- x
* * * YENİ VW PASSAT * * *
306 Cevap58548 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<      [2] 4 5 6      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2605 Mesaj
23 Aralık 2009; 15:42:30 

http://download.autobil...9_51_005-005_Inhalt.pdf

passatın facelifti belirginleşmiş...

Olympus OM-D
14mm 2.5
20mm 1.7
25mm 1.4
45mm 2.8 Macro
75mm 1.8

401 Mesaj
23 Aralık 2009; 21:17:33 

her ne kadar bild de yayınlansada bana bu resim kesinlikle yeni passat gibi gelmedi.zaten vw nin resmi olarak yayınladığı çizimlerede pek benzeşmiyor.ayrıca yayınlanma tarihinede dikkat etmedim ama bu fotoş eski biraz.

6720 Mesaj
23 Aralık 2009; 22:12:08 

Yeni Passat B7 kasasi ile elime ulasan bir kac bilgiyi daha sizinle burada paylasmak istiyorum,

quote:

von den Werksangehörigen von VW hört man ja dass der Facelift Passat innen spürbar hochwertiger verarbeitet werden soll, von aussen ändern sich nur Front und Heck die Türen bleiben gleich. Und Start der Produktion ist August 2010 die Händler brauchen ja auch Vorführfahrzeuge, das ist ja auch kein grosses Geheimnis mehr.

VW´de calisan birinden duyduklarima göre yeni Makyajlanmis Passat´in ic kismi farkina varilacak bir sekilde daha kaliteli olacak ic malzemesi. Dis´tan sadece ön ve arkasi degisecek ama Kapilar ayni kalacak. Üretim baslangici bu Model icin Agustos 2010´dur ve VW Saticilarina biraz daha önce Müsteri gösterimi icin ellerine erken gelecektir yeni Passat´lar.

Spy Fotograflar´da bir ara demistim, tekrar diyorum Kapilar ve cizgiler ayni sadece önü Golf 6 olacak ve arkasi neye benzetecklerse o olacak, ama bir defa LED Arka Farlari unutun.

Biz burada tartisirken Volkswagen B7 kasasi icin ön hazirliklara baslamistir bile hatta simdi üretim asamasini tartisiyorlardir ve EMDEN´den Passat aracini alan kisiler ve orada üretim yerini gezen kisilerin söylediklerine göre bir kisim kapanmis bile yeni PASSAT icin

GOLF 6 önüne cok benziyor, Ön Kaporta ele veriyor....
0

LED Yok gibi görünüyor, ama arkadan bir Variant sürücüsü olarak tipa tip benim 3C Kasa Variant´a benziyor iste karsilastirma
0

0

Ayrica Platform sadece Golf 6´ya ayak uyduracak ve böylelikle tabiki Golf 6´nin malzemeleri örnek; Yan Aynalar, Farlar, Direksyon, Gösterge vs.. kullanarak Volkswagen Para tasarruf yapacak, nedeni ise yeni Parca üretmesine gerek kalmayacak (Golf´ten al Passat´a tak hesabi)

Buda yeni 2010 Yilinda cikacak olan YENI TOUAREG´in ic kabin görütüsü, dikkat edin Direksyon Passat vs.. kullanilan direksyon, Göstergeler biraz degismis ve ön Konsol degismis.
0

Saygilar Yasin

401 Mesaj
25 Aralık 2009; 9:52:02 

vw yetkililerinin şimdiye kadar yaptıkları tüm açıklamalar,arabanın dış tasarımının şimdikinden çok daha sportsedan tanımına uygun olacağını,malzeme kalitesinin üst sınıf olacağını,kullanılan teknolojilerin tamamen yenilenmiş ve bazılarının ilk defa kullanılacağını,motor değerlerinin %12-%25 arasında artırılmasına rağmen tüketimlerin %12-%15 azalacağını,tamamen şimdikinden farklı ve yepyeni bir otomobil olacağını söylüyorlardı.ayrıca daha önce belirttiğim gibi bu yeni aracın öncelikle Kuzey america pazarına yönelik çok iddialı bir model olacağını söyleyip beklentileri çok yukarı taşımışken,sadece ön ve arkasını değiştirip,içini cc ile aynı piyasaya sürmek hayal kırıklığı yaratır gibime geliyor.buradan cc yi beğenmediğim anlaşılmasın ama çoğu kişinin beklentisi şimdikinden daha yeni,yenilikçi,fark yaratacak bir model.bence vw bunu yapabilecek kapasitesi,birikimi,vizyonu var.

