Kavga edemiyorum
171 Cevap48458 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     1 [3]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

17 Mesaj
17 Şubat 2010; 22:01:57 

ohoo uçmuş bu eleman ...adam hayal aleminde yaşıyor . ne öyle gard falan. karetecimisin len sen..

247 Mesaj
17 Şubat 2010; 22:39:42 

bende kolay kolay vurmam ama vurdunmu ağzına ...............

1467 Mesaj
17 Şubat 2010; 23:15:41 

İlk yumruğu sen at , ama güçlü olsun

35 Mesaj
18 Şubat 2010; 0:23:21 

quote:

Orijinalden alıntı: caköp

karşındaki 1.80 sen ise 1.60 isen napcan peki? Cesaeet yeter mi? Zıplayıp mı çakıcan yumruğu?

Karın boşluğuna tüm vücudunu kullanarak bas yumruğu zate kafası senin hizana gelir

517 Mesaj
5 Mart 2010; 11:39:08 

boş bir alanda veyahut kendi odanda yumruk atma çalışmaları yap. öyle hayava sağa sola yumruk atıp kendine has bir stile alışmalısın. yumruk atmadan önce duruşun çok önemli yere sağlam basan adam sağlam yumruk atar. yumruk kalçada başlar asıl gücü buradan alır. güçlü bir yumruk vücudun tüm gücünü toplayıp iyi konsantre ile alakalıdır. eğer yumruk atmayı bilmez isen korkar çekinirsin. eğer kendini geliştirirsen o korku kendi kendine yok olur. kavgada kazanmak için illaki dayak yemek gerekmez. ilk vuran olmak ile birçok kavgayı kazanırsın. ama sağlam bir duruşun var ise ve yeterince kendine güvenin kavgayı başlatmadan kazanırsın.

şuanda yaşım 27.

15 yaşında idim. bisikletimi tamir ediyorum. bir araba geldi kapıya babamı çağırdım. babamın tanıdıgı biri bellki konuştular 3-5 dk. adam arabadan inmiyor babam ise araba camından eğilerek bağırıyor ve tartışıyorlar. adam hiç unutmam ağır bir küfür etti. ben boru anahtarını kaptıgım gibi cama fırlattım. arabanın yolcu tarafındaki camı yere indi. hepsi şok oldu sonra hızımı alamadım şöfere saldırmak için onu kapı camına gittim. o hırsla babamı kenara itip herifin camı kapamasıyla kapı kulbunu kopardım al an.....a sok dedim. gazladı gitti. arkadaşların dediği gibi ok un yaydan çıkması gibi anlık birşey. bazen faydasını bazende zararını görürsün.

kendine olan güvenini toplamalı ve ileriye bakmalısın. bunu sadece okul kavgası olarak düşünme. ileride hayata atılmanda olsun evliliğinde olsun bu çekingen tavrın seni terk etmez ise çoğu konuda pasif kalırsın.

daha gençsin anlaşılan silkelen ve kendine gel. herkese saldırma ama kendinide ezdirme. boks işinide tavsiye etmem.

ben 15-16 lı yaşlarda çok asabi saldırgandım babam belki adam olur diye boks kulubüne yazdırdı. spor insanı sakinleştirir demişler 1 - 1.5 sene kadar gittim kulube ve eski saldırganlığın kat be kat arttı. ondan sonra beni karakoldan toplamalar babalı oğullu millete dalmalarımız. AMAN HA SPOR YAPACAKSAN BODY YAP.

01 ADANA

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

4096 Mesaj
5 Mart 2010; 11:55:01 

okula alkol alıp git birazcık kafan kıyak olsn kendine güvenn gelsn fazla içme yığılmamak için...

bu konu klasik oldu artık o avatarı alan hep böyle bir konu açıyor

0 Mesaj
23 Mayıs 2010; 15:37:29 

konunu okuduk arkadaşım bizim böle bi sorunumuz yok lise 3 öğrencisiyiz ve ikiz kardeşim var

geçen sene sana sataştıkları gibi biri banada sataştı ve kardeşim benden cok sinirli bana zarar verilmesine tahammül edemiyor aynı şekilde bende ona zarar verilmesine tahammül edemiyorum bir günlerden cuma okul çıkışında bir grup abazan bana sataşırken kardeşim gördü ve bir tanesini sağlama dövmeye başladı kardeşime gören dier çocuklar bir şey yapamadılar bunlar böyle birini dövdünmü bir şey yapamazlar ben bile şaşırdım kardeşimle grur duyuyorum

