Şimdi Ara

A.Ü. Açıköğretim Fakültesi Felsefe Bölümü (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.664
Cevap
12
Favori
249.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yani hiç bir dersten kalmamış olsaydım, üstten alabilecektim, öyle mi? 40 nasıl oldu ya sein alttan baya var heralde

8 ders oldu ya, gerçi biri ingilizce, o kolay. Diğeri de Fotoğrafçılık dersi, heralde kolaydır
  • yok ya 2 dersim var ikisinde edebiyatın en kazık dersleri o yüzden kredileri yüksek 5 er kredi...

ingilizceye de standart getirmişler eski sistemdeki gibi olmayacakmış kitaplar bile değişecekmiş hatta...

evet alttan dersin olmasaydı 4 ten ders alabilirdin diyeceğim ama sen de ilk kayıtlardansın sanırım size kapalı olabilir üstten ders olayı kesin hazırlık yapmamışlardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gollory -- 17 Ekim 2011; 1:10:07 >
  • Neyse, erken bitirme gibi bir durum olmazdı zaten, sadece seneye dersim az olurdu rahat ederdim diye istemiştim.

Ama üstten alabilsem heralde hepsini veremezdim gene. Sistem de değişti, sorular belki cinsleşecek daha da.

Vizelere 53 gün kalmış
  • erken bitirme olayını da düşündüm en iyi durumda bile max 45 barajına takılıp bir iki dersin kalıyor dönemde o yüzden olmuyor...

bari kitapları verseler hemen...
  • Önceki seneler aralıkta anca alıyorduk kitapları, allah bilir halen basılmamıştır.

Yalnız 500 TL harç parası bana evlat acısı gibi koyacak
  • bende 2. sınıfta 4 dersten kalmıştım. hepside 2. sınıf dersleri. birden dersim kalmamıştı.. Şimdi ilk dönem için, 2. sınıftan 3 tane 3. sınıftan da 3 tane ders vermişler. Merak ettim ben kaçıncı sınıftayım eski büro sistemine de girilmiyor. yeni bilgilerde de yok.

Bir fikriniz var mı üstadlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Önceki seneler aralıkta anca alıyorduk kitapları, allah bilir halen basılmamıştır.

Yalnız 500 TL harç parası bana evlat acısı gibi koyacak

Haklısın aralıkta sınava giricez inşallah kitaplar hazırdır...
  • kitaplar dağıtılmaya başlamış. beleş dimi ?
  • Beleş sayılır. Ödediğin harç parasının içinde var kitapların ücreti de, ayrıyeten bir ücret ödemiyorsun yani.
  • felsefe bölümüne matematik koymuşlarsa kendimi intihar ederim
  • arkadaşlar flood oluyor ama ben felsefe 1 de kaldım 3 tane dersim var geçmem gereken matematik felan eklenmez değilmi bu derslerin üzerine?

birde ben aöf şifrelerimi vs hatırlamıyorum, ben sadece bankaya ödeme yapsam yeterli değilmi kaydımı yenilemem için?
  • Arkadaşlar,Genel Matematik dersi kaçıncı sınıfta var.

Ayrıca güncel ders listesini burada paylaşabilirmisiniz ?

Son olarak ben 1. sınıf ögrencisiyim.Yeni kayıt yaptırmıştım.

Şimdi Bahar Dönemi için, (13-24 Şubat) tarihleri arasında tekrar kayıt yenileceğiz.

Bu sistem ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar biraz bilgi verebilirler mi ?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Waxzel -- 18 Ekim 2011; 11:17:24 >
  • Yeni kayıt yaptırıyorum. kayit.anadolu.edu.tr çökmüş

Vakıfbank a para yatırma işlemi nasıl oluyor ne diyeceğiz bankaya
  • açıköğretim felsefe lisans bölümüne harcımı yatırıcam dersen alırlar sana dekont verecekler birini kendileri alıyor geri kalanını oraya götürücen ben kayıt yenilemede böyle yaptım ilk kayıt olduğumda da banka işi böyleydi öyle hatırlıyorum.(yinede yanlış bilgi vermiyeyim böyle hatılıyorum ben)
  • Arkadaşlar öncelikle e-öğrenme portalımız aktif hale gelmiştir, hayırlı uğurlu olsun. Bir süredir yapım aşamasındaydı. Kredili sisteme geçmemizden sonra bizimki gibi bölümlerin sayfaları ayrıldı. Linkimiz şu:

AÖF Felsefe Bölümü E-Öğrenme Sayfası

Bu sayfada bölümümüze ilişkin bazı sorularınızın yanıtı var; mesela hangi sınıfta/dönemde hangi derslerin verildiğini gösterir bir tablo var (gerçi şu an itibariyle sadece 4 dönemin dersleri eklenmiş tabloya , ve ders adlarına tıklanabiliyor, sanki detaylı bilgi açılacakmış gibi. ama tıklayınca "404 not found" uyarısı geliyor sadece). Sıkça Sorulan Sorular kısmında şu anda hiç soru yok. Ama bu sayfanın zamanla geliştirileceğini düşünüyorum.