2611 Mesaj
26 Aralık 2009; 17:30:29 

1.6tsı+dsg en fazla 65 binlira gibi olursa bizde düşünüyoruz hele bir çıksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KILIÇ -- 26 Aralık 2009; 17:31:51 >

jdm style

401 Mesaj
26 Aralık 2009; 20:21:50 

quote:

Orijinalden alıntı: KILIÇ

1.6tsı+dsg en fazla 65 binlira gibi olursa bizde düşünüyoruz hele bir çıksın

@kılıç;
1.6tsi yok ama zannederim sen 1.4tsi demek istedin.hangi donanım için 65000tl yi gözden çıkardın bilmiyorum ama şimdiki comfortline 1.4tsi dsg nin donanımı üzerine bixenon+deri-alkantara döşeme+rns510+optik ön-arka sensör+17''alaşım jant olsa ve fiyat 60000tl yi geçmese iyi olur
tabi 1.4tsi almanyadaki gibi ecofull(150hp-250nm) versiyonu olursa süper olur.

2611 Mesaj
27 Aralık 2009; 1:03:10 

1.4 de olur comfortline donanım için dedim

jdm style

2105 Mesaj
10 Ocak 2010; 15:18:36 

çizgiler tamamen bir çin veya japon lu karakter sergiliyor.
Bence yanlış yaparlar

65 Mesaj
12 Ocak 2010; 17:44:02 

quote:

Orijinalden alıntı: drozia

çizgiler tamamen bir çin veya japon lu karakter sergiliyor.
Bence yanlış yaparlar

Alman ekolü böyle yapmaz bence alman mühendisi titizdir detaylara çok önem verir bence harika bir araç olacaktır.

2011 HONDA Civic Siyah

HP Pavilion DV6 - 3104 ET

71 Mesaj
12 Ocak 2010; 17:59:12 

Bence de süper olur, ama Memlekette cng gaz satan istasyon yok ki (bir kaç istasyon hariç)....

quote:

Orijinalden alıntı: 06METİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thecurly -- 12 Ocak 2010; 18:00:01 >

71 Mesaj
12 Ocak 2010; 23:03:53 

alın size yeni sedan kasa passat

http://galeri.arabam.co.../Galle...=3211&Photo=14

tabii ki, bu model iki kapılısı...

997 Mesaj
12 Ocak 2010; 23:24:06 

quote:

1.6tsi yok ama zannederim sen 1.4tsi demek istedin.hangi donanım için 65000tl yi gözden çıkardın bilmiyorum ama şimdiki comfortline 1.4tsi dsg nin donanımı üzerine bixenon+deri-alkantara döşeme+rns510+optik ön-arka sensör+17''alaşım jant olsa ve fiyat 60000tl yi geçmese iyi olur
tabi 1.4tsi almanyadaki gibi ecofull(150hp-250nm) versiyonu olursa süper olur.

bu donanımla 60 bin liraya golf alınamıyor, bahsettiğiniz donanımlı passat en az 70 bin olacaktır, fazlasını hayal edin düşüğünü değil. Polo, golf fiyatları almış başını yürümüşken az paraya çok passat hayal. Çok güzel donanımları biz de ailecek bekliyoruz ancak ucuz olmasını hayal bile etmiyoruz.

1101 Mesaj
12 Ocak 2010; 23:29:24 

VW ve Doğuş bu işi fazla abartırsa millet Passat'ı iyice belleğinden siler. Zaten etraf Mercedes C180 kaynamaya başlıyor.

80-90 bine Passat alacağıma ben olsam 5-10 bin daha öder gider BMW 320d alırım. Araç dediğin BMW gibi olacak, gerisi hikaye.

quote:

Orijinalden alıntı: Elrohir

bu donanımla 60 bin liraya golf alınamıyor, bahsettiğiniz donanımlı passat en az 70 bin olacaktır, fazlasını hayal edin düşüğünü değil. Polo, golf fiyatları almış başını yürümüşken az paraya çok passat hayal. Çok güzel donanımları biz de ailecek bekliyoruz ancak ucuz olmasını hayal bile etmiyoruz.

2010 VW Tiguan 1.4 TSI 4Motion Sport&Style Şeker Beyazı

997 Mesaj
12 Ocak 2010; 23:36:54 

quote:

Orijinalden alıntı: teaman1977

VW ve Doğuş bu işi fazla abartırsa millet Passat'ı iyice belleğinden siler. Zaten etraf Mercedes C180 kaynamaya başlıyor.

80-90 bine Passat alacağıma ben olsam 5-10 bin daha öder gider BMW 320d alırım. Araç dediğin BMW gibi olacak, gerisi hikaye.

Millete karışmamak lazım pek, herkes beğendiği aracı alır elbet. Ancak yeni kasar passat okkalı donanımıyla okkalı bir fiyatla gelecektir ben bunu idda ediyorum , kimse 1,6 mpi motorlu trendline passatı kaçırmasın. O kalitede bu kadar ucuza bir passat bir daha gelmeyecek.

