Şimdi Ara

Kredi ve kredi kartı borcu yapılandırma - Banka sürekli arıyor - Banka borcundan dolayı icra davası (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.537
Cevap
90
Favori
469.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tzadkiel

Bugun vakifbanka gidip yapilandirma yapmayi dusunuyorum.Ne kadar karim olur,bunun bi hesabi varmi?
    0,98 den 120 ay vade ile 67.500TL cekmistim.Aylik odemem 959TL.Geriye kalan 98 ay...Hesaplamasini bilen varsa,yardimci olursaniz tesekkurler

Tabi birde onlarin verecegi oran onemli haliyle...

Kredisayar.comdan hesap yapın doğru hesap çıkıyor vakıf oranları arttırmış yeni oran alırsanız paylaşır mısınız bana da faydası olur belki..
  • quote:

Bugun vakifbanka gidip yapilandirma yapmayi dusunuyorum.Ne kadar karim olur,bunun bi hesabi varmi?
    0,98 den 120 ay vade ile 67.500TL cekmistim.Aylik odemem 959TL.Geriye kalan 98 ay...Hesaplamasini bilen varsa,yardimci olursaniz tesekkurler

Internette bir suru websitesi yapilandirma karinizi hesaplayabiliyor onceki sayfalarda paylasilmisti, bulabilirseniz baya bir yardimci oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twonokta

quote:

Kredisayar.comdan hesap yapın doğru hesap çıkıyor vakıf oranları arttırmış yeni oran alırsanız paylaşır mısınız bana da faydası olur belki..

Saat 4 gibi hallederiz dediler.Halledeyim yazarim buraya.Birde hocam,absurt bir sebepten kara listeye girmistim.Ondan dolayi hicbir banka yapilandirma yapmiyordu.Daha yeni sorun halloldu.Karalisteye girmemdeki sebep;kredi kartina olan tum borcumu odemistim pesin,fakat yillik kart aidati kesmisler.Benim haberim yoktu,ki bana yillik kart aidati yok diye vermislerdi kredi kartini.Haliyle banka bana ulasamayinca oyle absurt bir duruma dusurduler beni 45TL icin.Hicbir banka,birakin bana kredi vermeyi kart bile vermedi 4-5 aydir,yapilandirma icin basvurdum yapmadilar.Onun icin fazla altini ustunu karistirmicam yapicam yapilandirmayi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Cuma günü faizler yükselmiş 0,68 oran almıştım bu sabah banka bana 0,69 verdi oran ve hepsine mail gelmiş 68 için tekrar bölge ile görüşücem dedi haber bekliyorum..

Aldığınız teklif 1 ay geçerli diye biliyorum bana halkbankası öyle söylemişti hatta 2. Teklif i beğenmedim eski teklifi yaptırdım

• quote:

quote:

quote:

Saat 4 gibi hallederiz dediler.Halledeyim yazarim buraya.Birde hocam,absurt bir sebepten kara listeye girmistim.Ondan dolayi hicbir banka yapilandirma yapmiyordu.Daha yeni sorun halloldu.Karalisteye girmemdeki sebep;kredi kartina olan tum borcumu odemistim pesin,fakat yillik kart aidati kesmisler.Benim haberim yoktu,ki bana yillik kart aidati yok diye vermislerdi kredi kartini.Haliyle banka bana ulasamayinca oyle absurt bir duruma dusurduler beni 45TL icin.Hicbir banka,birakin bana kredi vermeyi kart bile vermedi 4-5 aydir,yapilandirma icin basvurdum yapmadilar.Onun icin fazla altini ustunu karistirmicam yapicam yapilandirmayi.

Anladım hocam hayırlı olsun hepimiz için..Bende şu yapılandırmayı yapsam vala başım ağrıdı sırf uğraşmamak için bende oran alıcam hala bekliyorum teller hep meşgul faizler yükselmiş bende fazla bulandırmadan hemen yapılandırıcam..

• quote:

Orijinalden alıntı: floods

quote:

Cuma günü faizler yükselmiş 0,68 oran almıştım bu sabah banka bana 0,69 verdi oran ve hepsine mail gelmiş 68 için tekrar bölge ile görüşücem dedi haber bekliyorum..

