- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Bağırsak kurdu.. ( kilo alamama sorunu )
155 Cevap22347 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: <<      [2]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2360 Mesaj
21 Mart 2012; 18:39:13 

quote:

Orijinalden alıntı: MaNgOsEr

bendede bu kıl kurdu var . bide baktım şöyle tenya da var bende 1 metreye kadar olabiliyomuş uzunlukları ve geçen hafta farkettim o tenya'yı 20 cm falan iğrenç bişey millet lütfen kontrole gidin , böyle iğrenç şeylerle uğraşmayın

Tenyada dünya rekoru 18 metre diye biliyordum ben bir yerde okumuştum, 1 ne kelime yani. Ama tenyanın belirtileri bağırsak kurdundan çok çok daha fazla ve belirgin diye biliyorum ben büyüdüğü zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .TheGamE. -- 21 Mart 2012; 18:40:06 >

X1 GamerTag: TheOutlawTorn39
İzmir Ekonomi Üniversitesi | Mütercim-Tercümanlık

285 Mesaj
21 Mart 2012; 18:39:34 

O değilde her kilo alamayanda kurt olmaz.Ne biliyorsunuz belki metabolizmanız hızlı.

2550 Mesaj
21 Mart 2012; 18:52:09 

Oha bu konuyu ben ne zaman açtım dedim ilk başta ama sonra farkettim başkası açmış.

Aynı boy aynı kilo aynı dertler

417 Mesaj
21 Mart 2012; 19:00:19 

quote:

Orijinalden alıntı: AzuRhymer

bende zayıflamak istiyom boy 1.72 kilo 65

bence kilolu değilsin benim 1.76 boy 64de kilo ki zayıf gibi gôrünüyorum nerdeyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Türkiye Türklerindir

2550 Mesaj
21 Mart 2012; 19:09:51 

Beyler bunlar hareket ediyor

0

9 Mesaj
21 Mart 2012; 20:18:43 

az çekin

1006 Mesaj
21 Mart 2012; 22:17:00 

quote:

Orijinalden alıntı: .TheGamE.

Tenyada dünya rekoru 18 metre diye biliyordum ben bir yerde okumuştum, 1 ne kelime yani. Ama tenyanın belirtileri bağırsak kurdundan çok çok daha fazla ve belirgin diye biliyorum ben büyüdüğü zaman.

Hocam en kötüsü solucan değil mi ? Tenya vücuttan atıldığında parça parça dökülür ve canlı değildir. Ama solucan çok korkunç ya vücudu sarıyor resmen.

252 Mesaj
21 Mart 2012; 22:26:04 

quote:

Orijinalden alıntı: KarettaKerata

Onu bunu boşverin kurt olduğunun en iyi kanıtı burnunuzdan sürekli çiğ kıyma kokusu almanızdır.Eğer o kukuyu açık havda alıyorsanız bilinki içinide kurt var.

hatta acikince elimi kemirip elimi kokluyom super

>implying implications
also bait

310 Mesaj
21 Mart 2012; 22:32:51 

karnınız açken ağzınıza bir yudum ılık süt alıp 20 saniye bekleyin.

süreç içerisinde bağırsakta kıpırdama olursa tenya var demektir

252 Mesaj
21 Mart 2012; 22:34:22 

biraz arastirdim da, kanim dondu. Korkuyorum bitkisrl biseyi yokmuymus?

>implying implications
also bait

Uzaklaştırılmış
17 gün cezanın,
16 sa. 7 dk. kadarı kaldı.
21 Mart 2012; 22:38:49 

Arkadaslar tahlille alakası yok bunları anca endoskopi(bayiltarak mideye kamera sokuyorlar ağızdan ) ile öğrenebilirsiniz . 10 dakikalık işlem ameliyat değil

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Mart 2012; 22:40:32 

bende de aynı sorun var boy 1.78 kilo 58
kartal yavuz selimden randevu alıcamda ne olarak almalıyım yani orda dahiliye, diğer, genel cerrahi vs. gibi seçeneklerden hangisini seçmeliyim

2591 Mesaj
21 Mart 2012; 22:44:09 

Hani o gece ağzının suyunun yastığa akması direk bağırsak kurdunun olduğu anlama gelmiyor zaten siz ağızdan nefes alıyorsanız nerdeyse bu herkesde oluyor.
Sitedeki yorumlara bakılırsa dışkınızda ufak beyaz solucanlar cıkıyorsa işte o zaman durum kötü

10 Mesaj
21 Mart 2012; 22:44:43 

kilolu insanlarda da oluyor mu ki?