3402 Mesaj
13 Ocak 2010; 0:17:50 

Yakın bir arkadaşım, 1.6mpi golf alacaktı. 38binliraya. Passat 1.6mpi alması için yalvardım, "Zar zor 40binlira çıkarabiliyorum, gerisi yok" dedi. Para meselesinden dolayı alamayacak gibi oldu.
1000lira aramızda toparladık-destek olduk arkadaşlarla. Beyaz, 2010 mpi passat aldı. "ben hayatımda bukadar mantıklı bir iş yapmadım, bu araba bu paraya cidden bedavaymış" dedi, ve
gerçekten o araba 41binliraya bedavadan birazcık daha ucuz. Insignia 1.6 115hp 53binliraya satılıyorya ben passat dururken bu araçları alanlara allah akıl fikir versin diyorum...

MD231

401 Mesaj
13 Ocak 2010; 18:29:19 

quote:

ben daha önce 1.6mpi passat kullanıcıları topiğinde de yazdığım şeyi burada tekrar etmek istiyorum.evet 1.6mpi trendline passat rakipleri ile karşılaştırıldığında(insignia,mondeo,avensis vs.) hem çok ucuz,hemde çok daha donanımlı.***kişisel görüş ve değerlendirmem***ama şu bir gerçekki bu araç için 1.6mpi motor çok atıl,heyacansız,zayıf kalıyor.belki insignianın 1.6 115hp lik motorundan daha atak gibi görünsede arada yaklaşık 150-200kg gibi bir fark olduğunu göz önünde bulundurmak gerekiyor.asıl dikkatinizi çekmek istediğim mesele bu değil.asıl mesele şu;

VW AG 2011 model yılı ile birlikte 1.6mpi motoru kullanımdan kaldırması bekleniyor.bu demek oluyorki passat için giriş seviyesi olacak motorlar 1.4tsi ve 1.6tdi olacak.haliyle bu motorlarla gelen araçların giriş fiyatlarıda düşecek.aynı donanımdaki 1.6mpi trendline passat ile 1.4tsi trendline passat arasındaki fiyat farkı 12000tl.eğer 1.6mpi üretimden kalkarsa zaman içinde 1.4tsi-1.6tdi trendline passat fiyatı eski 1.6mpi trendline fiyatına gelmesi oldukça muhtemel ve mantıklı değil mi?belki 41000tl olmaya bilir ilk zamanlarda ama bence kısa sürede 43000-44000tl ye 1.4tsi/1.6tdi passat alınabilir diye düşünüyorum.
saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06METİN -- 13 Ocak 2010; 18:30:22 >

853 Mesaj
13 Ocak 2010; 21:22:45 

quote:

ben daha önce 1.6mpi passat kullanıcıları topiğinde de yazdığım şeyi burada tekrar etmek istiyorum.evet 1.6mpi trendline passat rakipleri ile karşılaştırıldığında(insignia,mondeo,avensis vs.) hem çok ucuz,hemde çok daha donanımlı.***kişisel görüş ve değerlendirmem***ama şu bir gerçekki bu araç için 1.6mpi motor çok atıl,heyacansız,zayıf kalıyor.belki insignianın 1.6 115hp lik motorundan daha atak gibi görünsede arada yaklaşık 150-200kg gibi bir fark olduğunu göz önünde bulundurmak gerekiyor.asıl dikkatinizi çekmek istediğim mesele bu değil.asıl mesele şu;

VW AG 2011 model yılı ile birlikte 1.6mpi motoru kullanımdan kaldırması bekleniyor.bu demek oluyorki passat için giriş seviyesi olacak motorlar 1.4tsi ve 1.6tdi olacak.haliyle bu motorlarla gelen araçların giriş fiyatlarıda düşecek.aynı donanımdaki 1.6mpi trendline passat ile 1.4tsi trendline passat arasındaki fiyat farkı 12000tl.eğer 1.6mpi üretimden kalkarsa zaman içinde 1.4tsi-1.6tdi trendline passat fiyatı eski 1.6mpi trendline fiyatına gelmesi oldukça muhtemel ve mantıklı değil mi?belki 41000tl olmaya bilir ilk zamanlarda ama bence kısa sürede 43000-44000tl ye 1.4tsi/1.6tdi passat alınabilir diye düşünüyorum.
saygılarımla...

43-44 bin tl ye belki 1.4 tsi alınabilir ama 1.6 tdi yı o fiyattan satıcaklarını zannetmiyorum.golfun trendline dizeli o fiyatlarda cunku..golf un 1.6 tdi trendline dsg aldık 50 bin tl ve araba bos resmen.birde passatın 1.6 dizeli 140hp olucaktı yanılmıyorsam.bunuda goz onunde bulundurursak 1.6 dizel passt dsg de 60 bin tl olur herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icecube_fb -- 13 Ocak 2010; 21:28:42 >

1101 Mesaj
13 Ocak 2010; 21:48:35 

Passat 1.4TSI'yi ancak donanımlarını azaltarak 43-44binlere satarlar ve o da bir halta benzemez. Unutmayalım ki Passat Trendline donanımı Golf Trendline'dan çok daha zengin.

Golf 1.4 TSI Trendline fiyatları ortadayken (şu an 41600 TL) nasıl oluyor da çok daha büyük ve konforlu bir araç 43-44'e satılabilir?

