DEVAM ZORUNLULUĞU OLMAYAN BÖLÜMLER
12 Cevap12942 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

513 Mesaj
26 Ekim 2009; 22:38:28 

İstanbul, Yıldız Teknik, Boğaziçi, Marmara, Kocaeli üniversitelerinden say-1 ya da ea-1 puanı ile öğrenci alan bölümlerinden hangilerinde devam zorunluluğu yok acaba ?

177 Mesaj
27 Ekim 2009; 0:45:22 

dostum bu dediğin tamamiyle hocaların insiyatifine kalmış bi olay,kimisi hiç almaz kimisi her ders sonunda yoklama alır...

Kıpkızıl Bir Güneşin Önünde Mavi Bİr Yelkendir Hayat, Alır Götürür Seni Bilinmeyen Derinliklere, Sevgi Mavidir, Mavi Umut, Yüreğini Hep Mavi Tut......

3828 Mesaj
27 Ekim 2009; 0:58:10 

quote:

Orijinalden alıntı: mumy2121

dostum bu dediğin tamamiyle hocaların insiyatifine kalmış bi olay,kimisi hiç almaz kimisi her ders sonunda yoklama alır...

Senın dedıgın ayrı bısey. Bazı bolumlerde devam zorunlulugu yoktur .

177 Mesaj
27 Ekim 2009; 1:11:14 

quote:

Orijinalden alıntı: dozdoz

Senın dedıgın ayrı bısey. Bazı bolumlerde devam zorunlulugu yoktur .

hangiler onlar merak ettim?örgün öğretmde ööle bişi olduğunu pek zannetmiorum,olursa ismiyle tezatlaşıoda örgün öğretm değildr senn dediğin bölümler herhalde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mumy2121 -- 27 Ekim 2009; 1:13:21 >

Kıpkızıl Bir Güneşin Önünde Mavi Bİr Yelkendir Hayat, Alır Götürür Seni Bilinmeyen Derinliklere, Sevgi Mavidir, Mavi Umut, Yüreğini Hep Mavi Tut......

3828 Mesaj
27 Ekim 2009; 1:23:35 

quote:

hangiler onlar merak ettim?örgün öğretmde ööle bişi olduğunu pek zannetmiorum,olursa ismiyle tezatlaşıoda örgün öğretm değildr senn dediğin bölümler herhalde...

hayır arkadasım ınternetten arastırırsan devam zorunlulugu olmayan bolumler oldugunu gorursun yanı bunu arastırırmısın bılmıyorum ne kadar ısıne yarar . eskıde kendı okulumda da vardı belırlı bolumlerde ancak kaldırdılar suan. bazı devlet okullarında devam zorunlulugu olmayan bolumler var orgun egıtımde.

2025 Mesaj
27 Ekim 2009; 2:16:00 

quote:

Örgün eğitimde devam zorunluluğu olmayan bölümler var.İstanbul üniversitesinde bazı bölümlerde devam zorunluluğu yok diyorlardı.Zaten fazla öğrenci alıyorlar milletin okula gelmemesi okulun işine geliyor.Açıköğretim gibi sınavdan sınava okula gelerek okuyorlar.

513 Mesaj
27 Ekim 2009; 15:53:29 

Hangi bölümler onlar ? Bilgisayar ile ilgili bir bölüm var mı devam zorunluluğu olmayan ?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Ekim 2009; 16:13:50 

Ewt öyle efsaneler bizde çok duyduk üniversitedeyken ama, bir türlü ras gelmedik. Kanımca tamamen hocaların insiyatifidir bütün üniversitelerde. Hoca almak isterse alır, istemezse almaz. Bu bölümün bütün derslerinde devamsızlık önemli değildir diyen bir örgün öğretime rastlamış değilim.