22 Mesaj
22 Temmuz 2010; 20:22:56 

Bak arkadaşım beni iyi dinle özgüven eksikliği var işte anne baba çocuğu küçükken sokağa salmalı okul öncesi hiç telaş etmemeli küçükken kavga edersin dayak yersin bir tane vurursun anlarsın acımayı falan görürsün anyayı konyayı bende aynen senin gibiydim kardeşim bu özgüven eksikliği işte
bana vuruyorlar bendede maşallah fizik iyi şınav barfiks falan çekiyorum 45 şınav 7-8 gerçek barfiks bak şimdi bende hiç kavga etmemiştim ciddi ciddi.
ortaokulda çocuklar bana parmak falan atıyolardı küfür falan ediyodum ama sesim çıkmıyodu vuramıyordum sürekli bu böyle gitti aylarca parmak atıp gülüyorlardı hep beraber yalnızdım vuramıyordum işte lanet olsun sonra bir gün yatsı namazından sonra düşündüm kendi kendime kızdım kendine gel dedim sen bu kadar şeyi boşunamı yapıyon dedim [şınav - barfiks] ve cesaretimi topladım eğerki bir daha bana biri böyle bişey yaparsa vuracağım dedim hemde ALLAH üzerine yemin ettim bence sende yap ALLAH üzerine yemin et birisi bulaşırsa ne olursa olsun dalacağım Allah insana o cesareti veriyor üstelikte mazlumsan dua et.+yarın oldu tenefüs çaldı okulda en arkadayım çocuk ön sıradan geldi arkama geçti işte anlarsın hareketler yaptı dayadı falan parmak attı döndüm suratına baktım bir tane geçirdim yumruk tabi şaşırdı gücümü toplayıp çaktım 2.ciyi herif şaşırdı tabi bak korkma asla ölmez/ölmessin asla sakatlanmassın/sakatlanmaz orda bana bir yumruk attı kafama sersemledim şaşırdım tabi ilk yumruk yiyişin rastgele vurduk birbirimize tabi gerçekten bir tane vurunca gerisi geliyor kesinlikle bir tane adam gibi vurmalısın senin elin kolun yokmu KARDEŞİM vur işte aynı kol sendede var senden fazla bir yerimi var sonra darbeler alıyordum sersemliyordum ama kendimi hiç bozmadan daha hızlı şekilde vuruyordum mesela o bana bir tane vururken ben sinirden aynı anda 5 yumrukla cevap veriyordum kavga benim lehime döndü çok şaşırdım ondan sonra kendini dünyanın efendisi sanarsın dünyaya bakışın değişir gururlanarak gezersin çok hoş duygudur acıma hiç bence bir tane yapıştır bunu denemelisin yoksa bu böyle gitmez tamam anladık 3 yedin 5 edin ama 6. da bir yere kadar korkma onlar senden güçlü değiller ve sen aynen şu şekilde diyorsun ya vursam adama bişi olmazsa korkma adam çelikten yapılmış değil seninde elin pamuk değil o da etten kemikten onunda canı var sana tavsiyem ilk olarak bir tokat çek tokatın psikolojik etkisi vardır bak bakim yarın bir daha kimse bir şey diyebiliyormu sakın heycanlanma soğukkanlı ol içinden sen bittin lan bismillah diyip tokatı geçir hadi raki bitir olum  hadi canım ve kavgada aslan gibi kükre bağır küfür falan atki adamlar desin vaysss kaçın la bune böyle korksunlar bak görürsün yanındakiler nasıl susarlar  ama eğer ki korkaklık yaparsan vurmazsan artık yapacağım bir şey yok cehenneme kadar yolun var gavura vururmuş gibi vur kolay gele (israillli komandoya vururmuş gibi :DD)

DH Gözlüklüleri

66 Mesaj
22 Temmuz 2010; 23:23:48 

Mesele kavga etmek değil kardeş mesele uğruna kavga edeceğin birini bulmak ...
sakin ol şampiyon fiziksel kavgayı hayvanlar ve hayvanlaşmış insanlar yapar aklını kullan akıllı davran onları dayak yemekten beter yap.

