Şimdi Ara

MSI X-Slim X600 video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
11.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MSI'ın X-Slim ailesi ince ve şık tasarımları sayesinde fark yaratmayı başardı. Ailenin yeni üyesi X600, ince hatları olabildiğince koruyarak performans çıtasını yükseltme peşinde.

• inceleme için teşekkürler
  • İnceleme için çok teşekkürler Mesut abi
  • Mesut Çevik İnceleme İçin Teşekkürler. Arkaplan Yakıyor Söylemeden Geçemeyecem. Diz Üstü Oldukça Kullanışlı ve Zarif Görünüyor. Hd4330 Ekran Kartı Beklenildiği Gibi Full Hd Videolarda Görevini Laiki İle Yapıyor.
  • Teşekkürler Mesut abi,gece gündüz bizim için inceleme yaptığın için :)
  • Cihazın performansını merak edenler, aşağı yukarı aynı parçalara sahip olan (bundaki işlemci SU9600 - konu içindeki SU9400) başka bir laptopta yaptığım detaylı incelemeden yararlanabilirler.

http://forum.donanimhaber.com/m_34972282/tm.htm

Fiyat hakkında birşey duyamadım (ya da izlerken kaçırdım). 1000$ üstünde olur sanırım?
  • Mesut abi inceleme için teşekkürler ama gece gündüz bizler için inceleme yapıyorsun felan diyenlere lafım Mesut abi bu işten azda olsa bir şeyler kazanıyordur ondandır ....
  • Donanımhaber Yanlış Bilmiyorsam Bir Şİrket.Elbette Mesut Çevik Bir Çalışanı Olarak Maddi Getirisinden Faydalanıyordur.
  • inceleme için teşekkürler
    x340 ın abisi gibi olmuş performans olarak 2 kat fark var.
    yeni moda ince, şık ve güçlü laptoplar olacak gibi. hem de hafif sayılabilecek ağırlıkta 15.6"lik laptop 2kg ağırlığında
    harici optik sürücüye açıkcası benim de fazla ihtiyacım olmuyor ya internetten indiriyorum dosyaları ya da usb flashdisk ve hddlerle alıyorum.

siyah renk bence iyi bir seçim olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkanugur -- 28 Ekim 2009; 17:09:32 >
  • güzel bilgisayarmış ekranın büyük olması ve hafif olması daha güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercn7

inceleme için teşekkürler

+1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.