Şimdi Ara

Hwbot: En çok ödül kazanan LGA1366 anakart EVGA X58 SLI Classified

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hız aşırtmacıların skorlarını paylaştığı alanında en büyük oluşumlardan birisi olan hwbot.org, sistemine kayıtlı yaklaşık 350.000 skor ile popüler donanımlar ve kullanıcı eğilimleri hakkında önemli ipuçları da verebiliyor.

X58 çipsetli anakartlar için veritabanında detaylı bir çalışma yapan hwbot.org elde ettiği sonuçları duyurdu. Açıklanan bilgilere göre X58 anakart kullanılarak yapılan çalışmalarda en fazla ödül kazanan modelin EVGA tarafından üretilen X58 SLI Classified olduğu belirtildi.

232 kullanıcı tarafından 2996 sonucun girildiği X58 Classified, şu anda EVGA adına çalışan bir döneminin en başarılı hız aşırtmacılarından Peter "Shamino" Tan'ın teknik danışmanlığında yine hız aşırtmacılar ve yüksek performans tutkunlarının ihtiyaçları gözetilerek hazırlandı.

• La ztn bu ürünü bi onlar rekorcular alio :D
    toplamda 500 satmışsa
    300ü rekorculara.
  • Bu cihazın yarı fiyatına çok daha iyi ASUS anakartlar var diye hatırlıyorum. OC hastası değilsem, "mantığın yolu"nu izlerim, yarı fiyata ASUS alırım.
  • saçma bir tablo bu forumdada böyle bişi yapılsa herkes kullandıgı karta vercek puan fanlar sağolsun
  • donanim haber reklammı yapıyo bize yoksa haber mi yazıyo anlamadım ?
  • @*absolut*, tablodaki puanlar, yayınlanan skorlara göre alınıyor.
  • İşlemci yuvası çok sıkışmış gibi.Birçok güncel hava soğutma oraya sığmayabilir diye düşünüyorum.
  • 2010 ilk çeyrekten önce ucuzlamayacaklar gibi şu x58 ler. hala eski sistemi adam etmeye çalışıyoruz ! yeni sistem için daha çok bekleyecez anlaşılan :(
  • EHİEH 2 AYDIR BU BOARDU KULLANIYORUM SÜPER Bİ BORD BENCE..HATTA İNCELEMESİNİ YAPIP KOYACAKTIM SİTEYE GÖRGÜSÜZLK GİBİ OLUR DİYE YAPMADIMNEYSE BİLEN BİLMEYEN YORUM YAZAR ONUN İÇİN KARTI ÖVMİCEM TR DE KULLANAN ÇOK AZ OLDUĞU İÇİN KİMSE KARTIDA BİLMİYOR PEK FAZLA AMA BİRAZ YABANCI FORUMLARI GEZERSENİZ NEKADAR MÜKEMMEL Bİ KART OLDUĞUNU GÖRÜRSÜNÜZ.YİNE YAZMIŞLAR REKLAM MI AYNI ÖZELLİKTE YARI FİYATA ASUS FALAN DİYE.@aykutx DEDİĞİNE DE ÇOK GÜLDÜM ADAMLAR OKADAR KRAL KART YAPIYOR ADAMLAR O KADAR SALAK SENİN GÖZLER ŞAHİN Bİ BAKIŞTA İŞLEMCİ SOĞUTUCUSU SIĞMAZ DEDİN.EĞER MERAK EDİYORSAN BEN KARTA SUNBEAM CCF NN TT ULTRA 120 NİN SIĞDIĞINI BİZZAT GÖRDÜM YABANCI FORUMLARI GEZERSENDE GÖRÜRSÜN BÖYLE Bİ SORUNUN OLMADIĞINI.ÇEKTİĞİM Bİ RESİMDE BENDEN OLSUN.EĞER İYİ KARŞILANIRSA Bİ İNCELEMEDE YAPARIZ HERKES NEDİR NEDEĞİLDİR ÖĞRENİR.HATTA BANA YAKIN OLAN VARSA KARŞILAŞTIRMALI TESTTE YAPARIZ..

Hwbot: En çok ödül kazanan LGA1366 anakart EVGA X58 SLI Classified

• evga classified'in cok fazla abartildigini dusunen okadar insan varki xtremesystems da..kullanicilari da dahil.Evganin yaptigi sey overclock ustalarinda donanim saglamak,onlarda evga uzerinde overclock yapip reklamini yapmak.Bugun Asus p6t deluxe alanda 222blck yapicak,evga classified da
  • Arkadaşım bırak kartı bir köşeye,yabancı forumda mı gördün mesajların büyük karakterlerle yazıldığını?
  • @rabbitweed HAVA SOĞUTMADA DEDİĞİN DOĞRU FAKAT EXTREME OC DE İŞLER DEĞİŞİR.AYRICA BİR ANAKART 222 BLCK YI 10 VCORE YAPIYORSA DİĞERİ 7VCORE LA YAPABİLİR BU 2 KARTIN AYNI OLMADIĞINI GÖSTERİR.

@K58 NEALAKA USTA BÜYÜK KARAKTERLE YAZMAK YASAK MI?
  • e guzel.
  • Büyük karakterle yazmak bağırmak anlamına geldiği için çoğu forumda yasaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx57

@*absolut*, tablodaki puanlar, yayınlanan skorlara göre alınıyor.

orda skor almayan kartlarda var onlar 0 mı çekmiş yani bilen varsa açıklasın altın gümüş bronz kupa ve madalya nın ne anlama geldinibide bişi sölicem evga zaten muhteşem bi kart tartışmanın manası yok ben diğer kartlar için konuştum bu tablo saçma diye
  • 2 yıl sonra piyasada kalırsa belki alırız... malum trde teknolojiyi 5 yıl geriden takip ediyoruz..
  • Bu kartı anca 2 yıl sonra alabilirsin..
  • bi ürün incelediğinizde sadece türkçe sonuçlara bakmayın yabancı siteleride gezin hiç ingilizce bilmiyorsanız bile verilen puanlamadaki yıldızları sayabilirsiniz kart iyi gerçekten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fahrencelcius -- 24 Ekim 2009; 11:13:01 >
  • T3eH8 ile 4 tane Wr3 alınmış.4'ünü de ben aldım.4 tane Wr1 alınmış,3'ü benden.Bu anakartla benden başka pek kasan olmamış anlaşılan
  • quote:

Orijinalden alıntı: KızılejdeR

T3eH8 ile 4 tane Wr3 alınmış.4'ünü de ben aldım.4 tane Wr1 alınmış,3'ü benden.Bu anakartla benden başka pek kasan olmamış anlaşılan

Onur sn olmasan napardık piyasada yokki millette olsun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.