66 Mesaj
22 Temmuz 2010; 23:28:07 

quote:

Orijinalden alıntı: batlemaster2

Bak arkadaşım beni iyi dinle özgüven eksikliği var işte anne baba çocuğu küçükken sokağa salmalı okul öncesi hiç telaş etmemeli küçükken kavga edersin dayak yersin bir tane vurursun anlarsın acımayı falan görürsün anyayı konyayı bende aynen senin gibiydim kardeşim bu özgüven eksikliği işte
bana vuruyorlar bendede maşallah fizik iyi şınav barfiks falan çekiyorum 45 şınav 7-8 gerçek barfiks bak şimdi bende hiç kavga etmemiştim ciddi ciddi.
ortaokulda çocuklar bana parmak falan atıyolardı küfür falan ediyodum ama sesim çıkmıyodu vuramıyordum sürekli bu böyle gitti aylarca parmak atıp gülüyorlardı hep beraber yalnızdım vuramıyordum işte lanet olsun sonra bir gün yatsı namazından sonra düşündüm kendi kendime kızdım kendine gel dedim sen bu kadar şeyi boşunamı yapıyon dedim [şınav - barfiks] ve cesaretimi topladım eğerki bir daha bana biri böyle bişey yaparsa vuracağım dedim hemde ALLAH üzerine yemin ettim bence sende yap ALLAH üzerine yemin et birisi bulaşırsa ne olursa olsun dalacağım Allah insana o cesareti veriyor üstelikte mazlumsan dua et.+yarın oldu tenefüs çaldı okulda en arkadayım çocuk ön sıradan geldi arkama geçti işte anlarsın hareketler yaptı dayadı falan parmak attı döndüm suratına baktım bir tane geçirdim yumruk tabi şaşırdı gücümü toplayıp çaktım 2.ciyi herif şaşırdı tabi bak korkma asla ölmez/ölmessin asla sakatlanmassın/sakatlanmaz orda bana bir yumruk attı kafama sersemledim şaşırdım tabi ilk yumruk yiyişin rastgele vurduk birbirimize tabi gerçekten bir tane vurunca gerisi geliyor kesinlikle bir tane adam gibi vurmalısın senin elin kolun yokmu KARDEŞİM vur işte aynı kol sendede var senden fazla bir yerimi var sonra darbeler alıyordum sersemliyordum ama kendimi hiç bozmadan daha hızlı şekilde vuruyordum mesela o bana bir tane vururken ben sinirden aynı anda 5 yumrukla cevap veriyordum kavga benim lehime döndü çok şaşırdım ondan sonra kendini dünyanın efendisi sanarsın dünyaya bakışın değişir gururlanarak gezersin çok hoş duygudur acıma hiç bence bir tane yapıştır bunu denemelisin yoksa bu böyle gitmez tamam anladık 3 yedin 5 edin ama 6. da bir yere kadar korkma onlar senden güçlü değiller ve sen aynen şu şekilde diyorsun ya vursam adama bişi olmazsa korkma adam çelikten yapılmış değil seninde elin pamuk değil o da etten kemikten onunda canı var sana tavsiyem ilk olarak bir tokat çek tokatın psikolojik etkisi vardır bak bakim yarın bir daha kimse bir şey diyebiliyormu sakın heycanlanma soğukkanlı ol içinden sen bittin lan bismillah diyip tokatı geçir hadi raki bitir olum  hadi canım ve kavgada aslan gibi kükre bağır küfür falan atki adamlar desin vaysss kaçın la bune böyle korksunlar bak görürsün yanındakiler nasıl susarlar  ama eğer ki korkaklık yaparsan vurmazsan artık yapacağım bir şey yok cehenneme kadar yolun var gavura vururmuş gibi vur kolay gele (israillli komandoya vururmuş gibi :DD)

Ortaokul çocuğu kavgacı bebe (şu parmak atmak kısmına koptum anasını :DDD )bilirdim sana yazacaklarımı ama neyse zaman harcamak istemiyorum

4997 Mesaj
22 Temmuz 2010; 23:43:55 

quote:

Orijinalden alıntı: caköp

karşındaki 1.80 sen ise 1.60 isen napcan peki? Cesaeet yeter mi? Zıplayıp mı çakıcan yumruğu?

sen böyle diyebiliyorsan gerçekten hiç kavga etmemişsin

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
22 Temmuz 2010; 23:43:58 

Olum niye yalan atıyon p..
Burda uydurmuşssun yok ona vurdum abisi geldi onuda dövdüm felan ilgi çekmek için konu açma

http://forum.donanimhab...1/key_//tm.htm#34945025

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ARTiZ_ -- 22 Temmuz 2010; 23:44:19 >

