- x
FIFA 2010 HAREKETLER TAVSIYE
91 Cevap39098 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

864 Mesaj
19 Ekim 2009; 12:00:20 

arkadaslar , isterseniz burda bilmeyen arkadaslar kendini nasil gelistirir, defansta , calimda veya atak yaparken hangi tus kombinasyonlarini kullansinlar, basariya ulasmis taktikleri herkez paylasirsa cok iyi olur ,

INGILIZCE BILEN ARKADASLAR COK YARARLI BIR PDF DOKUMANI VAR , ONU INDIRIP BUNDAN FAYDALANABILIRLER ( 19 DOLARA SATILIYOR SITESINDE )

http://www.upload.gen.t...l4yavfh8/fifa_2010.html

ilki benden gelsin , pas verirken L1 + x e basip pas verin ve elinizi L1 den cekmeyin , pas verdiginiz adama top gecer ve pasi veren adam bos alana kacar , ucken paslar icin kullanabilirsiniz ,

Baslikta Soylenmis Gol Anlatimlari Ozet :

onnow78:
1- pas verirken L1 + x e basip pas verin ve elinizi L1 den cekmeyin , pas verdiginiz adama top gecer ve pasi veren adam bos alana kacar , ucken paslar icin kullanabilirsiniz ,
2- asirtma golunu soyliyeyim , kaleciyle karsi karsiyasiniz , kaleci alti pastan ciktiysa , sizde hemen hemen ceza alanina girerken , girmeden , L1 + sut tusuna basarsaniz topu asirtirsiniz, sut tusuna sadece dokunma yapmayin , 1 saniyeden cok daha az orda tutun elinizi , hemen hemen 1 saniye , bunu ayarlarsiniz zamanla .

yesilormancini :
3- l2+r1 top sektirme
sut vurma + x fake shot

GkhnFB:
4- Pas verdiğinizde top tam oyuncunun ayağına gelirken sağ analoğu koşacağız yöne itip bırakırsanız topu 2 metre kadar önüne açar hem hızlanmanıza faydalı olur hemde etkili oyuncularla adamda geçebilirsiniz aynı taktiği topla birlikte koşarken omuz omuza mücadelelerde kaptırmamak içinde kullanabilirsiniz
5- R2(adam değiştirme)+Üçgen=Havadan ara Pas
Bu yöntemi kontra ataklarda zamanlamaya iyi dikkat ederek(ofsayta düşmeden) kullanırsanız golle yüz yüze gelme olanağınız çok yüksektir,top direk koşan adamın önüne düşecektir tek yapmanız gereken kaleciyi kahretmek

Rohirim:
6- Topu sürerken ,karşıdan gelen oyuncunun durumuna göre,sağ analog ile gittiğiniz yönün çarprazlarına doğru hamle yaptığınızda sağında atıp solundan geçebilirsiniz.Her zaman yemez .Zamanlama çok önemli.
Birkaç kere yapabildim fakat bir kere yedirebildim.O da Dos Santosla

vokiceki:
7- En öldürücü..... skor yaratan faktör.... free kick.......
serbest atışı atacak oyuncu SABİT . sol analog ile topun havada gideceği güzergahı havaya çizin. çizerken kareye basın (aynı anda yapılması gereken durum isabet için önemli ) sağ analog sanki şut çeken oyuncunun sağ ayağı gibi farzedin. solaksa sol ayagı :)) ve topa o ayakla o vuruşu yapacak savurma hamlesini yaptırmaya çalışın. sağ anaolğu kullanarak .
önemli olan 2 nokta var burda
1-oyuncun sabitken topun havada gideceği yolu (baraj ile kale arasındaki kısım) gözünde canlandırabilmek. 3 boyutlu bakabilmek gibi. bu önemli. buna göre çizeceksin topun güzergahını . Şutun şiddetini ayarlayacaksın. sağa veya sola çevireceksin yönünü.
en basit şekli ile önce topa sonra baraja sonra da baraj ile kale arasını çizeceksin. topa bak ve toptan yola çıkarak çiz. en önemlisi bu. başlangıç noktası top.
genelde ben muz tabir edilen barajın sağ üst köşesinden 90 a atmayı seviyorum ayak içi ile :))))
2- adam vuruşu yapmaya başlayınca ekran değişip, tele kameraya geçer en azından tele kamera oynayanlar için.
koştuğunu görürsün topa doğru. bu sırada barajın görüntüsünü aklında tut ve sağ analoğu buna göre savur.
bu kamera açısı seni şaşırtmasın.
uzak isen kaleye r2 topu havalandırıp barajı aşırabilirsin hadi bol freekickli goller

