Şimdi Ara

MARANTZ Ev Sinema Sistemleri (Genel Konu) (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.249
Cevap
42
Favori
128.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güzel gözüküyorlar link varsa paylaşabilir misiniz?
  • Aldığım ürün ve satıcının sayfası aşağıda.
    http://m.ebay.com/itm/281363082735?nav=SEARCH
    Ebayda rca caps yazarak aratırsanız pek çok benzer ürünü görebilirsiniz.Benim birazda yedekte dursun diye 40 tane sipariş ettim.10 tanesi 17 lira.8.5 lirada posta parası var.
    Ben ayrıca lehim gerektirmeyen Rodyum kaplı rca fiş sipariş vermiştim.Bir haftada elime geçti tümü korumalı bir zarf içinde.
    MARANTZ Ev Sinema Sistemleri (Genel Konu)
    Şimdilerde ise kullanmadığım önde ve arkada bulunan HDMİ portları için Oehlbach XXLHdmi caps peşindeyim.
    http://www.oehlbach.com/en/home-cinema/hdmi/accessories/xxl®-hs-caps

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prosecutor -- 20 Haziran 2014; 7:27:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• prosecutor kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler.
  • prosecutor hocam Marantz 1604 speaker kablolarında baglantılar banana plug gibi gözüküyor , bu baglantıyı nasıl yaptınız katolokta bu şekilde baglantı gözükmüyor,hop kablolarının Marantz girişi nasıl acaba ,bilgi verebilirseniz sevinirim selamlar
    Not :Yeni ses kablosunun banana uçlarını keserek takabildimde , yas içindeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunhun34 -- 20 Haziran 2014; 12:19:24 >
  • hunhun34 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşa sormuşsunuz ama ben de müdahil olayım; 1603 var bende de isterseniz çevirerek kablonun ucunu sıkıştırmak suretiyle kullanabiliyorsunuz ki siz böyle kullanıyorsunuz anladığım.
    Sıkıştırdığınız plastik malzemenin tepesinde siyah bir kapak var. Onu tırnağınız yada iğne ucuyla çekip çıkarttığınızda banana plug ile bağlayabiliyorsunuz.
  • Evet aynen öyle kapağı çıkar bananayı tak

• Marantzın radyosunu hiç kullanmıyorum.radyo anteni girişinede bir kapak düşündüm.Ancak böyle bir ürün bulamadım henüz.
    Ne olabilir bu amaçla kullanılacak metal materyal.

• Benim durumum
    Marantz ın katalogunu hazırlayan Japonlar için hislerim
    Bilgi için teşekkürler , Şimdi Magnattaki banana uçları söküp Marantz a takacagım ve Marantz daki kabloları Magnata

• O zaman durun.
    Banana uçları marantza takın ama hoparlör için yengeç uç alın.Ayrıca ısıyla daralan siyah kırmızı makaron bulursanız mthiş görünüşlü bir kablonuz olur.

• Tavsiyeye teşekkürler selamlar
  • Evet bu gün mediamarkt adana da gezerken anten girişi için tüm sinyal-parazit girişini kesecek şekilde kullanabileceğim kapağı buldum.Hamanın anten kablosu fişi.

İçindeki dişi bağlantı elamanını ters taktım.
    Arka kısmını folyo,lehim gibi bir malzeme ile kapatacağım ve anten girişini tamamen kapatacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prosecutor -- 21 Haziran 2014; 22:44:51 >

• 4k, dsd desteği ve hdmi giriş sayısı değişmiş benim gördüğüm, diğer özellikler aynı gibi geldi.
  • Arkadaşlar merhaba,
    Marantz 1504 + Boston Acoustics Soundware XS 5.1 hoparlör setini alarak aranıza katılmış bulunuyorum. Ürünler elime henüz ulaşmadı. Kurulum konusunda sizden yardım isteyebilirim. Ürünler büyük ihtimalle yarın elime ulaşacak. 15 metrekare odada kullanacağım.
    Ayrıca hoparlörler için ayaklık almak istiyorum. Şu ayaklıklardan hangisi uyumlu olur yardımcı olabilir misiniz; Sonorous SP200, Sonorous SP300, ULTİMATE SPG-100
  • deadline D kullanıcısına yanıt
    Şimdiden hayırlı olsun, güle güle kullanın. :)
    Kablo da aldınız mı? Genelde hoparlör setlerinin içinden hoparlör kablosu çıkmıyor bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onkal

Şimdiden hayırlı olsun, güle güle kullanın. :)
    Kablo da aldınız mı? Genelde hoparlör setlerinin içinden hoparlör kablosu çıkmıyor bilginiz olsun.

Teşekkür ederim. Evet kablo da aldım. Subwoofer ve hoparlörler için. Hoparlörler için kablo ucu da almak gerekir mi yoksa uç almadan da bağlayabilir miyim ?
    Bu arada mediaplayer ı sisteme bağlayıp kullanacağım.
    Ama dediğim gibi ayaklıkta istiyorum hangisi daha uygun olur acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadline -- 10 Temmuz 2014; 9:29:03 >
  • Güle Güle kullanın...Yorumlarınızı bekliyoruz ilerki zamanlarda
  • Marantz anfi girişine hop ların uçlarını banana plug ile bağlarsanız çok hoş olur . aksi taktirde kabloları anfiye bağlamak hem zahmetli hemde görüntüsü pek güzel değil .Benim bu konuda çok kötü bir şansım oldu . Siz bu hatayı yapmayın .Üst başlıklarda yaşadıgım macera size fikir verebilir. Bu başlıktadahttp://forum.donanimhaber.com/m_87054142/mpage_17/tm.htm
    güzel bir örnek var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunhun34

Marantz anfi girişine hop ların uçlarını banana plug ile bağlarsanız çok hoş olur . aksi taktirde kabloları anfiye bağlamak hem zahmetli hemde görüntüsü pek güzel değil .Benim bu konuda çok kötü bir şansım oldu . Siz bu hatayı yapmayın .Üst başlıklarda yaşadıgım macera size fikir verebilir. Bu başlıktadahttp://forum.donanimhaber.com/m_87054142/mpage_17/tm.htm
    güzel bir örnek var.

Tecrübeleriniz bana daha da yardımcı oluyor teşekkür ederim. Zaten birkaç gün kurulumla geçer diye tahmin ediyorum. Yorumlarımı sorularımı burada sizinle paylaşacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: deadline

Arkadaşlar merhaba,
    Marantz 1504 + Boston Acoustics Soundware XS 5.1 hoparlör setini alarak aranıza katılmış bulunuyorum. Ürünler elime henüz ulaşmadı. Kurulum konusunda sizden yardım isteyebilirim. Ürünler büyük ihtimalle yarın elime ulaşacak. 15 metrekare odada kullanacağım.
    Ayrıca hoparlörler için ayaklık almak istiyorum. Şu ayaklıklardan hangisi uyumlu olur yardımcı olabilir misiniz; Sonorous SP200, Sonorous SP300, ULTİMATE SPG-100

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Paket içeriğinde kablolar olmayacak büyük ihtimalle. Bu size sürpriz olmasın ben uyarayım

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.