Şimdi Ara

A.Ü. Açıköğretim Fakültesi Felsefe Bölümü (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.664
Cevap
12
Favori
249.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peki FF kaç puanla oluyor??en az kaç alırsam hepsinden geçmiş olurum ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: gonca___

peki FF kaç puanla oluyor??en az kaç alırsam hepsinden geçmiş olurum ??

Eğer not ortalaman 2,00 üzerindeyse (DD,DC,CD) gibi koşullu geçersin ama yine 2,00'ın üzerindeysen ve derslerinden birinin harf notu FF ise KALIRSIN.FF=0-32 ARASI 33-49 ARASIDA DD,DC,CD OLANLARDIR.50'NİN ÜZERİNDEYSE ZATEN GEÇERSİN ÖNEMLİ OLAN FF ALMAMANDIR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nomos

quote:

Orijinalden alıntı: gonca___

peki FF kaç puanla oluyor??en az kaç alırsam hepsinden geçmiş olurum ??

Eğer not ortalaman 2,00 üzerindeyse (DD,DC,CD) gibi koşullu geçersin ama yine 2,00'ın üzerindeysen ve derslerinden birinin harf notu FF ise KALIRSIN.FF=0-32 ARASI 33-49 ARASIDA DD,DC,CD OLANLARDIR.50'NİN ÜZERİNDEYSE ZATEN GEÇERSİN ÖNEMLİ OLAN FF ALMAMANDIR.

Ustam konuyu gayet damardan izah etmiş. bide formasyon hayalin varsa en az 2.50 diploma puanı yapman gerekir. yapmazsan sonra bünyede soğuk duş etkisi yapar. eğer sadece lisansı bitirmekse amacın fazla kasmana gerek yok, sadece 2 veya üstünde yap ortalamayı, ff de olmasın korkacak bişeyin kalmaz.

• aöf 2 tane kitap verdi 4 tanesi yokmuş
    telif hakkı sorunu nedeniyle murat yardımcı kitap da üretemiyormuş
    nereden çalışıyorsunuz arkadaşlar? ne yapmalı..
  • bu donem gene bir kitap eksik aldim. Eksik kitaplari herhangi bir aof subesinden de temin edebiliyoruz, illa ki kendi subemizden almak zorunda degiliz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deoden

bu donem gene bir kitap eksik aldim. Eksik kitaplari herhangi bir aof subesinden de temin edebiliyoruz, illa ki kendi subemizden almak zorunda degiliz.

istediğin kitap için ücret yatırırsan sana kitap sana verilir. yoksa daha önceden verilen kitap verilmez tekrar
  • avcılar açıköğretim bürosu hizmete başlamış
    oradan buldum kitapları hepsi var, yeni olduğu için sıra yok birşey yok
    ayrıca karacan nokta atışı soruları kitapçıkları da var hemen hemen her ders için
  • Arkadaşlar Felsefe 1. sınıfı sadece Karacan konu anlatımlı kitaplarını okuyarak geçmiştim, şimdi kredili sisteme geçince aldığım hiçbir dersin hiçbir konu anlatımlı kitabını bulamıyorum

METAFİZİK
    ORTAÇAĞ FELSEFESİ 2
    EĞİTİM PSİKOLOJİSİ
    GÜZEL SANATLAR
    MODERN SOSYOLOJİ TARİHİ

Bu derslerin yardımcı kitabı var mı piyasa da internetten hiçbirini bulamadım, büronun verdiği kitapları okuyacak mecalim yok gereksiz yere uzatmışlar yine.
  • Yardımcı kitaplara telif hakkı verilmedi bu sene o yüzden piyasada soru bankası disinda kitap yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gollory

Yardımcı kitaplara telif hakkı verilmedi bu sene o yüzden piyasada soru bankası disinda kitap yok.

nasıl bir mantıktır bu nasıl bir cehalettir nasıl bir sansürdür rezalet resmen, bu konu hakkında detaya sahipmisin birisinin çıkarı var yada istediğini alamadıki böyle birşey yaptılar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _osiris_

quote:

Yardımcı kitaplara telif hakkı verilmedi bu sene o yüzden piyasada soru bankası disinda kitap yok.

nasıl bir mantıktır bu nasıl bir cehalettir nasıl bir sansürdür rezalet resmen, bu konu hakkında detaya sahipmisin birisinin çıkarı var yada istediğini alamadıki böyle birşey yaptılar ?