252 Mesaj
21 Mart 2012; 22:47:07 

quote:

Orijinalden alıntı: SchutZ

Hani o gece ağzının suyunun yastığa akması direk bağırsak kurdunun olduğu anlama gelmiyor zaten siz ağızdan nefes alıyorsanız nerdeyse bu herkesde oluyor.
Sitedeki yorumlara bakılırsa dışkınızda ufak beyaz solucanlar cıkıyorsa işte o zaman durum kötü

inan uyuyamiyorum korkudan

>implying implications
also bait

2591 Mesaj
21 Mart 2012; 22:49:18 

quote:

Orijinalden alıntı: normal73

inan uyuyamiyorum korkudan

Hocam benimde boy 1.75 kilo 55 ama ben çok fazla yiyemıorm hemen doyuyorum...Siz cidden aşırı yiyor ve kilo alamıyorsanız doktora gidin...Hani o bağırsak kurdu, tenya falan herkesde olcak şeyler değil bence..
Cidden çok fazla şüpheleniyorsanız gidin doktora.

252 Mesaj
21 Mart 2012; 22:51:00 

quote:

Orijinalden alıntı: SchutZ

Hocam benimde boy 1.75 kilo 55 ama ben çok fazla yiyemıorm hemen doyuyorum...Siz cidden aşırı yiyor ve kilo alamıyorsanız doktora gidin...Hani o bağırsak kurdu, tenya falan herkesde olcak şeyler değil bence..
Cidden çok fazla şüpheleniyorsanız gidin doktora.

boy 1.70 kilo 46 bende doktor korkusu vari

>implying implications
also bait

505 Mesaj
21 Mart 2012; 22:53:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Lars Ulrich

1.70 boyum var 43 kiloyum. Ben de senin gibi düşünüyorum. Hap ile tedavi ediliyormuş fakat testini yaptırmaya üşeniyorum.

boy ve kilo oranımız neredeyse aynı, geçen sene doktora gitmiştim hiç bir sorunun yok sadece metabolizman hızlı dedi. bir çözümü olduğunu da sanmıyorum iskender de yesem, çay da içsem 15-20 dk sonra tuvalet ihtiyacı hissediyorum.

3022 Mesaj
21 Mart 2012; 22:55:48 

quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

evet göt ondan kaşınıyor bende ağızdan su çıkışı yapıyorum gece bi ara vardı bokumda beyaz beyaz halay çekiyorlardı götümü ısırıp içeri kaçıyorlardı göt götlükten çıktı onlar yüzünden.

ee sonra ne oldu. tedavi mi oldun

Trust Me I'm An Engineer
« Logitech Z-2300 | Creative SB Live 5.1 VX »
« NOKIA Lumia 820 -- Iphone 4S 16GB »

1290 Mesaj
21 Mart 2012; 22:57:44 

Bu kurdbagirsakda nasıl çıkıyormuş yav , çig et falan yiyincemi ? Bugün çig et yedik de onun için sordum

Kitap onu satın alanın malı değildir. Kitabın mülkiyeti olmaz. Kitap, onun parasını ödeyen, alışverişini yapan ve evindeki rafa koyanın malı değildir. Kitap, okuyucusunun malıdır; sayfasını açanın, okuyanın, anlayanın, hissedenin, tat alanın, ondan etkilenenin malıdır. Kelimeleriyle daha çok ünsiyet kuranın, satırlarına daha fazla aşina olanın, harfleriyle arasında gizli bir ruh yakınlığı olanın malıdır.
Dr. Ali Şeriati

3586 Mesaj
21 Mart 2012; 23:02:04 

quote:

Orijinalden alıntı: .AnasoN.

ee sonra ne oldu. tedavi mi oldun

bir ara ilac kullandım 5-6 sen önce şimdi var mı bilmiyorum kıçım kaşınmıyor ama ağzımdan su akıyor gece bokumda beyaz halay çeken piskopat kurtlarda yok.