Toyota Avensis 1.6 motorun şu anki fiyatı 51850. Bu fiyatı referans alalım hesaplarımızda. Ayrıca Passat'ın kalitesi Avensis'ten üstün unutmayalım.

VW Passat 1.4 TSI'nin fiyatı şu an 53600 TL. Bu fiyat gayet mantıklı ve hatta ucuz diye düşünüyorum. Passat 1.6 motor 102 beygirin fiyatı sadece kampanya yapmak için ve Passat'ı sınıfında en çok satan araç göstermek için yapıldı.

Bu ucuz fiyatlara rağmen Mercedes C180 tarafından alaşağı edildi ve kaç aydır hezimet yaşıyor Passat.

5679 Mesaj
13 Ocak 2010; 21:52:28 

Audi A5 platformu üzerine yapılan yeni Volkswagen Compact Coupe tanıtıldı(Muhtemel Passat'ın izlerini taşıyor)
0

0

0

ASUS ROG G75VX
Core i7-3630QM||16 GB DDR3 RAM||3 GB Nvidia GTX670MX@675MX GDDR5||2 TB HDD||17.3" Mat Full HD LED||Win8.1
Sony Xperia Z2//Xperia Z1//Xperia Z//Xperia Tablet S||Beats by Dr Dre Pro-Tour

1101 Mesaj
13 Ocak 2010; 22:05:40 

Yabancı sitelerde bu araç için Jetta coupe deniyor, yani yeni çıkacak Jetta buna benzer sadece 4 kapılısı olur.

Passat da belki buna benzer ama Jetta gibi olacaksa almanın ne manası kalır bilemiyorum. Yani uzatılmış Jetta'ya Passat mı diyeceğiz artık? Ya da kısaltılmış Passat'a Jetta mı?

VW-Audi benzer araçlar üretme işinin suyunu çıkarmaya başladı iyice.

quote:

Orijinalden alıntı: aslanemre58

Audi A5 platformu üzerine yapılan yeni Volkswagen Compact Coupe tanıtıldı(Muhtemel Passat'ın izlerini taşıyor)
0

0

0

853 Mesaj
13 Ocak 2010; 22:42:10 

quote:

Passat 1.4TSI'yi ancak donanımlarını azaltarak 43-44binlere satarlar ve o da bir halta benzemez. Unutmayalım ki Passat Trendline donanımı Golf Trendline'dan çok daha zengin.

Golf 1.4 TSI Trendline fiyatları ortadayken (şu an 41600 TL) nasıl oluyor da çok daha büyük ve konforlu bir araç 43-44'e satılabilir?

aynen

3152 Mesaj
13 Ocak 2010; 23:01:50 

quote:

Toyota Avensis 1.6 motorun şu anki fiyatı 51850. Bu fiyatı referans alalım hesaplarımızda. Ayrıca Passat'ın kalitesi Avensis'ten üstün unutmayalım.

VW Passat 1.4 TSI'nin fiyatı şu an 53600 TL. Bu fiyat gayet mantıklı ve hatta ucuz diye düşünüyorum. Passat 1.6 motor 102 beygirin fiyatı sadece kampanya yapmak için ve Passat'ı sınıfında en çok satan araç göstermek için yapıldı.

Bu ucuz fiyatlara rağmen Mercedes C180 tarafından alaşağı edildi ve kaç aydır hezimet yaşıyor Passat.

Passat hezimet mi yaşıyor?

2009 Yılı Satışları

Volkswagen Passat 6.352

Mercedes C Serisi 6.285

"Altın ne oluyor, can ne oluyor, inci, mercan da nedir bir sevgiye harcanmadıktan, bir sevgiliye feda edilmedikten sonra"

1101 Mesaj
13 Ocak 2010; 23:10:43 

İyi de kaç aydır C180 Passat'ın önünde değil mi? Hatta BMW 3 serisinin bile gerisine düştü.

BMW ve Mercedes fiyatlarındaki araçların Passat'ı araç adet satişinda geçmesi hezimet değilse nedir bilemiyorum.

Tamam 2009 toplamı belki başabaş bitti, ama C serisinin minimum fiyatı Passat serisinin minimum fiyatını ikiye katlıyor. Bunu da unutmayalım.

quote:

Orijinalden alıntı: DH-ALEMDAR

Passat hezimet mi yaşıyor?

2009 Yılı Satışları

Volkswagen Passat 6.352

Mercedes C Serisi 6.285

3152 Mesaj
13 Ocak 2010; 23:23:26 

quote:

İyi de kaç aydır C180 Passat'ın önünde değil mi? Hatta BMW 3 serisinin bile gerisine düştü.

BMW ve Mercedes fiyatlarındaki araçların Passat'ı araç adet satişinda geçmesi hezimet değilse nedir bilemiyorum.