513 Mesaj
27 Ekim 2009; 16:18:29 

quote:

Orijinalden alıntı: imdrunkisuppose

Ewt öyle efsaneler bizde çok duyduk üniversitedeyken ama, bir türlü ras gelmedik. Kanımca tamamen hocaların insiyatifidir bütün üniversitelerde. Hoca almak isterse alır, istemezse almaz. Bu bölümün bütün derslerinde devamsızlık önemli değildir diyen bir örgün öğretime rastlamış değilim.

İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü (öğretmenliği de olabilir) öyleymiş ayrıca hukuk da ama başka ?

1089 Mesaj
27 Ekim 2009; 16:36:34 

quote:

Orijinalden alıntı: imdrunkisuppose

Hukuk fakültesinde devam zorunluluğu yok

1795 Mesaj
27 Ekim 2009; 16:58:36 

Hukuk Fakültesinde Devam Zorunluluğu Yok...
Şu Anda Hukuk Derslerimizde Devam Zorunluluğumuz Yok Ancak Seçmeli Derslerimiz(Ekonomi Ve İngilizce)'de Devam Zorunluluğumuz Var.Bu 2 Seçmeli Derslerin Bazılarının Hocalarıda(Farklı Gruplar Halinde Görüyoruz) Yoklama Almıyor O Sebeple Onlardada Devam Zorunluluğu Olmamış Oluyor.Ancak Ne Yazık Ki Benim İngilizce Ve Ekonomi Hocam Yoklama Alıyor...
Bu Arada Birşeyi Eklemeden Geçemeyeceğim Bölüm Derslerimizde Devam Zorunluluğu Yok Ancak Derslerden Kalmak İstemiyorsanız Devamsızlık Yapmıyorsunuz Zaten.1 Ders Bile Kaçırsanız Çok Etkiliyor.Yani Bizde Zorla Değil Ama Mecburi

CPU: AMD FX X8 8350 Mobo: Asus Sabertooth 990fx R2.0 GPU: Sapphire HD 7970 Dual-X Ram:8GB RipjawsX 1866 Mhz PSU: OCZ ZX-Series 1000W Gold Modular Case: Antec Performance One P193 V3 SSD: Samsung 840 250 GB HDD: WD Green 2TB Headset: Plantronics Gamecom 780 Screen: iiyama ProLite E2773HS 27" 1MS LED Keyboard: LOGITECH G510 Mouse: Steelseries KANA/Logitech G9x

3193 Mesaj
27 Ekim 2009; 20:56:25 

Sınıf mevcudu 120yi geçen yerlerde yoklama almak zorlaştığı için genelde oralarda yoklama olmaz. Örneğin hukuk fakülteleri, iibf...

Türkçede cümleler büyük harfle başlar, nokta ile biter.Bi, diil, ii, gelio, gelcem, ole Türkçe değildir; Bir, değil, iyi, geliyor, geleceğim, öyle denir. Türkçede q, w, x harfleri yoktur dolayısıyla we denmez ve denir. Soru ekleri kelimeden ayrı yazılır: Oldumu denmez oldu mu? denir. Dahi anlamındaki de ayrı yazılır. Bende denmez ben de denir. Yani "de" ekini cümleden attığınızda anlam bozulmuyorsa o zaman ayrı yazmanız gerekir. Ayrıca mesajlarınızdaki vurgular da ifadelerinizle hayat bulur, parmağınızın bir tuşa basılı kalmasıyla değil. Seviyoooommmmm yaaaaaaaaaaa denilmez, gerçekten çok seviyorum denir. Klavyeniz İngilizce ayarlı değilse i, o, s, g, u, c harfleri ı, ö, ş, ğ, ü, ç yerine kullanılmaz. Türkçede -bilite diye bir ek yoktur, bu tarz yazımlar Türkçeyi yozlaştırmaktan başka bir şeye yaramaz.

2163 Mesaj
27 Ekim 2009; 21:13:26 

Bir çok tıp fakültesinde ilk üç sene teorik derslerde yoklama alınmaz.Okula sınavdan sınava gelen hocaları tanımayan bir sürü öğrenci bulabilirsin

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.391