jamez :
8- şut atarken bir kere basmak yerine ufak ufak 2 kere dokunun şut tuşuna daha etkili oluyor

harmonyoa :
9-bi tanede bende olsun orta yaparken orta tuşuna iki kere basıp orta yaparsanız daha sert daha alçaktan ve öndireğe doğru orta yapar ve bir diğeri ise oyunu oynarken mutlaka gerçek hayattaki gibi düşünün ortalarda asla topun kafanıza gelmesini beklemeyin eğer adamınız başında bir kişi varsa gol olma ihtimali çok düşüktür orta yaptıktan sonra hemen topa vurması gereken oyuncuyu seçin ve topun gittiği yöne doğru koşturun...

Ko8e_Bryant:
10-
http://gameovertr.wordp...riyodik-fifa-sirlari-1/
http://gameovertr.wordp...riyodik-fifa-sirlari-2/
http://gameovertr.wordp...riyodik-fifa-sirlari-3/
http://gameovertr.wordp...riyodik-fifa-sirlari-4/
http://gameovertr.wordp...riyodik-fifa-sirlari-5/
http://gameovertr.wordp...riyodik-fifa-sirlari-6/

"PERİYODİK FIFA SIRLARI" adında seri yazılar yazıyorum. İlk 6'sı yukarıda, devam edecek... Yardımı olur umarım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onnow78 -- 24 Ekim 2009; 21:18:41 >

Onnow78

9524 Mesaj
19 Ekim 2009; 12:06:19 

bunu bilmiyordum teşekkürler...

ll_renzokuken_ll

5726 Mesaj
19 Ekim 2009; 12:14:04 

quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

bunu bilmiyordum teşekkürler...

40 yıllık ver kaç taktiğini bilmiyormuydun lem
Hiç PES-WINNING felan oynamadınmı

9524 Mesaj
19 Ekim 2009; 12:35:47 

WE de L1 e basılı tutup X e basınca otomatik ver kaç yapardı ne de güzeldi, sonradan eklediler ayrıca üçgene basma zorunluluğunu...

hiç sevmedim bunu... WE serisinde olduğunu biliodum da fifada da olduğunu bilmiodum...

ll_renzokuken_ll

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Ekim 2009; 12:42:52 

ayrıca x pas kare orta 0 sut ucgen arapası . bunlarıda bilmeyenler vardır yazayiım ben şimdiden

9524 Mesaj
19 Ekim 2009; 13:03:39 

ysfclk,

yazdığın mesaj çok gereksiz umarım farketmişsindir

ll_renzokuken_ll

1018 Mesaj
19 Ekim 2009; 13:11:02 

quote:

Orijinalden alıntı: onnow78

arkadaslar , isterseniz burda bilmeyen arkadaslar kendini nasil gelistirir, defansta , calimda veya atak yaparken hangi tus kombinasyonlarini kullansinlar, basariya ulasmis taktikleri herkez paylasirsa cok iyi olur ,

ilki benden gelsin , pas verirken L1 + x e basip pas verin ve elinizi L1 den cekmeyin , pas verdiginiz adama top gecer ve pasi veren adam bos alana kacar , ucken paslar icin kullanabilirsiniz ,

Çok iyi bir başlık ve ihtiyaç duyulan bir konu paylaşım olursa benim gibi acemi oyuncular teşekkürü bir borç bilir. Sağol

Vicdan, yazılmış en kalın din kitabı, en yalın anayasadır.
En üst mahkeme… En acımasız hâkim…
Sicilinize göre, en rahatsız yatak veya en rahat yastık…
GT: labraxx

2415 Mesaj
19 Ekim 2009; 13:11:07 

quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

ysfclk,

yazdığın mesaj çok gereksiz umarım farketmişsindir

+15

l2+r1 top sektirme

o + x fake shot

Orada duruyordun yalnızca çığlıklar atarak,Kimsenin seni dinlemediğinden korkarak, En çok boş teneke kutunun tangırdadığını söylerler, Kendi sesin rahatlatıyor olmalı seni ,Yalnızca duymak istediklerini duyuyor,Ve yalnızca duymuş olduklarını biliyorsun,Sen,sen boğazına kadar trajediye gömülmüşsün ,Dünyayı kurtarmak niyetindesin, Kimse aldırmıyordu bu söylediklerime...IzdıraP
Dostum sesin kaybolmadan önce, Bir kişinin eğlencesi diğerinin cehennemidir, Bu dönem insanların ruhlarını sınamak için gönderildi...

