Şimdi Ara

Süperonline Fiber İnternet Ankara Genel Konu (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
816
Cevap
5
Favori
78.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ExECaLiBuR

Yaza kadar bekleyeceğiz anlaşılan. O zamana kadar bizim oralara gelir ve problemler çözülür inşallah.

Bende elvankentte oturuyorum ... bugün akbank'a kadar gidiyim dedim birde baktım süperonline baya bii kablo çekmiş ve hala çekiyordu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 20 Temmuz 2012; 21:56:38 >
  • Yenimahalle merkez bölgede de çalışmalar yapılıyor.
  • 1-2 haftadır hoşdere caddesi'nde fiber optik kablolar için kazı yapılıyordu. bugün de sokullu caddesi'ne başlamışlar. turuncu kablolar vardı.
  • bahçelievlerde yoğun bir çalışma var ara sokaklara girmemiş henüz fakat çabuk biter umarım bu çalışmalar
  • batıkent-çakırlar tamam. başvurular alınıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalenhourna

1-2 haftadır hoşdere caddesi'nde fiber optik kablolar için kazı yapılıyordu. bugün de sokullu caddesi'ne başlamışlar. turuncu kablolar vardı.

Yolun kenarları ince bir şekilde kazılmıştı. Fark ettim, kesin superonline çalışmasıdır dedim. Bahçelievlere de geliyormuş. Bir cafeci olarak TTNet'in pahalı olmasından ve 2 tane 8mbit hat derdinden kurtulacağız inşallah
  • arkadaşlar ben şunu sormak istiyorum kullanan arkadaşlar nasıl memnun mu download hızından ziyade upload hızı nasıl ben,m için suanlık önemli olan biraz upload bilgi verirseniz teşekkür ederim
  • Ben Demetevler tarafındayım ve bugün Uydunetin artık hiçbir servis hizmeti yapmamasından dolayı interneti kapattırdım. Superonline bizim buraya bağlandı. Müşteri hizmetlerini aradım ne zaman hizmete gireceği belli değil dediler. Bende TTnet NetLimitsiz 20 Mbps bağlatmayı düşünüyorum.

Şimdi sorun şu ki : TTnet bağlatma derseniz, Superonline için evde internetsiz olmaya değer mi?
  • superonline bugün bağlandı hatta şuanda superonline ile bağlanıyorum batıkent/ çakırlar.

bazı sayfalarda sıkıntı yaratıyor ama sayfa geçişleri muazzam derece hızlandı.

Ankara Speedtest sunucusuna test attığımda 30 çıkıyor ama tt den daha az ping olduğunu düşünüyorum. Tracert değerleride bunu doğruluyor.

stabil 2.6 mb/s ile download yapabiliyorum şuanda. Herkese öneririm.
  • bu döşedikleri kablo turuncu ve içi boş bir kablomu ? o ise demetevlerede döşüyorlar
  • 10 gündür oturduğum cadde de (Dikmen 931.cadde) kazı çalışması yapılmakta Süreç ne zaman biter ve abone alımı tahminen ne zaman başlar?
  • ankara mamakta mamak belediyesinin önlerinde bir kazı çalışması vardı ama superonline mı anlamadım acaba çalışmalar nerelerde an ve an bunu yazan bir süperonline adresi yokmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeroplayer06

bu döşedikleri kablo turuncu ve içi boş bir kablomu ? o ise demetevlerede döşüyorlar

Ben tasiniyorumDemetten
    Sonunda Demet adam yerine kondu
  • Ben 3 gün önce başvurdum, online olarak 1 gün sonra aradılar, aboneliğimi yaptılar sms olarak şifre falan geldi, servis arayıp randavu alacak modemi getirip kuracak dediler ama 2 gün geçti arayan soran yok, kaç günde bağlandı sizinkiler.
  • Batıkent çakırlar 2424. sokakta işlem tamam 2 gün önce başvurumu yaptım sonunda kurtuluyorum ttnet ten. Yarın sabah gelip kuracaklar :)

Benim geçtiğim paket;

Aylık ücret : 64TL
    AKK:100GB (ben ttnet te aylık 50 gb akk ile 61 ödüyordum)
    24 Ay Fiyat Garantisi.
    Sabit numarasını da taşıyan kullanıcılara daha avantajlı fiyatlar
    Modem ve kurulum ücretsiz.
    12 aylık Digiturk hediyeli.

Ücretsiz Digiturk paketinde neler var?
    12 aylık Digiturk Giriş Paketi (SD)
    12 aylık 2 Adet Keyif Paketi (Belgesel, Çocuk,Sporsever, Müzik ve Eğlence, Haber ve Dünya Paketlerinden seçtigi iki paket)
    12 aylık Şampiyonlar Paketi
    6 ay HD Paket

zaten digitürk ün 1 yıllık ücreti 830 tl ve bunu hediye ediyorlar :) Lig tv de 5 büyüklerin maçı izleniyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azasio -- 30 Ağustos 2012; 14:35:12 >
  • Bugün sitemizin önünde bir kazı çalışması başladı abi bu ne kazısı dediğimde Turkcell Superonline Fiber hattı döşüyoruz dedi işin anlamadığım kısmı Metronet fiber hattı da var sitede sanırım anlaşmaları bitti ve süperonline a başvurdu yönetim.

Yer: Ankara/Altındağ Toki Gültepe Konutları
  • benim de işyerim bahçelievlerde, ancak bahçelievlerde çalışma ne zaman başlayacakmış acaba?
    herhangi bir çalışma göremiyorum.
    Geçenlerde demetevlere gitmiştim. İnce ince kazıp döşemişler kabloyu. Üstüne beton bile atmışlardı.

Bahçelievlere de gelsin de kurtulalım şu illet ttnetden.

Bu arada evde superonline kullanıyorum :)
  • Demet ve Yenimahalle'ye doseniyor sanirim. Gelse de
  • Arkadaşlar Serhat'ta oturuyorum, nevbahar sitesine 1.3 km filan mesafe. Orada fiber bağlantı var fakat bizim sitede yok. Site olarak fiber istesek getirirler mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalenhourna

1-2 haftadır hoşdere caddesi'nde fiber optik kablolar için kazı yapılıyordu. bugün de sokullu caddesi'ne başlamışlar. turuncu kablolar vardı.

yaw arkadaşlar bu illet ne zaman nereye geliyor bir takvimi falan yok mu? Ben de piyade sokaktayım, hoşdereyi kesen sokaklardan biri, yakın zamanda gelecek mi gelmeyecek mi nasıl öğrenebilirim? Dsmile taahhütüm bitti, başladılar 59 lira kitlemeye, acilen yeni bir hizmet sağlayıcıcı arıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ooztuncer -- 9 Eylül 2012; 13:05:13 >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.