Kastamonu Üniversitesi

80 Mesaj
21 Mart 2012; 23:02:55 

bu videodakilerde bağırsak solucanı heralde

+18

http://www.youtube.com/...watch%3Fv%3DBIYI7j_IB5o

3022 Mesaj
21 Mart 2012; 23:07:01 

quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

bir ara ilac kullandım 5-6 sen önce şimdi var mı bilmiyorum kıçım kaşınmıyor ama ağzımdan su akıyor gece bokumda beyaz halay çeken piskopat kurtlarda yok.

hangi ilaç acaba? benimde burnum kaşınıo ara sıra lazım olur belki

Trust Me I'm An Engineer
« Logitech Z-2300 | Creative SB Live 5.1 VX »
« NOKIA Lumia 820 -- Iphone 4S 16GB »

1511 Mesaj
21 Mart 2012; 23:21:33 

kurt yok derlerse ve yinede kilo alamıyorsanız fast food a yönelin 7/24 fast food yiyin alırsınız.

In everyday life, there is more than meets the eye. To reach the depths of truth, we must drag the waters
R.I.P Darrell Lance Abbott
P.S.N:SLAyER_0307

506 Mesaj
21 Mart 2012; 23:31:03 

O ne la benim yemek yerken hep midem bulanırdı ilk başlarda ama 1.5 senede 15 kilo aldım artık sabahları midem bulanmıyor bendede mi vardı la yoksa kilolu insanlarda olur mu peki?yada anlama yolu nasıl bunu?

1006 Mesaj
21 Mart 2012; 23:31:38 

4. gün bu gidemedim tuvalete :( Ne yapmam lazım ya Hastane'ye gidip test mi yaptırayım ? Her zamanda belli olmuyormuş test sonucunda ?

1006 Mesaj
21 Mart 2012; 23:35:29 

quote:

Orijinalden alıntı: byeblade

Acaba mesela karnını kasarsın ya herkesin karnından ses çıkıyor mu ya benim feci oluyor ? :(

312 Mesaj
21 Mart 2012; 23:43:31 

naptiniz siz.ya boy 1.75 kilo 80

biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük, ama olmayacağız. şimdi bunu anlamaya başlıyoruz...

1944 Mesaj
21 Mart 2012; 23:44:27 

hastaneye gidip tahlillerden geçmelisin ama bende senin gibiydim
askere gittim geldim dünyam değişti 76 gitim geldiğimde 80 dim suan iki sene geçti 89 kiloyum
190 boyum var bunu kaoruyacağım sınır...

Gidip, Toros dağlarına bakınız, eğer orada bir tek Yörük çadırı görürseniz ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki bu Dünya'da hiç bir güç ve kuvvet asla bizi yenemez.

1225 Mesaj
21 Mart 2012; 23:45:31 

Arkadaşlar bendede varya hiç gitmedi Asla abur cubur yeme dedi doktor makat kısmım kaşınıyor halenn

4893 Mesaj
21 Mart 2012; 23:51:39 

Bu tenya cig et tuketiminde olusuyor arkadaslar.yasim 23 ve yillardan beri kilom sabit.benim yedigimi normal bir insan yese inanin sumocu olur.ama ben yiyorum 2 saat sonra acikiyorum.bir tenyanin omru bildigim kadari ile 10 sene.yillarca bagirsakta tutunarak insani somuruyor.agiz kokmasi ve gece salya olayi bende var.bu kurtlar basa bela kiz arkadasimi opusurken yuttu nalet yaratiklar kendimi kaybedip bir kurda donusmekten korkuyorum.saka bir tarafa askerde doktor dedi bak ne guzel biz kilo almaktan yakiniyoruz sende kilo almsk istiyordun dedi gonderdi beni geri :D

Cryengine 3 Amateur developer.
https://www.youtube.com/watch?v=T3VEt5GKOqE
*Model design.
*Map design.
*Concept design.

950 Mesaj
22 Mart 2012; 2:27:21 

Makattaki kılları kesin tırnaklarınızı yemeyin.

208 Mesaj
22 Mart 2012; 2:32:00 

quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

Keşke bende çok yiyip kilo almasam

Bağırsak kurdunun olması için ne yapmalıyız?

