Şimdi Ara

Üniversitede devamsızlık hesaplama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
34.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ulan 2. seneye geldik hala tam anlamış değilim. Ben ders saatini 4 ile çarpıp devamsızlık yapabileceğimiz saati öğrendiğimizi biliyorum ama kimileride diyorki %30 unu bilmem ne alıp bilmem neyle topluycaksın. Nedir bunun aslı astarı bilen biri varmı acaba?

• hocaya sor
  • atıyorum salı günleri iktisat dersin var.4 kere bu derse girmeme hakkın var 5 oldugunda o dersten kalıyosun
  • bir ders hafta 6 saat ise ve ayda 24 saatmi ne eder sen o dersten 24 saat gitmezssen kalırsın yani 1 ay
  • quote:

Orijinalden alıntı: gøød chãrlotté

atıyorum salı günleri iktisat dersin var.4 kere bu derse girmeme hakkın var 5 oldugunda o dersten kalıyosun

quote:

Orijinalden alıntı: grup vitamin

bir ders hafta 6 saat ise ve ayda 24 saatmi ne eder sen o dersten 24 saat gitmezssen kalırsın yani 1 ay

Yani sonuç yine ders saati 4 ile çarpılıyor. Teşekkürler
  • quote:

atıyorum salı günleri iktisat dersin var.4 kere bu derse girmeme hakkın var 5 oldugunda o dersten kalıyosun

4 saat mi bu kadar az mı?Yoksa oda atıyorum lafına dahil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarMaNietz

quote:

4 saat mi bu kadar az mı?Yoksa oda atıyorum lafına dahil mi?

Salı günleri 1 saat şu dersin var diyelim. 4 ile çarpınca 4 saat yapıyor. O derse 4 saat girmediğin zaman kalıyorsun. Devamsızlıktan hiç kalmadım ama notu DZ yada FZ gibi birşeydi sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RONSPY -- 21 Ekim 2009; 14:29:56 >
  • dersten kal anlarsın hanya ile konyayu
  • devamsızlıktan koskoca sınıftan tek ben kaldım giriyom 1 lerle komedi yau bildiğim konuları tekrardan görüyorum iyi olsun bana ders olsun
  • aferin yavrum umduğumdanda çabuk kavradın bu işi
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RONSPY -- 21 Ekim 2009; 14:49:11 >
  • su devamsızlık isinden oldum olası nefret etmistirim üniversiteye gidioz hala devamsızlık var ben söyle biliyorum krediye göre hesaplanıyordu ama nasıl bende bilmiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.