • Arkadaşlar merhaba iyi bayramlar 1.2 qashqai ana menude yakıt tüketimini 1 ve yakıt tüketimi 2 var her ikisinde de ortalam yazıyo bu nedir uzun yolda ikiside darklı deger gösteriyo

• 
Sayfa: önceki 650651652653654
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.