1763 Mesaj
19 Ekim 2009; 13:13:32 

evet arkadaşlar bencede çok iyi oldu

ben bu zamana kadar hep PES oynuyorrdum ilk defa fifa serisi bir oyun aldım.

Hareketlerde zorlanıyorum özellikle çalım atma adam geçmede

yardımlarınızı bekliyorum

3847 Mesaj
19 Ekim 2009; 13:17:12 

Birde benden olsun basit ve etkili bir yöntemdir.

Pas verdiğinizde top tam oyuncunun ayağına gelirken sağ analoğu koşacağız yöne itip bırakırsanız topu 2 metre kadar önüne açar hem hızlanmanıza faydalı olur hemde etkili oyuncularla adamda geçebilirsiniz aynı taktiği topla birlikte koşarken omuz omuza mücadelelerde kaptırmamak içinde kullanabilirsiniz

PSN ID: FernandoTorresTR
DH Since:2004

1134 Mesaj
19 Ekim 2009; 13:35:39 

Topu sürerken ,karşıdan gelen oyuncunun durumuna göre,sağ analog ile gittiğiniz yönün çarprazlarına doğru hamle yaptığınızda sağında atıp solundan geçebilirsiniz.Her zaman yemez .Zamanlama çok önemli.

Pentax K5iis -- Pentax-DA 18-55mm F3.5-5.6 AL II -- Pentax-F 35-70mm F3.5-4.5 -- Pentax-FA 80-320mm F4.5-5.6 -- Raynox DCR-250 2.5x

864 Mesaj
19 Ekim 2009; 13:39:19 

evet arkadaslar 3 tane guzel hareket onerdi arkadaslar
L1+ x duvar pasi
pas gelirken sag stick ile kosacagin yone iterek topu onune ac daha hizli ilerlersin
fake shot yani vuruyor gibi yapip adami sasirtmak , sut tusuna bastiktan hemn sonra X e bas demis arkadas

evet arkadaslar bilen arkadaslar bilgileri saklamayin zaten bunlar tek basina birsey ifade etmiyor bunlari cok calismak lazim cok uzun zaman sonra bunlar elinize iyice oturur o yuzden korkmayin hemen ogrenip sizi yenemeyecek kimse :)

iyi bilenler nasil bu konuma geldi , ne onerirler bize , neleri calisalim baska evet ?

Onnow78

3847 Mesaj
19 Ekim 2009; 14:12:07 

Bir öneri daha

R2(adam değiştirme)+Üçgen=Havadan ara Pas

Bu yöntemi kontra ataklarda zamanlamaya iyi dikkat ederek(ofsayta düşmeden) kullanırsanız golle yüz yüze gelme olanağınız çok yüksektir,top direk koşan adamın önüne düşecektir tek yapmanız gereken kaleciyi kahretmek

Aklıma geldikçe yazacağım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GkhnFB -- 19 Ekim 2009; 14:15:20 >

PSN ID: FernandoTorresTR
DH Since:2004

2060 Mesaj
19 Ekim 2009; 14:57:34 

R1'e basıp oyun oynamaktan çok zevk alıyorum isteyen varsa gelip görebilir ekleyin PSN:Consequenses
Bol bol çalım ve teknik görün

PSN: Consequenses

864 Mesaj
19 Ekim 2009; 15:01:18 

ike dostum oyunda seni basariy ulastiran birkac hareket solermisin

Onnow78

1118 Mesaj
19 Ekim 2009; 15:34:07 

En öldürücü..... skor yaratan faktör.... free kick.......

serbest atışı atacak oyuncu SABİT . sol analog ile topun havada gideceği güzergahı havaya çizin. çizerken kareye basın (aynı anda yapılması gereken durum isabet için önemli ) sağ analog sanki şut çeken oyuncunun sağ ayağı gibi farzedin. solaksa sol ayagı :)) ve topa o ayakla o vuruşu yapacak savurma hamlesini yaptırmaya çalışın. sağ anaolğu kullanarak .

