Şimdi Ara

Sapphire ATI HD 5850 video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
30.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ATI'ın üst seviyedeki yeni fiyat / performans kartı test masamızda! Bu videomuzda Sapphire HD 5850 ayrıntılı bir şekilde inceliyor ve Vmod ile hız aşırtıyoruz.

• Test değerlerinde Leadtek 295 in ismi Leadtech olarak yazılmış :))Hayatta kaçırmam böyle şeyleri ;)
  • aferin sana genç
  • 5870 in fiyat / performansını beğenmyrdm ama 5850 gerçekten parasının hakkını veriyor
  • ahamda 1 saat önce daha diyodm " dh nin 5850 incelemsi nerde kaldi " die ^^
    ALLAH'tan başka bişi istesem olckmş tüh boşa kulandk :P
    ama kart gayet güzel.
    vmod ile 4870x2,5870oc,gtx295 kowalio çok hoşuma giti bu kart ^^
  • Test sonuçları harika, standart OC ile 5870'i yakalayabiliyorken, Vmod'la 295'e yakın bir performans sergilemiş. Böyle bir kart varken 285/295'i geçtim 5870'e bile verilen paraya yazık.
  • testler için eline sağlık hocam süper bi inceleme olmuş 5850 ocla 5870 yaklaşmış vay be süper
  • şu an için üst seviyenin en alınabilir kartı olmuş. oc potansiyeli de yüksek bayağı
  • vaayyy arka plan blubox yapmışsınız keyleme üzerine birazdaha durursanız daha iyi bi röp olur neyse kart güzel bitanede ben isterim
  • İnceleme çok güzel Mesut hocam eline sağlık.

Ama Ndivia'yı beklemek lazım, süper olcak ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alper# -- 21 Ekim 2009; 22:10:10 >
  • hd 4850 ye de boyle diyordu herkes 4850 f/p kralı olcak hd 4870 hikaye diye..

aynı senaryo yine sonunda hd 5870 tercih edilecek..
  • inceleme için teşekkürler hocam yeni stüdyo ile birlikte değişik sürprizlerimiz olacak diyordunuz ne zaman görecez acaba............ kart on numara ama beni gt300 ün özellikleri cezbediyor en azından sadece oyunda kullanılan masa üstündeyken bile odayı ıstan bi kart değil(sözüm hd58** serisine değil)
  • Tam Beklediğim gibi 5870 e 1600sp fazla geliyor bence. 5850nin saat hızları tmu sayısı aynı olsa 5870den 1-2fps anca az alır. 5870 alanlar ne kadar sövse haklıdır şimdi. gtx 275-285 olayına dönmüş, Nvidia dan öğrenmiş herhalde Üstelik kart takozda degil çok rahat 5870 hızlarına ulaşıyor. 500tl altına düşünce alırız kısmetse. İnceleme için teşekkürler..
  • kart güzel performans sergilemiş ama almak için çok erken.

şöyle 2-3 ay beklenirse fiyatı gt300ler çıktığı zaman baya bi düşecektir
  • ilginç gtx 285 i oldukça geride bırakmış. şu an bir gtx 285 yaklaşık 800 lira ya satılırken 5850 520 liraya bulunuyor nvidia gt 300 leri gtx 285 ten ucuzamı satacak? hiiç sanmam ve ben açıkçası nvidianın gt300 serisinde çuvalladığını hazırladıkları kartlar ati 5xxx serisinden başarısız olunca işe sil baştan başlayıp mücadele edebilecek bişey tasarlamaya başladıklarına inanıyorum.Bu sıradada ortaya çok süper bişey yapıcaz bekleyin imajları salarak piyasayı yavaşlatmak yaptıkları yegane şey. burada güvendikleri şey ise onlar adına piyasada booolca" hele bi gt300 ler çıksın beklemek lazım" diyecek fan üyeler ve de oyun çıkış tarihlerini erteyebilecek belaltı vurma güçleri. Ben gerçekten nvidianın bu sefer kendi gtx serisi limitlerine takıldıklarına inanıyorum. Daha iyisini yapamamk değil satılıp kar elde edilebilecek fiyatlarda ürün çıkaramamaktan bahsediyorum
  • Video oynatıcı kaynağında bir problem bulundu ve yeniden başlatıldı

Nedir bu yahu ?
  • vmod la utanmasa gtx295 bile tokatlayacakmıs..
  • İnceleme için teşekkürler Çok iyi oc olmuş vmod a bile gerek yokmuş

Güzel kart ama biraz pahalı ihtiyacım olsa 2-3 ay sonra alırdım bakalım nvidia nın f/p kartı nası olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellteam -- 21 Ekim 2009; 23:25:17 >
  • bende yeni aldım bu karttan eve geldim. inceleme yapılmış bile.
    bir arkadaşın yardımı ile sıfır 472 tl ye aldım.
  • 5870'in default ayarları ile oc yapılmış halinn pek bir farkı yok.Bana 5870'i oc'siz kullanmanın bir manası yok diyen arkadaşlar bu tabloya bir baksınlar.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.