- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
BUHARLI TEMİZLEYİCİ KULLANAN VAR MI?
5 Cevap10978 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

21898 Mesaj
19 Ekim 2009; 13:08:43 

TV de reklamını gördüm. 12 ay taksitle 300TL' ye elektrik süpürgesi benzeri ama sadece buhar püskürten temizleyici.
Anlatılana göre detarjana yada herhangi başka bir temizleyici kimyasala gerek kalmadan temizleyebiliyormuş. Özellikle donmuş yağlı ve zor lekeleri anında çıkartıyormuş. Hatta halıları da temizleyebiliyormuş.
Kullanan varsa tecrübelerini alabilir miyim?
Tavsiye eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 19 Ekim 2009; 13:09:55 >

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

1417 Mesaj
19 Ekim 2009; 16:04:34 

kandırmaca bunlar, kirli bir halıyı buhar temizlemez bilakis kirleri halıya yapıştırır, büyük firmalar elektrikli süpürge üretmek için o kadar aarge yatırımını ve çalışmasını boş yere mi yapıyor vel hasıl çok gereksiz bir cihaz..

1481 Mesaj
20 Ekim 2009; 23:54:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Collezione

kandırmaca bunlar, kirli bir halıyı buhar temizlemez bilakis kirleri halıya yapıştırır, büyük firmalar elektrikli süpürge üretmek için o kadar aarge yatırımını ve çalışmasını boş yere mi yapıyor vel hasıl çok gereksiz bir cihaz..

+1

Galatasaray
14 Wesley Sneijder

12441 Mesaj
21 Ekim 2009; 0:15:30 

küçük buharlı temizleyiciler nasıl acaba. Kiri sökmesi açısından ve hijyenik açıdan. Araba jantındaki sabunla çıkmayan aspes tozunu falan çok güzel çıakrtıyor temizliyor. Fayans aralarındaki kirleri falan. Kiri yumşatması açısından güzel ürüne benziyor.

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
Ne mutlu Türküm Diyene

1417 Mesaj
21 Ekim 2009; 9:58:37 

ben reklamları izlerken şaşırıyorum, o evler nasıl o kadar pis oluyor diye :)
sürekli temizlenen bir evde öyle pislik ve kir olmaz, klasik deterjanlar temizlik için yeterli, ayrıca balatalarda yüksek ısıya dayanımı sağlayan asbest maddesinin kullanımı uzun yıllardır yasak, jantlardaki o siyah yoz lekelerini deterjanlı bir süngerle kolayca çıkarabilirsiniz..

6730 Mesaj
21 Ekim 2009; 13:57:05 

Buharlı temizleyici bizim evde kullanılıyor..DH forumda değişik topiklerde ayrıntılı bilgi yazdım..tavsiye ediyorum...Kimyasal madde kullanmadan, temizlik sonrası dogaya kimyasal atık..bol köpüklü ve ddeterjanlı su....bırakmadan.....Denizdeki canlıları öldürmeden köpürtmeden mikrop, bakteri yok ediliyor...Ve her türlü temizlik falan filan....İlk fırsatta arabamın motorunu temizleyecegim...Daha denemedim......

HİLE İLE İŞ GÖREN MİHNET İLE CAN VERİR,

NAMUSA HÜRMET EDEN NESLİNE ŞEREF VERİR....
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.315