Şimdi Ara

Oyuncular için yeni fare: Roccat Kova

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
4.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunculara özel çevre birimleri hazırlayan Almanya merkezli Roccat firması, Kova adını verdiği yeni faresini kullanıma sunmaya hazırlanıyor. Özel V tasarımının getirdiği ergonomik tasarım sayesinde sağ ve sol el kullanımına uygun olduğu belirtilen yeni farenin 3200 dpi çözünürlüğünde optik sensöre sahip olduğu ayrıca üzerinde çok renkli özelleştirilebilir LED'lerin yer aldığı açıklandı.

Oyuncular için hazırlanan diğer pek çok model gibi kablolu tasarıma sahip olan ve USB 2.0 ara birimini destekleyen fare, 2 metre uzunluğunda kablo ile geliyor. 90 gram ağırlığında olan ve üzerinde 5(+2) buton bulunan fare ile uzun süreli kullanımda performans ve rahatlığın bir arada sunulması hedefleniyor.. Avrupa'da Kasım ayında satışa sunulacak Roccat Kova'nın fiyatı ise 50 Avro civarında olacak.

• Nedense aklima lambo gallardo geldi bunu gorunce
  • Çok sivri hatları var. Baya da pahalı.
  • bu keskin hatlarıyla lamborghini reventon a daha cok benziyor bence :))
    rengi de tutmuş.
  • türkiyede a4 tech gibi bir marka satılırken diğer mause ların şansı çok düşük :) Hem ucuzlar hemde güzel tasarım,dayanıklı ve kaliteliler.logitech in bile alternatifi şeklinde satılıyor neredeyse a4 ler. dpi yüksek olanlar filan.Bunlara sadece resimlerde bakarız gidip yine klasik mause larımızı alırız :D %85 lik kitle.
  • +90 Gram olması güzel.
    +Optik olmasi güzel.
    +Roccat ürünleri kendi capında değerlendirirsek, yurt dışında Roccat fare için 50e olması ucuz.
    +Tabanının geniş olması güzel.

-Roccat Kone gibi cabuk bozulan bir mouse olacak ise değmez.

Gelelim ergonomiye ergonomisi xai ve kinzuya benziyor bu bakımdan mükemmel ama tek farkı keskin hatlara sahip olması bu keskin hatlar bir sorun yaratırmı dersek bunu kullanmadan bilemeyiz ama ergonomisi kinzu ve xaiden farkı yoksa güzel fare. Bunun için kesin bir yapamam aslında cunku bir mouseda ki mouse5 mouse 4 ileri geri tuşlarından tutun girintiler ve çıkıntılar bile ergonomiyi etkiliyor . ileri geri tuşlarına baktıgımızda sağ taraftakiler ve sol taraftakiler aynı gömültüde ve aynı hizida bu bakımından güzel cunku bu sayede onların bir tuş degil mouseun ergonomisinin bir parcası olarak algılarız, diğer yani ise eğer bir tarafta sadece sağ sol tuşlar olsaydı kotu olurdu cunku biiraz once yazdıgım ''iki tarafta olması bakımından güzel cunku bu sayede onların bir tuş degil mouseun ergonomisinin bir parcası olarak algılarız'' bu olay bozulurdu.

Sonuc olarak fare hoşuma gitti ilgilimi cekti ama yukarda belirttigim gibi ''-Roccat Kone gibi cabuk bozulan bir mouse olacak ise değmez.'' olay var ise parayı çöpe atmak istemem ve bu olay benim düşünceme göre %75 yine tekrar edicek...

• Gayet güzel,dizayn da fena değil gibi, denemeden alınmaz ama, aynı fiyattan TR'ye giriş yaparsa solakların tercihi olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acbold

türkiyede a4 tech gibi bir marka satılırken diğer mause ların şansı çok düşük :) Hem ucuzlar hemde güzel tasarım,dayanıklı ve kaliteliler.logitech in bile alternatifi şeklinde satılıyor neredeyse a4 ler. dpi yüksek olanlar filan.Bunlara sadece resimlerde bakarız gidip yine klasik mause larımızı alırız :D %85 lik kitle.

10 sene önce aldığım toplu a4 tech fare hala sağlam ama şu son 2-3 senede aldıklarım 6 ay demeden bozuldu hep,ya sol tuşu fazla basar oldu ya tekerleği bozuldu fln filan,sinir geldi başka bi marka aldım.Eskiden de ucuzdu ama kaliteden eser vardı sanki ama şimdi yok gibi
  • urun ılgımı cektı cok karızma yapmıslar
  • Fiyatı bu özelliklere ve ergonomiye göre çok iyi 50. Lachesis ve G9 a zamanında 170-180 ytl verdiğimizi düşünürsek fiyatı makul. Tasarımını da Lamborghini reventon dan almış tasarımcının notu Ebay'de satışa başladığı anda alacağım mouse'lardan biri olacak
  • Orijinalden alıntı: kamikazeden

Orijinalden alıntı: acbold

türkiyede a4 tech gibi bir marka satılırken diğer mause ların şansı çok düşük :) Hem ucuzlar hemde güzel tasarım,dayanıklı ve kaliteliler.logitech in bile alternatifi şeklinde satılıyor neredeyse a4 ler. dpi yüksek olanlar filan.Bunlara sadece resimlerde bakarız gidip yine klasik mause larımızı alırız :D %85 lik kitle.

10 sene önce aldığım toplu a4 tech fare hala sağlam ama şu son 2-3 senede aldıklarım 6 ay demeden bozuldu hep,ya sol tuşu fazla basar oldu ya tekerleği bozuldu fln filan,sinir geldi başka bi marka aldım.Eskiden de ucuzdu ama kaliteden eser vardı sanki ama şimdi yok gibi
    [/quot

aynen katılıyorum size

• a4 evet ucuz ve ergonomı olarak ıyı olabılır ama kullanan cogu arkadas 6 ay ıcınde arıza yaptıgını malzemesının kalıtesız oldugunu bır cok kez foruma yazdılar.
    bende 2 sene once copperhead aldım bır a4 fare fıyatının ıkı katından bıraz fazlaya aldım ama 2 senedır arızasız kullanıyorum ve boyle gıderse bır 2 sene gıtmesı muhtemel
  • İdare eder fiyatı da ucuzmuş ama Logitech G9 ile kıyaslarsam sönük kalıyor maalesef.
  • logitech g9 mu şakamı yapıyorsun logitech g9 faremidir hangi takımın hangi oyunusu g9 kullandğı görülmüş roccat CS firması en iyi şekle göre düzenlemiştir g9 ile bu mousenin yanyana konması bile saçma g9 laser bu optic hemde 3200 dpi optic gayet iyi bişi bu kontrolu rahat
  • hayran kaldım ama çok pahalı
  • Mert arkadaşımızın dediği gibi sarece tip varsa alınmaz fakat oyuncuları dikkate aldılarsa ki öyle olması lazım alınabilir.. Alıp kullanananları bekleyip göreceğiz. :)
  • Çok sexy duruyo ya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Misafir

logitech g9 mu şakamı yapıyorsun logitech g9 faremidir hangi takımın hangi oyunusu g9 kullandğı görülmüş roccat CS firması en iyi şekle göre düzenlemiştir g9 ile bu mousenin yanyana konması bile saçma g9 laser bu optic hemde 3200 dpi optic gayet iyi bişi bu kontrolu rahat

• görünüş olarak en sexy mouse ama kulalnımını kullanmadan bilemeyz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.