Aldığınız teklif 1 ay geçerli diye biliyorum bana halkbankası öyle söylemişti hatta 2. Teklif i beğenmedim eski teklifi yaptırdım

Bana sözlü verildi teklif yazılı değil yinede geçerli olur mu hocam..?
  • Vakifbanktayim,sirami aldim 16 kisi var onumde.Umarim hayirlisi olur...

Edit: 0,71 den veriyolar ve masraf yok ,Bu aralar oranlar yukseldi dedi.iyimidir hosmudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tzadkiel -- 24 Haziran 2013; 15:03:44 >
  • quote:

Vakifbanktayim,sirami aldim 16 kisi var onumde.Umarim hayirlisi olur...

Edit: 0,71 den veriyolar ve masraf yok ,Bu aralar oranlar yukseldi dedi.iyimidir hosmudur?

Masraf yok derken %2 cezayı ödemeyecekmisiniz şimdi..? Oran yüksek ama %2 yoksa iyi..
  • tam yapılandırmayı düşünüyordum zamansız oldu faizlerin yükselmesi
  • quote:

hocam. bende vakifa gidiyyorum yolldayim. acil giruusme sonucunnuzu. bekliyoruz

• quote:

quote:

Masraf yok derken %2 cezayı ödemeyecekmisiniz şimdi..? Oran yüksek ama %2 yoksa iyi..

Bi masrafim olacakmi dedim.Hayir yok dedi.Su anda bekliyorum.Merkezden oran istemisler 30dk surer dediler.En son 3 gun once 0,71 verdik dedi.Bakalim ne olacak bekliyorum suan..

• quote:

quote:

quote:

Bi masrafim olacakmi dedim.Hayir yok dedi.Su anda bekliyorum.Merkezden oran istemisler 30dk surer dediler.En son 3 gun once 0,71 verdik dedi.Bakalim ne olacak bekliyorum suan..

3 Gün önce oranlar daha düşüktü ne 71 den vermesi tam tersi 66 oranlar görüldü masraf yok derken cepten çıkıcak nakit parayımı kast ediyorlar acaba %2 mecbur alıyor vakıf hocam iyice öğrenin bu işi almamız lazım dedi bana şube müdürü..

• quote:

quote:

quote:

quote:

3 Gün önce oranlar daha düşüktü ne 71 den vermesi tam tersi 66 oranlar görüldü masraf yok derken cepten çıkıcak nakit parayımı kast ediyorlar acaba %2 mecbur alıyor vakıf hocam iyice öğrenin bu işi almamız lazım dedi bana şube müdürü..

banka isterse%1 alir isterse hic almaz... ama en fazla%2 alur

• Valla bilmiyorumki,dedim ya mazeretim var.Cokta karistirmiyorum...Birazdan belli olur,yazarim.

• Evet nihayet,durum soyle ..

Kapama ucreti aldilar 1097Tl,baska masraf yok.O ucretide kalan odememe eklediler.islemi yaparken oran 0,71 den 0,70 e dustu. 0,70 den yaptik.Normal odemem 959tl ile 98 ayim kalmisti.Suanda ise 973 lira ile 83 ayim kaldi.Muhtemelen daha iyisinide bulabilirdim
    Fakat onceki mesajlardada belirttigim gibi bazi sorunlardan dolayi cok fazla ugrasmadan hemen halletmek istedim...Hepimiz icin hayirlisi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tzadkiel -- 24 Haziran 2013; 16:09:04 >
  • bana vakif 48 ay 50 bin tl icin (%2 eklenmis hali) 0.68 dedi. en son bu olur yukarilara sormama gerek yok diyo..

• Vallahi sevindim ya...
    98 aydan 83 ay'a dustu odeme...

• quote:

Orijinalden alıntı: nabiaga

bana vakif 48 ay 50 bin tl icin (%2 eklenmis hali) 0.68 dedi. en son bu olur yukarilara sormama gerek yok diyo..

Daha cuma günü 96 ay için 68 veren şubem bu sabah 69 dedi merkezle görüştü 1 puan inmedi bende durdurdum şimdilik düşerse yapılandırıcam kısmet..
  • sanirim. bu. yilki dususu kacirdim. yukselmeye baslayinca hemen geri dustugu olmuyo sanirum

• quote:

Vallahi sevindim ya...
    98 aydan 83 ay'a dustu odeme...

Hayırlı olsun sizin için umarım yine hızla düşüş olurda bizlerede yarar.. (:
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.