Şimdi Ara

İlk Borderlands İnceleme Notları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • [html]Yılın sürpriz oyunlarından biri olarak görülen <strong>Gearbox</strong> <strong>Software</strong>'ın sci-fi fps/rpg oyunu <strong>Borderlands</strong>'in ilk inceleme notları açıklandı. <br /><br />3 milyondan fazla silah seçeneği sunan <strong>Borderlands</strong>'in açıklanan ilk inceleme notları şu şekilde sıralanıyor;<br /><br /><strong></strong><span style="color: #0000ff;"><strong>Gamepro: 4.5/5</strong></span><br /><strong><span style="color: #0000ff;">Ign:  8.8/10<br /></span></strong><span style="color: #0000ff;"><strong>PlanetXbox360: 8.6/10</strong></span><br /><strong><span style="color: #0000ff;">Destructoid: 8.5/10<br /></span><span style="color: #0000ff;">Official Xbox Magazine: 8.5/10</span></strong><br /><strong><span style="color: #0000ff;">1up: B+/A+<br />G4tv: 4/5<br />GiantBomb:  4/5</span></strong>[Kunye=126-4][/html]

• kaliteli bir oyun olcağı zaten belliydi ama ben 9 un altına düşmez diye umuyodum
  • Fallout 3 kopyası nasıl olur deseler artık ilk isim olarak aklıma Borderlands gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Netscout

Fallout 3 kopyası nasıl olur deseler artık ilk isim olarak aklıma Borderlands gelecek.

Oyunu oynadın mı? fallout ile alakası yok?
  • 2 oyunuda oynadım.

Fallout3 ile okadar alakası varki.
    Fallout3 te metro istasyonlara giriyorsun bunda mağaralara.
    Fallout3 te kutulardan düşmanlardan silah eşya vb. çıkıyor Borderlands tada aynısı.
    Bana göre kopya geldi.
    Hatta ve hatta bu oyun fallout3 ten çok Hellgate london kopyası geldi ama o anda Fallout3 oynuyordum o geldi ilk aklıma.
    Bence sen oynamamışsın.

Teşekkür Ederim.
  • güsel oyun borderlands
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.