490 Mesaj
22 Temmuz 2010; 23:48:31 

amerikan güreşi izle ama ole smackdown falan deil ufc falan bul bişiler bak ordaki hareketleri yap adamlara adamlar felç

78 Mesaj
22 Temmuz 2010; 23:52:58 

arkadasım korkma yürekli ol karsındakide senin gibi bir insan biri sana laf mı attı hiç konuşmadan direk vur hiç tereddüt etme vur vur vur 3-5 kişi olsun yine vur hiç degilse gururunla dayak yersin ögüt vermek gibi olmasınb sakın yanlış anlama az çok bende kavga ettim deneyimlerimi söylüyorum

760 Mesaj
22 Temmuz 2010; 23:53:45 

boş ver böyle kal

GM Discovery

Punto 1.3 Multijet 16V Dynamic

3892 Mesaj
23 Temmuz 2010; 1:01:05 

dövüş sporuna git

3-5 ay gitsen bile yeter

kendine güvenin gelir

746 Mesaj
23 Temmuz 2010; 1:07:01 

Bende böyledim.
11 yaşında 1,5 yıl Teakwondoya gittim.
Yakın dövüş teknikleri dahil pek çok saldırı ve savunma tekniklerini öğrenmiş oldum.Gerçi şimdi hiçbirini hatırlamıyorum :)
Ama sonuç olarak özgüvenim ve cesaretim tavan yaptı.

Bir dövüş sporuna başlayacaksan sana önerim; teakwon-do veya judo dur.

66 Mesaj
24 Temmuz 2010; 14:10:54 

quote:

Orijinalden alıntı: Cnr95

Aynen hacı olay cesarette bitiyor öyle yada böyle en büyük ihtimalle dayak yersin... ama dayak atmayı başarabilirsen sana bir daha dalmaya korkar... Mesela ben lise 1 e geçtim okul başlayalı 1 ay oldu 2 yakın arkadaşım dayak yedi.gözü morardı geçti bile :D kimse bana dalmıyor etmiyor neden.. ? herkeze tavrım açık... Ben insanlara kıyamam ama bana kıyanada öyle kıyarımki En yakın arkadaşımın GÖzünü morarttığım olmuştur.. Okulun ortasında bana çelme takan artislik yapan 11.sınıf çocuğun burnunu kırdım 2.hafta.. Müdürün gözü önünde... Hiçbirşey de demeediler bi daha yapma bize söyle falan dediler.. Çocukda yallah hastaneye...Gereksiz yere kavga etmeyin ama gerekincede sonunu düşünmeyin...dalın :D

burnunumu kırdın :D:D:D:D:DD:D:D:D:

Beşinci Boyut

Fan Gılap

2383 Mesaj
24 Temmuz 2010; 14:34:38 

Kavgada daima ilk yumruğu atan kazanır derler. İlk yumruğu sen atmaya çalış. Fakat vuramıyorum diyorsun. O zaman geriye tek seçenek kalıyor. Erkekliğin yüzde 99 u kaçmaktır. Kavgaya girme, boşa dayak yeme.

ρѕη: αcмzѕlи

2886 Mesaj
24 Temmuz 2010; 14:45:37 

quote:

Orijinalden alıntı: frenzy

Kavgada daima ilk yumruğu atan kazanır derler. İlk yumruğu sen atmaya çalış. Fakat vuramıyorum diyorsun. O zaman geriye tek seçenek kalıyor. Erkekliğin yüzde 99 u kaçmaktır. Kavgaya girme, boşa dayak yeme.

Bugüne kadar neredeyse %80 ilk darbeyi ben almışımdır fakat işler orda yazıldığı gibi olmaya biliyor bunuda göz önünde bulundurmak lazım.