Dostum ortada sansür yok ki aksine aof un maddi zararı var. Karacan ve Murat gibi yayinevleri kitapları basabilmek icin her sene telif hakkı oduyorlardı aof İzin vermeyince o paradan oldu. Eskiden vizede 5 üniteden falan sorumluyduk gereksiz bilgilerden arınmış özetler işimize geliyordu ama artık 3 üniteden falan sorumluyuz bu da gerekli gereksiz ne varsa önümüze soru olarak gelecek demektir bu durumda yardımcı kitapların esprisi kalmiyor. Zaten onlarda konuyu daha anlaşılır anlatmiyor ki ki bizim kitapların özeti yani.

• Beyler bu sınav yerlerini kim ayarlıyor ?!! Üsküdarda oturuyorum, geçen evime 5 dakikalık mesafede sınava girdim şimdi acısını çıkarıyorlar heralde Ümraniye de sınava giricem ? Kim ayarlıyor bi arayıp küfür etmek istiyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Narrator

Beyler bu sınav yerlerini kim ayarlıyor ?!! Üsküdarda oturuyorum, geçen evime 5 dakikalık mesafede sınava girdim şimdi acısını çıkarıyorlar heralde Ümraniye de sınava giricem ? Kim ayarlıyor bi arayıp küfür etmek istiyorum ?

Bende sinir oldum Ferikoy den hiç hazmetmem uç oturumu da oraya vermişler üniversite iken daha iyiydi bı de okul arayacağız iyi mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gollory -- 26 Mart 2012; 22:14:00 >
  • quote:

quote:

Beyler bu sınav yerlerini kim ayarlıyor ?!! Üsküdarda oturuyorum, geçen evime 5 dakikalık mesafede sınava girdim şimdi acısını çıkarıyorlar heralde Ümraniye de sınava giricem ? Kim ayarlıyor bi arayıp küfür etmek istiyorum ?

Bende inir oldum Ferikoy den hiç hazmetmem uç oturumu da oraya vermişler üniversite iken daha iyiydi bı de okul arayacağız iyi mı

banada feriköy vermişler üst komşum 5 dakka mefadeki okulda girecek ben taa feriköye gitcem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _osiris_ -- 26 Mart 2012; 19:01:45 >

• quote:

SEMBOLİK MANTIK
    BİREY VE DAVRANIŞ
    EĞİTİM PSİKOLOJİSİ
    GÜZEL SANATLAR
    MODERN SOSYOLOJİ TARİHİ
    TEKNOLOJİ TARİHİ
    ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ 2

bu derslerden geçmiş döneme ait sınav soruları elinde olan var mı?
    link paylaşabilir mi varsa?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ManuaL -- 31 Mart 2012; 23:05:12 >
  • beyler bu sınavdada kalıcam galiba hiç çalışamadım.

ilk sene kredisizdi dersler bu sene kredili derslere geçtik sınıf olayı kaldı.

şimdi geçme kalma olayı ne oldu?

ona göre askerlik tecil işlemlerine bakmam lazım.
  • Ben de yine her sene olduğu gibi vizelere hiç çalışmadım, ortalamamın 2.0'nin altına düşmemesi lazım, bakalım nasıl olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Ben de yine her sene olduğu gibi vizelere hiç çalışmadım, ortalamamın 2.0'nin altına düşmemesi lazım, bakalım nasıl olacak.

bende çalıştım desem yalan olur çalışmadım desem yalan olur bazı dersler anormal derecede sıkıcı... bazılarını konudan bazılarınıda soru çözerek doğaçlama gitme gibi bir planım var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ManuaL

quote:

SEMBOLİK MANTIK
    BİREY VE DAVRANIŞ
    EĞİTİM PSİKOLOJİSİ
    GÜZEL SANATLAR
    MODERN SOSYOLOJİ TARİHİ
    TEKNOLOJİ TARİHİ
    ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ 2

bu derslerden geçmiş döneme ait sınav soruları elinde olan var mı?
    link paylaşabilir mi varsa?

Birey ve davranis yeni bir ders sanirim bende cok aradim bulamadim
    http://www.hedefaof.com/acikogretim-cikmis-sorular kisminda sembolik mantika ait 2 senelik sorular var.
    Kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: _osiris_

quote:

quote:

Bende inir oldum Ferikoy den hiç hazmetmem uç oturumu da oraya vermişler üniversite iken daha iyiydi bı de okul arayacağız iyi mı

banada feriköy vermişler üst komşum 5 dakka mefadeki okulda girecek ben taa feriköye gitcem

Benimde ferikoy bu sene herkesi ferikoye yonlendiriyorlar sanirim
    İlkokul aramak zor gercekten

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.