Şimdi Ara

kaliteli amfi devresi arıyorum. YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
3.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar elektronikten azda olsa anlıyorum. baskı devre tecrubem var. şöyle gerçekten denenmiş ve kaliteli bir amfi devresi lazım bana. yardımcı olursanız makbule geçer.

• tda 7294 ufak ve ideal 50w rms güç alırsın zorlarsan 100w bile alırsın
    en fazla 5tl ye entegreyi alırsın çevre elemanlar 1 tl tutsa
    ucuz ufak kaliteli sayıla bilecen bir anfin olur
    pioneer gm-x574 te çıkışta bu entegreden var yok daha güçlü birşeyler istiyom dersen onuda yarlarız
  • öncelikle cevap veren tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. kullanım amacımı yazmayı ihmal etmişim. onuda ekleyeyim. bu amfi ile küçük ölçekli düğün salonlarında ortalama bir ses seviyesi ile yayın (müzik çalarlar vasıtası ile) yapmak istiyorum. mesela PC deki sesi yükselterek kalabalık bir ortamdaki insanların rahatlıkla duymasını sağlamak. tekrar ediyorum salon çok büyük değil. 500 metrekare civarında.
  • kenan bey üye olduk ama hala konfirmasyon maili gelmedi
    ayrıca part ları indiriyorum ama rar şifresi yok verebilirmisiniz
  • teşekkür ederim. şuan partları indiriyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: kenakord08

http://www.tugi.gen.tr/portal/index.php?option=com_kunena&Itemid=53&func=showcat&catid=16

Yukaridaki linkte ( Nosi Bilgisayar CD ) forumunu tıklarsan burada denenmiş ve proje şeklinde birçok amfi şemaları mevcut.. ancak rapid-share olarak arşıvlenmiştir. download edersiniz... Bütün şemalar bana aittir. gerektiğinde sormak istediklerinizi direk bana sorabilirsiniz... Haaa... Ancak tabiiki önce foruma bir üye olmanız gerekecek...
    kolay gelsin...

• hocam verdiğiniz partları indirdik ancak arkadaşında belirttiği gibi şifre istemekte.
  • http://www.elektrobilim.org/forum/showthread.php?t=211

ben linktekini yapmıştım tavsiye ederim
  • sonuç nasıl?
  • artı buradaki rar dosyasını hangi programla çalıştırabiliriz?
    quote:

Orijinalden alıntı: ASİL01

http://www.elektrobilim.org/forum/showthread.php?t=211

ben linktekini yapmıştım tavsiye ederim

• sonuç güzel birde girişe sub filtresi eklersen tam mono bas amfisi olur dosyayı Proteus ile açabilirsin
  • nereden bulabilirim bu programı?
    quote:

Orijinalden alıntı: ASİL01

sonuç güzel birde girişe sub filtresi eklersen tam mono bas amfisi olur dosyayı Proteus ile açabilirsin
  • halloldu. teşekkürler.
    quote:

Orijinalden alıntı: kenakord08

tugi.gen.tr yi deneyin

• bu kadar reklam ve uyarı yok pes artık modlar :)
  • ne reklamı kardeş?
    quote:

Orijinalden alıntı: sezerkıran

bu kadar reklam ve uyarı yok pes artık modlar :)
  • 500m2 içinde insanların olduğu bir salonu elektronikten azda olsa anlayarak yapılacak bir ampli ile seslendirmek bence şansa kalmıştır.
  • meslek lisesi elektronik bölümü ve MYO endüstriyel elektronik mezunuyum. fakat bu tür işlere pek ilgi duymamışımdır eskiden beri. sanırım tek ihtiyacım kalitesi ispatlanmış bir amfi devresi. (ısı problemi vermeyecek ve sesi bozmayacak.) böylesi bir devreden iki tane lazım bana.devre şeması olduktan sonra pratikte yapmam çok zor olmayacaktır.
    quote:

Orijinalden alıntı: teknikk

500m2 içinde insanların olduğu bir salonu elektronikten azda olsa anlayarak yapılacak bir ampli ile seslendirmek bence şansa kalmıştır.

• Slm arkadaslar psu yu amfiye nasil baglariz yardimci olurmusunuz
    PSU raidmax 450 w (34 a)
    Anfi: jameson usa 505 1400 w

simdiden TESEKKÜRLER...
  • STK 4192 işini Görecektir diye düşünüyorum, Günümüzde pioneer müzik setleri, SONY müzik setleri hemen hemen bir çoğu 4192 KULLANIR. ses. gayet iyi 500 M2 alan için ben senin yerinde olsam 2 adet toplarım. 4 çıkışlı güçlü sistem yaparsın. Watt yazmıyorum ; watt lar kullanacağın trafoya göre değiştiği için, bütçene göre nekadar güçlü trafo o kadar güçlü ses
  • sağolasın.
    quote:

Orijinalden alıntı: mehmetrex

STK 4192 işini Görecektir diye düşünüyorum, Günümüzde pioneer müzik setleri, SONY müzik setleri hemen hemen bir çoğu 4192 KULLANIR. ses. gayet iyi 500 M2 alan için ben senin yerinde olsam 2 adet toplarım. 4 çıkışlı güçlü sistem yaparsın. Watt yazmıyorum ; watt lar kullanacağın trafoya göre değiştiği için, bütçene göre nekadar güçlü trafo o kadar güçlü ses
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.