1326 Mesaj
24 Temmuz 2010; 14:49:57 

Aynı durum bendede var fakat hiç kimse karışmaz bana okulda

Steam: Rhpsody

PSN: Cybersody

GTATurk

17 Mesaj
24 Temmuz 2010; 14:57:01 

quote:

Orijinalden alıntı: SilentHill III

Adama burnuns yumruk at, eğer adam yere yığılırsa adamı patak dünyasına sokarsın.
Sonra öyle bir havan olur ve cesaret gelirki.Selam diyene çakarsın.. xD

Ama dayak yersen samba şov ...

burnuna vurmayla bi ilgisi yok dayanıklı adam durur karşında koyar bi tane sana.. Kavgada uygulanabilecek en iyi taktik ilk senin vurmandır ve adamın çenesine vurmaktır ki adam bir daha yerden kalkamasın, eğer refleksine güveniosan ilk onun vurmasınıda bekliyebilirsin ama sen onun çenesine sağlam bi tane vurmalısın adam yerden kalkamaz

105 Mesaj
24 Temmuz 2010; 15:13:52 

Güzel kardeşim yaşın ve yetişme tarzın kavga ve güç gösterisin'de çok önemi var.Fakat kavga denildiğin'de aklına ne geliyor anlamı ne hangi durumlarda kavga yada güç gösterisi yapılır yada doğru şeylermi bunları önce kendine bir sor yada ilk olarak bir kimseyle münakaşa yaşadığın'da ilk olarak kavgamı etmek doğru yoksa o kişiye doğru cümleleri söğlediğin'de kavga etme ihtimalinin orta'dan kalkması senin için hangisi ağır basıyor...Tabi bazi durumlar'da çoktan bombanın pimi çekilmiş olur o an herşey olur kavga ya döversin yada dayak yersin ama önemli olan pasif güçsüz görünmemen bu gibi durumlar'da geri adım atma eyer karşında sözlü hakaret ve itip kakma varsa sende karşılığını ver ve kavga sırasın'da ilk vuran kişi sen ol karşıdakinin vurmasını yada hamlesini bekleme eğer tabi kavga kaçınılmazsa.Eğer kavga sırasın'da ilk vuran sen olursan karşı taraftaki azda olsa senden bi çekinme sezer yüzün'den ve bakışların'dan o açığı yakaladığın'da sen daha'da üstünleşirsin ve herzaman kendine güvenin olsun güven meselesi'de kavgada parayla satın alınmaz bikere karşıdakine yumruk yada kafa attığın'da birazdaha kendine güvenin ve kendini müdafa etme şeklin daha'da gelişir ve bu okulda yada iş yerin'de kulaktan kulaha gider ve kendini göstermiş olursun senden güçlü biri olsa senden çekinirler önemli olan etkiye tepki vermek belki dudağın patlıcak veya kaşın kavga sırasın'da fakat önemli değil geçer en önemlisi sende karşıdakine bir darbe vermen budurumda bağırıp kabarıpta kavgaya gelince sönen olmucaksın dayakta yesen gene geri adım atıp en azından korkak damgasını yemiceksin aynı kız tavlamasına benzer bu kavga işleri ilk kıza çıkma teklifinde ne söğleyim ne yapsam diye düşünürüz bikaç atılım ve güzel sözlerle her deneyişimiz'de dahada pratikleşiriz ve kız tavlamak artık çok kolay olur kavgada işte böğle bikere vurduktan sonra kendine güvenin gelir sonrasını artık sen düşün...

SENI DIGERLERINDEN FARKSIZ YAPMAYA TUM GUCUYLE GECE GUNDUZ CALISAN BIR DUNYADA, KENDIN OLARAK KALABILMEK, DUNYANIN EN ZOR SAVASINI VERMEK DEMEKTIR. BU SAVAS BASLADIGINDA ASLA BITMEZ...

Uzaklaştırılmış
26 Temmuz 2010; 0:05:27 

quote:

Orijinalden alıntı: TractorCpu

Budur Kardeşim..

Agzına Saglıkta Serserılerde Okula Gıdıyor Ne yapalım

Uzaklaştırılmış
26 Temmuz 2010; 0:39:58 

quote:

Orijinalden alıntı: alpello

okula alkol alıp git birazcık kafan kıyak olsn kendine güvenn gelsn fazla içme yığılmamak için...

bu konu klasik oldu artık o avatarı alan hep böyle bir konu açıyor

Arkadasım alkol malkol arkadasım Insanları Kotu Yola Harama tesebbus edersın Dusurme Gunahlarını almıs olursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURK_ -- 26 Temmuz 2010; 0:41:09 >

Uzaklaştırılmış
26 Temmuz 2010; 0:43:02 

quote:

Orijinalden alıntı: TR4NC3

Bugünün ömründeki son gün olduğunu düşün.Korkularınla yüzleşemeden ölüp gideceğini düşün ve ertelediğin şeylere dön bir daha bak ve korkmadan hepsini yapmaya çalış.

quote:

Orijinalden alıntı: emretemelkuran

içinden şiddet geçirmiyorsan, elin kolun vurmaya gelince boşalıyorsa,
zevk ile birine vuramıyorsan; beyin zarın diğer insanlardan gelişmiş demektir.