Tamam 2009 toplamı belki başabaş bitti, ama C serisinin minimum fiyatı Passat serisinin minimum fiyatını ikiye katlıyor. Bunu da unutmayalım.

Peki Passat ın yarısı kadar satamayan araçlar için ne diyecez? Ultra hezimet mi

Şaka bir yana bu Passat ın başarısızlığı değildir..Passat zaten çıktığından beri sınıf lideri..Mercedes in başarısıdır bu..

"Altın ne oluyor, can ne oluyor, inci, mercan da nedir bir sevgiye harcanmadıktan, bir sevgiliye feda edilmedikten sonra"

401 Mesaj
13 Ocak 2010; 23:35:34 

arkadaşlar sizlere sadece yazımı tekrar okumanızı ve neden böyle bir yorumda bulunduğumu anlamızı rica ediyorum.önemli nokta olarak ben ne demişim.artık vw de giriş seviyesi motor olarak 1.4tsi ile 1.6tdi olacak,1.6mpi yerine.yani bundan yola çıkarak sadece passatın fiyatı değil,1.6mpi kullanan diğer modellerinde fiyartı düşecek(golf,jetta...).bu fiyat düşüş oranınıda kafama göre değil doğuş otoda çalışan satış temsilcisi iki arkadaş ve bir tanede daha üst yönetici olan bir tanıdıktan duyulmuştur.neyse uzatmanın anlamı yok.zaten dananın kuyruğu bu sene sonuna kadar kopar...

401 Mesaj
13 Ocak 2010; 23:43:24 

satılan mercedes C serisinin nerdeyse tamamına yakını C180K (1.6lt 154hp).ötv indirimi ile fiyatının 70000tl lere kadar düştüğünü ve ayrıca marka imajının getirdiği etki ile sadece passat müşterisini değil,ilk zamanlarda audi A4,BMW 3 serisininde müşterilerini çaldı.sonuçta mercedes yetkililerinin bile dikkatini,ilgisini çekecek kadar satış başarısı sağladı c180k.ama bu başarı ülkemize özgü olduğunu ve bunun en büyük sebebininde vergi avantajı olduğunu unutmamak lazım.

1101 Mesaj
13 Ocak 2010; 23:45:31 

İnşallah dediğiniz olur ve kısa zamanda değişiklikler ortaya çıkar.

quote:

arkadaşlar sizlere sadece yazımı tekrar okumanızı ve neden böyle bir yorumda bulunduğumu anlamızı rica ediyorum.önemli nokta olarak ben ne demişim.artık vw de giriş seviyesi motor olarak 1.4tsi ile 1.6tdi olacak,1.6mpi yerine.yani bundan yola çıkarak sadece passatın fiyatı değil,1.6mpi kullanan diğer modellerinde fiyartı düşecek(golf,jetta...).bu fiyat düşüş oranınıda kafama göre değil doğuş otoda çalışan satış temsilcisi iki arkadaş ve bir tanede daha üst yönetici olan bir tanıdıktan duyulmuştur.neyse uzatmanın anlamı yok.zaten dananın kuyruğu bu sene sonuna kadar kopar...

2546 Mesaj
13 Ocak 2010; 23:46:24 

Resimlerdeki araç oranları itibariyle C sınıfı gibi duruyor. D sınıfı Passat ın ağırlığı bu dizayn ve oranlarda yok. Fazla sportif ve oturaklı değil. Passat aynı dizayn dilinde ama daha oturaklı olur gibi

3402 Mesaj
13 Ocak 2010; 23:51:09 

Eğer 1.6tdi 140hp dsg 60binlira olacaksa, yeni passat gelmeden 2009 1.4tsi dsg trendline aracımı artık bundan 6 ay sonra ne ederse(50 eder gibi..) satıp, geldiği anda almak isterim.

Edit:
Artı aklımda hep şuda var, 1.8tsi dünyanın en gereksiz makinalarından birisi. 1.4 çift şarjlı 160hp artık bu motorun yerini almalı. Passat cc ye eğerki 1.4 160hp koyarlarsa zaten,
ötv den dolayı 1.8dsg nin 47bin euroluk fiyatı 35bin eurolara kadar düşecektir. İşte ozaman görün kim gider normal passat alır. Bu girişimi baştan yapıp 1.4 satsalardı passat cc
inanılmaz bir başarı yakalıyabilirdi. Ki böyle bir durum olursa benimde ilk tercihlerimden birisi olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okan -- 12 Ocak 2010; 23:56:26 >

MD231

853 Mesaj
14 Ocak 2010; 1:19:09 

quote:

Orijinalden alıntı: okan

Eğer 1.6tdi 140hp dsg 60binlira olacaksa, yeni passat gelmeden 2009 1.4tsi dsg trendline aracımı artık bundan 6 ay sonra ne ederse(50 eder gibi..) satıp, geldiği anda almak isterim.

