Şimdi Ara

Sons of Anarchy (2008-2014) (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.200
Cevap
20
Favori
93.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tara hapise girip çıktıktan sonra ne kadar iğrenç bir karaktere dönüştü, çok fazla uzattılar çocuk vasi olayını. Tara'ya karşı gemma'yı destekleyeceğimi düşünmezdim
  • Herkesin imzasinda göre göre diziye basladim. Bi solukta 5 bölüm bitirdim kesinlikle yavaslayip sindire sindire izleneye basliycam. Mukemmel bir diziymis gercekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başladım diziye ilk bölümü izledim. Şimdiden dizi için tahminlerim Jax'in ileride SOA'nın lideri olan şerif kılıklı abimizle (üvey babası galiba) liderlik için bi kapışma içine gireceği.

LÜTFEN evet-hayır-yanlış tahmin-doğru tahmin demeyin. İzleyerek görmek istiyorum.

• Koskoca son sezon gemma'nın ve juice'in söyledikleri yalan ile bitecekti Abel'da olmasaydı jax, gemma'nın tara'yı öldürdüğünü öğrenemeyecek

Her ne kadar şu çinlilere misilleme olayını uzatsalar da, son 3 bölümü harika bağladılar. Hele hele son sahne harikaydı, aynı babası gibi jax'inde ölmesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-197DACAA4 -- 24 Aralık 2015; 20:52:59 >
  • Diziye başlayalım dedik bir iki bölüm izleriz ders aralarında iyi olur dedik. Halt ettik ilk sezonu bitirmeden kalkamadım. Sonra kalanlarını sonra izlerim dedim, ama dur ya bi 2. sezonunu ilk bölümüne bakayım dedim. Sonra bi bakmışım o sezon da bitmiş. Lan acaba 3. sezon dedim 4. bölüm de başından kalktım böyle giderse haftaya tüm dizi biter.

Keşke hiç başlamasaydım diyorum

Dersleri yalan edecek dizi
  • Kaliteli diziydi, özlüyoruz
  • 2. sezon finalini izledim az önce Half-Sack'in ölmesi üzdü derken adamın gerçekte de öldüğünü öğrendim. Çifte şok resmen!

Dizinin bağımlısı oldum bu arada. Gece 1 bölüm izlerim diye oturup 5-6 bölüm izliyorum
  • Buna da baştan başlamam gerekecek sanırım zira unuttum olan biteni.

Hangi sezonda geçtiğini hatırlamadığım için diziyi bitirmeyen açmasın derim sonra vay efendim yedirdin spoilerı mevzusuna dönmesin olay. :)

Bizim esas oğlan Hellboy'un yerine geçmişti en son, bir yanında hatunu diğer yanındaysa anası vardı son sahnede.

Başka da birşey yok hafızada. :))
  • @Macabre

4.sezon finali hocam dediğin sahne sanırım Jax'in saçlar kısa House of The Rising Sun çalıyordu
  • Hatırlayamadım açıkçası.

Ama her sezonun final kısmına bakıp bir sonuca varmayı düşünüyorum. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Macabre

Buna da baştan başlamam gerekecek sanırım zira unuttum olan biteni.

Hangi sezonda geçtiğini hatırlamadığım için diziyi bitirmeyen açmasın derim sonra vay efendim yedirdin spoilerı mevzusuna dönmesin olay. :)

Bizim esas oğlan Hellboy'un yerine geçmişti en son, bir yanında hatunu diğer yanındaysa anası vardı son sahnede.

Jax ihaneti öğrenir ve mektupları okur, sonra hastaneye gider ve clay'in gırtlağına bıçağı dayar ama kesmez çünkü clay ona lazımdır, clayin yamasını söker ve sonra kulübe döner, başkan koltuğuna oturur, arkasına tara geçer, gemma da kapıdan girer ve 30 sene önceki aynı fotoğraf karesi tekrar canlanır. Arkada da House of the rising sun çalmaktadır.

Aynen bu şekilde.

• Kan geldi ama bazen ölmemistir diye umut ediyor insan :(

• Uzun zamandır almayı planladığım ve ani kararla aldığım figür bu gün geldi. Resim detaylı göstermesede jax in suratı bire bir aynı olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

quote:

Orijinalden alıntı: Macabre

Buna da baştan başlamam gerekecek sanırım zira unuttum olan biteni.

Jax ihaneti öğrenir ve mektupları okur, sonra hastaneye gider ve clay'in gırtlağına bıçağı dayar ama kesmez çünkü clay ona lazımdır, clayin yamasını söker ve sonra kulübe döner, başkan koltuğuna oturur, arkasına tara geçer, gemma da kapıdan girer ve 30 sene önceki aynı fotoğraf karesi tekrar canlanır. Arkada da House of the rising sun çalmaktadır.

Aynen bu şekilde.

Film şeridi misali gözlerimin önünde belirdi o sahne Barış, eyv.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

2. sezon finalini izledim az önce Half-Sack'in ölmesi üzdü derken adamın gerçekte de öldüğünü öğrendim. Çifte şok resmen!

Dizinin bağımlısı oldum bu arada. Gece 1 bölüm izlerim diye oturup 5-6 bölüm izliyorum

4x11'i izledim az önce.
    Clay şerefini kaybetmiş resmen ya. Kendini kulüpten önce görüyor, kulübü değil kendini koruyor. Artık yedi ceddi gelse Opie'nin karşısında duramaz.

• 5x3

10 yıldır dizi izlerim, onlarca belki yüze yakın dizi bitirdim hiçbir dizide hiçbir karaktere Ope kadar üzülmedim.
  • 5x4 izledim ve şuanki halim:

• quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

5x3

10 yıldır dizi izlerim, onlarca belki yüze yakın dizi bitirdim hiçbir dizide hiçbir karaktere Ope kadar üzülmedim.

Tek kelimeyle muazzam abi şu sahne. Tam Jax girecekken Opie'nin kafa atması. Jax'in Opie'yi kurtarmak için çabası. Öldükten sonra Jax'in ''Hepinizin'' bakışı.

Ben de 50den fazla dizi izlemiş biri olarak, SoA'nın yeri her zaman benim için ayrı ve en yukarıda olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 6 Ocak 2016; 14:58:29 >

• I got this
  • Bu şarkıyı ne zaman dinlesem Opie aklıma geliyor la ben hiçbir dizide hiçbir karaktere bu kadar üzülmedim ya :(

• 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.