Hmm Bendede Oluo El Bosalması

2013 Mesaj
30 Mart 2011; 17:36:07 

Allah'ın yazdığı kaderi kimse bozamaz.
İsyan edeceğin yer kul değil Tanrı olacak !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi actionboy35 -- 30 Mart 2011; 18:09:45 >

58 Mesaj
30 Mart 2011; 17:41:17 

boşver kavgada ne olabilir ki en fazla ölürsün onun için varınla yoğunla giriş

240 Mesaj
30 Mart 2011; 18:04:57 

Vallaha Banada Derlerdi Bi Gün Biri Bana Çok Pis Küfür Etti Sinirlendim Çocuğa Bi Yumruk Attım Çocuğun Kafası Kapıya Geldi Bir Dahada Yanımdan Geçmedi

İşlemci:İntel İ5 4670K 3.4Ghz | Anakart: Asus GRYPHON Z87 | RAM: Corsair 8GB Vengeance DDR3 1600MHz | HDD: Seagate 3.5" 1TB Barracuda | SSD:Corsair GS 128 GB | KASA: Corsair Carbide 400r 750W |Ekran Kartı: Asus GTX 780 3GB DirectCU II |İşlemci Soğutucu:Cooler Master Hyper 212 EVO | Klavye: Razer BlackWidow 2013 | Mouse: Steelseries Rival | Kulaklık: Steelseries Siberia v2 Red | Mousepad: Steelseries Qck | Sony PlayStation 3 160 GB Slim | Samsung Galaxy S5 16GB Siyah

280 Mesaj
30 Mart 2011; 18:08:59 

quote:

Orijinalden alıntı: yarkanavci

Ben tecrübelerime dayanarak söylüyorum aikido - taekwando falan hikaye bi çok savunma sporu seminerlerine gittim kurslarına gittim.Orada gösterilen hareketlerin hiçbirisini sokakta uygulayamazsın çünkü kurslarda saldıran elemanlarda yapılacak harekete göre saldırıyor sende hareketi ağır çekimde uyguluyorsun.Danışıklı dövüş oluyor.Ama sokak kavgaları öyle değil adamlar çullandımı ne aikido kalıyor nede taekwando en iyisi boks veya kickboks.Benim görüşümü destekleyen videoları youtubede görebilirsiniz.Sokak kavgaları diye aratırsanız karşınıza çıkar bi tane örnek link koyayım.İşte gerçek sokak kavgası ve savunma taktiği ne kol bükme var nede sırttan atma sadece yumruk zaten sokak kavgalarında da sadece yumruklar konuşur

http://www.youtube.com/...KZyU4XE&feature=related

burdaki adamın gard alışından bu konuda eğitimli olduğu belli :)

bence boks veya tekvando sokak dövüşlerinde baya işe yarıyo bı gun bı kavgaya şahit oldum normal kalıpta bi adam motorla giderken başka bi arac bunu sıksıtırdı bıde ustune ukalalık yaptılar arabadan 2 yarma indi sonradan öğrendim motorcu tekvandocuymuş adam elini kaldırana kadar 3 5 tane vuruyordu karşı tarafa sonuç 2 yarma pert

dostum senin sorununa gelince kavga işi yürek işidir cesaret ister ilkini vurdugun zaman gerisi gelir senin kuvvetin yerindeyse emin ol karşı tarafa sağlam bi yumruk veya tokat vs. attıktan sonra büyük ihtimal kaşındaki geri çekilicektir çekilmese bile o sağlam vurduğun darbe onda psikolojik olarak eziklik yaratıcaktır

603 Mesaj
30 Mart 2011; 18:12:36 

gençlik yıllarında çocuğun birinin kolunu yumruk atarak kırmıştım. pişmanım

kontrolsüz güç güç değildir ( lassa )

742 Mesaj
30 Mart 2011; 18:16:41 

kasayı yan yatır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

256 Mesaj
30 Mart 2011; 18:19:51 

Bas Rutten - Lethal Street Fighting

hacı buna bak .. tam senlik bi yerden bul izle.. adam anlatıyo her türlü savunmayı.. saldırıdanda kapıyon bişiler :)