1-oyuncun sabitken topun havada gideceği yolu (baraj ile kale arasındaki kısım) gözünde canlandırabilmek. 3 boyutlu bakabilmek gibi. bu önemli. buna göre çizeceksin topun güzergahını . Şutun şiddetini ayarlayacaksın. sağa veya sola çevireceksin yönünü.

en basit şekli ile önce topa sonra baraja sonra da baraj ile kale arasını çizeceksin. topa bak ve toptan yola çıkarak çiz. en önemlisi bu. başlangıç noktası top.

genelde ben muz tabir edilen barajın sağ üst köşesinden 90 a atmayı seviyorum ayak içi ile :))))

2- adam vuruşu yapmaya başlayınca ekran değişip, tele kameraya geçer en azından tele kamera oynayanlar için.
koştuğunu görürsün topa doğru. bu sırada barajın görüntüsünü aklında tut ve sağ analoğu buna göre savur.

uzak isen kaleye r2 topu havalandırıp barajı aşırabilirsin hadi bol freekickli goller :)

not 5 tanesinden 3 ünü mutlaka yazarım . haybeye yazmadım . :) hadi kolay gelsin çalışın. fifa 2009 da daha zordu atmak. fifa 10 da çok daha kolay geldi bana. drogbayla asla afetmemem :))))

psn : Voki-Ceki

6039 Mesaj
19 Ekim 2009; 15:47:24 

çok faydalı bir konu olmuş

864 Mesaj
19 Ekim 2009; 15:55:30 

vokiceki super bir anlatim eger bu dediklerin dogruysa bugune kadar boyle free kick atmayi anlatan olmamisti , cok cok yararli sagol, bunu hemen aksam evde calisayim antremanda

bu arada faul yaptirmak icinde ceza alani cevresinde depara basmayin vede adam x e basip size hamle yaptigi sirada onun tersine kacin , sirtinizi ona donerek saga sola ondan uzaklasin , boylece topa degilde sizin vucudunuza dokuncak ve size aul yapmis olcak, bilmiyorum belki daha iyisini bilen vardir,

evet arkadaslar baska varmi ipucu , hadi ortalik hareketlensin diye birtane daha ipucu vereyim

herkez bilir ama asirtma golunu soyliyeyim , kaleciyle karsi karsiyasiniz , kaleci alti pastan ciktiysa , sizde hemen hemen ceza alanina girerken , girmeden , L1 + sut tusuna basarsaniz topu asirtirsiniz, sut tusuna sadece dokunma yapmayin , 1 saniyeden cok daha az orda tutun elinizi , hemen hemen 1 saniye , bunu ayarlarsiniz zamanla .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onnow78 -- 19 Ekim 2009; 16:06:33 >

Onnow78

1763 Mesaj
19 Ekim 2009; 15:59:41 

quote:

Orijinalden alıntı: vokiceki

uzak isen kaleye r2 topu havalandırıp barajı aşırabilirsin hadi bol freekickli goller :)

not 5 tanesinden 3 ünü mutlaka yazarım . haybeye yazmadım . :) hadi kolay gelsin çalışın. fifa 2009 da daha zordu atmak. fifa 10 da çok daha kolay geldi bana. drogbayla asla afetmemem :))))

Açıkcası ben tam anlayamadım

tuşlar ile daha detaylı yazarsan daha anlaşılır olur sanırım

4211 Mesaj
19 Ekim 2009; 16:09:14 

şut atarken bir kere basmak yerine ufak ufak 2 kere dokunun şut tuşuna daha etkili oluyor

864 Mesaj
19 Ekim 2009; 16:31:12 

rakip takim kendi forvetine araya top atiyor , bizim defans daha onde veya ayni hizada oldugu halde geride kaliyor , bunun cozumu varmi , yada bu tip golleri engellemenin bir cozumu varmi

Onnow78

1118 Mesaj
19 Ekim 2009; 16:36:17 

quote:

