Şimdi Ara

Saw: The Video Game İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
8.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Açıklama: Jigsaw, ölümcül tuzaklarıyla geri döndü!

Bir film oyunu söz konusuysa artık oyuncuların çoğu buna şüpheyle bakacaktır. Popüler filmleri kötü birer oyun yaparak bundan çok büyük kâr yapan firmalar, hala bu yöntemle para kazanmaya da devam etmektedir. Chronicles of Riddick dışında bir film oyununun çok kaliteli olduğunu hatırlamıyorum. Bu oyun bile popüler filmlerin kötü uyarlanmış sürümleri kadar iyi satışlar yakalayamadı. Saw’ın oyununun yapılacağını ilk duyduğumda bu oyunun da serinin popülerliğini kullanan kötü bir uyarlama olacağını düşünmüştüm, oyunu oynadıktan sonra önyargılarım ile kanaatlerim arasında bazı değişiklikler oldu. Saw’ın oyunu beklediğim gibi sadece filmin popülerliğini kullanma amacında değil.

2008 yılında Brash Entertainment tarafından yapımına başlanan oyun firmanın iflas etmesinden sonra Zombie Studios tarafından devir alınarak bitirilebildi. Tabi bunda oyunun yayıncısı Konami’nin de rolünü göz önünde bulundurmak gerek.

''

İncelemenin devamı için tıklayınız
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Linke tıklıyorum fakat "Bad Request" yazısı çıkıyor?
  • Link düzeltildi.
  • Bu aralar oyun kıtlığı var mw2 gelene kadar idare edicek bir oyun gibi gözüküyor teşekkürler inceleme için
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_e

Link düzeltildi.

Oyun incelemesi için tşk ler,Oyun tam çerezlik olmuşboş zamalarda kafa dagıtabilir.
  • bir yerden sonra oyun kendini tekrarlamaya başlıyor.. magnesium sana katılmak isterdim mw2 gelene kadar oyalar filan ne güsel olurdu ama oyun 1 günde bitiyor:) taş çatlasın 2 günde bitirirsin.. kasıma da daha çok war off..
  • guzel oyun arkadaslar oynayın mutlaka . hard modda baslayın daha keyifli oluyor .
  • dünyanın en gereksiz filmi ve oyunu :) saw 22 geliyormuş :)
  • İnceleme için teşekkürler. Bence bu oyun oynamaya değer.
  • bu filmin de oyunu çıktı ya inceleme için tşk
  • Teşekkürler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.