Edit:
Artı aklımda hep şuda var, 1.8tsi dünyanın en gereksiz makinalarından birisi. 1.4 çift şarjlı 160hp artık bu motorun yerini almalı. Passat cc ye eğerki 1.4 160hp koyarlarsa zaten,
ötv den dolayı 1.8dsg nin 47bin euroluk fiyatı 35bin eurolara kadar düşecektir. İşte ozaman görün kim gider normal passat alır. Bu girişimi baştan yapıp 1.4 satsalardı passat cc
inanılmaz bir başarı yakalıyabilirdi. Ki böyle bir durum olursa benimde ilk tercihlerimden birisi olur...

golf dizelin baz donanımlısı trendline + dsg 50 bin tl ise passat 1.6 dizelin 43-44 den baslaması zor dedim.mantıklı dusunursek passat 1.6 dizel dsg 60 bin filan olması lazım.kaldıki 140hp ayrıca.passat cc nin 1.4 tsi 60-65 bin tl olur diolar anlamıyorum scirocco zaten bu fiyatlarda dogus varken bu fiyatlar cok zor..

997 Mesaj
14 Ocak 2010; 14:52:13 

quote:

Tekrar okumaya gerek yok hocam, sen hayale kapılma yeter. giriş seviyesi motor ne olursa olsun (belki 1.2 tsi 105 hp, belki 1.4 122 belki 1.6 TDI) mpi motorlu passatın fiyatına düşmeyecek. Resmen şu anda yapılan ellerinde kalan 1.6 motorların bitmesi için passatı kullanıyorlar. Passat herkesin almak istediği bir araç, bu motorla ucuza üretilince ucuza satılabiliyor. Herkes de bi saniye düşünmeden alıyor. Alan memnun satan memnun. Bu motor kalktığında indirim olsa olsa, park sensörü kadar indirim olur. mpi motoru kaldırdık artık park sensörü bedava derler.

853 Mesaj
14 Ocak 2010; 15:47:05 

quote:

Tekrar okumaya gerek yok hocam, sen hayale kapılma yeter. giriş seviyesi motor ne olursa olsun (belki 1.2 tsi 105 hp, belki 1.4 122 belki 1.6 TDI) mpi motorlu passatın fiyatına düşmeyecek. Resmen şu anda yapılan ellerinde kalan 1.6 motorların bitmesi için passatı kullanıyorlar. Passat herkesin almak istediği bir araç, bu motorla ucuza üretilince ucuza satılabiliyor. Herkes de bi saniye düşünmeden alıyor. Alan memnun satan memnun. Bu motor kalktığında indirim olsa olsa, park sensörü kadar indirim olur. mpi motoru kaldırdık artık park sensörü bedava derler.

yada boya koruma hediye ederler garanti..

64 Mesaj
17 Ocak 2010; 15:29:33 

1.6 mpi ne oluyor acaba' fsi mi dir

401 Mesaj
17 Ocak 2010; 17:40:01 

quote:

Orijinalden alıntı: icecube_fb

yada boya koruma hediye ederler garanti..

olayı dalga geçme boyutuna taşımaya gerek yok beyler.herkez burada bilgi paylaşımı yapıyor ve eğer yıl sonuna kadar sabrederseniz asıl o zaman burada cevaplarınızdan tekrar alıntı yaparak ben çok daha güzel dokundururum,cevap bile yazamayabilirsiniz.

853 Mesaj
17 Ocak 2010; 19:09:19 

quote:

olayı dalga geçme boyutuna taşımaya gerek yok beyler.herkez burada bilgi paylaşımı yapıyor ve eğer yıl sonuna kadar sabrederseniz asıl o zaman burada cevaplarınızdan tekrar alıntı yaparak ben çok daha güzel dokundururum,cevap bile yazamayabilirsiniz.

hocam burda dalga soz konusu degil.biz dogusa tepki gosteriyoruz.1 ay once golf 6 dizel dsg aldık dediler ki hafta bası yuzde 5 zam gelicek dediler simdi almanızı tavsiye ederiz dediler bizde aldık.indirim diye de boya koruma verdiler sozde.pazartesi gunu bi baktım tam tersi fiyatlar 1.000 tl indirim olmus ortada zam filan yok ben simdi bu dogusa nekadar laf soylesem az gelir.hee verdikleri hediyeye gelince gecenlerde baktım arabanın yuzeyinde bi ton dairesel cizik var.boya koruma filan hikayeymis..
bazen hatta genelde indirim yapmazlar boya korumaydı cam filmiydi hediye ederler musteride sevinir 2.000 tl lik hediye aldım diye..
insallah passatın fiyatları duser.en cok ben sevnirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icecube_fb -- 17 Ocak 2010; 19:12:03 >

1434 Mesaj
29 Ocak 2010; 16:28:12 

quote:

paylaşım için sağol Yasin bey.açıkçası bu fotoğraf beni hayal kırıklığına uğrattı diyebilirim çünkü çoğu spy foto ve çizimlerde passat daha sportif sedan tarzında gösterilirken burada bidiğimiz sıradan sedan tasarımı var gibi.hayırlısı olsun artık yakında dananın kuyruğu kopar.çünkü bildde bir almanın test fotosu çıkarsa 6 ay içinde resmi duyurusu yapılıp(iç-dış resimler,donanım vs.) 1 yılda tanıtılır.