<Bu mesaj DH Gold Premium kullancısı tarafından atılmıştır,>

4344 Mesaj
30 Mart 2011; 18:20:07 

quote:

Orijinalden alıntı: batlemaster2

eminmisin. elmacık kemiğine tek yumruk. ondan sonra gör bakalım şaftın kayar

galaxy s wifi 5 satilir

979 Mesaj
30 Mart 2011; 19:05:58 

Maalesef bende de aynı sorun var. Vücut geliştirmeye gidiyorum 2 aydır. Gereken sadece özgüvenmiş tavsiye ederim git bi body klubüne yazıl

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

847 Mesaj
30 Mart 2011; 19:19:53 

Body'e istediğin kadar git farketmez. Hit Cap'i tutturmamış warrior gibi misslersin tüm yumruklarını yada dodge yapar karşıdaki :D Şimdi kesinlikle body'e gidilmeli tabi ama aynı zamanda evine boks standı alabilirsin. insan figürlüsünü tavsiye ederim biraz pahalıdır ama, bununla evde kendin çalışabilirsin youtube'dan dirty boxing videolarına bakabilirsin. Kick Box kulübüne kesinlikle gitme türkiyeden bi cacık olmaz o konuda ve dövüş sanatlarınada gitme ama kesinlikle Boks'a yazıl. Aynı zamanda güreşte epey avantaj kazandırır, çünkü iyi bir teknikle rakibinle istediğin yerde dövüşebilirsin istediğin yere çekebilirsin güreş kabiliyetlerini kullanarak. Özellikle ground and pound çok etkildiir :P

Uzaklaştırılmış
31 Mart 2011; 2:28:02 

vallahi kavga etmekten ziyade karşındakine bir şey yapmıyorsan deki kardeş senden korkuyorum sen güçlüsün beni döversin de ama bu yazdığımı yanlış anlama sakın karşındaki insanı b..k cuvalı gibi yıkacak gücün varsa söyle madem karşındakine zarar vermek istemiyorsun bu şekilde söyle kurtul bence hiç yoktan iyidir yada git bir tane şok aleti al elektirikli sağlam cihazdır felc eder adamı kısa öz iş olur senin için aklıma bir şey gelmiyor....

0 Mesaj
6 Nisan 2011; 17:15:32 

Ben kavga etmekten korkmam ama düşündükçe beynim beni engelliyor.Bir tek yumruğu atsam olay bitiyor ama o zamana kadar edemiyorum.Boks falan hepsi hikaye.Bende boks yaptım ve çok rakibimi devirdim.
İş beynimi rahat bırakamıyorum daha doğrusu o beni bırakmıyor...

600 Mesaj
6 Nisan 2011; 17:20:02 

KAFA AT

Rahat bir köle mi olmak istiyorsun, özgür bir insan mı?

Uzaklaştırılmış
6 Nisan 2011; 17:31:42 

İlla yumruk atmak zorunda değilsin ki, adamın kafayı tut eğ önüne doğru o yere doğru eğilmiş olucak yani, tak tak kafanın arkasına indir 2 tane hemen ayırırlar zaten o da bidaha sana bulaşamaz..

484 Mesaj
6 Nisan 2011; 17:42:20 

atabiliyorsanız ilk önce kafa atın buruna tamam gerisi diye bişey olmaz

4344 Mesaj
6 Nisan 2011; 17:45:07 

bi tane kafa sonrada toplayamaz kendini eğer buruna vurursan ölümüne girersin.

unutma tutağagın yumrukları değil atacaklarını düşün .

galaxy s wifi 5 satilir

203 Mesaj
15 Eylül 2011; 20:36:59 

quote:

Orijinalden alıntı: ρѕусhо

Aha aynı ben Aynı durum bende de var ya, bende vuramıyorum.Şu an cok saskınım sanki beni yazmıs eleman Ben karsımdakini gozumde cok buyuttugumden vuramıyorum sanırım.Kendımı cok gucsuz hısedıyorum ama hıcde gucsuz degilim.