Genel Matematik 1. sınıfın bahar döneminde var arkadaşlar, yani 2. yarıyılda.

Bölüme yeni giren/girecek öğrenciler bu dersi alacaklar.
    Birinci sınıfı okumuş, ancak 1 veya 2 dersten kalarak ikinci sınıfa geçmiş olan öğrenciler bu dersi almayacaklar.
    Birinci sınıfı okumuş, ancak 3 veya daha fazla dersten kalarak sınıf tekrarı yapacak olanlar bu dersi almayacaklar.
    Birinci sınıfı okumuş, ve bütün derslerden kalan öğrenciler bu dersi alacaklar.

Aynı kural, yeni eklenn diğer dersler için de geçerli tabii ki.

Şifre konusunda:
    Şifresini hatırlamayan arkadaşların bizzat bir aöf bürosuna giderek öğrenmesi gerekecek, telefonla veya email ile felan verilmiyor şifreler.

Ödeme konusuna gelince:
    Ders ekle-sil işlemini yapan veya Fakülte tarafından atanan dersleri kabul eden öğrenciler 2011-2012 öğretim yılı “Öğretim Gideri” ve “Öğrenim Ücreti/Öğrenci Katkı Payı” ödemelerini yukarıda belirtilen tarihler arasında TC kimlik numarası ile Vakıfbank İnternet Şubesinden, Vakıfbank ATM’lerinden (kartlı veya kartsız), 444 0724 Vakıfbank Telefon Bankacılığından veya tüm Vakıfbank Şubelerinden yaparak kayıtlarını yeniletebileceklerdir.

Dekontu bir yere götürmeye gerek yok. Harç ücretini herhangi bir Vakıfbank şubesine ödemeniz yeterli.

Son olarak akademik takvimimizi sizinle paylaşayım:
     A.Ü. Açıköğretim Fakültesi Felsefe Bölümü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkness -- 12 Kasım 2011; 0:16:02 >

• Verdiğin cevaplar için teşekkür ederiz.

Ancak bir süredir hiç bir sisteme bir çok insan giriş yapamıyor.

Ben halen ogrenci.anadolu.edu.tr adresine ve eogrenme.anadolu.edu.tr adreslerine giriş yapamıyorum.

Aramızda giriş yapabilen birileri var mı ?
  • arkadaşlar ben ders seçimi yapmadan kayıt oldum 2. sınıftayım nolucak şimdi bilgisi olan varmı
  • Evet, serverlarındaki yoğunluktan sanırım. Ara ara eogrenme'ye giriş yapılabiliyor.
  • Kayıt için Diploma yerine noter onaylı diploma fotokopisini versem kabul oluyor mu?

Kılavuz da sadece diploma ve diploma bilgileri içeren belge(kayıp olunca verilen) yazıyor
  • Evet geçerli olacaktır Black Sabbath. Ben Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü'ne (örgün) kayıtlı iken, AÖF Felsefe'ye kayıt yaptırdım. Doğal olarak lise diplomam İktisat Bölümündeydi. Tam hatırlamıyorum o tarihi ama sanırım noter tasdikli diploma örneği yerine, okuduğum üniversiteden öğrenci belgesi götürmüştüm, yeterli olmuştu.

Bu arada arkadaşlar, ben bugün kayıt işlemlerimi tamamladım. Zaten ders seçip parayı yatırmak yeterli oluyor. Geçen dönemin harç ücretiyle birlikte toplam 518 TL yatırdım, çok koydu bana, anlatamam Oradan da Ankara Anıttepe Aöf bürosuna gittim. Öğrenci kimliğime 2011 - 2012 bandrolü yapıştırdılar sadece, alacağım kitapların listesinin olduğu bir evrağın çıktısını verip "aşağı kattan kitaplarınızı alabilirsiniz" dedi memur hanım. Aşağı indim ki kitaplar henüz gelmemiş 24 Ekim - 31 Ekim arasında Felsefe 3. sınıf kitaplarının geleceğini söyledi çalışan. Sınavlar zaten 3 - 4 Aralık'ta. Yani çalışmak için sadece 1 ayımız var, şaka gibi.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.