3.6 FSI 3.2 FSI bıde R36 cıkmassa ısı zor gerıleme politikası ızlıyor sankı

2105 Mesaj
29 Ocak 2010; 21:36:21 

1.6 140 tdi cr 75.000 den aşağı olmaz 2.0 200 tdi cr 85.000 den aşağı olmaz. Passat çünkü bu golf ile karıştırmamak lazım yani golfün 1.6 sı 52.000 ken passat için 75.000 istenmesi normal. şu anki 20 140 cr tdi fiyatının biraz altında olacağı kesin çünkü onun yerini alacak tek avantajı tr için vergi avantajı olucak

2105 Mesaj
29 Ocak 2010; 21:51:01 

quote:

Orijinalden alıntı: VW_Passat

Yeni Passat B7 kasasi ile elime ulasan bir kac bilgiyi daha sizinle burada paylasmak istiyorum,

VW´de calisan birinden duyduklarima göre yeni Makyajlanmis Passat´in ic kismi farkina varilacak bir sekilde daha kaliteli olacak ic malzemesi. Dis´tan sadece ön ve arkasi degisecek ama Kapilar ayni kalacak. Üretim baslangici bu Model icin Agustos 2010´dur ve VW Saticilarina biraz daha önce Müsteri gösterimi icin ellerine erken gelecektir yeni Passat´lar.

Spy Fotograflar´da bir ara demistim, tekrar diyorum Kapilar ve cizgiler ayni sadece önü Golf 6 olacak ve arkasi neye benzetecklerse o olacak, ama bir defa LED Arka Farlari unutun.

Biz burada tartisirken Volkswagen B7 kasasi icin ön hazirliklara baslamistir bile hatta simdi üretim asamasini tartisiyorlardir ve EMDEN´den Passat aracini alan kisiler ve orada üretim yerini gezen kisilerin söylediklerine göre bir kisim kapanmis bile yeni PASSAT icin

GOLF 6 önüne cok benziyor, Ön Kaporta ele veriyor....
0

LED Yok gibi görünüyor, ama arkadan bir Variant sürücüsü olarak tipa tip benim 3C Kasa Variant´a benziyor iste karsilastirma
0

0

Ayrica Platform sadece Golf 6´ya ayak uyduracak ve böylelikle tabiki Golf 6´nin malzemeleri örnek; Yan Aynalar, Farlar, Direksyon, Gösterge vs.. kullanarak Volkswagen Para tasarruf yapacak, nedeni ise yeni Parca üretmesine gerek kalmayacak (Golf´ten al Passat´a tak hesabi)

Buda yeni 2010 Yilinda cikacak olan YENI TOUAREG´in ic kabin görütüsü, dikkat edin Direksyon Passat vs.. kullanilan direksyon, Göstergeler biraz degismis ve ön Konsol degismis.
0

Saygilar Yasin

evet aynen öyle olucak golfden alıcaklar parçaları by ye takacaklar gayet maliyetsiz ohh

401 Mesaj
30 Ocak 2010; 10:30:57 

quote:

1.6 140 tdi cr 75.000 den aşağı olmaz 2.0 200 tdi cr 85.000 den aşağı olmaz. Passat çünkü bu golf ile karıştırmamak lazım yani golfün 1.6 sı 52.000 ken passat için 75.000 istenmesi normal. şu anki 20 140 cr tdi fiyatının biraz altında olacağı kesin çünkü onun yerini alacak tek avantajı tr için vergi avantajı olucak

vw ni baya sıkı takip eden biriyim ama 1.6tdi motorun şimdiye kadar 140hp lik bir versiyonunu buradaki birkaç arkadaş dışında kimseden duymadım.eğer böyle bir motor olursa sanırım torkuda yaklaşık 300nm olurki böyle bir motora sahip passat/passat cc yok satar makul fiyatla ama ben ihtimal vermiyorum böyle bir motora(1.6tdi 140hp 300nm).belki şimdiki motorun 120/125hp 250nm değere sahip bir versiyonu kullanılabilir passatta.zaten 105hp lik versiyon almanya da kullanılıyor passatta.

1882 Mesaj
30 Ocak 2010; 10:51:43 

bu arac hangisi passat mı jetta mı

401 Mesaj
30 Ocak 2010; 12:17:28 

quote:

Orijinalden alıntı: dt1907

yukarıdaki a5 çakmasını soruyorsan kesinlikle passat olmaz.dikkat ederseniz iç dizaynına daha çok c segmenti bir araç görüntüsü var.büyük olasılık jetta olur eğer çıkarsa.