Ağzına mıçsınlar

110 Mesaj
22 Mart 2012; 2:36:44 

20 Yaşındayım, 1.73 boy, 73.40 kilom var, Göbekte var... Hem daha ne istiyon ye ye şişmiyon

4373 Mesaj
22 Mart 2012; 2:37:17 

Uyandığında yastığın salya oluyorsa büyük ihtimal var demektir. Hap veriyorlar, dışkıyla atıyorsun zamanla kurtcanları. Valla pek bişe değiştiği söylenemez kurtları attığımdan beri. Hafif göbek oldu o kadar.

Thomas Aquinas

48 Mesaj
22 Mart 2012; 2:41:00 

Mesajim bulunsun. Kilo alamama problemi bendede var .s

1089 Mesaj
22 Mart 2012; 2:46:49 

boy 1.80 kilo 120

problem?

kinguin üzerinden istediğiniz her oyun komisyonsuz alınır.

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
1 gün 21 sa. 16 dk. kadarı kaldı.
22 Mart 2012; 2:54:20 

zayıflamak için bağırsak kurdunu özellikle bünyesinde barındıranları okumuştum, ünlülerdi.

neyse soruna gelince, kabak çekirdeği ye bol bol. + doktora git.

3644 Mesaj
22 Mart 2012; 3:31:42 

quote:

Orijinalden alıntı: Engin.K

Beyler bunlar hareket ediyor

0

Efsane Pentel Smash ve diğer kalemleri satın almak için buraya tıkla

567 Mesaj
22 Mart 2012; 3:49:27 

boy 1.88 kilo 71
10 günde 20 kilo veririm ama 1 kg almak için mıçtan ter akar.nasıl bir kerametse bu

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
22 Mart 2012; 4:09:04 

quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

off ne berbat bi şey bu. adam kurtlarla geri dönüşüm halinde sürekli sanki. kurt adam dedikleri bu olmalı.

135 Mesaj
22 Mart 2012; 4:22:11 

bendede olabilir yarın yada diğer gün doktora gidim
1.80 boy
68 kilo

2704 Mesaj
22 Mart 2012; 4:45:23 

quote:

Orijinalden alıntı: byeblade

vav bunu denicem..

2704 Mesaj
22 Mart 2012; 4:48:50 

quote:

Orijinalden alıntı: ZEUS__

zayıflamak için bağırsak kurdunu özellikle bünyesinde barındıranları okumuştum, ünlülerdi.

neyse soruna gelince, kabak çekirdeği ye bol bol. + doktora git.

kabak cekirdegi iiyi geliyor mu gercekten

Uzaklaştırılmış
22 Mart 2012; 6:23:14 

boy 1.80 di en son kilo 75 sabahları kahvaltı yapamam böyle bi alışkanlık var en ufak bir besin maddesi aldığımda midem bulanır kusacak gibi olurum sıvı içecekler hariç öğle yemeği çok nadir arada 1, 2 zeytin 1, 2 dilim ekmek genelde akşamları yerim 1 tabak yemek bitmeden doyarım zaten sporu bıraktığım için kilo aldım normalde 55 kiloydum 75 oldum şu anda normal kilodayım 80 85 olursa hemen spora başlıyıp eriticem bağırsak kurdundan korkuyorum 75 kiloyum ama çok zayıf gösteriyorum boyumdan dolayımı bu acaba ?

1884 Mesaj
22 Mart 2012; 6:28:23 

quote:

Orijinalden alıntı: killsomething

Arkadaşlar çok fazla yemek yiyorum ama kilo alamıyorum sürekli 63 kiloıyum boyum 1.83 falan. bağırsak kurdu falan olabilir mi sabahları midem bulanıyo kahvaltı pek yapamıyorum .. doktora gideceğim acaba hapla falan geçer mi bunlar başına gelen var mı ?

şurada video buldum bi de
http://www.uzmantv.com/...un-belirtileri-nelerdir

eger öyle bır kurt varsa bende ıstıyorum serpıstırın benım bagırsaklarada...

Bu Hesap Iki Kisiliktir.

496 Mesaj
22 Mart 2012; 7:28:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Cacophony.

boy ve kilo oranımız neredeyse aynı, geçen sene doktora gitmiştim hiç bir sorunun yok sadece metabolizman hızlı dedi. bir çözümü olduğunu da sanmıyorum iskender de yesem, çay da içsem 15-20 dk sonra tuvalet ihtiyacı hissediyorum.

O mesajdan sonra baya gelişme yaşadım. 173 oldu boyum kilom da 50-53 arası gidip geliyor.

