Şimdi Ara

İzmir'den mit.elc. Kırıgamine Klima alacak arkadaşlar (ALINDI) SS li.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar malum kış geliyor ısınma amaçlı araştırmalarım sonucu klima seçimlerim var ama forumda izmir'den mitsubıshi electric inverter veya krigamıne serisi klima almak isteyen arkadaşlar birlikte toplu teklif almamız daha mantıklı görünüyor oyüzden konuyu açma gereği duydum, not: marka değişebilir. teşekkürler edit:başlık düzeltildi; montaj fotoları eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tigerson -- 3 Kasım 2009; 20:40:28 >

• bende istiyorum bu günlerde klima almak ben fiyatı uygun olursa sizinle beraber alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mss80

bende istiyorum bu günlerde klima almak ben fiyatı uygun olursa sizinle beraber alabilirim

kesinlikle olur bunların sözde kampanyalarından sıkıldım o yüzden bu şekilde teklif isteyip almak en doğrusu, %10 olsa toplu alımdan dolayı ekstra indirim 400 tl olur buda ciddi bir indirim olacak.
  • fd35va yeni kampanyadan yani adı kampanya 2008 haziran fiyatından 2400 tl nakit alıyorum bu hafta, takılacak yer 19.5-20 m2 arakat yalıtımlı güney doğu,çift cam bundada bir sorun yok sanırım arkadaşlar keşif gelmeden satın almamın bir mahsuru olurmu yer bu şekilde sonuçta? (keşif DH ) edit: düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tigerson -- 4 Kasım 2009; 4:23:39 >
  • için rahat olsun bence o değil bir alt modeli(fd25va) bile yeter.
  • aldığınız yeri öğrenebilirmiyiz. taksitli fiyatınıda biliyormusunuz.
  • henüz almadım son pazarlığımı yaptım nakit'i hazırlayıp şu günler alacağım,taksitli almak istiyordum ama pek cazip gelmedi seçenekler bana 2800 tl 12 tüm kartlara taksit eğer hsbc veya cardfinans 2+5 taksit olursa 2625 tl biraz peşin verilebilirse yine fiyatta indirim oluyor ama bana cazip gelmedi peşin gecen sene 2008 haziran peşinine 2400 en azından uğraşmamak için alıyorum daıkın kampanya yapsaydı onu alacaktım ama daıkın sağolsun 1450 euro dan söz edince ürktüm yer klimaplus izmir hangisi olursa olsun bu fiyatlar zaten.
  • şimdiden hayırlısı olsun arkadaşım.
  • teşekkür ederim, ayrıca arkadaşlar hava nemlendirici aldım tchibo da ilgilenen arkadaşlarım baksınlar bence fiyat olarak iyi ve 50 m2 ye kadar,LİNK

• ustad aslında fiyat güzelmiş ama bu günlerde bir ödemem var o yüzden şimdilik biraz bekleyeceğim bunun için seni yanlız bıraktım kusura bakma özür dilerim birde fd25va fiyatını alabilirmisin acaba

güle güle iyi günlerde kullan şimdiden aldığında tecrübelerini yazarsan sevinirim
  • rica ederim, fd25va içinde detaylı fiyat alıp size bildiririm. teşekkürler
  • quote:

ustad aslında fiyat güzelmiş ama bu günlerde bir ödemem var o yüzden şimdilik biraz bekleyeceğim bunun için seni yanlız bıraktım kusura bakma özür dilerim birde fd25va fiyatını alabilirmisin acaba

fd 25 VA 2.000 TL peşin. Cardfinans 12 taksit 2.250 TL
    fd 35 VA 2.400 TL peşin Cardfinans 12 taksit 2.650 TL
    istanbul dan alınmış fiyatlardır.
  • şimdiden hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. ilk izlenimlerinizi faturanıza olan etkisini bekliyoruz...
  • ilgin için teşeküe ederim arkadaşım

quote:

Orijinalden alıntı: neckornothing

quote:

ustad aslında fiyat güzelmiş ama bu günlerde bir ödemem var o yüzden şimdilik biraz bekleyeceğim bunun için seni yanlız bıraktım kusura bakma özür dilerim birde fd25va fiyatını alabilirmisin acaba

fd 25 VA 2.000 TL peşin. Cardfinans 12 taksit 2.250 TL
    fd 35 VA 2.400 TL peşin Cardfinans 12 taksit 2.650 TL
    istanbul dan alınmış fiyatlardır.

sevgili tigerson bu hafta sonu havalar soğudu ilk izlenimlerini buradan paylaşırsan memnun oluruz
  • sevgili mss80 arkadaşım,cihazı aldım yarın yapılacak montajı nasipse, tabikide izlenimlerimi yazacağım mutlaka ; edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tigerson -- 2 Kasım 2009; 22:57:51 >
  • yaklaşık üç saattir çalışıyor,gerek montaj gerekse cihaz tam istediğim gibi oldu arkadaşlar.seçim konusunda yardımcı olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.

• Hayırlı ugurlu olsun, çok kaliteli cihaz almışsınız,o magazada çalışan arkadaş eski arkadaşımdır buradan ben müdahale etmedim şuradan buradan alınsın diye ama iyi seçim yapmışsınız,montaj şeklide hoşuma gitti ayaklarındaki lastik takoza kadar hatta dış ünite giderinin hortumunu bile baglamışlar, sanırım -15 derecede çalışandan aldınız -20 derecede çalışanlar biraz daha pahalı idi, özellikle üzerinde gözü vardı sanırım bu modelin eger gözlü modelse o gözün çok faydasını göreceksiniz.
  • çok teşekkür ederim,evet montaj içerde de dışarda da gizli olması güzel oldu gerci iç ünite haliyle birazcık sağa geldi ama olsun okadarda simetri takıntımız yok boruların çıkış yeri için akrilik silikon almıştım oda işe yaradı temiz bir görüntü oldu,kuruyunca boyasınıda yaparım,evet cihaz -15 olandan zaten -25 olanı izmir'de gerek olmadığını düşündüm, i-see sensörü her iki modelde de mevcut,şuan kapalı tutuyorum tarama ayarlarını yapamadım,öğrenene kadar bir kaç gün kullanmam artık.
  • hayırlı olsun artık tecrübelerinizi bekliyoruz
  • sanki dış ünite yukarı fazla yakın olmuş gibi geldi resimden bana ilerde temizlemek için el girmez oraya.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.