1900 Mesaj
30 Ocak 2010; 13:00:53 

Gösterin artık yeni passatı sabrımız kalmadı araba alacağız fakat yeni passat çıkacak diye bekliyoruz

1882 Mesaj
30 Ocak 2010; 14:21:44 

teşekkürler peki yeni jetta nezaman cıkacak

2105 Mesaj
30 Ocak 2010; 18:05:00 

1
quote:

vw ni baya sıkı takip eden biriyim ama 1.6tdi motorun şimdiye kadar 140hp lik bir versiyonunu buradaki birkaç arkadaş dışında kimseden duymadım.eğer böyle bir motor olursa sanırım torkuda yaklaşık 300nm olurki böyle bir motora sahip passat/passat cc yok satar makul fiyatla ama ben ihtimal vermiyorum böyle bir motora(1.6tdi 140hp 300nm).belki şimdiki motorun 120/125hp 250nm değere sahip bir versiyonu kullanılabilir passatta.zaten 105hp lik versiyon almanya da kullanılıyor passatta.

1.6 motorun 300nm tork vermesi fizik kurallarına göre münkün değil torku 240-250 lerde dolaşır ama 2.0 tdi 140 hp nin gücünü ve yapıştırmasını veremez

3152 Mesaj
30 Ocak 2010; 21:12:23 

İç mekanda kapı içlerinde aynı Golf 6 daki gibi gümüş,ahşap çıtalar kullanılırsa ki büyük ihtimal olcak kalite hissini yukarlara taşır..

390 Mesaj
31 Ocak 2010; 19:15:44 

quote:

Orijinalden alıntı: dt1907

Şubat ayı auto motor sport dergisine göre JETTA...

71 Mesaj
7 Şubat 2010; 0:25:35 

Alın size yeni passat...

autobild yeni sayısında, yeni passatın resimlerini koymuş....Acaba potoshop mu???

http://www.autobild.de/...ild-4-2010_1044560.html

1200 Mesaj
7 Şubat 2010; 11:32:17 

quote:

1

1.6 motorun 300nm tork vermesi fizik kurallarına göre münkün değil torku 240-250 lerde dolaşır ama 2.0 tdi 140 hp nin gücünü ve yapıştırmasını veremez

Fiatın 1.6 120 hp dizel motorunu araştır.

213 Mesaj
22 Şubat 2010; 2:40:51 

Sanırım buna benzeyecek,markanın yeni trendine çok yakın.

0

Ekteki dosya (1)

4 Mesaj
22 Şubat 2010; 9:50:31 

bizim eniştenin var çok güsel bir araba ... :))

;) bye

2897 Mesaj
22 Şubat 2010; 15:13:40 

quote:

Orijinalden alıntı: evoseq

bizim eniştenin var çok güsel bir araba ... :))

Güze güzel..bastın mı uçuyo walla.
Bir rivayete göre 2.0 tdi passatlar son kasa subaru sti ları yolda tokatlıyomuş.

700 Mesaj
22 Şubat 2010; 16:20:21 

quote:

Orijinalden alıntı: orhun58

Sanırım buna benzeyecek,markanın yeni trendine çok yakın.

0

Bence bu tasarım Saab 9-5 e çok benziyor ama güzel olmuş.

2005 Chevrolet Lacetti 1.6 SX - Gümüş

401 Mesaj
23 Şubat 2010; 15:55:46 

bir hafta önceki detaylı CC incelemesi ve testinden sonra benim satın alma hedefim passat'tan CC ye döndü diyebilirim.özellikle tr de yıl sonuna doğru CC 1.4tsi 160ps dsg seçeneği gelebilme ihtimali belirince iyice kafam karıştı.çünkü bu yaz kesinlikle araba almayı düşünüyordum ve daha fazla bekleyemem diyordum ama eğer CC 1.4tsi ile gelirse birkaç ay daha bekleyebilirim belki.tabi yıl sonundaki fuarda(frankfurt oto fuarı) vw yeni passat ve jettayı tanıtacağını açıkladı.ayrıca yeni kasa passat ve jetta için ön siparişlerde tr deki fuarda alınacak sanırım.yani yıl sonu passat ve jettanın yeni kasalarını görmüş olacağız.

6299 Mesaj
11 Mart 2010; 14:31:39 

bu yıl sonu yeni kasa passat için sipariş alınmaz bence 2011 haziran gibi anca tr de satılır

mk3 1.2 tsi dsg

3152 Mesaj
13 Mart 2010; 15:41:44 

Bu sene sonu Kasım-Aralık gibi getirsinler yeni Passatları..

323 Mesaj
13 Mart 2010; 18:10:59 

Passat için 2011 i beklememiz gerekiyor ancak bu senenin sonunda yeni jettalar gelicekmiş bayiilere

3152 Mesaj
14 Mart 2010; 0:25:13 

Tam tarihi bilen yok mu yahu

Benim bildiğim son çeyrekte fuar olacak ve fuardan sonra siparişler alınacak