Şimdi Ara

Club3D GeForce 210 ve GeForce GT220 modellerini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hem AMD-ATi hem de Nvidia tabanlı ekran kartları hazırlayan Club3D, GeForce G210 ve GeForce GT220 modellerini duyurdu. Üçü GeForce GT220 ve biri de GeForce G210 tabanlı olmak üzere toplamda dört yeni ekran kartı hazırlayan firmanın tüm modelleri DirectX 10.1, OpenGL 3.1 ve donanımsal video hızlandırma desteği sunuyorlar. GeForce GT220 modelinde 40nm GT216, GeForce G210 modelinde ise 40nm GT218 GPU'sunun kullanıldığı yeni modellerde DVI ile birlikte D-Sub ve HDMI ara birimlerine de yer veriliyor.

Club3D'nin önümüzdeki günlerde satışa sunmaya başlayacağı yeni modellerin teknik detaylarına aşağıdaki tablo aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

• Bir kart ancak bu kadar kötü tasarlanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

Bir kart ancak bu kadar kötü tasarlanır

katılıyorum...
  • Bukadar düşük seviyeli kartları neden üretme ihtiyacı duyuyolarki??? zaten GT250'ler giriş - orta seviyeyi yeterli bulanlar için ideal (nvidia için söylüyorum yoksa tüm seviyelerde f/p kralının ATI olduğunu unutmamak lazım)
  • neden üretiliyor cevabı basit sadecepara için
  • 64 bit nedir ya
  • evet nvidia en fazla 40nm gpu urettiren firma

:)

çinli ole dioduya

bole kartları cıkarıp gt300 e ısınıyorlar heralde 5 6 ayada cıkar gt300
  • Çingene kartı görünce deli oluyorum !

Ben bu kartı bilgisayarıma bile takmam fiyakamı bozar be bune allah allah
  • Bu kartlar efsane oldu (!)
  • Pek çoğumuz bu kartların başarımını beğenmese de firmalar pazar paylarının önemli kısmını giriş ve orta seviye çözümleriyle elde ediyor. Üst seviye kartlar iyi gelir getirse de yüksek satış adetleriyle giriş ve orta sınıf kartlarla sürümden kazanmak mümkün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yc#1

Pek çoğumuz bu kartların başarımını beğenmese de firmalar pazar paylarının önemli kısmını giriş ve orta seviye çözümleriyle elde ediyor. Üst seviye kartlar iyi gelir getirse de yüksek satış adetleriyle giriş ve orta sınıf kartlarla sürümden kazanmak mümkün.

+1
    Bir diger ve en önemli etken ise Nvidia bu kartlarla hem teknik hem de finansal anlamda ar-ge yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

Bir kart ancak bu kadar kötü tasarlanır

Napsın adamlar 64bit kartı gtx295 pcb sine mi koysunlar.

nvidia bu tür kartları gennellikle hazır pc üreticilerine satıyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.