- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Windows 7 ve A4tech PK-636MA
5 Cevap7087 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

37 Mesaj
24 Ekim 2009; 17:37:14 

Selam arkadaşlar, A4tech PK-636MA webcam kullanıyorum fakat Windows 7 ile driver sorunu yaşadım. A4tech in sitesinde sadece vista sürücüleri var.
Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

2894 Mesaj
24 Ekim 2009; 17:41:26 

biraz zaman geçtikten sonra çıkaracaklardır vista da sonradan çıkardılar a4 tech dandik firma değil sattığı ürünün arkasında durur ayrıca bu ürün piyasada hala satılan bir ürün win 7 sürücüleri çıkarmazlarsa satamazlar onun için biraz sabır bence

Nefsine yenik düşen dervişin Dergahında izzet bekleyen şeyhin Nefesinden aşk dökülen fakirin
Dilinden HU, Yüreğinden HU, Zihninden HU dökülen garibin
Emeğinden ter damlayan işçinin
Diktatörün, zorbanın ve zalimin
Nefretin karanlığına yenik düşenlerin Haramdan medet, medetten hayır umanların
Hep birlikte buyurun;
EDEP YA HU! deme zamanı…

29 Mesaj
29 Ocak 2010; 5:43:03 

A4tech sitesinden PK-936MA driverini indir.. Dosyaları bir yere aç.. Sonra bilgisayarımda sağ tıklayarak özellikler yada yönetten girerek Aygıt yönetisine ulaş. Ordan kameranın üzerine gelerek şimdi güncelleştiri seç. Yol olarak da siteden indirmiş olduğun driveri gösterereceksin. Tek yapman gereken XP64_VISTA klasöründeki driveri göstereceksin. Donanım başarılı ile kurulacak diyor. Sonra Camera klasorune gel Setup de masaüstünüde programlarını atıyor.. Ben az önce denedim çalışıyor.

587 Mesaj
29 Ocak 2010; 9:51:17 

Vista Driveri 7'de çalısıyor ama bazen Msn'de kamera açarken sorun yasıyorsunuz haberiniz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkasolin -- 29 Ocak 2010; 9:52:20 >

HER MARKA MODEL
LAPTOP TAMİRİ-YEDEK PARÇASI
ucuncuel@hotmail.com

2318 Mesaj
30 Ocak 2010; 18:46:28 

quote:

Orijinalden alıntı: xtipitiPx

A4tech sitesinden PK-936MA driverini indir.. Dosyaları bir yere aç.. Sonra bilgisayarımda sağ tıklayarak özellikler yada yönetten girerek Aygıt yönetisine ulaş. Ordan kameranın üzerine gelerek şimdi güncelleştiri seç. Yol olarak da siteden indirmiş olduğun driveri gösterereceksin. Tek yapman gereken XP64_VISTA klasöründeki driveri göstereceksin. Donanım başarılı ile kurulacak diyor. Sonra Camera klasorune gel Setup de masaüstünüde programlarını atıyor.. Ben az önce denedim çalışıyor.

saol arkadaşım driver ı indirdim şimdi dediğin yönergeleri uygulayacağım.. yazarım buraya sonucu..

319 Mesaj
30 Ocak 2010; 21:36:34 

Hocam sonuç nedir acaba denedinmi?

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Windows 7 ve A4tech PK-636MA
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.313