Orijinalden alıntı: BuRCo

Açıkcası ben tam anlayamadım

tuşlar ile daha detaylı yazarsan daha anlaşılır olur sanırım

sol analog ile yön verirken aynı zamanlamada kare tuşuna da basacaksın.
sağ analog ile topu göndermek istediğin yere iteceksin.
1. si adamın sabitken sol analog ve şut tuşunu kombine ederek.
2.si sağ analog da adam topa koşmaya başladığında tam topa ayağı ile dokunduğunda sağ analoğu devreye alacan. verecen muzu verecen topun dibine doğru eğimi bombeyi her ne ise artık :)

psn : Voki-Ceki

327 Mesaj
19 Ekim 2009; 16:56:25 

quote:

benim için de fifa 09 da çok kolaydı benim taktiğim de şuydu

1-Topu şut atacağın kale direğine tam doksan derece olmak üzere hizala, ne eksik ne fazla tam düz bir çizgi gibi olmalı
2-L1 tuşuna basılı tut,
3-şuta %50 power ver
4-90'a takılmış free-kick golünüz hayırlı olsun

üstelik bu tip golleri rakibin yarı sahasında kaleyi doğrudan gören her noktadan atabiliyordum

ama fifa 10 da bu değişmiş. L1 basınca yerden gidiyor. henüz fifa 10 da free-kick golüm yok

864 Mesaj
19 Ekim 2009; 17:19:39 

evet free kicklerde L1 + sut a sertce basin , yerden vurur, baraj ziplarsa girer iceri, kalecinin oldugu koseyede mehmet topuz gibi bodozloma tam gucun az alti vurursaniz geri donuyor top bazen kontrol edemiyor,

Onnow78

864 Mesaj
19 Ekim 2009; 22:28:41 

başka yokmu

Onnow78

941 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
deadasdeadcanbe
19 Ekim 2009; 22:38:50 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ko8e_Bryant -- 19 Ekim 2009; 22:40:35 >

PSN: EnesThe0

2282 Mesaj
19 Ekim 2009; 22:55:22 

Güzel başlık yararlanalım biraz

Playstation sosyal medyası olarak beni takip edebilirsiniz :) >>>> https://twitter.com/serhat_oden

Playstation 4 oyunları incelemelerim bir oyun almaya değer mi değmez mi hemen öğrenin:>>>> http://psorigins.tumblr.com/

1049 Mesaj
19 Ekim 2009; 23:06:43 

birde aşırtma gol l2 + O yani l2+ yuvarlak şeklindede olablir

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi

2574 Mesaj
19 Ekim 2009; 23:53:37 

bi tanede bende olsun orta yaparken orta tuşuna iki kere basıp orta yaparsanız daha sert daha alçaktan ve öndireğe doğru orta yapar ve bir diğeri ise oyunu oynarken mutlaka gerçek hayattaki gibi düşünün ortalarda asla topun kafanıza gelmesini beklemeyin eğer adamınız başında bir kişi varsa gol olma ihtimali çok düşüktür orta yaptıktan sonra hemen topa vurması gereken oyuncuyu seçin ve topun gittiği yöne doğru koşturun...

Xbox 360 Elite (gt:onuranik52)
Digitürk Plus+
D-Smart HD
Samsung Galaxy S III

864 Mesaj
20 Ekim 2009; 10:04:05 

Ko8e_Bryant arkadasim cok sagol

Onnow78

941 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
deadasdeadcanbe
20 Ekim 2009; 12:29:39 

quote:

Orijinalden alıntı: onnow78

Ko8e_Bryant arkadasim cok sagol

Rica ederim, yardımcı olduysa ne mutlu :)

1763 Mesaj
20 Ekim 2009; 13:06:00 

yokmu arkadaşlar bilgilerini bizlerle paylaşacak..

omuz omuza giderken her zaman topu kaybediyorum

bu konuda nasıl yardım edersiniz ?

3233 Mesaj
20 Ekim 2009; 13:17:38 

quote:

Orijinalden alıntı: BuRCo

yokmu arkadaşlar bilgilerini bizlerle paylaşacak..

omuz omuza giderken her zaman topu kaybediyorum

bu konuda nasıl yardım edersiniz ?

o birazda adamın kuvvetine ve hızına bağlı diye düşünüyorum.

