Şimdi Ara

Nexus düşük profilli işlemci soğutucusu LOW-7000'i güncelledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nexus medya bilgisayarları için hazırladığı düşük profilli işlemci soğutucusu LOW-7000'i güncelledi. Mevcut versiyonu 8 Eylül'de satışa sunulan soğutucunun güncellenmiş yeni versiyonunun 138 x 123 x 70.3 mm boyutlarında ve 475 gram ağırlığında olduğu açıklandı. İşlemci ile doğrudan temas kurabilen, her biri 6mm kalınlığında dört adet Bakır ısı borusuna sahip olan soğutucu Alüminyum yapraklarla donatılmış.

500 - 2000 devir/dakika hızlarında çalışan ve 24 dbA gürültü yaratan 120mm'lik fan ile donatılan soğutucu Intel'in LGA 755, 1156, 1366, AMD'nin de Soket AM2 ve AM3 işlemcileriyle kullanılabilen LOW-7000 R2, geniş işlemci desteği ile dikkat çekmeyi başarıyor. Önümüzdeki günlerde satışa sunulması beklenen Nexus LOW-7000 R2'nin fiyatı hakkında şu an için herhangi bir resmi bilgi bulunmuyor.

• Hmm.Fan sanki yetersiz gibi geldi bana.Fakat bu eksiğini aliminyum ve bakırların işlemciyle çok yakın olması borulardaki ısının sıcaklaşmasını önleyecek.
    10/6 falan diyelim :)
  • yapraklardaki ısıyı anakarta aktarıyo ben bu tipleri pek sevmiyorum.kule tipleri daha mantıklı bence
  • Gayet hos yapısı var

aleminyum yapraklar çok seyrek

birazdaha sık olsaymış iyi olurmuş
  • Şimdiki AMD işlemciler fazla ısınmıyor %25 oc li işlemci loadda 35 derece civarı bu tip soğutucular cevre birimlerini de soğutuyor.Üzerindeki fanı değiştirip 2000 devirde 90 cfm hava üfleyen bir fan takdığınızda işlemcinin sıcaklığı loadda 30 zor gecer
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.