Kendimi yalnız hissediyorum saolun varolun

Kimi wa dare da? Boku wa Lambo Boku wa dare dai? Kimi wa Lambo "Lambo-san deshi"

Uzaklaştırılmış
15 Eylül 2011; 20:48:23 

Git muşta al, sana biri sataşırsa çak bir tane, kimse bulaşamaz bir daha, tecrübeyle sabittir

64 Mesaj
15 Eylül 2011; 21:45:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Caipirinha

Git muşta al, sana biri sataşırsa çak bir tane, kimse bulaşamaz bir daha, tecrübeyle sabittir

sen dahada korkaksın muştaymış pehh kavga edemiyorsan kavgaya gir 1.de dayak yersin 2.de sende vurursun 3.de döversin :):)

Uzaklaştırılmış
15 Eylül 2011; 21:48:56 

quote:

Orijinalden alıntı: Acuster

Buna yapabilirmde ne diyeyim vuramıyorum.Aslında yığabilirm onları ama vuramıyorum adam beni dümdüz ettikten sonra bile karşılık vermeyiorum sadece savunma gard fln.

Belkide onları gerçekten yığabileceğini düşündüğün için vuramıyosun. Ama bunu denemeden göremezsin bir kere birini yığıcaksın oraya hem sen kendine gerçekten güvenmiş olucaksın hemde ibret olucak diğerlerine

71 Mesaj

[9 Ağustos 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

15 Eylül 2011; 21:57:04 

Adamın eli boşalıyor.
Mesele teknik değil.

"Devlet için tek gerçek vardır.Devletin bekası."

Uzaklaştırılmış
34 gün cezanın,
5 gün 1 sa. 18 dk. kadarı kaldı.
28 Ekim 2012; 21:29:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Turk-Engineer

Adamın eli boşalıyor.
Mesele teknik değil.

51 Mesaj
28 Ekim 2012; 21:49:42 

Arkadaşlar bunun nedeni içinizdeki korkulardır vursam bişey olurmu beni dövermi ağzımı burnumu dağıtırmı dağıtırsa evdekilere ne derim ben ona vursam bi yerine bişey olurmu polis gelirmi vs vs uzatabilirim düşündüğünüz gibi şeyler genelde olmaz olsada olacağı varmış der geçersin bunun asıl kaynağı ailenizden destek alıp alamıycağınız korkusudur işte babam bana kızarmı eve polis giderse babam ne yapar annem ne yapar hep bi korku desteksizlik sonucu oluşur bu durum işte bi abim olsaydı meselesi gibi arkam olsa meselesi anlatabilidimmi ? :)

Not : Yaşın daha müsait kendine güvenini artıracak meslekler seçebilirsin ilerde kendine polis , subay vb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Building -- 28 Ekim 2012; 21:59:22 >

356 Mesaj
25 Mart 2013; 22:27:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Acuster

Durumu anlatayım siz dalga geçmeden ciddi bir konu adam gelsin bana istediği kadar vursun onu dövebilicek bile olsam karşılık veremiyorum.
adam bana geçirior birtane vuramıyorum yada adam bana küfür ediyor gidiyorum anca itiş kakış hiç vuramıyorum .

neden olabilir nasıl bu srunu hallederim.

ee 4 sene geçmiş yendin mi korkunu ?

II. Mehmed
Fâtih Sultân Mehmed Hân - Gazi

"Düşmandan yüz çevirmek korkaklıktır. Benim ikbalim yücedir. Talihsizlik ise düşmanın nasibidir."

497 Mesaj
25 Mart 2013; 22:41:02 

156 Mesaj
21 Temmuz 2013; 21:35:26 

Hiç bişiy bilmiyosan burnuna sağlam bir kafa at ne sen akfa attığın yeri görürsün ne de rezil olursun. Ama biraz kafan acıyabilir dayanacaksın.

Yada çok daha etkili bir yöntem var buda şöyle yapman gerekiyor bunu
Sakin ol ilk başta karşındaki kişiyi pert etme çabasına girme düşmanın olarak görme antreman yaparken kum torbasına vurduğunu hayal et.
Sonra nefes al ve suratının ortasına burnuna olur gözüne olur bir yumruk at sonra kapı gibi bekleme ikince yumruğu hemen karaciğer bölgesine karnına at nefesi kesilsin bu sayede başını aşşağıya eğer üçüncü darbeyide eğer boyun uzunsa dizini bük ve çenesine dizinle sağlamca çarp bırak çenesi kırılsın yada boyun kısaysa dizlerini bük eğil hızlı bir şekilde çenesine alttan yumruğu geçir bu kadar uzun bir süre sana uyamaz :D fakat çenesini de kırma çene kolay kırılır :D

Sayfa:   <<     1 [3]
Sayfa: <<     1 [3]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.828