710 Mesaj
20 Ekim 2009; 13:46:47 

R1 ve orta tuşuna 3 kere basalım online da bu şekilde yerden ve hızlı orta beklemeyen rakiplerimizin elinin ayağının birbirine nasıl karıştığını gülerek seyredelim bir diğeri de havadan ortayı manuel yaparsınız el alışkanlığından mütevellit harika ve hiç olmayacak güzellikte yukarıda dediğim gibi rakibin hiç beklemediği yerlere harika ortalar yapabilirsiniz ki genelde asisted seçiminde gereksiz şekilde arka direğe doğru havalanabiliyor top, evet buyrun bir de böyle deneyin bakalım..

5942 Mesaj
20 Ekim 2009; 13:59:23 

Arkadaşlar peste analogu geri çekip barı çok doldurduğunda yerden sert gidiyordu fifada olmuyor sert şut nasıl yapılıyor bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturklich -- 20 Ekim 2009; 14:05:20 >

PSN: TR_Serdar

5942 Mesaj
20 Ekim 2009; 14:06:16 

quote:

Orijinalden alıntı: Giove

R1 ve orta tuşuna 3 kere basalım online da bu şekilde yerden ve hızlı orta beklemeyen rakiplerimizin elinin ayağının birbirine nasıl karıştığını gülerek seyredelim bir diğeri de havadan ortayı manuel yaparsınız el alışkanlığından mütevellit harika ve hiç olmayacak güzellikte yukarıda dediğim gibi rakibin hiç beklemediği yerlere harika ortalar yapabilirsiniz ki genelde asisted seçiminde gereksiz şekilde arka direğe doğru havalanabiliyor top, evet buyrun bir de böyle deneyin bakalım..

kardel r1 dediğin l1 değil miydi? ben r1'i genelde genelde koşma yani sprint tuşu olarak ayarlıyorum zaten fifa 10'da default olarak r1 pace control olarak ayarlı bildiğim kadarıyla.

PSN: TR_Serdar

1605 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
uA_Kado
20 Ekim 2009; 18:59:03 

Beyler Lionel Messi'nin top süğrerken top saklama hareketini kullanıyormusunuz bilmiyorum gerçekten çok etkili.İnanılmaz şekilde size faul kazandırıyor.
Top ayaınızdayken L2 + R2 ye basılı tutarak top sürün.Daha sonrada rakibin boşluğuna yada dribling alanınıza doğru sağ analoğu çekin.Bunun skills level seviyelerinin çok çok iyi olması gerekmiyor.Özellikle kanat oyuncularında olmazsa olmazlardan.Dikkat..

710 Mesaj
20 Ekim 2009; 19:19:59 

@naturklich

Yok hayır ben altenate düzeni ile oynamaktayım. R1 + Ortax3 şeklinde kullanabilirsiniz...

Son olarak bir dostumdan öğrendim size de aktarayım ki belki biliyorsunuzdur yine alternate düzenine göre belirtiyorum..

R2 sprint + R1 tuşlarını beraberce yani bir diğer deyişle koşu esnasında please vuruş yaptığınızda; bu şutun en etkili olduğu bölüm 18 mt yayının uzağı takribi 24 mt diyelim biz...şut barının 4/3 ü nü doldurarak vuralım bir anda yukarı doğru şandel vaziyette ivmelenen top kalenin önüne geldiğinde bir anda aşağıya doğru ivmeleniyor ve inanılmaz tehlikeler yaratıyor...

Bilginize...

448 Mesaj
21 Ekim 2009; 8:43:39 

top saklama hareketi hangisiydi.

730 Mesaj
21 Ekim 2009; 9:34:13 

Adam geçme hareketlerini yapmak genelde çok zor ya da yapsanız bile pres yapan rakibe topu kaptırırsınız. Ama bir hareket varki başarı oranı çok yüksek. Dribling halindesiniz ve karşınızda bir rakip sizi bekliyor ya da size doğru geliyor. Arada 3-4 metre mesafe kalmışken L2+geri-ileri(sağ analog) yaparsanız çok şık bir şekilde topu rakipten kurtarır. Bu hareket için futbolcunun skill levelinin en az 3 yıldız olması lazım. Mesela GS'de Arda, Ayhan, Keita ve Elano ile yapabilirsiniz. Baroş yapıyor mu bilemedim.