Take a look to the sky just before you die, it's the last time you will!

502 Mesaj
22 Mart 2012; 7:50:10 

Bunlar zararsızsa bende alayım 2-3 tane ,

175 Mesaj
22 Mart 2012; 9:39:59 

Benim de boyum 1.86 kilo 67..
Yorumları okurken içim ürperdi bazen yatarken ağzımdan salya akıyor yastığa ama her zaman değil. Ağız kokusu ondan mıdır bilmiyorum diş ve ağız bakımım pek iyi değildir.
:D Ondan olmayabilir.

B*kumda hareket eden beyazımsı bişeylere rastlamadım kapkara s*çarım zaten olsa bile görünmez.

Kendimi bildim bileli zayıfım.6 yaşına kadar belki kilom idealdi ama sonrasında boyum uzadı birden bu hale geldik.Yaşım şu an 18 hala kilo-boy orantısız.

369 Mesaj
22 Mart 2012; 11:02:04 

Arkadaşlar ilk başta gelişme çağında olanlar ne kadar yerse yesin kilo almaz diyebilirim. Alanlarınız var ise onlar ya gerçekten çok abartmıştır. Ve yahut metabolik bir rahatsızlığı vardır. Kilo alma olayı genelde 25 ve üstünde başlar.

Askerde ise düzenli yemek yemek ve fiziksel aktivite kas yoğunluğunu artırır (kas hücreleri büyür ) sağlıklı kilo almış olursunuz.

Parazitlere gelince bir kaç çeşit parazit var. solucan tarzı olanlar ascaris,tenya kıl kurdu gibi terimlerle geçenler ciddi belirtiler gösterirler. İlerleyen dönemlerde aşırı karın ağrıları , kaşıntılar vb. yani doktora gitmeden duramazsınız.

Sadece giardia denen bir tip parazit var ki. Bu parazit kilo kaybı yaptığı gibi % 90 hiç bir belirtide göstermez. Yani ne karnınız ağrır,ne ishal olursunuz. Ne de dışkınızdan kan gelir. Laboratuvarda ki arkadaşlar tecrubeli ise direk incelemede bu amibimsi canlıyı görebilir ve teşhis koyabilirler. Bu parazite yakalanması da çok basit olabilir herkeste bulunabilir. Bazen çok artığında aşırı zayıflama ve ağrılarla gelenler oluyor. Ama geneli işyeri kreş gibi şeyler için rapor almaya gelenlerde tesadüfen çıkar. Birde kansızlık ve zayıflık sorunu olanlara doktorlar ek belkide odur mantığı ile gönderilenlerde çıkıyor.

Ama genede ben paraziter bir rahatsızlığınız olduğunu düşünmüyorum.

http://www.dpd.cdc.gov/...body_Giardiasis_il1.htm

Komşunu sev, ama bahçe duvarını yıkma.

Uzaklaştırılmış
22 Mart 2012; 11:10:28 

1.75 boy 65 kg.

Kilo alamiyorum bu halimi cok seviyorum. No problem.

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
22 Mart 2012; 11:20:20 

quote:

Orijinalden alıntı: farego

kabak cekirdegi iiyi geliyor mu gercekten

çocukluğumdan beri biliyorum kabak çekirdeğinin iyi geldiğin bağırsak kurtlarına. kimse de hayır demedi şimdiye kadar.

229 Mesaj
22 Mart 2012; 11:26:49 

quote:

Orijinalden alıntı: ŞahinAbi

Arkadaslar tahlille alakası yok bunları anca endoskopi(bayiltarak mideye kamera sokuyorlar ağızdan ) ile öğrenebilirsiniz . 10 dakikalık işlem ameliyat değil

şimdi endoskopiyle ağızdan bağırsaklaramı iniyolar,bide bayıltıyolar
kıçınız kaşınıyor,gece ağzınızdan salya geliyorsa gidin dışkı tahlili ile çıkar
endoskopi ile kolonoskopiyi karıştırmayın ikisininde giriş güzergahı ayrı yerler

Hayat devam eder.Acı,ekşi,tatlı,tuzlu.Sen inadına gül.Düşsede kafana uçak motoru..

Uzaklaştırılmış
15 gün cezanın,
6 sa. 51 dk. kadarı kaldı.
22 Mart 2012; 11:28:27