Şimdi Ara

Asus'un Designo MS serisi 23-inç monitörü Kasım ayında satışa sunuluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Donanım dünyasının önde gelen oyuncularından Tayvan merkezli Asus, Designo MS serisi altında hazırladığı 23-inç boyutundaki yeni monitörünü satışa sunuyor. Firmanın ilk defa Eylül ayında duyurudğu MS236H kod adlı yeni monitör, tasarım özellikleri ve Piyano Siyahı kasası ile dikkat çekmeyi başarıyor.

1920 x 1080 piksel çözünürlüğünü destekleyen ve Full HD formunda olan LCD monitörde tepki süresi 2ms, parlaklık seviyesi 250cd/m2 ve dinamik karşıtlık oranı ise 50,000:1 olarak açıklanırken monitörün sadece 16.5mm kalınlığında olduğu belirtildi. D-Sub ve HDMI ara birimlerine destek veren ayrıca 3.5mm konnektörü ile kulaklık kullanımına olanak tanıyan monitör, Kasım ayı içerisinde üç yıllık garanti ile 259 Avro seviyesinden kullanıcılarla buluşacak.

• şık tasarım.
  • Kalınlığı artmadan ion platformu ile donatılsa 160gb disk ile perfect bir ofis-internet pc si olur.
  • ASUS neyaparsa en iyisini yapar cok begendim
  • Tasarımı değişik ama fazla alışılmışın dışında, açıkcası ben pek beyenmedim.
  • Monitörün öne arkaya eğilme şansı yok gibi hele öne doğru eğmeğe kalkarsanız önünüze düşüverir Kaymasın diye arkasındaki daireden yere yapıştırmak lazım. Dizayn güzel ama işlev yok bence
  • tasarımı cok hosuma gıttı
  • Ekranın hareket kabiliyeti hakkaten çok büyük bir problem gibi duruyor. O ekran öne nasıl eğilir ya. Birde acaba bu monitör parlak ekranmı ki(glossy). Resminden öyle bir izlenim aldım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.