Şimdi Ara

Windows 7 uzantı değiştirme..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
58.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar xp de sona .exe ya da .xls yazarak uzantıyı değiştiriyorduk. win7 de bunu nasıl yaparız. .exe yaptığım halde eski dosya uzantısında açılıyor.

• Klasör seçeneklerinden - görünüm - bilinen dosya türleri için uzantıları gizle - yanında ki tiki kaldır..
  • Arkadaşlar yeri değil biliyorum ama bende win7 de exe ve lnk dosya tiplerini notepad yaptım yanlışlıkla pc de hiç bişi yapamıyorum format da atamıyorum geri yükleme de fayda etmiyor ne yapmak lazım
  • hasankeyfli hocam sizde çift kişiliklimisiniz yoksa bulduğunuz içinmi yazdınız.

@mpal624 orjinal dvd ile sistem geri yüklemeyi deneyiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayati54

hasankeyfli hocam sizde çift kişiliklimisiniz yoksa bulduğunuz içinmi yazdınız.

@mpal624 orjinal dvd ile sistem geri yüklemeyi deneyiniz.

Yönteminiz çok güzel ama ulaşmaya çalıştığım PC pakistanda ve dvd mevcut değil burdan uzak masa üstü ile denedim olmadı artık dvd indirtip başka bi pcnin webcamı ile sanalbi şekilde yapacağız. yine de çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasankeyfli

Klasör seçeneklerinden - görünüm - bilinen dosya türleri için uzantıları gizle - yanında ki tiki kaldır..

Teşekkürler. konuyu hortlattik ama işe yaradi
  • Arkadaşlar ben bir .exe dosyasını birlikten açta winrar olarak yaptım sonra bütün herşey winrarın simgesine döndü dosyaların hepsinin uzantısı .lnk oldu ben bu durumu nasıl düzelte bilirim.yardım edin lütfen kafayı yiyicem hiç bir şey yapamıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.