Şimdi Ara

ATi Catalyst 9.10 sürücüsü çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
6.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekran kartı sürücü güncellemelerini aylık periyotlarla düzenli olarak gerçekleştiren AMD-ATi, Ekim ayı sürücü güncellemesini yayımladı. Yeni sürücüsünü Windows 7 ile eş zamanlı olarak kullanıma sunan AMD-ATi, 9.10 sürüm numaralı yeni Catalyst paketi ile birlikte Radeon HD 5800 ekran kartlarına destek veren WHQL sertifikalı ilk sürücüsünü de kullanıma sunmuş oldu.

ATi Radeon HD 2000, HD 3000, HD 4000 ve HD 5000 serisi ekran kartlarıyla uyumlu olan Catalyst 9.10 sürücüsü beraberinde Radeon HD 5800 serisi için Super Sample Anti-Aliasing adı verilen yeni bir AA modunu da getiriyor. Yapılan açıklamalara göre, Super Sample Anti-Aliasing modu sayesinde performans seviyesi korunarak (ya da en az kayıpla) imaj kalitesinde ciddi artışlar sağlanabiliyor.

ATi Radeon HD 5800 serisi için destek ve Super Sample Anti-Aliasing gibi iki önemli yeniliğin yanı sıra daha önce rapor edilen hataların da giderildiği Catalyst 9.10 sürücüsü Windows XP, Windows Vista ve Windows 7'nin hem 32-bit hem de 64-bit sürümleri için kullanıma sunulmuş durumda. AMD-ATi'nin yeni sürücünü aşağıdaki linkler aracılığı ile indirebilirsiniz.

- Catalyst 9.10 (Windows XP 32bit)

- Catalyst 9.10 (Windows XP 64bit)

- Catalyst 9.10 (Windows 7 and Vista 32bit)

- Catalyst 9.10 (Windows 7 and Vista 64bit)

• Super Sample Anti-Aliasing için indirmeye değer...
  • Super Sample Anti-Aliasing özellğini merak etim doğrusu.
    Tez indirile
  • Teşekkür ettim ne zamandır bekliyordum
  • 1 hafta daha bekleyip direk 9.11 çıksaydı
  • Sonunda. 5xx0 dan sonra çıkan ilk sürücü bu. bakalım 5xx0 serisinin performansı bundan nasıl etkilenecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutx

Super Sample Anti-Aliasing özellğini merak etim doğrusu.
    Tez indirile

http://www.nhancer.com/help/AASamplesLow.htm

bu sitedeki supesampling ile aynıysa gerçekten çok başarılı...
  • quote:

Super Sample Anti-Aliasing

İndirdim kurdum ve bu sekmeyi göremedim. Nerde olduğunu söyleyebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: protective.6

quote:

ben de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

quote:

quote:

ben de

5800 serisi içinmiş şimdi farkettim
  • HD 5800 serisi için Super Sample Anti-Aliasing diyor. performans artişi varmi bakiyim 15 dakkaya sonuclari soylerim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

quote:

quote:

ben de

5800 serisi içinmiş şimdi farkettim

puh 5800 serisini önümüzdeki yaz anca alırım ben

• Biraz geç oldu ama geç olsun güç olmasın
  • atinin agp ile alıp veremediğini ne sadece pci için yapmış
    yine bi hotfix koyarlar yakında
  • malesef performans artışı 0 ( vantage ve batman bechmark inda. diger oyunlarlada ugraşmadim 1 fps bile degişmeyince)

super sample de şöyle bi ayar yerinde. ancak goruntude bi fark varmi yokmu bişey diyemiycem

ATi Catalyst 9.10 sürücüsü çıktı
  • Bazı ati fanları HD5870in testlerinde beta sürücü kullanıldığından dolayı Gtx295in gerisinde kaldığını retail sürücülerle 295 i tokat manyağı yapıcağını söylüyorlardı.Bakalım ne olacak.
    haber için teşekküler fx57 .in-direlim bakalım bişey değişecekmi (?!).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Executor Arhentir -- 22 Ekim 2009; 23:34:51 >
  • Şimdi 5800 serisinde oyun başarımı artacak mı bu sürücüyle, artmayacak mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3X3CUT0R

Bazı ati fanları HD5870in testlerinde beta sürücü kullanıldığından dolayı Gtx295in gerisinde kaldığını retail sürücülerle 295 i tokat manyağı yapıcağını söylüyorlardı.Bakalım ne olacak.
    haber için teşekküler fx57 .in-direlim bakalım bişey değişecekmi (?!).

bazi oyunlarda gerçekten optimizasyon sorunlari vardi. gtx 295 i geçtigi oyunlarda var 4870x2 nin gerisinde kaldigi oyunlarda. belki onlardaki sorunu cozup performansi arttirmişlardir.ancak batman ve vantagede bir degişiklik yok dedigim gibi.
  • hatırlatma :

catalyst control center için microsoft .net framaework SP1 önceden pc de yüklü olmalı .
  • Yükleyen arkadaşlar performans artısı gözlemledinizmi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.