PLAYSTATION 4, Nexus 5 Beyaz, Sony Vaio T Series Ultrabook, Sony 7.1 Headset, Nikon D7000, LG 47LM660S TV, Fijutsu 24" Monitör, WD TV HD 2.Gen, Panasonic HDC Sd90 Kamera, Nexus 7 2013 16GB, Hk450 with Flymentor Heli, Parrot Ar Drone 2.0, Peugeot 5008 Sedefli Beyaz Prem Pack

TR PSN: burhantet US PSN: inzui

1134 Mesaj
21 Ekim 2009; 10:51:51 

quote:

Orijinalden alıntı: cemege35

top saklama hareketi hangisiydi.

Yanılmıyorsam sprint tuşu ile saklıyordun topu. Hareket halinde değilken tabii.Basılı tutuyorsunuz top sizdeyken.
Sakladıktan sonra sağ analogla hamle yaptığınızda ,baskı yapan elemandan kurtulup oyunu açabilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rohirim -- 21 Ekim 2009; 11:03:23 >

Pentax K5iis -- Pentax-DA 18-55mm F3.5-5.6 AL II -- Pentax-F 35-70mm F3.5-4.5 -- Pentax-FA 80-320mm F4.5-5.6 -- Raynox DCR-250 2.5x

1134 Mesaj
21 Ekim 2009; 10:59:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Rohirim

Topu sürerken ,karşıdan gelen oyuncunun durumuna göre,sağ analog ile gittiğiniz yönün çarprazlarına doğru hamle yaptığınızda sağında atıp solundan geçebilirsiniz.Her zaman yemez .Zamanlama çok önemli.

http://www.easportsfoot...dia/play/video/11955306

Örneklendireyim taze taze. Bu hareketleri yapınca ayrı bir haz alıyorsunuz oyundan..

1523 Mesaj
21 Ekim 2009; 11:01:47 

ya kardeş sen bu şekilde freekick atarken adamları hareket ettirmek için maç içinde yön tuşlarını mı kullanıyosun yoksa sol analoğu mu?

quote:

TV: Sony KDL-46HX800, Uydu: DigiturkPlus, Kablolar: Monster M2000HD, Filtre: Monster HTS 1000
AVR: Denon 1911, Konsol: PS3 120 GB/GO, Media Player: PopcornHour A-200
(Hop) Front: Monitor Audio BR6, Center:Monitor Audio BRC, Surr:Monitor Audio BR1 Sub: JBL ES250P
Araç: Honda Civic 2012 Elegance Otm. PC: Toshiba Satellite A660-149 CEP: Nokia 5800

941 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
deadasdeadcanbe
21 Ekim 2009; 19:16:37 

Frikikte adamı oynatmak için L2 ve R1..

2282 Mesaj
21 Ekim 2009; 21:08:34 

+Şut atmadan önce yavaşlamak şutunuzun daha iyi gitmesini sağlıyor...
+Uzaktan gol atmak istiyorsanız R1(plase tuşu) den elimizi çekin mümkünse sağ analoğ ile ayağınızdan açın topu topa yaklaşırken asılın kare tuşuna(yarısına kadar doldurun barı)...
+Kontra atak yediğinide sabırlı olun hemen müdahale etmeye çalışmayın benim gibi çalımcı birine rasgelirseniz feleğiniz şaşar:D geri gidin müdahale nin sağlamı önden yapılandır...

Playstation sosyal medyası olarak beni takip edebilirsiniz :) >>>> https://twitter.com/serhat_oden

Playstation 4 oyunları incelemelerim bir oyun almaya değer mi değmez mi hemen öğrenin:>>>> http://psorigins.tumblr.com/

468 Mesaj
23 Ekim 2009; 19:36:18 

[font="Times New Roman"]Ben burayı incelemenizi tavsiye ederim. Benim surekli takip ettigim bir oyuncu. Xbox ta yapiyor hareketleri ancak ps3 e uyarlamak hiç de zor degil...

http://www.youtube.com/user/Hjerpseth#p/u

1166 Mesaj
23 Ekim 2009; 20:19:02 

Beyler Baraj Zıplatma Yokmu Bu Oyunda Basmadığım Tuş Kalmadı Yaa :S Bide Manager Modda Lig Sonunu Gören Varmı :))) Böyle Bi Yapay Zeka Olamaz Yani Ligin Devre Arasını Bile Göremedim (Legendary'de Oynuyorum Bu Arada)

Javier Hernández Balcázar
Nam-ı Diğer
Chicharitoooo

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
23 Ekim 2009; 20:29:49 

LB-L1 ile topu sürün tam zamanında çapraz yapın bakın ne oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rapture -- 23 Ekim 2009; 20:30:24 >

1763 Mesaj
23 Ekim 2009; 23:26:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn_ngn

Beyler Baraj Zıplatma Yokmu Bu Oyunda Basmadığım Tuş Kalmadı Yaa :S Bide Manager Modda Lig Sonunu Gören Varmı :))) Böyle Bi Yapay Zeka Olamaz Yani Ligin Devre Arasını Bile Göremedim (Legendary'de Oynuyorum Bu Arada)

baraj zıplatma ÜCGEN tuşu dostum

864 Mesaj
24 Ekim 2009; 18:28:02 

evet baska yokmu bilgili arkadaslar sirlarini vermiyor , :)

Onnow78

864 Mesaj
29 Ekim 2009; 22:10:29 

guncel

Onnow78

1763 Mesaj
29 Ekim 2009; 22:14:25 

güncel fakat ilgilenen yok sanırım :)

Ben en çok iki oyuncu omuz omuza giderken top kaptırmama nasıl yapacığımızı merak ediyorum

Her zaman topu kapıyorlar benden

3233 Mesaj
30 Ekim 2009; 11:47:47 

gökkuşağı hareketi var arkadaşlar, zamanlama önemli L2 basılı geri ileri ileri yapıyoruz. bence en artistlik hareket budur. deneyin zevk alıcaksınız.

3233 Mesaj
30 Ekim 2009; 11:51:15 

quote:

Orijinalden alıntı: spideytncitu

gökkuşağı hareketi var arkadaşlar, zamanlama önemli L2 basılı (sağ analogla) geri ileri ileri yapıyoruz. bence en artistlik hareket budur. deneyin zevk alıcaksınız.

6462 Mesaj
30 Ekim 2009; 12:02:19 

dostlar oyuncuların üstünde psn adresim yerine oyuncuların isimleri yazsın istiyorum nasıl yapabilirim? gol pozisyonuna girmede sıkıntı yaşamıyorum ama birebirlerde çok gol kaçırıyorum ne yapabilirim? çalım atmak için tavsiyeleriniz varmı? bu başlığı özellikle takip ediyorum bilgi paylaşan tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum şu an oyunu çok düz oynuyorum öğrenmem gereken çok şey var oyunu hakkıyla oynamak istiyorum

http://www.youtube.com/watch?v=n1kKXcRZYSg

http://www.youtube.com/user/014f#p/u/2/jcn9efHkB00 çok güzel eğitim videoları var mutlaka gözatın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 30 Ekim 2009; 12:23:52 >

http://mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=98529616&p=1#98536592

864 Mesaj
30 Ekim 2009; 13:56:25 

sanirim bu hareketleri bilmek onemli degil, bu hareketleri oynaya oynaya suyunu icmek onemli

Onnow78

404 Mesaj
2 Ocak 2010; 6:30:38 

bu omuz atma nedir peki yan yana koşarken dürte dürte geçiyor bazı herifler tam olarak nasıl yapıldığını söylermisiniz

2341 Mesaj
2 Ocak 2010; 11:54:06 

hep pas atarken
+
i hiç onaylamıyorum duvar paslarını ileri alanda hücüm oyuncularıyla yapın,defanstan itibaren yapmaya başlarsanız topu kaptırdığınızda golu yersiniz

Dh Nba 2k11 Online Oyunculari Kulübü

2550 Mesaj
2 Ocak 2010; 13:52:39 

Güzel ve faydalı bir konuya benziyor. Herkes bildiklerini paylaşsın Ayrıca gol sonrası sevinçleri de detaylı bir şekilde bilen bir arkadaş paylaşırsa fena olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forumchu -- 2 Ocak 2010; 14:43:57 >